انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 6:00am

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 336 , 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام

سلام عرض بخدمت دوستي كه كليد تست و... كار نميكنه
بنده هم جنين مشكلي داشتم شما سيم هايي كه از روي برد بايد وصل بشن به كليدها رو دقت كن يكي رو وصل نكردي اطراف اي سي 6 رو نكاه كن
قطر براب هايي استيل بايد6ميل باشه يا فرقي نداره
دوستان اكر بخوايم يجا عمق متلا 5مترو تخمين بزنيم. ميشه ي مربع 10*10درست كرد يا اينكه بايد سلسله مراتب اجرا بشه

پنج شنبه 4 دی1393 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باعرض سلام وخسته نباشید.
سوالی داشتم برای رگولاتور وخازن سی 3باید برای هرکدام خازن الکترولیت نصب بشه؟یایک عددفقط برای رگولاتورکافیه؟

جمعه 5 دی1393 - 9:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان لطف کنید این اسکن ها رو تحلیل کنید. با تشکر
پیوست:
scan1.rar

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

جمعه 5 دی1393 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1377 نوشته است:
پیوست:
scan1.rar

امیر جان اسکن شما رو نگاه کردم ولی متاسفانه سه خانه رو سیو نکردین و تو تصویرتون هم چیز خاصی وجود نداره

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 5 دی1393 - 12:15pm
مدیر کل
مدیر کل

shakib نوشته است:
باعرض سلام وخسته نباشید.
سوالی داشتم برای رگولاتور وخازن سی 3باید برای هرکدام خازن الکترولیت نصب بشه؟یایک عددفقط برای رگولاتورکافیه؟

به دو سر خازن 3 یک خازن 470 میکرو متصل کنین کافی هست. همینطور خازن 1 رو به 470 میکرو تغییر بدین بهتره. اینها حالت توصیه ای داره و جهت ثبات بیشتر مدار هست وگرنه ضروری نیست.

جمعه 5 دی1393 - 2:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
amir1377 نوشته است:
پیوست:
scan1.rar

امیر جان اسکن شما رو نگاه کردم ولی متاسفانه سه خانه رو سیو نکردین و تو تصویرتون هم چیز خاصی وجود نداره

تشکر از راهنمایی هاتون

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

جمعه 5 دی1393 - 3:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام یزدان جان عزیز ممنون از راهنمایی تون
متاسفانه داشتم عیب یابی میکردم ب خاطر حرارت بالا هویه مدار م خراب شدمجبور شدم دوباره منتاژ کنم!!!!! :(( :(( :-s
باز هم همون مشکلات رو دارم!!!!!کلید های test.downاین دفعه دیگه کلید تخلیه اطلاعات هم از کار افتاده!! :(( :(( :(( ~X(
تمام مدار هم سالم طبق فرمایشات اقا حمید همه ی مسیر رو چک کردم همه چیز درسته!!!!؟؟؟؟
بعد با یک سیم ب صورت مستقیم پایه های از ای سی 5 رو ک از طریق اون مسیر ها باید به هم وصل می شد(پایه 12 رو به پایه های سری شده کلیدها وصل کردم) ؛ وصل کردم باز جواب نداد!!!!
مسیر دکمه upرو ب هم وصل کردم جواب داد (پایه 11 رو ب پایه های سری شده کلید ها وصل کردم)
احتمال میدم یا ای سی خراب شده یا پرو گرام م بد بوده!!!!
نظر اساتید چیه؟؟؟؟؟

جمعه 5 دی1393 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب اقا مین لب شما برای برطرف شدن ایرادت بایک میکروی پروگرام شده دیگه مدارت رو چک کن و ببین پشت فیبر مدار چاپیت قطعی نداری با اهم متر همه زیر فیبر رو تست کن بعضی از قطعی های زیر فیبر حتی با زره بین هم دیده نمیشن لاین ها رو با اهم متر چک کن

شنبه 5 دی1393 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان دستگاه من وقتی به روش c1وp1ثابت پراب زنی میشه وپراب های متحرک هم قرارمیدم خانه اول بین 15تا20قرارداره ولی وقتی خانه دوم میخوام اسکن کنم عددمیره 130 درکل 2تا مدارمونتاژکردم یک خوب هست واعداد درهرخانه نسبت به خانه بعدی2برابرافزایش داره امادستگاه دوم مشکل داره از20میره یک دفه 130

یکشنبه 7 دی1393 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان خسته نباشید متاسفانه مشکل عجیبی برا دستگاهم پیش اومده که حتی مجبور شدم برا رفعش از نو فیبر بزنم و قطعات رو یک به یک تست کنم بعد رو فیبر جا بزنم و همینطور جعبه دستگاهم رو تغییر بدم و بزرگتر بگیرم اما با اینحال متاسفانه مشکل هنوزم باقی هست
مشکل اینه که وقتی به محل SK 3 و SK 4 سیمی وصل نباشه هیچ تغییری در کنار مربع رو ال سی دی مشاهده نمیشه ولی همینکه یه سیم هر چند کوچیک به این نقاط وصل میشه شروع میکنه به تغییر اعداد و حتی با نزدیک کردن دست به فیبر یا جعبه وقتی که سیم وصله باز تغییر اعدا مشاهده میشه بنظر دوستان مشکل از کجاست؟
خدایش خیلی روش کار کردم اما رفع نشد
چندتا عکس میزارم شاید برای حل این مشکل کمک کنه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 7 دی1393 - 11:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 336 , 337 , 338 , 339 , 340 , 341 , 342 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure