انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 5:47pm

پاسخ به موضوع  [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 دستگاه سافاری مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رحیم جان منم با بردیا موافقم , البته تو یوتیوپ هم بگرد و فیلم تستاشا پیدا کن و ببین
ولی با نگاه به ظاهر دستگاه , اندازه کویل, جای باتری و ... تا حدودی میشه به عمق زنی دستگاه پی برد

,

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 19 مهر1394 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.
ببینین دوستان بنظر من هرکسی با هر وسیله ای بتونه جنس دربیاره اون وسیله خوبه.
این دوستمون که میگن برای من 1 متر بزنه کافیه خب حتما کارشون در سطح همون یکمتره .پس نیازی نیستش که بخاد هزینه اضافی بکنه.
منم جای شما بودم دوست عزیز میرفتم همونو میخریدم و باهاش کار میکردم.......ولی قبل اینکه بخام بخرمش حتما توی این سایتو یه نگاهی میندازم ;) ;)
http://metaldetectorreviews.net/detecto ... =235&y=215
موفق باشی دوست من.

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 19 مهر1394 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر مهرداد عزیز
مهرداد جان اگه قرار باشه اون سایت برای ملاک باشه که f75 فیشر حتی از ctx3030 و e-TRACE هم بهتر سکه را سنس میکنه, قیمتشم مناسبه

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

دوشنبه 20 مهر1394 - 9:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jegvar نوشته است:
درود بر مهرداد عزیز
مهرداد جان اگه قرار باشه اون سایت برای ملاک باشه که f75 فیشر حتی از ctx3030 و e-TRACE هم بهتر سکه را سنس میکنه, قیمتشم مناسبه

سلام.مخلصم.
نه بابا خدای ناکرده فکر نکنی من دارم از مینلب تبلیغ میکنم یا دارم میزنم تو سر تکنتیس.
ببین این سایت که اومده این نمودارو زده درواقع تجربه کاربرها رو با دسگاهها نوشته.اینا همه طبق تجربه کسانی هستش که با اون مدل دسگاه کار کردند.ما صد در صد به این سایت یا امثال اینها اکتفا نمیکنیم برای خرید دسگاه.ولی در تصمیمگیری برای خریدن دسگاه این موارد هم بی تاثیر نیستند و میتونه کمک کنه.اتفاقا من همیشه دارم میگم هر دسگاهی که آدم باهاش بتونه جنس دربیاره بهترین دسگاهه.مهم جنس در آوردنه ...نه مارک و شکل و تبلیغات دسگاه.
بهرحال منم امیدوارم هرکدوم از دوستان بتونن دسگاه باب میلشون گیر بیارند
موفق باشید @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 20 مهر1394 - 11:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرداد مینلب نوشته است:
jegvar نوشته است:
درود بر مهرداد عزیز

سلام.مخلصم.
نه بابا خدای ناکرده فکر نکنی من دارم از مینلب تبلیغ میکنم یا دارم میزنم تو سر تکنتیس.
ببین این سایت که اومده این نمودارو زده درواقع تجربه کاربرها رو با دسگاهها نوشته.اینا همه طبق تجربه کسانی هستش که با اون مدل دسگاه کار کردند.ما صد در صد به این سایت یا امثال اینها اکتفا نمیکنیم برای خرید دسگاه.ولی در تصمیمگیری برای خریدن دسگاه این موارد هم بی تاثیر نیستند و میتونه کمک کنه.اتفاقا من همیشه دارم میگم هر دسگاهی که آدم باهاش بتونه جنس دربیاره بهترین دسگاهه.مهم جنس در آوردنه ...نه مارک و شکل و تبلیغات دسگاه.
بهرحال منم امیدوارم هرکدوم از دوستان بتونن دسگاه باب میلشون گیر بیارند
موفق باشید @};-

سلام دوستان عزیز .. @};-
منم نگاه میکردم فیشر 75 خیلی بالاتر از بقیه بود ولی تنها بحث عمق نیست .این تفکیک و درصد خطای کم تر مد نظر ماست
من با شرکت دبی داشتم حرف میزدم در مورد محصولات تکنیست و مینلب ایشون فرمودند که از ایران اکثرا مینلب میبرند و پیشنهاد ما هم مینلب هست
و در نهایت از gti2500 سوال پرسیدم گفتن این ساخت 1999 هست و سافاری 2008 و کلا تکنولوژی مینلب نسبت به اونا بالاتره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

دوشنبه 20 مهر1394 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود ...دستگاه سافاری کسی خواست تحویل تهران بدون لوپ بزرگ مقطوع 5300 میتونم براش بیارم

یکشنبه 16 اسفند1394 - 11:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure