انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:52pm

پاسخ به موضوع  [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
 اسکنر زمین با سنسور ثابت 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام درود بردوستان عزیز وجناب شمس بزرگوار,واقعا متاسف هستیم برای بعضی از این کاربر نماها ,هنوز از بودن گاه گاه حناب شمس در عذاب هستن ,انشاا..خدا به راه راست هدایت کنه شما را .کاش جناب شمس استارت جدید به تاپیک قبلیشون بزنن تا ....از رو برن .از مدیریت هم درخواستی داریم که انشاا..از این به بعد با کسانی که با اساتید بد صحبت میکنن برخورد جدی داشته باشن. یاحق

شنبه 2 آبان1394 - 10:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

delta 1 نوشته است:
استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاددددددددددددد عالی مقام جناب شمس
خدمتتون عارضم که شما وقتی تازه داشتی کتاب علائم رو مرور میکردی من با gpx کار میکردم :D
درباره کامیون هم حرفهای زیادی دارم و میتونم بزنم که اینجا جاش نیست و نمیخوام برای انجمن مشکلی پیش بیاد. :-Q
شما نهایت دانش تون همون چند تا مداری هستش که تو انجمن ها مبینی . :))
قسم میخورم تا حالا حتی gpx رو توی دستت هم نگرفتی =))
شما استاد حروف باستانی هستی نه دستگاه شناسی بهتره سر کلاس خودت بری و توی این موضوعات دخالت کنی چون همانطور که گفتم دانشش رو نداری =))
به نون شب هم محتاج نیستم و مطمئن هستم وضعیت مالیم از شما بهتره چونکه من دو تا 35 خریدم ولی شما توی کف خرید یکی هم مونده بودی تا اینکه اقا مجتبی دلش بحال شما سوخت و یک ردیاب رایگان بهت بعنوان هدیه اعطا کرد. =))
شما باید تازه بری دوره اموزش 35 و بعدش بیای در مورد دستگاهایی حرف بزنی که تو مخیلاتت هم نمی گنجه :))
اره داداش یرو با 35 تمرین کن برو تا دیرت نشده :((
در ضمن کسی به شما اصرار نکرده که بیای و بگی این دستگاها وجود نداره . شما و اقای بردیا تا چیزی رو نبینید باور نمیکنید کما اینکه اقای بردیا چون خدا رو ندیدن منکر وجود خدا هم شده بودن
خوش گلدین ~O)

با سلام
جناب دلتا ، یادتون باشه که این انجمن محل تبادل نظر و گفتگو و بحث تا رسیدن به یک نتیجه برای همه عزیزان هست و اینگونه صحبت کردن جنابعالی بیان از نقصان شخصیت شماست ! هرکسی که علم و ادب بیشتری داره باید بیان و رفتار خودش رو هم با توجه به علم و ادب خودش بالا برده و یاد بگیره که در محیط های علمی و تحقیقاتی باید با دیگران چطور رفتار کنه و حرف بزنه ! از شما انتظار بیش از اینهارو داشتیم ! لطفاً من بعد سعی بفرمائید که اول برای شخص خودتون شخصیت قائل شده با بهتر حرف زدن و بعد مثل دیگر عزیزان در این انجمن با احترام مطالب خودتون رو درج بفرمائید . تا جو انجمن بر هم نخورده و از وجود همه در این انجمن استفاده مفید بشه .. سپاسگذاریم ؛ درضمن اگر بعد از مطالب بنده مجدداَ رعایت نشه این بخش بسته خواهد شد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 3 آبان1394 - 9:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 52 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: teknisyen1071 و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure