انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 10:06am

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 , 364 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

amir1377 نوشته است:
SHELBY نوشته است:
Tr&ts نوشته است:
خيلي جالبه ٤٠٠ صفحه اومدين جلوووووبااين وسيله
مابه هركي كه داره اين وسيله روميگيم يه اسكن زدي كه بهش برسي يه حفره شوووووو كسي جوابي نميده وانگارساختين واسه طاقچه ويا...
اگه كسي زده لطف كنه بگه
عجب ... شماتايپيك ميزنيدبراي چي پس
فقط محظه اطلاع ميخام همين وبس .

دوست عزیز مثل اینکه خطای این دستگاه خیلی زیاده و اپراتوریش هم کار هر کسی نیست برای همین نتیجه اسکن زیاد قابل اعتماد نیست

منم میخواستم بسازمش ولی منصرف شدم. دیگه خود دانی

سلام دوست عزیز کجاش خطا داره بلد باشی درست پراب بزنی هیچ خطایی نداره اصل این سیستم درست پراب زدنه حیف نمیشه نتایج رو به نمایش گزاشت مگر نه بهت میگفتم سیستم تصویری با این شرایط حرفه ای تر دیگه نیست. بهتون هم قول میدم تایپیک به جلو بره این سیستم بهینه تر هم میشه اگر از اول تا الان این تایپیک رو مطالعه کرده باشین متوجه منظورم میشید.

با سلام

اتفاقا از اول تاپیک مطالعه کردم نه یه بار بلکه چند بار :-B

بعدشم ما که منکر دقت دستگاه نیستیم اون خطایی هم که گفتم منظور خطای ناشی از عملکرد نادرست اپراتور + حساس بودن دستگاه به عوامل

محیطی مثل رطوبت زمین و املاح موجود در خاک هستش .

و مطمعنم99 درصد کسایی که میسازنش از پس بحث اپراتوری و تحلیل نتایج اسکن ها بر نمیان نمونه شم همین 7-8 صفحه قبل موجوده که یکی از

کاربرا توی نتیجه اسکنش حفره مشاهده میکنه ولی بعد از حفاری میبینه ای داد بیدا یه تخته سنگ بزرگه. پس همچینم دقیق نیست

جمعه 1 اسفند1393 - 3:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

SHELBY عزیز اینکه فرمودید تو 7و 8 متری حفره تشخیص داده ولی بعد حفاری سنگ از آب در اومده خوب این از توانایهای دستگاهو نشون میده که تونسته تو عمق 7 متری تصویر بده :-BD و اینکه دوستمون فکر کرده حفره هستو ولی سنگ بوده این یعنی ما هنوز تو اپراتوریش ضعف داریم. خوب اینو منو شما با کمک هم باید حلش کنیم نه اینکه بیام بگیم دستگاه خوبی نیست. :(

جمعه 1 اسفند1393 - 10:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کلا این دستگاه عمقش چه قده و از کجا میشه فهمید دستگاه ایراد عددی نداره

جمعه 1 اسفند1393 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام يكي ازدوستان لطف كرد اين وسيله روبه من دادتاتستي كنمش
١٠ مترراه طول داره توعمق ٥ متري هست تستش ميكنم واستون ببينم ميزنه ويانه نتيجه شوميذارم واستون
هم عددش روهم تصويرش رو
اينكارروبايدتوصفحه ٢٠ اين قسمت ميكردين نه ٤٠٠

شنبه 2 اسفند1393 - 9:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
SHELBY عزیز اینکه فرمودید تو 7و 8 متری حفره تشخیص داده ولی بعد حفاری سنگ از آب در اومده خوب این از توانایهای دستگاهو نشون میده که تونسته تو عمق 7 متری تصویر بده :-BD و اینکه دوستمون فکر کرده حفره هستو ولی سنگ بوده این یعنی ما هنوز تو اپراتوریش ضعف داریم. خوب اینو منو شما با کمک هم باید حلش کنیم نه اینکه بیام بگیم دستگاه خوبی نیست. :(

سلام دقیقا با شما موافقم بیشتر مشکل دوستان اپراتوری و تشخیص صحیح اسکن هستش و تحلیل اونها که باید حل بشه سیستم به نظر من ایراد نداره.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 2 اسفند1393 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Tr&ts نوشته است:
سلام يكي ازدوستان لطف كرد اين وسيله روبه من دادتاتستي كنمش
١٠ مترراه طول داره توعمق ٥ متري هست تستش ميكنم واستون ببينم ميزنه ويانه نتيجه شوميذارم واستون
هم عددش روهم تصويرش رو
اينكارروبايدتوصفحه ٢٠ اين قسمت ميكردين نه ٤٠٠

سلام الیته تو این قضیه یه مراجعه به روش های پراب زنی در صفحات قبل تر هم بکنید برا بهترشدن کار بد نیست اسکن گرفتن دقت می خواد و ظرافت که موقع تست متوجه اون میشید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 2 اسفند1393 - 12:31pm

اقا امیر روش پراپ زنی این سیستم مثل اگزا ماینر هست یا فرق میکنه اگه نفوذش خوب باشه من هم شروع به ساخت کنم

شنبه 2 اسفند1393 - 1:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بچه ها از محیط اسکن بزارید ببینیم

شنبه 2 اسفند1393 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saber-norozi نوشته است:
اقا امیر روش پراپ زنی این سیستم مثل اگزا ماینر هست یا فرق میکنه اگه نفوذش خوب باشه من هم شروع به ساخت کنم

سلام دوست عزیز مگر شما صفحات قبل رو مطالعه نکردید؟بله روش اگزاماینری هم دارد.

شنبه 2 اسفند1393 - 2:58pm

اقا امیر تازه امروز رسیدم و 200 صفحه رو مطالعه کردم یک چیزهایی دست گیرم شد فردا قطعات رو از تهران سفارش میدم و شروع به ساختن میکنم انشا الاه که بتونم راش بندازم باز ممنون از پاسخ گویی دوستان

شنبه 2 اسفند1393 - 11:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 , 364 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure