انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 10:50am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116 , 117 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام تقديم به همه

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اينم عكس ها

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اينم دومي با وضوح بهتر همونه

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و اما تصوير نهايي كه به قول مهندس حميد جوووووووون وسوسههههه كنندسسسس :x :x :x

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام داداش چه جوری با اسنیفلر اجرا کردی من هر کاری کردم نشد،لطفا نرم افزار اسنیفلر خودت رو بزار تا با اون استفاده کنم،
شما اطلاعات رو از دستگاه با نرم افزار اصلی گرفتی یا با اسنیفلر?

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 11:46pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام عزيزم نه نرم افزار همونيه كه فك كنم تو صفحه 3 اين مطلب بود و اطلاعت به اسنيفر نميره وگه نه عالي ميشد اطلاعات رو به نرم افزار اصلي ارسال كردم بعد به اسنيفر گفتم كه فردا انشاالله ميرم يه اسكن درست حسابي ميگيرم بعد ميام دوباره ميريزم همه چي اوكي بود مو به مو با جزءيات اينجا ارائه ميدم مطمعن باشين فقط چون اين اسكن تو خود نرم افزار اصلي بطور پيش فرض بود و اسكن خودم نيست چون خودم فضاي باز تو خونه ندارم فقط دو رديف چهار مربعي به طول 20 سانت گرفتم بخاطر اينكه بدونم اطلاعاتم ارسال ميشه يا نه ولي اونو الان تو اسنيفر ريختم اونم رفت فرقي نداره چه يه ذخيره چه بيشتر

جمعه 28 فروردین1393 - 12:28am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون Kaniii عزیز واقعا خسته نباشین. ظاهرا کار این دستگاه هم داره به جاهای باریک و حساس میکشه! :D البته بنده هم با فایل تست و اون نرم افزار تلاش کردم مرتبا خطا میده! لطف کنین مراحل ورود فایل و تبدیلش به تصویر در نرم افزار snuffler رو برای ما بطور دقیق توضیح بدین. البته اگر یک اسکن درست حسابی هم با دستگاه خودتون بگیرین که خیلی ممنون میشیم.
حالا این تصویر هم معلوم نیست چی هست؟! :-? شباهت زیادی به خرچنگ داره! :D

جمعه 28 فروردین1393 - 12:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اولا عذر ميخوام كه با وجود حضور شما بنده دارم در مورد چيزي كه ظاهرا دوستان بهش نرسيدن حرف ميزنم چون شما مدار رو نساختيد اگه ميساختيد همون اوايل همه كاراشو تموم ميكردين و پروندشو ميبستيد . اين تصوير كه ملاحظه كردين اگه دقت كننين تو خود نرم افزار بود اسكن بنده نيست دوما نرم افزار اسنيفر فقط فايل با پسوند spr رو ساپورت ميكنه نه text ولي حالا چطور شد در كامپيوتر من داره انتقال داده ميشه از رابطه منطقي صفر و يك كامپيوتر نيست همش بخاطر دعا هاي مادرمه :)) :)) =)) =)) =)) :)) شوخي كردم ولي اونم واقعا دعام كرده اما همونطور كه گفتم وقتي از نيو و ايمپورت داتا نام اين فايل text رو ميزني مثله اينكه كونورت ميشه به فايل spr يا كامپايل تازش هم خروجي اسنفر بصورت هم text و هم دو فايل ديگه كه مطمعنم براي سازگاري با نرم افزار هاي پيشرفته تر هستش كه دارم رو يكيش كار ميكنم اگه خدا بخواد ميخوام يه عكس خيلي واضح تر از روي زمين رو از زير زمين بگيرم البته بازم بگم خدا كمكم كرده و اگه راهنمايي هاي شما نبود مهندس جان كه الان ديگه خواب بوديم نميدونم نظرتون در مورد ظاهر دستگاه من چيه ولي از وقتي كه با اسنيفر كار كرد و تصاويرش ارزش دار شد يه فكرايي براي ظاهر دستگاه هم دارم كه با كمك شما اگه خدا بخاد دمار از روزگار اگزاماينر در بياريم

جمعه 28 فروردین1393 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
من زیاد با این دستگاه اسکن گرفتم اما هر کار میکنم با نرم افزار اسنیفر نمیتونم همون اسکنا رو نگاه کنم همش خطا میده،قسمتی که به نظر شما کونورت میشه رو میشه از اول توضیح بدی که باید چیکار کرد

شنیدن کی بود مانند دیدن

آخرین بار توسط keyhanjam در جمعه 28 فروردین1393 - 1:50am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

جمعه 28 فروردین1393 - 1:44am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من بجاي كليد هاي فشاري از ميكرو سوئيچ ايتفاده كردم و از شستي نايلوني كنترل تلويزيون براي روي ميكرو سوئچ ها و اگه بشه كه ميشه به جاي كليد هاي سلكتور كه يه جور نماد قديمي دستگاه رو با خودش يدك ميكشه از هشت ميكرو سوئيچ با هشت دكمه با چيدماني شيك به ظاهر دستگاه خيلي كمك ميكنه و در مورد ال سي دي و غيره هم يه جور كه همخواني داشته باشه من چند سال پيش تابلو روان درست ميكردم و به خريدار كه ميدادم يه برنامه كه انتخواب ميكرد منظورم نوشته و تبليغات مورد نظر خودش بعد از يه مدتي كه ميخواست عوض كنه ديگه تابلو رو نمياورد يه جور مدار حاظه جانبي طراحي شده بود استفاده ميكردم كه برنامشو تو ميكرو كه تو همين مدار كوچك بود ميريختم و با پورت يو اس پي در محل تابلو برنامه رو از حافظه جانبي خالي ميكردم تو ميكرو تابلو كه بعد ها با بلوتوث هم امكان پذير شد حالا منظورم از اينهمه داستان سرايي اين هست كه اگه بلوتوث يا هر مداري يا هر كاري رو اين دستگاه بشه به نظر من ارزشش رو داره

جمعه 28 فروردین1393 - 1:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116 , 117 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure