انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 10:39am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی6 نوشته است:
asadof نوشته است:
از دوستان عزیزی که قادر به ساخت این دستگاه نیستند و قصد خرید دارن لطفا سعی کنید با مهندس حمید مشورت کنید چون من مشاهده کردم بعضی افراد هستند اصلا حتی دستگاه خودشون رو تست نکردند یا سر زمین تست نگرفتند ولی به دروغ تبلیغ می کنند و ازکار کرد دستگاه و تست گرفتم سر زمین رو داشتند که طرف حتی پاش رو از خونه اش بیرون نذاشته . لطفا گول نخورید فقط با مهندس حمید هماهنگ کنید ایشون کاربران حقه باز سایت رو خوب می شناسند و گول ظاهری دستگاه رو هم نخورید . موفق باشید

اسدف جان تو دیگه کی هستی واقعا تو کارت خبره ای مخصوصا تو شناخت افراد
از اطلاع رسانی به موقع جنابعالی خیلی سپاسگزاریم باز منتظر رو کردن دست افراد سود جو هستیم اخه شما اطلاعاتتون واقعا محشره منکه لذت میبرم :ymapplause: :ymapplause:

خواهش میکنم دوست عزیز البته من به همه جسارت نمی کنم منظور من فقط عده کمی هستند .
در ضمن من از اقای کانی و مخصوصا از اقای کاوشگر که با دوستشون در خارج در تماس هستند و اطلاعات زیادی رو خارج از کشور وارد ایران میکنند کمال تشکر رو دارم. انشالله همیشه موفق باشند و برای دوست خارجی ایشون هم ارزوی موفقیت میکنم و انشالله به ایران باز گردند . در این انجمن فعالیت داشته باشند. و از تجربه مفید ایشون نهایت بهره رو ببریم :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 23 تیر1393 - 1:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان برای کار کرد بهتر دستگاه حتما اول خازنها و مقاومتها رو با اهمتر تست کنند و مقدار دقیق رو بذارند تا به مشکل بر نخورند. من 50 تا خازن 100 نانو گرفتم همشون که تست کردم یا 115 نانو بود یا بعضی ها 95 نانو :((

سه شنبه 23 تیر1393 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
kavoshgar نوشته است:
علی جان من خوشحال شدم که مدارت راه افتاد
اگه میخای بدونی که سیمهای استفاده شده تو مدار خوب هستند یانه یه کاری بکن سیمهای گیرنده رو از رو فیبر جدا کن مدار رو روشن کن ببین اعدادت باز بازی میکنن یا نه

سلام گلم.ممنون .راستش راهنمایی کردید و انجام دادم.الان با قطعی دو سلکتور و دو خروجی که کلا 4 فیش هست.اعداد 1 ویا دو عدد بالا پاین میشه .در واقع بدون سیمهای اتصال خیلی بهتره .نظرتون اینه که سیمها مناسب نیستند؟ @};-

سه شنبه 24 تیر1393 - 9:41am

اساتید و بزرگان سلام عرض شد.

از آقای کاانیی خبری نشد؟
راستش دیگه مهم نیست که کی بود و چه قصدی داشت.ولی بیشتر نگران سلامتیش هستم.اگر خبری از ایشون دارید اعلام کنید که همه بدونن

سه شنبه 24 تیر1393 - 2:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت

newcup2003 نوشته است:

از آقای کاانیی خبری نشد؟
راستش دیگه مهم نیست که کی بود و چه قصدی داشت.ولی بیشتر نگران سلامتیش هستم.اگر خبری از ایشون دارید اعلام کنید که همه بدونن

دوست عزیز طبق اخرین اطلاع , شکر خدا اقای kaniii عزیز و خونواده محترمشون همگی سالم و سلامت هستن , ولی هنوز به علت مشکلاتی نتوستن وارد مرز کشورمون بشن , ایشاله این مشکل هم بزودی حل میشه به امید خدا , موفق باشی

سه شنبه 24 تیر1393 - 3:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اسدوف از موسیقی که گذاشتی ممنون هر کی بود خیلی ماهر بود یاشاسین. من هم قصد دارم ساز یادبگیرم. این مدار earth چطوریه فایل نهایی رو کدوم صفحه گذاشتن؟

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 24 تیر1393 - 9:02pm

ارتین نوشته است:
newcup2003 نوشته است:

از آقای کاانیی خبری نشد؟

دوست عزیز طبق اخرین اطلاع , شکر خدا اقای kaniii عزیز و خونواده محترمشون همگی سالم و سلامت هستن , ولی هنوز به علت مشکلاتی نتوستن وارد مرز کشورمون بشن , ایشاله این مشکل هم بزودی حل میشه به امید خدا , موفق باشی

الحمداله که سلامت هستن.اینشا... همیشه خش خبر باشی .دوس ندارم مسایل اخلاقی با بقیه قاطی شه.ممنون

چهارشنبه 25 تیر1393 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014 نوشته است:
سلام اسدوف از موسیقی که گذاشتی ممنون هر کی بود خیلی ماهر بود یاشاسین. من هم قصد دارم ساز یادبگیرم. این مدار earth چطوریه فایل نهایی رو کدوم صفحه گذاشتن؟

سلام سهیل جان ایشان استاد بنده استاد احمد حمیدی هستش که یکی از بزرگان موسیقی قوپوز هستند که در کشورهای مختلف دعوت شدند و تکنوازی کردند اینو به این جهت گذاشتم که فرق نوازندگان دوره گرد که تو عروسی میزنند با یه استاد رو همشریان بدونند . ساز استاد می خواد کار هر کسی نیست . :ymhug:

دوست عزیز من این مدار رو نساختم هیچ اطلاعی ندارم ولی جناب کاوشگر و کانی می تونند شما رو راهنمایی کنند .موفق باشید :ymhug:

چهارشنبه 25 تیر1393 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014 نوشته است:

سهیل جان تمام مدارک لازم تو صفحه اول هستش پی سی بی رو هم برات میفرستم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 25 تیر1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
Soheil2014 نوشته است:

سهیل جان تمام مدارک لازم تو صفحه اول هستش پی سی بی رو هم برات میفرستم

کاوشگر جان لطف بزرگی در حق من میکنی ممنون.

در ضمن از هر فایلی که خوت استفاده کردی رو برام بفرست.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

چهارشنبه 25 تیر1393 - 8:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 , 270 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure