انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:18pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 352 , 353 , 354 , 355 , 356 , 357 , 358 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه نمیشه دید

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

شنبه 11 بهمن1393 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چرا نمیشه باید بشه دیگه چون در تماتس با خاکه :-? باید بشه درسته؟؟؟

شنبه 11 بهمن1393 - 9:42pm

سلام
چرا نمیشه ؟ میتونید یکم توضیح بدید؟ چون من میخوام یه تست واقعی بگیرم از این دستگاه و ببرمش بیرون و همه تست ها رو هم انجام بدم داشتم صفحات قبل رو میخوندم دیدم که بعضی از دوستان نتیجه های خوبی گرفتن تو پراپ زنی و تصویر های رو ‌که اقای کانی گذاشته بودن رو هم دیدم همه رو با همین دستگاه اسکن کرده بودن و خیلی هم عالی بودش

یکشنبه 11 بهمن1393 - 12:41am

نکنه دلیلش بخاطر این باشه که این دستگاه نمیتونه جنس جدید رو نشون بده؟ چون یکی از دوستان هم این مطلب رو نوشته بود که باید جنس قدیمی باشه و از خودش یون ازاد کرده باشه تا بتونه تصویرشو بگیره من دلیل این تستم اینه که اگه این دستگاه تو یک متری نتونه یه اهن ۴ یا ۱۰ کیلویی رو اسکن کنه و یا سنسش کنه دیگه جرا باهاش برم تو دشت و بیایون گرفتار شم البته من میتونم این وسیله رو ببرم جایی که چند تا تیر اهن تو یک متری افتاده نزدیک سه سالی هست که تو اون قسمت دفنه زمینشم نرمه اگه کسی از دوستان تست واقعی با این دستگاه انجام داده منو راهنمایی کنه ممنون میشم

یکشنبه 11 بهمن1393 - 12:47am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام دوستان من اسکن میکنم نمیدونم کدوم ادادو تو ال سیدی یاد داشت کنم که تو نرم افزار وارد کنم کسی کمکم میکنه جلویه ال سیدی منظورمه فک کنم اعداد جولویه مساوی باید یاد داشت کنم درسته

یکشنبه 11 بهمن1393 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

nima_2015 نوشته است:
نکنه دلیلش بخاطر این باشه که این دستگاه نمیتونه جنس جدید رو نشون بده؟ چون یکی از دوستان هم این مطلب رو نوشته بود که باید جنس قدیمی باشه و از خودش یون ازاد کرده باشه تا بتونه تصویرشو بگیره من دلیل این تستم اینه که اگه این دستگاه تو یک متری نتونه یه اهن ۴ یا ۱۰ کیلویی رو اسکن کنه و یا سنسش کنه دیگه جرا باهاش برم تو دشت و بیایون گرفتار شم البته من میتونم این وسیله رو ببرم جایی که چند تا تیر اهن تو یک متری افتاده نزدیک سه سالی هست که تو اون قسمت دفنه زمینشم نرمه اگه کسی از دوستان تست واقعی با این دستگاه انجام داده منو راهنمایی کنه ممنون میشم

دوست عزیز این سیستم زمین شناسی و اساس کارشم سنجش مقاومت زمینه (خاک-سنگ و هرچی که با خاک در تماسه و حفره) ربطی هم به یونو فلز جدیدو قدیم نداره یعنی الان یه جایو اسکن کردی که فقط خاک بود بعد در همون نقطه یه حفره ایجاد کنی یا یه فلزی در تماس با خاک قرار بدی و اسکن کنی باید اسکنت فرق داشته باشه. در ضمن این سیستم بیشتر بدرد حفره یابی میخوره بعنوان فلزیاب زیاد روش حساب باز نکن دادا

یکشنبه 12 بهمن1393 - 11:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ببخشید کدوم اعداد ال سیدی رو رو نرم افزار وارد کنیم حفره برای دفینه کار برد داره

دوشنبه 12 بهمن1393 - 12:18am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

فک کنم جولوی مساوی باشه درسته بعد حفره برای چیه دفینه کار برد داره

دوشنبه 12 بهمن1393 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
arash2015 نوشته است:
با سلام دوستان من اسکن میکنم نمیدونم کدوم ادادو تو ال سیدی یاد داشت کنم که تو نرم افزار وارد کنم کسی کمکم میکنه جلویه ال سیدی منظورمه فک کنم اعداد جولویه مساوی باید یاد داشت کنم درسته

عدد کنار مربع

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 13 بهمن1393 - 11:51pm
YIM

سلام خدمت همگی

از دوستان کسی هست که این دستگاه رو برام بسازه؟ یا اینکه اجاره بده؟

سه شنبه 13 بهمن1393 - 12:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 352 , 353 , 354 , 355 , 356 , 357 , 358 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure