انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:02am

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 357 , 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

خيلي جالبه ٤٠٠ صفحه اومدين جلوووووبااين وسيله
مابه هركي كه داره اين وسيله روميگيم يه اسكن زدي كه بهش برسي يه حفره شوووووو كسي جوابي نميده وانگارساختين واسه طاقچه ويا...
اگه كسي زده لطف كنه بگه
عجب ... شماتايپيك ميزنيدبراي چي پس
فقط محظه اطلاع ميخام همين وبس .

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 10:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
milad7 نوشته است:
اساتید میشه مقاومتهارو 5 ولت بزاریم؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
مقاومت که ولتاژ کاری نداره دقیقتر بفرمایید تا دوستان بتونن راهنمایی کنن

دوست عزیز ببخشید اشتباه تایپی بود منظورم مقاومتهای آجری 5 وات بود

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 12:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Tr&ts نوشته است:
مابه هركي كه داره اين وسيله روميگيم يه اسكن زدي كه بهش برسي يه حفره شوووووو كسي جوابي نميده وانگارساختين واسه طاقچه ويا...
اگه كسي زده لطف كنه بگه

دوست عزیز مثل اینکه خطای این دستگاه خیلی زیاده و اپراتوریش هم کار هر کسی نیست برای همین نتیجه اسکن زیاد قابل اعتماد نیست

منم میخواستم بسازمش ولی منصرف شدم. دیگه خود دانی

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 3:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

SHELBY نوشته است:
Tr&ts نوشته است:
اگه كسي زده لطف كنه بگه

دوست عزیز مثل اینکه خطای این دستگاه خیلی زیاده و اپراتوریش هم کار هر کسی نیست برای همین نتیجه اسکن زیاد قابل اعتماد نیست

سلام دوست عزیز کجاش خطا داره بلد باشی درست پراب بزنی هیچ خطایی نداره اصل این سیستم درست پراب زدنه حیف نمیشه نتایج رو به نمایش گزاشت مگر نه بهت میگفتم سیستم تصویری با این شرایط حرفه ای تر دیگه نیست. بهتون هم قول میدم تایپیک به جلو بره این سیستم بهینه تر هم میشه اگر از اول تا الان این تایپیک رو مطالعه کرده باشین متوجه منظورم میشید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 4:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Tr&ts نوشته است:
اگه كسي زده لطف كنه بگه

داداش گلم این سیستم خوراک حفره گیریه دقیقا چند صفحه قبل من یه اسکن گزاشتم دوستان گفتند حفره و فلز بی ارزش در سطح دقیقا اون فلز بی ارزش رو من با چنس تو 50 سانت یه تیکه در ب حلبی بود رو گرفتم و......

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 4:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
amir1377 نوشته است:
meisam121 نوشته است:
دسته همه بچه هایی که زحمت میکشن اونم بدون هیچ چشم داشتی واقعا درد نکنه

من یه سوالی داشتم از اساتید ایا میشه کاری کرد که اسکن گرفته شده با دستگاهو تو نرم افزارVisualizer 3D برسی کرد یعنی بشه اسکن هارو با این نرم افزار دید .ممنون میشم لطف کنن اساتید جواب بدن

سلام من هر کاری کردم نشد شاید هم من راه رو اشتباه رفته باشم.

داداش فکر کنم بشه :-? :-? داداش من هنوز نساختم اگه پسوند فایلی که از دستگاه ذخیره میکنی یا اونی که تو برنامه سورفور میبینی بگی شاید بتونم یکاریش کنم

میلاد عزیز امشب برات پسوند فایل ها رو میزارم ببینم مشکل انتقال به Visualizer 3D رو حلش میکنی داداش گلم.

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 4:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منتظرم داداش امیر. ببینم چکار میتونم بکنم :-?

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 5:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
SHELBY نوشته است:
Tr&ts نوشته است:
اگه كسي زده لطف كنه بگه

کارکردش سخته , به این سادگی که فکر میکردم نیست . یه استاد زمین شناسی پیدا کردم که قراره بهم آموزش کار با نرمافزار رو بده , موفق شدم یاد بگیرم تمام آموزشها را خدمت دوستان قرار میدم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان اگه میخواین این دستگاه بهتون جواب خوبی بده بهتره تعداد پرابهایی که میخواین استفاده کنین رو به اندازه ی متراژ ستونی که میخواین اسکن کنین +2 باشه که واسه ستون بعدی لازم نباشه پرابها رو دربیاری و دوباره جا بزنی یعنی فرستنده و گیرنده ی یک که توی ستون اول ثابته و با پراب ها کاری نداریم میمونه فرستنده و گیرنده ی دو که پراب فرستنده جابه جا میشه و پراب گیرنده سرجاش میمونه و پراب بعدی رو توی زمین میکوبیم و سیم گیرنده رو بهش وصل میکنیم اینطوری چون پراب ها از زمین جدا نمیشن و مقدار رساناییشون دقیقا همون مقدار قبلیه نتیجه ی کار هم دقیقتر در میاد و یه تجربه ای هم که خودم کسب کردم اینه که میتونین یه کاغذ و خودکار ببرین و وقتی پرابها رو وصل میکنین توی حالات مختلف شماره ها رو یادداشت کنین یعنی روی حالات مختلف کلیدهای دستگاه اعداد رو سیو کنین اینطوری میتونین چند نمونه اسکن مختلف با یه بار اسکن داشته باشین و بهترین نتیجه گیری رو بکنین

جمعه 30 بهمن1393 - 12:30am

سلام دوستان
کسی از این نوع سیستم که سنسورش شبیه به چنگال Tشکل باشه ودر زمین بزاری و روش خاک بریزی و بتونه اسکن عمیق از اطرافش بگیره سراغ نداره
آخه این موضوع برای من هم جای سوال شده ظاهرا یک همچین سیستمی هست که یاهاش اسکن میگیرند وجواب هم میده :-o

جمعه 30 بهمن1393 - 12:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 357 , 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: حسين رشاد و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure