انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 7:08pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 359 , 360 , 361 , 362 , 363 , 364 , 365 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saber-norozi نوشته است:
اقا امیر تازه امروز رسیدم و 200 صفحه رو مطالعه کردم یک چیزهایی دست گیرم شد فردا قطعات رو از تهران سفارش میدم و شروع به ساختن میکنم انشا الاه که بتونم راش بندازم باز ممنون از پاسخ گویی دوستان

سلام دوست عزیز به نظر بنده کل صفحات رو به دقت بخونید و بعد شروع به ساخت کنید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 3 اسفند1393 - 8:50am

ممنون آقا امیر :-BD از دیشب تا الان 160 صفحه باقی مونده رو هم خوندم [-(
و موفق شدم یک پی سی بی درست رو پیدا کنم ;) خلاصه فیبر رو درست کردم موندم تا فردا قطعاتم برسه و شروع به مونتاز مدار کنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 3 اسفند1393 - 12:26am

خدا کنه بتونم مونتازش رو هم درست انجام بدم فقط این مبدل ttl رو از کجا میتونم تهیه کنم

دوشنبه 3 اسفند1393 - 12:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saber-norozi نوشته است:
خدا کنه بتونم مونتازش رو هم درست انجام بدم فقط این مبدل ttl رو از کجا میتونم تهیه کنم

دوست عزیز احتمالا با این فیبر نمیشه به نتیجه ی خوبی رسید شاید هم مشکل از کیفیت عکستون باشه
مبدل رو هم میتونین از فروشگاهای اینترنتی بگیرین من خودم از چهره گرفتم خوب جواب میده

دوشنبه 3 اسفند1393 - 2:32am

اقا ماهک دوربینم کیفیتش پایینه به خاطر همینه تو عکس بد نشون میده

دوشنبه 4 اسفند1393 - 8:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

این دستگاه علی هست فقط ساختید عکس ال سیدی و اسکن هم بزارید ببینیم

سه شنبه 5 اسفند1393 - 3:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان یک سوال عکس کنار مربع بنده تو ال سیدی رو 4 ثابت هست عددش درسته تکونی نداره کنار مربعی باید ثابت باشه بازی نکنه درسته

سه شنبه 5 اسفند1393 - 3:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستان عزیز مشکل اصلی این سیستم تو اپراتوری هست من یک چاه که پرشده هست مال چند سال پیشه, را چندین بار با شیوه‌های متفاوت اسکن گرفتم که هر بار چاه را یک خانه جابجا نشون میده و مساله دیگه که من باهاش مواجه شدم اینه که این سیستم بر اساس رطوبت زمین عمل میکنه , یه قنات خشک را اسکن گرفتم که قاعدتا باید به صورت راهرو نشون میداد که متاسفانه اعداد بعد این که دو متر هم از قنات رد شدم نخوابید و چیزی که بشه از روش تشخیص حفره داد مشخص نشد . من چند شب پیش که با استاد زمین شناسی صحبت کردم و علت را پرسیدم گفت که چون قناتت تو یه شیب ملایم قرار داشته و رطوبت داخل قنات هم نفوذ به بیرون داشته برا همین اعداد نخوابیده . و یه جای دیگه را هم که ردیاب زده ام و تصویر ش را سه بار تو چند شب گرفتم بهم تونل و اتاق داده اما پنج متر هم کندیم هیچ خبری نبود که بعدا متوجه شدیم با اختلاف سیستم , تصویر میده . این چند روز همش بارندگی بودم وگرنه با این استاد زمین شناسی که بهم قول آموزش داده حتما میرفتم برا آموزش .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 5 اسفند1393 - 6:42pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
جعفر جان لطفا از محضر استاد زمين شناسي استفاده كن.
ما رو هم فراموش نكن داداش.
راستي يادمه كه در مورد جابجا نشون دادن تصوير صحبت شده بود و برميگرده به تنظيمات انتقال و ...
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 5 اسفند1393 - 7:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا جعفر این طوری یا هم نیست خطا سیستم باشه مهم ساختشه ک هبه دقت ساخته بشه و قطعات نظامی راستی عکس اسکناتو بزار ببینیم

سه شنبه 5 اسفند1393 - 9:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 359 , 360 , 361 , 362 , 363 , 364 , 365 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 73 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure