انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 11:13am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 , 287 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خیلی عالی و مختصر بود
اقا جعفر اسم اون برنامه ای که دوستتون فرمودند رو میدونید چیه

شنبه 31 مرداد1393 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
ebi-gold نوشته است:
دوستان من یک عکس اموزش روش پراپ زنی رو برای دوستان میزارم شما برای شروع کار اول دستگاه رو روی حالت h ,l بزارید و کلید سلکتور 3 حالته رو روی حالت اول و کلید سلکتور 5 حالته رو زمانی تغییر بدید که یک گیرنده و یک فرستنده رو در ستون اول c1 p1 و یک گیرنده و یک فرستنده رو در سظر اول فرو کردید c2 p2 اعداد h ,l رو نگاه کنید و سعی کنید نزدیک هم باشند و میتونید با کلید سلکتور 5 حالته تنظیم کنید و در پراپ زنی c1 p1 در ستون اول ثابت میمونه و c2 p2 یک متر به یک مترو پراپ زنی میکنید و ذخیره میکنید یعنی وقتی c2 p2 رو در سطر اول فرو کردید روی ال سی دی دستگاه زیر اعدادh ,l رو میزارید r1 c1 و سیو رو میزنید c2 p2 رو یک متر جلوتر میریر و رو سطر دوم که فرو کردید روی ال سی دی رو میزارید r2 c1 و سیو رو میزنید اگه شما این پراپ زنی رو بتونید در 10 سطر انجام بدید یعنی تونستید تا 5 متر زیر زمین رو اسکن کنید بعد از تمام شدن ستون اول c1 p1 رو به ستون دوم انتقال داده و ثابت میمونه و c2 p2 رو یک متر جلوتر در سطر اول فرو کرده و روی ال سی دی رو r1 c2 گداشته و ذخیره میکنید ویک متر به یک متر جلو رفته و پراپ زنی و ذخیره کنید پیروز و سر بلند باشید یک فیلم هم از روش انتقال تصویر به کامپیوتر و درست کردن تصاویر برای شمادوستان میزارم فقط برای دوست خوبم آقای کاوشگر دعا کنید تا حالشون خوب بشه کوچیک شما ابی گلد

ابی دست گلت درد نکنه انشاالله به خاسته ات برسی, ممنونم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 1 شهریور1393 - 7:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
مهدی6 نوشته است:
خیلی عالی و مختصر بود
اقا جعفر اسم اون برنامه ای که دوستتون فرمودند رو میدونید چیه

آقا مهدی تا دو سه روز دیگه حتما میرم پیشش من خودم مستقیم با ایشان صحبت نکردم , دوست یکی از اقوام هست , اگه برنامه بهتری داشت حتما ازش میگیرم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 1 شهریور1393 - 7:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

elektor نوشته است:
اقا کسی نبود این مشکل مارو رفع اثر کنه؟؟!! ما که حریفش نشدیم.خداییش دیگه موندم اشکال از کجاست؟با برنامه اصلی مشکل نداره اما با این برنامه مشکل داره؟به نظر شما میتونه مشکل از خود برنامه یا فایل هگز میکرو باشه؟اینو هم بگم که پین 9 میکرو کابل من ازاده(اخه تو بعضی از پستها دیدم پین 9 رو اگه اشتباه نکنم به 3 وصل کرده بودند.هر چند بعید میدونم مشکل از اون باشه).تازه هم رو پورت 1 و هم 2 انجام دادم اما بازم نشد(پورتها رو هم از فایل منیجر و هم از برنامه تغییر دادم).عکس خطای برنامه رو هم اینجا قرار میدم تا بهتر متوجه منظورم بشین.نمیدونم چرا بعد از تنظیم مراحل انتقال دیتا به محض اینکه کابل به دستگاه وصل میشه این خطا میاد.

سلام ابی خان من در مدار برای ارسال اطلاعات به اسنوفر همه کارهای گفته شده رو طبق فیلم انجام میدم ولی برا من هم این پیغام خطا رو میده لطفا راهنمایی کنید ببینم مشکلش چیه با تشکر

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 1 شهریور1393 - 12:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا امیر به احتمال زیاد مبدل شما باید مشکل داشته باشه رو کنترل پنل کامپیوتر یا لب تاپ تو قسمت سیستم و دیوایس منیجرت نگاه کن ببین تبدیل usb به کامت شناخته شده و رو چه پورتی تعریف شده و تو قسمت نرم افزار اسنیفر تنطیم پورتت رو رو همون عدد بزار

شنبه 1 شهریور1393 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
آقا امیر به احتمال زیاد مبدل شما باید مشکل داشته باشه رو کنترل پنل کامپیوتر یا لب تاپ تو قسمت سیستم و دیوایس منیجرت نگاه کن ببین تبدیل usb به کامت شناخته شده و رو چه پورتی تعریف شده و تو قسمت نرم افزار اسنیفر تنطیم پورتت رو رو همون عدد بزار

سلام مبدل رو میشناسه پورتش رو 3 هست تو نرم افزار هم پورت 3 رو انتخاب میکنم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 2 شهریور1393 - 8:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب اقا امیر اگه پورت رو میشناسه که دیگه باید بتونی انتقال بدی اطلاعات رو شما قبل از اینکه میخوای انتقال اطلاعات رو بدی قبل از روشن شدن دستگاه دکمه mod رو نگه دار و دستگاه رو روشن کن و تو مونیتور دستگاه دو حالت normal , ocx که دیدی در حالت normal بزار و دستتو از دکمه mod بردار حالا میتونی نرم افزا رو باز کنی و تنظیمات کام پورت رو تنطیم که کردی دکمه ok نرم افزار رو بزن بعد سریع دکمه download دستگاه زمین شناسی رو بزن باید شاهد انتقال اطلاعات از دستگاه به پی سی باشی

یکشنبه 2 شهریور1393 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا امیر من یک عکس از ارتباط دستگاه به کام پورت میزارم و یک بار بامولتی متر چک کنید اتصالات رو و ایسی 7 رو چک کنید ببینید شاید شل شده باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 2 شهریور1393 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام من یه pcb جدیدی از این مدار و دیدم کسی کاملشو داره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 2 شهریور1393 - 1:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یک فیلم آموزش از انتقال اطلاعات به پی سی و اموزش درست کردن تصاویر رو هم میزارم برای شما اینم لینک دانلود فیلم http://uploadkon.ir/fl/d/MzE5ODU%3D

یکشنبه 2 شهریور1393 - 1:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 281 , 282 , 283 , 284 , 285 , 286 , 287 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saeed19955 و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure