انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:43am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 277 , 278 , 279 , 280 , 281 , 282 , 283 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا کسی نبود این مشکل مارو رفع اثر کنه؟؟!! ما که حریفش نشدیم.خداییش دیگه موندم اشکال از کجاست؟با برنامه اصلی مشکل نداره اما با این برنامه مشکل داره؟به نظر شما میتونه مشکل از خود برنامه یا فایل هگز میکرو باشه؟اینو هم بگم که پین 9 میکرو کابل من ازاده(اخه تو بعضی از پستها دیدم پین 9 رو اگه اشتباه نکنم به 3 وصل کرده بودند.هر چند بعید میدونم مشکل از اون باشه).تازه هم رو پورت 1 و هم 2 انجام دادم اما بازم نشد(پورتها رو هم از فایل منیجر و هم از برنامه تغییر دادم).عکس خطای برنامه رو هم اینجا قرار میدم تا بهتر متوجه منظورم بشین.نمیدونم چرا بعد از تنظیم مراحل انتقال دیتا به محض اینکه کابل به دستگاه وصل میشه این خطا میاد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

elektor نوشته است:
اقا کسی نبود این مشکل مارو رفع اثر کنه؟؟!! ما که حریفش نشدیم.خداییش دیگه موندم اشکال از کجاست؟با برنامه اصلی مشکل نداره اما با این برنامه مشکل داره؟به نظر شما میتونه مشکل از خود برنامه یا فایل هگز میکرو باشه؟اینو هم بگم که پین 9 میکرو کابل من ازاده(اخه تو بعضی از پستها دیدم پین 9 رو اگه اشتباه نکنم به 3 وصل کرده بودند.هر چند بعید میدونم مشکل از اون باشه).تازه هم رو پورت 1 و هم 2 انجام دادم اما بازم نشد(پورتها رو هم از فایل منیجر و هم از برنامه تغییر دادم).عکس خطای برنامه رو هم اینجا قرار میدم تا بهتر متوجه منظورم بشین.نمیدونم چرا بعد از تنظیم مراحل انتقال دیتا به محض اینکه کابل به دستگاه وصل میشه این خطا میاد.

الکتور جان برا اینکه بتونی تو نرمافزار اسنافلر مستقیم از سیستم انتقال دیتا بکنی باید سیستم رو در حالا نرمال قرار بدی برا این کار هم شما باید کلید مود دستگاه رو درحالت خاموش نگه داری ودستگاه رو روشن کنی و وقتی نرمال نوشت کلید رو ول کنی
موفق باشی

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 8:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این کارها رو انجام دادم.مشکل من فقط این خطاست که نمیدونم از کجا اومده!!!!!

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 9:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندسین کسی ورژن بالاتر این نرم افزار رو نداره(از 1.1 بالاتر منظورمه).

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام واقعاخبر خوشحال کننده ای بود امیدوارم کانی عزیز زودتر به جمع دوستان اضافه بشن و از راهنمایی های ایشون استفاده کنیم :YMPRAY: :YMPRAY:

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

جمعه 24 مرداد1393 - 10:45am

elektor نوشته است:

سلام
شما یک دفعه همین نرم افزار نصب شده را حذف کن و بعد به صورت دستی هم از program file کل پوشه را حذف کن و بعد دوباره نصب کن ببین درست میشه

جمعه 24 مرداد1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من نرم افزار سورفر گرفتم ولی سریالو میخواد که تو سایت پیدا نکردم کسی داره؟اینم لینکش http://soft98.ir/software/engineering/16955-Surfer.html

شنبه 25 مرداد1393 - 10:58am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

mamad13 نوشته است:
من نرم افزار سورفر گرفتم ولی سریالو میخواد که تو سایت پیدا نکردم کسی داره؟اینم لینکش http://soft98.ir/software/engineering/16955-Surfer.html

پسورد فایل فشرده:
soft98.ir

پسورد نرم افزار:
WS-141000-c389

شنبه 25 مرداد1393 - 3:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

sodoko نوشته است:
elektor نوشته است:
داداش اتفاقا همونها رو خوندم.اما متاسفانه مثل اینکه نمیخواد با لب تاب ما بالا بیاد.حالا یکمی باهاش سر و کاه میزنم تا ببینم چی میشه

سلام
ان شاالله همه در همه مراحل موفق باشن و به لطف خدا مشکلی براشون پیش نیاد .
جناب الکتور من هم اولش نتونستم ولی یه سری کارا رو انجام دادم به لطف خدا شد.
اول اینکه سوکتمو چک کردم دیدم که سیماشو اشتب وصل کرده بودم.
بعدش با کلی ور رفتن تونستم انتقال بدم
این مراحلو دقیق انجام بده:
1. تو برنامه اسنافلر نیو رو بزنو کارای تنظیماتشو انجام بده .
2.بعد مبدلو بدون اینکه به دستگاه وصل کنی به یو اس بی لب تابت وصل کن بعد ok برنامه اسنافلرو بزن.
3.بعد دستگاهو رو حالت نرمال روشن کن بعد کابلو به دستگاه وصل کن و در آخر هم دکمه دانلودو بزن.

اقا ما هم موفق به انتقال دیتا از دستگاه به لب تاب شدیم. :D البته مراحلی رو که واسه انتقال گفتین یکی دو موردش با واسه من فرق میکرد.من دقیقا طبق help خود نرم افزار مراحل رو انجام دادم.
1:دستگاه تو مد نرمال باشه.
2:کابل رابط هم به دستگاه و هم به لب تاپ وصل باشه
3:دستگاه روشن باشه
4:تنطیمات نرم افزاری و کام انجام بشه و ok رو بزنید
5:برنامه در حالت اماده به دریافت اطلاعاته
6:دکمه دانلود رو روی دستگاه بزنید
از همه دوستان ممنون

شنبه 25 مرداد1393 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.میگم مثل اینکه اینجا تعطیله!!! همه رفتن سراغ اسکن و حفاری و ......

یکشنبه 26 مرداد1393 - 8:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 277 , 278 , 279 , 280 , 281 , 282 , 283 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: kaakasat و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure