انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:27am

پاسخ به موضوع  [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دستگاه سافاری مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها دیگه استاد اعظم مینلب اومد دیگه از آقا مهرداد بیشتر فکر نکنم کسی از مینلب سردربیاره

پنج شنبه 16 مهر1394 - 1:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.چاکرم.
آقا بیخیال .من فقط تا جایی که تجربه دارم میتونم به دوستان کمک کنم.این دسگاهها هم که چیزی نداره که شما بخای بما بگی استاد .
من درخدمتن.درکل این دسگاهها هم دسگاههای خوبین و عمرشون زیاده و کارکردن باهاشون سادست دوستان.بقول معروف میشه باهاشون پول درآورد.به شرط اینکه یه مقدار دل بکار بدین و کمی توجه کنین بهش.خیلی از دوستان من هستند که حتی سواد درست و حسابی هم ندارند و تا پنجم انتدایی مدرک دارند ولی دارند با این دسگاهها براحتی کار میکنند و سالی حداقل 30-40 تومن درآمدشونه.بخدا توی این دوره زمونه کجا آدم بره کارگری که 30-40 یا حتی 50 تومن بتونه درآمد کسب کنه؟خلاصه مطلب و منظورم اینه که دسگاههای راحت کاری هستند و همه قشر از آدمها میتونن براحتی باهاش کار کنند.عمق ایناهم حدود یکو شصت-هفتاد (با لوپ بزرگ) باید درنظر داشت.
موفق باشید @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

پنج شنبه 16 مهر1394 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دمت گرم اقا مهرداد با این راهنماییهای عالی که به دوستان میدی
دوستان هم قدر این استادها رو بدونن که بی منت دارن به ما کمک میکنن

پنج شنبه 16 مهر1394 - 2:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام.چاکرم.
آقا بیخیال .من فقط تا جایی که تجربه دارم میتونم به دوستان کمک کنم.این دسگاهها هم که چیزی نداره که شما بخای بما بگی استاد .
من درخدمتن.درکل این دسگاهها هم دسگاههای خوبین و عمرشون زیاده و کارکردن باهاشون سادست دوستان.بقول معروف میشه باهاشون پول درآورد.به شرط اینکه یه مقدار دل بکار بدین و کمی توجه کنین بهش.خیلی از دوستان من هستند که حتی سواد درست و حسابی هم ندارند و تا پنجم انتدایی مدرک دارند ولی دارند با این دسگاهها براحتی کار میکنند و سالی حداقل 30-40 تومن درآمدشونه.بخدا توی این دوره زمونه کجا آدم بره کارگری که 30-40 یا حتی 50 تومن بتونه درآمد کسب کنه؟خلاصه مطلب و منظورم اینه که دسگاههای راحت کاری هستند و همه قشر از آدمها میتونن براحتی باهاش کار کنند.عمق ایناهم حدود یکو شصت-هفتاد (با لوپ بزرگ) باید درنظر داشت.
موفق باشید @};-

ممنون .توضیحاتتون کامل بود. هرکس مینلب میخواد و قیمت هم پایین سافاری بخره و هرکی 30 سانت بالاتر از سافاری عمق میخواد جی پی 4500بخره.. ....من که سافاری میخرم. کسی هست چندتا بیاریم قیمت بیاد پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟بهم پیام خصوصی بده
@};- @};-

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

پنج شنبه 16 مهر1394 - 3:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تهم عزیز @};-
و همه دوستانی که در این مسیر زحمت میکشند . @};- @};- @};-

پنج شنبه 16 مهر1394 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
تهم عزیز @};-
و همه دوستانی که در این مسیر زحمت میکشند . @};- @};- @};-

سلام. جناب برای سکه یابی (تک سکه) در عمق کمتر از 40_50 سانت با ایترک و سفری بایستی از کوی کوچک اینها استفاده بشه یا با همون کویل بزرگ شناسایی میشن؟ سپاس دارم @};-

جمعه 17 مهر1394 - 12:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.
برای سکه بهتره از کویل بزرگ استفاده کنی ولی اگر بزرگشو نداشتی مهم نیست چون همون کوچیکشم بسیار برای سکه و جنسهای کوچیک عملکرد خوبی داره و میشه روش حساب کرد. @};-
بزرگش هم سطح بیشتری رو پوشش میده و کمی در عمقزنی هم بهتر عمل میکنه.

جمعه 17 مهر1394 - 2:16pm

سلام اقای بم بم و جناب مهرداد عزیز من تا حالا فلزیاب خارجی ندیدم این همه تعریف مینلب میشه مثلا همین سافاری یه سکه 25 تومنی در چه فاصله ای در هوا میتونه سنس کنه؟؟؟؟

جمعه 17 مهر1394 - 6:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام جناب اشکبوس عزیز.
این تعریفاتی که میشه از مینلب بخاطر اینه که در سطح خودش واقعا دسگاه کار راه اندازیه.ملاک کار 25 تومنی نیستش برادر.خیلی از دوستان هستند همینجا که برای لورنز زد 1 حدود 30 تومن هزینه کردند و لورنزشون یه سکه رو در 50 دسانت بیشتر نمیزنه.و خیلی از دوستان هم هستند اینجا که با سیصد هزار تومن وسیله دستساز درست کردند و اونهم یه 25 تومنی رو در فاصله 50 سانت براحتی میزنه.پس شما ملاک کارو روی سنس سکه 25 تومنی نباید بذاری.
بهرحال هر وسیله ای برای خودش مزایا و معایبی داره.این کاربر هستش که برای کاری که میخاد انجام بده باید وسیلشو انتخاب کنه.حالا این وسط میمونه تجربه کاری خیلی از کاربرها که میان با دسگاهها کار میکنند و وقتی از تجربیاتشون سوال میشه و نظرخاهی میکنن ازشون درمورد دسگاهها ....اکثرأ میان میگن محصولات مینلب.....حالا مثلا چرا میگند مینلب و نمیگند واتس یا تکنتیس یا ....؟چون تجربه نشون داده دسگاههای مینلب استحکام لازم برای بیرون رفتن رو داره.عمر لوازم داخلیش زیاده.تفکیکش خوبه و بالانسش عالیه و به املاح حساس نیست و ...وووووخیلی چیزهای دیگه .خلاصه مطلب اینه که از مینلب برای این تعریف میشه که مزیتهاش برای کار بیشتر از معایبش هست.برای همین هم طالب زیاد داره دوست عزیز.
موفق باشی @};- @};-

جمعه 17 مهر1394 - 7:52pm

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام جناب اشکبوس عزیز.
این تعریفاتی که میشه از مینلب بخاطر اینه که در سطح خودش واقعا دسگاه کار راه اندازیه.ملاک کار 25 تومنی نیستش برادر.خیلی از دوستان هستند همینجا که برای لورنز زد 1 حدود 30 تومن هزینه کردند و لورنزشون یه سکه رو در 50 دسانت بیشتر نمیزنه.و خیلی از دوستان هم هستند اینجا که با سیصد هزار تومن وسیله دستساز درست کردند و اونهم یه 25 تومنی رو در فاصله 50 سانت براحتی میزنه.پس شما ملاک کارو روی سنس سکه 25 تومنی نباید بذاری.
بهرحال هر وسیله ای برای خودش مزایا و معایبی داره.این کاربر هستش که برای کاری که میخاد انجام بده باید وسیلشو انتخاب کنه.حالا این وسط میمونه تجربه کاری خیلی از کاربرها که میان با دسگاهها کار میکنند و وقتی از تجربیاتشون سوال میشه و نظرخاهی میکنن ازشون درمورد دسگاهها ....اکثرأ میان میگن محصولات مینلب.....حالا مثلا چرا میگند مینلب و نمیگند واتس یا تکنتیس یا ....؟چون تجربه نشون داده دسگاههای مینلب استحکام لازم برای بیرون رفتن رو داره.عمر لوازم داخلیش زیاده.تفکیکش خوبه و بالانسش عالیه و به املاح حساس نیست و ...وووووخیلی چیزهای دیگه .خلاصه مطلب اینه که از مینلب برای این تعریف میشه که مزیتهاش برای کار بیشتر از معایبش هست.برای همین هم طالب زیاد داره دوست عزیز.
موفق باشی @};- @};-

سپاس مهرداد عزیز
ما یه دستگاه دستساز داشتیم همه جا بوق میزد برا همین مناسب ندونستیم فروختیم ولی خدا وکیلی سکه رو 40 سانتی میزد.......... من یوتیوب الان داشتم نگاه میکردم یه تست با سافاری بود که سکه رو رو هوا 13 اینچ میزد میبشه حدود 32 سانت حالا نمیدونم تو خاک چقدره.
ایا این دستگاه که در 32 سانتی رو هوا سکه رو میزنه ایا امکانش هست 10 تا سکه تو قبر رو در 1.5 بزنه؟یا مثلا یدونه شمشیر کوچک ؟
و سوال دومم هم اینه که هرجا بوق زد چند درصد ممکنه جنس باشه ؟ در صورت عدم به هم زدن بالانس و خطای فیزیکی اپراتور

جمعه 17 مهر1394 - 9:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure