انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت1403 - 3:09am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

این سیستم در صورتی که فلز بزرگ و در تماس مستقیم با خاک باشه باید بتونه در تصویر مشخصش بکنه! چون بر اساس رسانایی کار میکنه و فلز هم بهترین رساناست! پس دلیلی نداره فلز رو در چنین شرایطی نتونه مشخص کنه. فقط دوستان باید توجه داشته باشن سطح بالایی فلز باید حتما با خاک در تماس باشه! اگر مثلا اتاقکی باشه و فلز در کف اتاقک باشه ؛ هر چقدر هم بزرگ باشه اصلا مشخص نمیشه چون روی رسانایی خاکی که از روی زمین سنجیده میشه اثر نمیذاره. در مورد سایر حفره ها و قبر ها هم به همین صورته. لذا بنظر میاد برای فلزیابی خیلی قابل حساب نیست اما تحت شرایطی که عرض کردم باید جواب بده. یعنی فلز از بالا با خاک در تماس باشه. لطفا یکی از دوستان وارد در صورت امکان این مساله رو تست کنن.

یکشنبه 21 تیر1393 - 2:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
\
مهدی6 نوشته است:
asadof نوشته است:
از دوستان عزیزی که قادر به ساخت این دستگاه نیستند و قصد خرید دارن لطفا سعی کنید با مهندس حمید مشورت کنید چون من مشاهده کردم بعضی افراد هستند اصلا حتی دستگاه خودشون رو تست نکردند یا سر زمین تست نگرفتند ولی به دروغ تبلیغ می کنند و ازکار کرد دستگاه و تست گرفتم سر زمین رو داشتند که طرف حتی پاش رو از خونه اش بیرون نذاشته . لطفا گول نخورید فقط با مهندس حمید هماهنگ کنید ایشون کاربران حقه باز سایت رو خوب می شناسند و گول ظاهری دستگاه رو هم نخورید . موفق باشید

اسدف جان تو دیگه کی هستی واقعا تو کارت خبره ای مخصوصا تو شناخت افراد
از اطلاع رسانی به موقع جنابعالی خیلی سپاسگزاریم باز منتظر رو کردن دست افراد سود جو هستیم اخه شما اطلاعاتتون واقعا محشره منکه لذت میبرم :ymapplause: :ymapplause:

\M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 21 تیر1393 - 2:30am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام

دوستان من دیروز روی علاقه این مدار رو ساختم و بالا هم اومده و تو خروجی هم فرکانس دارم که با ویکتور 88 اندازه گیری میکنم فرکانسش روی 137 هستش تا 136 هرتز هم پایین میاد و اعداد هم ثابته ولی دستمو به قسمت فرستنده و گیرنده میزنم اعداد نهایتش 2 تا 3 تا بالا پایین میشه ایا این طبیعی ؟ یه عکس هم میزارم از مدارم امروز همه تغییرات رو هم انجام دادم و به کامپیوتر هم وصل شدم مشکلی نداشت ولی این بازی نکردن اعدا نگرانم کرده یه مقدار X_X مهندس حمید از شما هم تشکر میکنم بابت این مدار خوبتون اگه امکان داره منو راهنمایی کنید

یکشنبه 22 تیر1393 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم دو تا عکس از پشت و روی مدار من

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 22 تیر1393 - 11:49am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
مهدی جان مبارکه دوست عزیز
تغییر اعداد باید در زمان پراپ زنی معیار باشه که به نسبت مقاومت خاک تغییر میکنه.
راستی از روی مدار عکس نذاشتی؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 22 تیر1393 - 12:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون اقا بینا یه جامپر رو جا نزده بودم اون جامپری که از خازن 5 میاد به بغل رگلاتور 5 ولت الان اون رو هم جا زدم ولی باز اعداد یکی دو تا بیشتر بازی نمیکنه همه ای سی ها رو هم عوض کردم باز درست نشده چون انگشتمو که خیس میکنم و به قسمت پراپ فرستنده و گیرنده میزنم اعداد بیشتر از 3 تا بازی نمیکنه رو حالت a و b که اعداد 0 هستش تکون نمیخوره عکس روی فیبر رو هم میزارم براتون

یکشنبه 22 تیر1393 - 12:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به احتمال زیاد شما یک قطعه یا خازن یا مقاومت رو رنجشو اشتباه زدی وقتی دستتو به خروجی مدار میزنی باید اعداد نوسان کنه

یکشنبه 22 تیر1393 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی جان این قسمت فیبرت مشکل داره اینو اصلاح کن
کلا قسمت گیرنده مدارت ازکار افتاده

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 22 تیر1393 - 7:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
سلام .
عزیزان ممنونم بابت تمام راهنمایی ها .من خیلی ازتون کمک گرفتم و تونستم ایراد هایم رو بر طرف کنم .اما بازم ازتون کمک میخوام.
اعداد همش بازی دارند و ثابت نمیشوند.تغیرات رو هم انجام دادم. به غیر از مقاومت 16 .سیمها رو هم جنس خوب استفاده کردم.اما ی مساله اینکه خیلی چسب حرارتی نزدم .بنظرتون میتونه موثر باشه؟
ممنون @};-

سه شنبه 23 تیر1393 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

علی جان من خوشحال شدم که مدارت راه افتاد
اگه میخای بدونی که سیمهای استفاده شده تو مدار خوب هستند یانه یه کاری بکن سیمهای گیرنده رو از رو فیبر جدا کن مدار رو روشن کن ببین اعدادت باز بازی میکنن یا نه

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

سه شنبه 23 تیر1393 - 12:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 , 269 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure