انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 2:02pm

پاسخ به موضوع  [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 تعمیر کار سری gpx 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان ...ایا کسی تعمیر کار مجرب تو کرمانشاه یا اطراف بلده؟؟؟ازتون خواهش میکنم اگه کسی رو میشناسین معرفی کنید..ممنونم

پنج شنبه 7 آبان1394 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معین نوشته است:
سلام دوستان ...ایا کسی تعمیر کار مجرب تو کرمانشاه یا اطراف بلده؟؟؟ازتون خواهش میکنم اگه کسی رو میشناسین معرفی کنید..ممنونم

مشکلتون چیه دوست عزیز بگید تا راهنمایی کنیم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 13 آبان1394 - 8:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز ...راستش دستگاه ما 4500هست ..مشکلی که پیدا کرده اینه که زمانی که لوپ رو به چپ و راست یا جلو عقب میبری ..نویز داره ..مثل زمانی که به جنس رسیدی....لوپ و سیم رابط و هندز فری و باطری هم عوض کردیم فایده نداره...ممنون میشم راهنمایی کنید

جمعه 14 آبان1394 - 2:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود معین جان.....احتمالا دستگاه از داخل و سمت فیش نرینگی که لوپ بهش وصل شده قطعی داره.....باید به یه ادم خبره بدی که باززش کنه و اگه قطعی داره برطرف کنه....تو سنندج یکی رو میشناسم که همه نو سیستم الکترونیکی رو تعمیر میکنه اگه مشکلت حل نشد بگو تا راهنماییت کنم

جمعه 15 آبان1394 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

معین نوشته است:
سلام دوست عزیز ...راستش دستگاه ما 4500هست ..مشکلی که پیدا کرده اینه که زمانی که لوپ رو به چپ و راست یا جلو عقب میبری ..نویز داره ..مثل زمانی که به جنس رسیدی....لوپ و سیم رابط و هندز فری و باطری هم عوض کردیم فایده نداره...ممنون میشم راهنمایی کنید

اقا کمانگیر درست فرمودند سوکت ورودی لوپ رو چک کنیداگه بلد نیستید خودت عوض نکن

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 15 آبان1394 - 5:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای تست قطعی داخلی دستگاه یه ضربه اروم با دستت بزن به یونیت ببین صدا نوسان پیدا میکنه یا نه اگه نوسان و نویز یا قطعی داشتی احتمال قطع بودن از داخل یونیت 100درصده

شنبه 15 آبان1394 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم از راهنماییتون ...دستتون درد نکنه دوستان ...چشم این کار رو انجام میدم ...نتیجه رو میگم ...بازم ممنون

شنبه 15 آبان1394 - 2:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود...اگه مشکل داشت بگو تا معرفیت کنم بری پیشش

یکشنبه 16 آبان1394 - 1:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر دوستان .گل..راستش به راهنمایی یکی از دوستان ...سوکتی که لوپ بهش وصل میشه را انگشت خیس چند بار روش کشیدیم مشکل حل شد ....به عبارتی برق اضافه وارد سیستم شده بود ه وبا این کار تخلیه شده...من از نزدیک شاهد ماجرا نبودم ..دوستم تعریف کرد و گفت مشکل حل شده ...من خودم چند روز دیگه میرم امتحان میکنم .ممنون از همه عزیزان...

سه شنبه 18 آبان1394 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معین نوشته است:
درود بر دوستان .گل..راستش به راهنمایی یکی از دوستان ...سوکتی که لوپ بهش وصل میشه را انگشت خیس چند بار روش کشیدیم مشکل حل شد ....به عبارتی برق اضافه وارد سیستم شده بود ه وبا این کار تخلیه شده...من از نزدیک شاهد ماجرا نبودم ..دوستم تعریف کرد و گفت مشکل حل شده ...من خودم چند روز دیگه میرم امتحان میکنم .ممنون از همه عزیزان...

درود ....احتمالا اشتباهی رابط فنری پاور رو یه لحظه به ورودی لوپ زده باشی ......البته سوکت فنری به سوکت لوپ نمیخوره چون هر دو نری هستن ولی امکان اتصال موقت داره.........باز خدا رو شکر مشکلت حل شده

سه شنبه 18 آبان1394 - 1:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 14 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: babrestan و 80 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure