انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:35pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 286 , 287 , 288 , 289 , 290 , 291 , 292 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان و اساتید محترم:
در مورد عملکرد سلکتور GAIN سوال داشتم:
اینکه میگن افزایش اعداد ما بین 200 تا 300 میتونه خوب باشه.وقتی سیستم از حالت تست خارج هستش یعنی در حالت A-B و GAIN در حالت 1 هستش یجایی رو پراب زنی میکنه و 20 تا افزایش عدد داری.وقتی دوباره همون نقطه رو در حالتی که GAIN در حالت 10 هستش پراب زنی میکنی انبار 200 تا افزایش عدد داری.لطفا در این مورد راهنمایی کنین . آیا اون نقطه میتونه خوب باشه؟؟؟؟یا نقطه ای مد نظر هستش که GAIN در حالت 1 افزایش بیش از 200 عددی داشته باشه؟؟؟ممنون از همه شما عزیزان. @};-

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 13 شهریور1393 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز
وقتی در پراپ زنی در حالت سلکتور 1 افزایش عدد بین 200 تا 300 داشتی میشه امیدوار شد ولی اگه افزایش عددت کمتر از 100 بود نمیشه اطمینان کرد
برای اطمینان بیشتر تو نرم افزار اسنیفر میتونی تصویرت رو ببینی چون از روی اعداد نمیشه باز تصمیم نهایی رو گرفت

جمعه 14 شهریور1393 - 9:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold سلام وخسته نباشی
آموزش که به صورت فیلم بود مشکل داره جایی میشه بزاری برای اتلود
Surfer 12 هم کارایی همینو داره؟

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

جمعه 14 شهریور1393 - 11:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز حالت a b حالت تست هستند و l h حالت اصلی مدار

شنبه 15 شهریور1393 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان مشکل همچنا ن باقیه من مد دستگاه رو رو نرمال میزارم بعد برای انتقال پورت رو درست میزنم اول هم دکمه ok نرم افزار رو میزنم بهد سریع مال سیتم رو ولی هنوز انتقال نمیده

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 15 شهریور1393 - 5:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا امیر شما اگه میتونی یک بار رو کامپیوتر خانگی که کام پورت داره عمل انتقال اطلاعات رو انجام بده ببین انتقال میده من فکر کنم شما از تبدیل usbبه com استفاده میکنید که یا مبدل رو خوب نصب نکردید یا یک مشکلی در ارتباط مبدل شما به لب تاپ وجود داره

دوشنبه 16 شهریور1393 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
سلام اقا امیر شما اگه میتونی یک بار رو کامپیوتر خانگی که کام پورت داره عمل انتقال اطلاعات رو انجام بده ببین انتقال میده من فکر کنم شما از تبدیل usbبه com استفاده میکنید که یا مبدل رو خوب نصب نکردید یا یک مشکلی در ارتباط مبدل شما به لب تاپ وجود داره

ok

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 17 شهریور1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان من دیروز یک زمین رو اسکن کردم البته این زمین به شکلی بود که تا یک متر اولش صاف بود و بعد اون یک تپه بود که 3 متر از زمین صاف بلند تر بود و من بیشتر از 6 سطر و 2 ستون نتونستم پراپ زنی کنم و تصویر هاشو میزارم برای دوستان تا نظرشون رو بدن البته من دنبال اتاق بودم که فک نکنم با این پراپ زنی که 6 متر در 2 متر زدم تا 5 متر رو بهم نشون بده ولی الان یه چیز هایی مشخصه تو تصویر که باید کارشناسی بشه من پراپ های گیرنده رو ثابت تو زمین گذاشتم و پراپ های فرستنده رو یک متر به یک متر میبردم جولو و ذخیره میکردم فقط یک جا تو ستون اول و سطر 5 نزدیک 90 تا افزایش عدد داشتم و کلید سلکتور رو هم رو 3 گذاشتم اینم از تصویر ها

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 18 شهریور1393 - 11:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
mehdi 2014 نوشته است:
سلام خدمت دوستان من دیروز یک زمین رو اسکن کردم البته این زمین به شکلی بود که تا یک متر اولش صاف بود و بعد اون یک تپه بود که 3 متر از زمین صاف بلند تر بود و من بیشتر از 6 سطر و 2 ستون نتونستم پراپ زنی کنم و تصویر هاشو میزارم برای دوستان تا نظرشون رو بدن البته من دنبال اتاق بودم که فک نکنم با این پراپ زنی که 6 متر در 2 متر زدم تا 5 متر رو بهم نشون بده ولی الان یه چیز هایی مشخصه تو تصویر که باید کارشناسی بشه من پراپ های گیرنده رو ثابت تو زمین گذاشتم و پراپ های فرستنده رو یک متر به یک متر میبردم جولو و ذخیره میکردم فقط یک جا تو ستون اول و سطر 5 نزدیک 90 تا افزایش عدد داشتم و کلید سلکتور رو هم رو 3 گذاشتم اینم از تصویر ها

سلاسلام دوست من نه اتاق داری نه حفره

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 18 شهریور1393 - 12:03pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقاmehdi 2014 تو عکس هایی که گذاشتی نه حفره داری نه اتاق

سه شنبه 18 شهریور1393 - 3:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 286 , 287 , 288 , 289 , 290 , 291 , 292 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure