انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:25pm

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اين مورد اعصاب برام نزاشته

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 9:59pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان توجه داشته باشن اون تغییرات نهایی که شامل قضیه مقاومت 16 میشه بنظر من با فایل هگز قدیمی نمیتونه جوابگو باشه! چون سیستم خوندن مقادیر هم عوض میشه. پس فکر میکنم لازم هست در صورتیکه تغییرات نهایی موجود در خود مجله رو که ما هم توضیح دادیم انجام دادین از فایل هگز دوم که شماره 450 داره استفاده کنین. چون مشخصا جدیدتر هست.

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 11:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با فايل ٤٥٠ مشكل فونتتتتتتتت دارم

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مشكل فونت با ٤٥٠

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان من هیچ مشکلی ندارم جز انتقال تصاویر لطفا کمک کنید چه جوری تصاویر رو انتقال بدم از مبل کام به یو اس بی استفاده میکنم روی سون

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 1:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام امير جان من از xp استفاده ميكنم و مشكلي تو ارسال ندارم البته از پورت سريال استفاده ميكنم و در مورد يو اس پي اطلاع ندارم اما فك كنم باز بشه يه كاري كرد الان اگه نرم افزار باز بشه بايد تو درايو c كپي شده باشه روي آيكون خود نرم افزار راست كليك كن بعد پراپرتيز بهد برو سربگ compatibility و در قسمت compatibility mode يه قسمت هست كه بايد زيرشاخه داشته باشه و گذينه windows 98 رو انتخاب و ok كن ببين حالا ارسال ميشه اطلاعاتت

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 2:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همگي خبر فوري

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستاني كه از فايل 411 استفاده كردن تغيرات مربوط به مقاومت 16 رو مثل قبل كنن با اين كار دستگاه به بهترين ثبات ميرسه البته من اين كارا رو مديون مهندس حميد هستم كه راهنماييم كرد و اما در مورد نرم افزار باز با كمك هاي مهندس حميد عزيز الان تونستم فايل text كه از نرم افزار اصلي خارج ميشه رو با يه سري تنظيمات ساده به محيط نرم افزار snuffler ببرم كه ديگه الان واقعا اين دستگاه ارزشش خيلي بيشتر از تصور شده و به قول مهندس تصاويرش در حد خيلي زيادي وسوسه بر انگيزه من تو حياط خونه يه سري تست هايي گرفتم نه چيزي رو چال كردم نه دنبال شيئ گشتم فقط هدفم اين بود تا يه سري اطلاعات تو دستگاه براي ارسال به كامپيوتر داشته باشم كه محشر شد فردا ميرم سر قبر دايي شاه عباس :)) :)) :)) از شوخي بگذريم ميرم يه جاي باستاني و قول ميدم نتيجه رو نكته به نكته جزيات رو با تصوير اينجا اعلام كنم اونايي كه ساختن و نتونستن نتيجه بگيرن يا اونايي كه ميسازن مطمعن باشن بهترين وسيله هستش البته با اپراتوري خيلي ساده اما زمانبر من به نوبه خودم پراپ زني رو اغراق نكنم در حد بي نهايت بلدم او انگار خودم داخل زمينو ميبينم {جدي نگيريد} =p~ اينم بگم تو نرم افزار snuffler وقتي گذينه new رو ميزني يك نواز از گذينه هاي زيرمجموعش ظاهر ميشه data import رو انتخاب كنيد وارد پنجره اي ميشيد كه ديگه همچي دستتون مياد تو اون پنجره رو بروي گذينه hardware تو نوارش گذينه EPE Resisitivity meter رو بزنيد در بالا import name فايل text ذخيره در نرم افزار اصلي رو بزنيد قسمت com1 و بقيه كه نگاه بندازيد سادس بعد ok بعد وارد محيط نرم افزار و تصوير اسكن شما و اينا اينا رو گفتم خودتون سعي كنيد منم بعد از يه كاوش درست و حسابي با همه جزئيات و كار با اين نرم افزار هرآنقدر كه در توانم باشد دريغ نميكنم چون خودمو شاگرد مهندس حميد عزيز ميدونم مثل اونم سعي ميكنم در حد توانم كمك كنم برام دعا كنيد دست پر برميكردم

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام تبریک میگم،من کارای که گفتی با نرم افزار اسنیفلر انجام دادم اما کار نکرد،راهی داره فایلهای که با نرم افزار خودش گرفتیم رو با نرم افزار اسنیفلر نگاه کرد?

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 6:46pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من اگه اجازه بدين فردا ميرم يه جاي اگه خدا بخاد يه اسكن از يه فضاي باز بگيرم با ضلاع بزرگ وقتي كه اتطاعاتشو تو نرم افزار اصلي و اسنيفر ريختم كامل توضيح ميدم من امروز تونستم يه سري اطلاعات از نرم افزار اصلي داخل اسنيفر بريزم ولي احتمال درست بودنشو فردا شب انشاالله توضيح ميدم شايد....

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 7:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Honarmand7 و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure