انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 1:04am

پاسخ به موضوع  [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 381 , 382 , 383 , 384 , 385 , 386 , 387 ... 647  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

newcup2003 نوشته است:
سلام .باباجون این دستگاه که کارایی نداره.شما ببینید ینفر اومده نتیجه گرفته باشه .منظور از تست دستگاهه .بیاید منطقی فکر کنید .آخه چرا خودتون رو گول میزنید.از من گفتن بود.شما نگاه کن هر کسی ی تعبیر از تصاویر داره.این یعنی چی؟ راهنما نداره دیگه یا وسیله قابل اطمینان نیست که ازش انتظار درستی داشت.البته بی ادبی نباشه دوستان کمک کردند و پستها نشاندهنده هست .اما بزور نیست که.قبول کنید.پیدا کردن سنگ که انتظار جنس رو داشته دیگه جای دلخوشی نداره که.میدونید اگر اون لحظه گزارش بدن و مامور و.......چه دردسری رو باید کشید؟!!!!
حالا حتما کلی انتقاد هم میشه که چرا حس ناامیدی رو ..... والا رو دلسوزیه

بله شما درست میفرمایید
فقط نمیدونم من برا کی و برا چی نشستم اپراتوری و نحوه اسکن گرفتن و نحوه عمق گیری با این سیستم رو برا افراد انجمن توضیح دادم حتما بیکار بودم دیگه ...
خیلی ببخشید که مجبورتون کردم این همه پست رو بخونید و آخر سر نتیجه ای نگیرید
شرمنده
والا پشت دستمو داغ کرده بودم که دیگه مطلب ننویسم باز این شیطون گولم زد ...
هر کسی که تو این تایپیک این سیستم رو ساخته تا حالا چند تا اسکن گرفته بشینه از اول اسکنهاشو با محل مورد نظر تطبیق بده ؟من روز اول هم گفتم این سیستم تنها در کنار یه ردیاب میتونه خوب جواب بده اون هم در صورتی که اپراتور قبلا از چند جای که قبلا برا تست آماده کرده اسکن بگیره تصاویر رو خودش تحلیل بکنه بعد بره سر زمین اصلی
والا من اگه تا حالا هم بیکار بودم دیگه بعد این بیکار نیستم که بشینم یکی میخاد یه تصویر اسکن بکنه بعد بده براش تحلیل بکنم همون روز اول گفتم هیچ کس نباید رنگها رو ملاک قرار بده فقط باید آنومالی زمین بررسی بشه
خوش باشید دوستان :ymparty:
ایشالا موفق هم باشید :YMPRAY:
روز پدر هم برا همتون تبریک میگم @};- @};-
خداحافظ @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 11 اردیبهشت1394 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقای کاوشگر کیلید چکشی خراب بشه دلیلش چی بوده کلید بد کار میکنه توی کلید چی داره

شنبه 11 اردیبهشت1394 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash111 نوشته است:
اقای کاوشگر کیلید چکشی خراب بشه دلیلش چی بوده کلید بد کار میکنه توی کلید چی داره

دوست عزیز تو خصوصی هم خدمتتون عرض کردم که شما از پشت کلید سیمها رو به هم وصل کنید ببینید اصلا مدارتون درست کار میکنه یا نه در غیر این صورت میکروی شما آسب دیده

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

شنبه 11 اردیبهشت1394 - 12:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون

شنبه 11 اردیبهشت1394 - 12:57am

نقل قول:
بله شما درست میفرمایید
فقط نمیدونم من برا کی و برا چی نشستم اپراتوری و نحوه اسکن گرفتن و نحوه عمق گیری با این سیستم رو برا افراد انجمن توضیح دادم حتما بیکار بودم دیگه ...
شرمنده
هر کسی که تو این تایپیک این سیستم رو ساخته تا حالا چند تا اسکن گرفته بشینه از اول اسکنهاشو با محل مورد نظر تطبیق بده ؟من روز اول هم گفتم این سیستم تنها در کنار یه ردیاب میتونه خوب جواب بده اون هم در صورتی که اپراتور قبلا از چند جای که قبلا برا تست آماده کرده اسکن بگیره تصاویر رو خودش تحلیل بکنه بعد بره سر زمین اصلی
والا من اگه تا حالا هم بیکار بودم دیگه بعد این بیکار نیستم که بشینم یکی میخاد یه تصویر اسکن بکنه بعد بده براش تحلیل بکنم همون روز اول گفتم هیچ کس نباید رنگها رو ملاک قرار بده فقط باید آنومالی زمین بررسی بشه
خداحافظ @};-

@};- دوست عزیز ناراحت نشو از حرفام.راستش ردیاب هم چنگی بدل نمیزنه.فقط نقطه زن.اون هم که همش از تنظیم خارج میشه.اما بازم بهتره.حالا اگه قرار باشه با ردیاب و این وسیله به تفکیک و نوع جنس پی برد که دیگه کولاک میشد .خودتم میدونی نمیشه عزیز جون.هر وسیله 30 درصد کار کنه که به 60 برسه بازم خوبه.اما بدون خطا.که نیست چنین چیزی.شما خیلی زحمت کشیدی من به نوبه خودم تشکر ....اما ببین تحلیل شمارو و دوستان رو میشه 70 درصد اطمینان داشت؟یا بهتر بگم چند درصد مطمینی به تحلیل هات؟به هر حال وسیله ای خوبه که خطا کم داشته باشه .مثلا وی ال اف خطاش کمتره و برد نداره .اما تو کار خودش تشخیصش درسته و میشه ازش نتیجه گرفت .البته برد پایین.منظورم اینه درست کار کنه و خبر صحیح بده.ناراحت نشو و زود جناح نگیر .معلومه داره غرور بهت غلبه میکنه.نشو یکی مثل کانی که شروع این پست رو دردست گرفت و خبری ازش نشد و الانم با نام دیگه میاد و سر میزنه.به باطن برگرد و به خاطر مردانگی به خودت ببال.نزار....قربون عزیز @};-

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 8:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
کسی از دوستان راهی برای انتقال دستی داده به سورفر بلده نمیخوام از اسنوفر استفاده کنم .به جز اسنوفر چه نرم افزارهای رو میشه برای ساخت فایل xyzاستفاده کرد لطفا راهنمایی بفرمائید
با تشکر @};-

شنبه 12 اردیبهشت1394 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
kavoshgar نوشته است:
newcup2003 نوشته است:
سلام .باباجون این دستگاه که کارایی نداره.شما ببینید ینفر اومده نتیجه گرفته باشه .منظور از تست دستگاهه .بیاید منطقی فکر کنید .آخه چرا خودتون رو گول میزنید.از من گفتن بود.شما نگاه کن هر کسی ی تعبیر از تصاویر داره.این یعنی چی؟ راهنما نداره دیگه یا وسیله قابل اطمینان نیست که ازش انتظار درستی داشت.البته بی ادبی نباشه دوستان کمک کردند و پستها نشاندهنده هست .اما بزور نیست که.قبول کنید.پیدا کردن سنگ که انتظار جنس رو داشته دیگه جای دلخوشی نداره که.میدونید اگر اون لحظه گزارش بدن و مامور و.......چه دردسری رو باید کشید؟!!!!
حالا حتما کلی انتقاد هم میشه که چرا حس ناامیدی رو ..... والا رو دلسوزیه

بله شما درست میفرمایید
شرمنده
خداحافظ @};-

با سلام دوستان فعالیت مفید و خیر خواهانه جناب کاوشگر عزیز به همه ما ثابت شده حالا مونده به اپراتور که چطور بتونه از مدار کار بکشه خود بنده با یه ردیاب آنالوگ 2سال روی اپراتوریش کار کردم و به نتایج خوبی رسیدم حالا یکی از ردیاب حرفه ی مثل 35 نتیجه نگیره دلیل عدم کاری 35 هست!!!!! این مدار زمین شناسی هم بیس دستگاه های چند ده میلیونی مثل اگراماینر هست که اگر کارایی نداشت قطعا م ی ر ا ث فرهنگی از نمونه بیس همین دستگاه زمین شناسی برای کاوشهای خودش استفاده نمیکرد pcbجدید آقای کاوشگرکه تغییرات مهندس حمید در آن لحاظ شده طرح بهینه شده pcbقبلی هست که ثبات بهتری داره برای جناب کاوشگر و مهندس حمید عزیز آرزوی موفقیت دارم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 12 اردیبهشت1394 - 12:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

newcup2003 نوشته است:
نقل قول:
بله شما درست میفرمایید
شرمنده
خداحافظ @};-

@};- دوست عزیز ناراحت نشو از حرفام.راستش ردیاب هم چنگی بدل نمیزنه.فقط نقطه زن.اون هم که همش از تنظیم خارج میشه.اما بازم بهتره.حالا اگه قرار باشه با ردیاب و این وسیله به تفکیک و نوع جنس پی برد که دیگه کولاک میشد .خودتم میدونی نمیشه عزیز جون.هر وسیله 30 درصد کار کنه که به 60 برسه بازم خوبه.اما بدون خطا.که نیست چنین چیزی.شما خیلی زحمت کشیدی من به نوبه خودم تشکر ....اما ببین تحلیل شمارو و دوستان رو میشه 70 درصد اطمینان داشت؟یا بهتر بگم چند درصد مطمینی به تحلیل هات؟به هر حال وسیله ای خوبه که خطا کم داشته باشه .مثلا وی ال اف خطاش کمتره و برد نداره .اما تو کار خودش تشخیصش درسته و میشه ازش نتیجه گرفت .البته برد پایین.منظورم اینه درست کار کنه و خبر صحیح بده.ناراحت نشو و زود جناح نگیر .معلومه داره غرور بهت غلبه میکنه.نشو یکی مثل کانی که شروع این پست رو دردست گرفت و خبری ازش نشد و الانم با نام دیگه میاد و سر میزنه.به باطن برگرد و به خاطر مردانگی به خودت ببال.نزار....قربون عزیز @};-

دوست عزیز اگه جا دارید مطمعا هستش و نزدیک رشت هستید خودم میام ترتیب اونجا رو میدم عکس از محل مورد نظر بذار ببینم ارزش داره یا نه بهت قول میدم اگه چیزی باشه به نتیجه خواهیم رسید البته تو خصوصی بذار

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 12 اردیبهشت1394 - 2:11am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان عزیز سعی کنین بیشتر به کمک هم بیاین تا خدایی نکرده کم لطفی بکنیم در حق دیگران.کلا همه دستگاهها همینه این اپراتوره که باید قلق کارو بگیره چه ردیاب باشه چه همین مدار زمین شناسی باشه چه سایر مدارات.کاوشگر عزیزمون از کاربرای خوب این انجمنن. دستشونم درد نکنه . از دستش کاری بر بیاد برای کسی کوتاهی نمیکنه.حالادوستانی که تجربه بیشتری دارن تو این زمینه بیشتر عنوان بکنن تجربیاتشونو که خیلی این موضوع کمک کنندست به سایر کاربران دیگه.

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون کلید ما درست شد

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 3:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6469 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 381 , 382 , 383 , 384 , 385 , 386 , 387 ... 647  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure