انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 4:49am

پاسخ به موضوع  [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 اخرین زور k.x.s تا به امروز 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

نصف کاربران این سایت همه فروشنده تشریف دارن از برتر بگیر تا فلزیاب قرن و تک و ماوراء و ....... غیره اینا تا میبینن یه شرکت تو زمینه کاریشون موفق هست این شرکت رو میکوبن الانم همه افتادن دنبال این kxs والا ما خرید نکردیم از این شرکت ولی کسانی رو میشناسم از این شرکت خرید داشتن خیلی هم راضی بودن یکشون که چند وقت بیش به نتیجه رسید با فیشر f75 که در تایپیکش توضیح دادم بدبختی ما ایرانیا اینه که وضع اقتصادی انقد داغونه افتادیم به جون همدیگه تا دو قرون کاسب شیم .!!!!! یارو از رو نادونی بلند شده رفته kxs دستگاه دست ساز خرید برده خوابونده تو خونه انتظار داره گنج پیدا کنه یا گنج بیاد در خونشو بزنه یه بار هم برده بیرون نتیجه نگرفته اومده انجمن فلزجور کشف کرده تازه دیده چه خبره و یه من ماست چقدر کره داره !!! و فحشو میکشه به این شرکت میگه کلاهبردار یکی نیست بگه گنده تر ازتو ده ساله تواین کارن کلی هم هزینه کردن هنوز به نتیجه نرسیدن تو میخوای یه شبه گنج سلیمان رو سنس کنی !!!! عزیز اولا اشتباه کردی دست ساز خریدی دوما مگه اون به زور ازت پول گرفته خودت زنگ زدی و با پای خودت پا شدی رفتی اصفهان دستگاه رو دیدی تست گرفتی ذوق کردی پول رو تقدیمشون کردی اونا که به زور دستگاه ندادن زیر بغلت وقت میذاشتی تحقیق میکردی از چهار تا ادم اطلاعات جمع میکردی با چشم باز و اگاهانه خرید میکردی اگه این کلاهبرداریه والا الان همه کاسبها مغازه دارها شرکت ها کلاهبردارن ....اصلا گیریم کل مملکت کلاهبردار مگه عقل نداریم مگه چشم نداریم پس این مغز واسه چیه؟ من خودم پولم آمادست تو همین تهران کلی فروشنده دستگاه هست که همشون گرگ درندن جرات نمیکنم حتی زنگ بزنم چون میدونم باید صبر کرد و هنوز از خودم مطمئن نیستم حداقل باید ار علائم چهار جا رو بکنی به چیزی نرسی تا واقعا نیاز به خرید دستگا رو در خودت احساس کنی

سه شنبه 28 مهر1394 - 6:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فرهاد جان حق با شماست انسان عقل داره نباید گول شیادان رو بخوره .... باید بیشتر تحقیق کنه ;)
راستی نگفتی این همه ستاره رو از کجا آوردی ..... ستاره هات از حمید که مدیر کل هستش هم بیشتره :D
خدایی نکرده هکر نباشی :-?

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 28 مهر1394 - 7:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

معراج نوشته است:
فرهاد جان حق با شماست انسان عقل داره نباید گول شیادان رو بخوره .... باید بیشتر تحقیق کنه ;)
راستی نگفتی این همه ستاره رو از کجا آوردی ..... ستاره هات از حمید که مدیر کل هستش هم بیشتره :D
خدایی نکرده هکر نباشی :-?

من فرمانده کل قوام :)) میدونی برای تک تک این ستاره چقدر کد نوشتم و جان بر کف شدم !!!!!!
شوخی کردم :D

سه شنبه 28 مهر1394 - 8:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من تو این چند وقت اصلا حواسم به ستاره ها نبوده,!!!!!! عجیبه واقعا

در ضمن هدف من از این تاپیک کوبیدن یا تصدیق این شرکت نیست, فقط میخوام حقیقت روشن بشه,

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

سه شنبه 28 مهر1394 - 8:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

jegvar نوشته است:

در ضمن هدف من از این تاپیک کوبیدن یا تصدیق این شرکت نیست, فقط میخوام حقیقت روشن بشه,

داداش من منظورم این تایپیک نیست کلا میگم :)

سه شنبه 28 مهر1394 - 9:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

jegvar نوشته است:

عجب!!یعنی اصلا به فکرتون نرسید تو عکسی که میزارید عکس این ستاره هارو بزارید اینجور نشون میده :|

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

چهارشنبه 28 مهر1394 - 12:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Hamed t نوشته است:
jegvar نوشته است:

عجب!!یعنی اصلا به فکرتون نرسید تو عکسی که میزارید عکس این ستاره هارو بزارید اینجور نشون میده :|

نه داداش منظورم اینه که کلا حواسم به ستاره هایی که به طور طبیعی تو اسمان فلزجو یافت میشن هم نبود

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

چهارشنبه 29 مهر1394 - 7:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام..دوستان آمار این سایت فلزیاب برتر چجوریه.این غفاری هم استانی ماست میشه اعتماد کرد؟

چهارشنبه 29 مهر1394 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تمام سایتها و شرکتهایی که آزادانه مبادرت به فروش انواع دستگاه میکنند قابل اعتماد نیستند این ترفند خود دولت و میراثه که با این روش پول دست شمارو بکشه یه دستگاه ناکارآمد تحویلت بده بعدش هم هیچکاری نمیتونید بکنید! اگه دولت بدونه دستگاه هایی که اینگونه شرکتها میفروشند کارآمده قطعا جلوشونو میگیره خیلی مواظب باشید

پنج شنبه 30 مهر1394 - 10:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

mehran1545a نوشته است:
تمام سایتها و شرکتهایی که آزادانه مبادرت به فروش انواع دستگاه میکنند قابل اعتماد نیستند این ترفند خود دولت و میراثه که با این روش پول دست شمارو بکشه یه دستگاه ناکارآمد تحویلت بده بعدش هم هیچکاری نمیتونید بکنید! اگه دولت بدونه دستگاه هایی که اینگونه شرکتها میفروشند کارآمده قطعا جلوشونو میگیره خیلی مواظب باشید

موافقم احتمالش زیاده :-?

پنج شنبه 30 مهر1394 - 11:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 43 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure