انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 12:39pm

پاسخ به موضوع  [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 356 , 357 , 358 , 359 , 360 , 361 , 362 ... 648  بعدی
 دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
Linkon نوشته است:
سلام دوستان من پارسال یه دستگاه زمین شناسی ساختم که متاسفانه هفته ی پیش تو یه تصادف سیستم که رو صندلی جلوی ماشین بود نابود شد... ~X(
میخوام دوباره شروع به ساخت کنم میشه این pcb جدید رو در ابعاد دقیق بزارید و نقشه ی جاگذاری قطعات و آخرین تغییرات رو برام قرار بدید... L-) L-) L-) L-)

دوست عزیز همین pcb با فتوشاپ بازش کن برو رو قسمت image-img saiz و بعد تو پنجره ای که باز شد قسمت پایین که نوشته document size گزینه های width , heght رو به میلیمتر تغییر بده و 3 تا گزینه که قسمت زیر این پنجره هست تیک اولی یعنیscale styles رو وردار دوتا دیگه باید تیک داشته باشه width بده 108.7 hight خودش میشه 73.1 با بقیه چیزا کاری نداشته باش حالا ok بزن حالا پرینتو بزن سمت راست بالا نوشته print settings کلیک کن تو قسمت effects قسمت پایین درصد از 100% به 111% تغییر بده ok بزن حالا پرینت کن اندازه دقیق فیبر چاپ میشه یعنی 109.2*71.1

میلاد جان از راهنمایی هاتون ممنون .... کارهایی که شماگفتید انجام دادم ...pcb در ابعاد دقیق چاپ شد....فقط اگر لطف کنیید یه نقشه ی جاگیری قطعات هم براش بزارید خیلی خوب میشه......باز هم از تمام دوستانی که بدون چشم داشتی به دوستان کمک میکنند ممنون..... :-BD :-BD :-BD .... :ymapplause: :ymhug:

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

یکشنبه 26 بهمن1393 - 3:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meisam121 نوشته است:
دسته همه بچه هایی که زحمت میکشن اونم بدون هیچ چشم داشتی واقعا درد نکنه

من یه سوالی داشتم از اساتید ایا میشه کاری کرد که اسکن گرفته شده با دستگاهو تو نرم افزارVisualizer 3D برسی کرد یعنی بشه اسکن هارو با این نرم افزار دید .ممنون میشم لطف کنن اساتید جواب بدن

سلام من هر کاری کردم نشد شاید هم من راه رو اشتباه رفته باشم.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 26 بهمن1393 - 4:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir1377 نوشته است:
meisam121 نوشته است:

من یه سوالی داشتم از اساتید ایا میشه کاری کرد که اسکن گرفته شده با دستگاهو تو نرم افزارVisualizer 3D برسی کرد یعنی بشه اسکن هارو با این نرم افزار دید .ممنون میشم لطف کنن اساتید جواب بدن

داداش فکر کنم بشه :-? :-? داداش من هنوز نساختم اگه پسوند فایلی که از دستگاه ذخیره میکنی یا اونی که تو برنامه سورفور میبینی بگی شاید بتونم یکاریش کنم

دوشنبه 27 بهمن1393 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اساتید موقع پروگرام کردن این میکرو پرگرامر باید رو چه ولتاژی تنظیم بشه؟ 3.3v یا 5v ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوشنبه 27 بهمن1393 - 12:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
اساتید موقع پروگرام کردن این میکرو پرگرامر باید رو چه ولتاژی تنظیم بشه؟ 3.3v یا 5v ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5 ولت

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

دوشنبه 27 بهمن1393 - 4:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir1377 نوشته است:
milad7 نوشته است:

5 ولت

دمت گرم دادا

دوشنبه 27 بهمن1393 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اساتید میشه مقاومتهارو 5 ولت بزاریم؟؟؟؟؟؟

سه شنبه 28 بهمن1393 - 9:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:

سلام متوجه منظورت نشدم کدوم مقاومتها مقامت های مدار؟

سه شنبه 28 بهمن1393 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:

سلام دوست عزیز
مقاومت که ولتاژ کاری نداره دقیقتر بفرمایید تا دوستان بتونن راهنمایی کنن

سه شنبه 28 بهمن1393 - 1:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

milad7 نوشته است:
amir1377 نوشته است:
meisam121 نوشته است:

داداش فکر کنم بشه :-? :-? داداش من هنوز نساختم اگه پسوند فایلی که از دستگاه ذخیره میکنی یا اونی که تو برنامه سورفور میبینی بگی شاید بتونم یکاریش کنم

سلام میزارم برات. :-BD

سه شنبه 28 بهمن1393 - 3:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6471 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 356 , 357 , 358 , 359 , 360 , 361 , 362 ... 648  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: حسين رشاد و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure