انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 12:31pm

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 کمک برای عیب یابی فلزیاب ssp3000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یا لامینوس تفاوتایی داره. بنده نوع خوب لامینوسو دارم ، اینطوریا نیست.

سه شنبه 19 آبان1394 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من قبلا ssp-3100 اصل آمریکاییش داشتم صفحه مسی 20در20 سانت به زور 1متر زیر خاک میزد البته اونم فیبر مسی نه مس خالص! این عمق برای این شرکت و برای این دستگاه خیلی خیلی عجیبه!!!! شاید مدار کبری 400 اشتباهی تو جعبه ssp گذاشتند!!! :D

سه شنبه 19 آبان1394 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
mahmood51 نوشته است:
یا لامینوس تفاوتایی داره. بنده نوع خوب لامینوسو دارم ، اینطوریا نیست.

به نظر من هم لامینوس هست و اون میکرو جنبه نمایشی داره و برای قسمت تصویریش هست لامینوس در اصل همون مدار تی ال هست که قطعاتش جابه جا شده :ymhug: من قبلا ساختمش مدار نسبتا متوسطی هست البته لامینوسی که تو سایت هست تو قسمت صوتی مشکل داره

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 19 آبان1394 - 1:29am

ممنونم از دوست خوبم mahmood51
این دستگاه اسمش ssp3000هست و اگه دوستان مشکوک هستن به دستگاه میتونم سرهمش کنم ویه فیلم از پنلش رو بزارم

چهارشنبه 20 آبان1394 - 5:18pm

mahmood51 نوشته است:
دوست عزیز ممنون بابت عکسها.
البته بنده که در مورد الکترونیک وارد نیستم ولی ظاهراً بیسش همون 12 رگولاتوره که دوستان بهتر میدونن ومدام ازش اسم میارن. آیسیهای 4013 و LF398 که واضحند. دوتا ولوم هم که داره و میتونه همین مشخصات ثباتشو یه جورایی تحت الشعاع قرار بده. تا ببینیم دوستان وارد چه نظری دارن. خواهشاً ممکنه به همین شکل که بازه یه عکسی هم از پنل جلوی دستگاه قرار بدید؟ باید ببینیم نظر مهندس حمید در مورد این ادعای شما چیه ( که یعنی یه چیزی به مراتب فراتر از قویترین فلزیابهایی که تا کنون تجربه کرده ایم :-? ). و اینکه اگر ایشان صلاح بدونن شما هم مایل به همکاری باشید اقدام به کپیش بشه و اگر بشه تمام دیجیتال که نور علی نور. چرا که تنها راه حل داشتن یک دستگاه همیشه سالم و جمع و جور دست یابی به راه ساختنشه دیگه دغدغه ای برای خرابی یا نابودیش نداری. :ymsmug:
راستی از تواناییهای دیگر این سیستم هم بگید؛ سرعت تجسس، ثبات، ذره زنی و اینکه با لوپهای بزرگتر تواناییاش چی بوده؟

mahmood51عزیز میشه کمی بیشتر توضیح بدی در رابطه با آی سی های رگولاتور و 4013 وLF398
ممنونم از لطفت دوست خوبم

چهارشنبه 20 آبان1394 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

technicpulse نوشته است:
سلام خدمت همه ی دوستان من یه فلزیاب پالسی به اسم ssp3000که مال شرکت kxsهست رو دارم بردش بد نیست ویه صفحه مسی 20*20رو با لوپ 45cmرو از فاصله 3متری زیر خاک میزد اما جدیدا زمانی که ولوم قدرت دستگاه رو زیاد میکنی تا 70cmبیشتر نمیگیره و با زیاد کردن سنس و قدرت دستگاه تو حالت اشبا میره یعنی الکی یسره بوغ میزنه
میخواستم اگه امکانش هست دوستان راهنماییم کنن
ممنونم

دوست من یک کمی واقع بین باش وحقیقت روبیان کن
اگه میگفتی صفحه استیل 20سانتی رو3متراون هم بالوپ45وزیرخاک میزنه شایدحضمش کمی اسونترمیشداما...
بااین اوضاعی که داره پیش میادبنظرم کم کم بایدشرکتهای لورنزویامینلب کم کم کرکرهشونوبکشن پایین چون قسمت انالوگ این مدارکه قلب مداره مشخصه وقابل کپی برداری پس دوستان دست بجنبونین برای تعمیروکپی برداری
به قول قدیمیها:
اب درکوزه هست وماتشنه لبان میگردیم
یاردرخانه هست وماگردجهان میگردیم
دوست من اگه دستگاهت خراب شده وکمک برای تعمیرش میخواهی کمکت میکنم البته بدون هیچ منتی اماخواهشاهمیشه واقعیت روبیان کن وبزرگنمایی نکن

شنبه 23 آبان1394 - 11:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
ناراحت نشید
فکر کنم منظور این دوستمون این بود که قبلا صفحه مسی 20*20 را با لوپ 45 در 70 سانتیمتر زیر خاک میزد و الان دستگاه خراب شده و میخواد درستش کنه و اگر امکان داشت تقویت کنید که صفحه رو تا 3 متر بزنه . :ymsmug:

لا اله الا هو

شنبه 23 آبان1394 - 11:53pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوست عزیز این مقدار عمق زنی با این دستگاه اصلا ممکن نیست , من با سری ssp ها اصلی هم کار کردم چنین بردی ندارن
این عمق رو لورنز با لوپ 1*1 هم نمیزنه!

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 23 آبان1394 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

technicpulse نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
دوست عزیز ممنون بابت عکسها.
البته بنده که در مورد الکترونیک وارد نیستم ولی ظاهراً بیسش همون 12 رگولاتوره که دوستان بهتر میدونن ومدام ازش اسم میارن. آیسیهای 4013 و LF398 که واضحند. دوتا ولوم هم که داره و میتونه همین مشخصات ثباتشو یه جورایی تحت الشعاع قرار بده. تا ببینیم دوستان وارد چه نظری دارن. خواهشاً ممکنه به همین شکل که بازه یه عکسی هم از پنل جلوی دستگاه قرار بدید؟ باید ببینیم نظر مهندس حمید در مورد این ادعای شما چیه ( که یعنی یه چیزی به مراتب فراتر از قویترین فلزیابهایی که تا کنون تجربه کرده ایم :-? ). و اینکه اگر ایشان صلاح بدونن شما هم مایل به همکاری باشید اقدام به کپیش بشه و اگر بشه تمام دیجیتال که نور علی نور. چرا که تنها راه حل داشتن یک دستگاه همیشه سالم و جمع و جور دست یابی به راه ساختنشه دیگه دغدغه ای برای خرابی یا نابودیش نداری. :ymsmug:
راستی از تواناییهای دیگر این سیستم هم بگید؛ سرعت تجسس، ثبات، ذره زنی و اینکه با لوپهای بزرگتر تواناییاش چی بوده؟

mahmood51عزیز میشه کمی بیشتر توضیح بدی در رابطه با آی سی های رگولاتور و 4013 وLF398
ممنونم از لطفت دوست خوبم

هیچی، فقط میخواستم اینو برسونم که همون قطعات تی ال 12000 در این استفاده شده و این همون طرحه. نظر به اینکه اطلاعات ارائه شده شما واقعی نیست دوستان علاقه ای به ورود و یا احیاناً کمکی ندارن. :(

یکشنبه 23 آبان1394 - 12:44am

متشکرم از همه ی دوستان
انشاالله هرموقع دستگاهو روبراه کردم یه فیلم از سنسش تو همون فاصله که به قول دوستان ادعای کذب هست میزارم تا خیال همه راحت شه یاحق

چهارشنبه 27 آبان1394 - 4:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure