انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 1:22pm

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 262 , 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا کیهان جم خدا رو شکر که هر کدوم از بچه ها بخوص اقا کانی و اقای کاوشگر که نتایج تستشون رو هم گذاشتن
و من چند بار هم با دستگاه اقای کاوشگر و هم با دستگاه خودم شاید بالای 15 یا 20 بار سر زمین رفتیم و تصویر گرفتیم و تو سایت گذاشتیم تا همه استفاده کنن
و تصویر های خوبی هم گرفتیم و تحویل صاحب زمین دادیم من منظور دوستان رو متوجه نمیشم چرا دارن این تایپیک رو از روال خوبش در میارن

شنبه 21 تیر1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ebi-gold نوشته است:
اقا کیهان جم خدا رو شکر که هر کدوم از بچه ها بخوص اقا کانی و اقای کاوشگر که نتایج تستشون رو هم گذاشتن
و من چند بار هم با دستگاه اقای کاوشگر و هم با دستگاه خودم شاید بالای 15 یا 20 بار سر زمین رفتیم و تصویر گرفتیم و تو سایت گذاشتیم تا همه استفاده کنن
و تصویر های خوبی هم گرفتیم و تحویل صاحب زمین دادیم من منظور دوستان رو متوجه نمیشم چرا دارن این تایپیک رو از روال خوبش در میارن

من هم با شما موافقم من از این دستگاه راضی هستم و کار میکنه :-BD

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 21 تیر1393 - 11:51pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اولین باری که این زمین شناسی رو ما ساختیم بی ثباتی در مدار داشتیم ولی با کمک اقا حمید و تغییراتی که روی مدار دادن که همین جا جا داره ازشون تشکر کنم با این تغییرات دیگه واقعان مدار با ثبات شد بازم دست گل اقا حمید درد نکنه دوستان به فکر یادگیری و یاد دادن باشین که بهترین چیز همینه

یک روز من دوستی داشتم که تو الکترونیک میگفتم واقعان نفر اوله که دستگاه فشار خون رو اختراع کرده من داشتم یک مدار رو می ساختم که یک عیبی از من گرفت که من خیلی خجالت کشیدم به من گفت که چرا خجالت کشیدی یک روزی تو به من یک چیزی یاد میدی من گفتم شوخی میکنی

خلاصه 2 سال گذشت تا اومد پیش من و گفت حال ندارم یک پی سی بی برام بزن من گفتم همیه امکانات هست خودت شروع کن خلاصه در حین انجام کار من یک ایرادی ازش گرفتم گفت وای وای من 8 سال بود این کار رو میکردم پس فیبرم خوب در نمی اومد

بعدش به من گفت 2 سال پیش بهت چی گفتم من همیه الکترونیک رو از این دوستم یاد گرفتم حتی برنامه نویسی و پروگرام کردن آیسیها اموزش ارگ و خلاصه..........

یکشنبه 21 تیر1393 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا ابي ميشه با اين دستگاه از عمق هاي پايين مثلا 2متر عكس گرفت كه نشون قبر هست يا فلزي توي قبر هست يانه/

یکشنبه 21 تیر1393 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و اساتید عزیز یه اسکن میزارم لطفا نظر خودتون رو بگین این اسکن شک بر تونل پر و چاه پر شده است
حالا اگه ممکنه به نظر خودتون اونو تحلیل کنید
پیوست:
scan.zip

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

یکشنبه 21 تیر1393 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajadm2296 نوشته است:
اقا ابي ميشه با اين دستگاه از عمق هاي پايين مثلا 2متر عكس گرفت كه نشون قبر هست يا فلزي توي قبر هست يانه/

بله میشه ولی فلز خیر

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 21 تیر1393 - 1:20am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilO نوشته است:
سلام دوستان و اساتید عزیز یه اسکن میزارم لطفا نظر خودتون رو بگین این اسکن شک بر تونل پر و چاه پر شده است
حالا اگه ممکنه به نظر خودتون اونو تحلیل کنید
پیوست:
scan.zip

بله شما یک چاه که اول شما کانال و بعد چاه دارین که فکر کنم حدود 3 متر طول کانال باشه

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 21 تیر1393 - 1:28am
YIM

سلام اگه این دستگاه فلز رو تشخیص بده عالیه

یکشنبه 21 تیر1393 - 1:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ALI-SOLTAN نوشته است:
سلام اگه این دستگاه فلز رو تشخیص بده عالیه

این سیستم توانایش رو نداره فقط کانال و اتاق فضای خالی

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 21 تیر1393 - 1:59am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
از دوستان عزیزی که قادر به ساخت این دستگاه نیستند و قصد خرید دارن لطفا سعی کنید با مهندس حمید مشورت کنید چون من مشاهده کردم بعضی افراد هستند اصلا حتی دستگاه خودشون رو تست نکردند یا سر زمین تست نگرفتند ولی به دروغ تبلیغ می کنند و ازکار کرد دستگاه و تست گرفتم سر زمین رو داشتند که طرف حتی پاش رو از خونه اش بیرون نذاشته . لطفا گول نخورید فقط با مهندس حمید هماهنگ کنید ایشون کاربران حقه باز سایت رو خوب می شناسند و گول ظاهری دستگاه رو هم نخورید . موفق باشید

اسدف جان تو دیگه کی هستی واقعا تو کارت خبره ای مخصوصا تو شناخت افراد
از اطلاع رسانی به موقع جنابعالی خیلی سپاسگزاریم باز منتظر رو کردن دست افراد سود جو هستیم اخه شما اطلاعاتتون واقعا محشره منکه لذت میبرم :ymapplause: :ymapplause:

یکشنبه 21 تیر1393 - 2:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 262 , 263 , 264 , 265 , 266 , 267 , 268 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Hamed0070 و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure