انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:40am

پاسخ به موضوع  [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 Falcon (فالکن) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آیا کسی از دستگاههای با برند Falcon اطلاعاتی داره؟ اینکه اصلاً دستگاه شرکتی واقعی به این نام داریم؟ در اینترنت که خیلی گشتم به جز یه جور مثلاً طلایاب 250 دلاری چیزی بیشتر ندیدم.

با توجه به تعریفاتی که یه دوستی میکرد و نیزپرسشای بنده از مشخصات و نحوه کار دقیقش ظاهراً یه جور مگنتومتر شبیه به Rover شرکت ا کا ام هست . ایشون مدعیه که خیلی خوب و دقیق کار میکنه و باهاش بارهم دراومده. یکی دیگه هم چیزای مشابهی تعریف میکرد. البته نه اینکه حرفا و ادعاهارو باور کردم. فقط میخواستم اطلاعات جامع ومطمئنی ازش کسب کنم. در مجموع مشکوکم که دستساز باشه.
هر نوع کمک یا راهنمایی در این زمینه موجب امتنان خواهد بود.

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
mahmood51 نوشته است:
آیا کسی از دستگاههای با برند Falcon اطلاعاتی داره؟ اینکه اصلاً دستگاه شرکتی واقعی به این نام داریم؟ در اینترنت که خیلی گشتم به جز یه جور مثلاً طلایاب 250 دلاری چیزی بیشتر ندیدم.

با توجه به تعریفاتی که یه دوستی میکرد و نیزپرسشای بنده از مشخصات و نحوه کار دقیقش ظاهراً یه جور مگنتومتر شبیه به Rover شرکت ا کا ام هست . ایشون مدعیه که خیلی خوب و دقیق کار میکنه و باهاش بارهم دراومده. یکی دیگه هم چیزای مشابهی تعریف میکرد. البته نه اینکه حرفا و ادعاهارو باور کردم. فقط میخواستم اطلاعات جامع ومطمئنی ازش کسب کنم. در مجموع مشکوکم که دستساز باشه.
هر نوع کمک یا راهنمایی در این زمینه موجب امتنان خواهد بود.

سری قدیم فلزیابهای شرکت سونی (کا ایکس اس) :D به نام فالکون زده میشدند که الان اسمشو گذاشتن فولفایندر....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 8:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جدّاً؟ عجب ! شکّ خیلی قوی داشتم که متفرقه وبیخود باشه. :-? از بابت بذل توجه و ارائه اطلاعاتتون خیلی خیلی ممنونم. آیا از همون سریهای اولیه عکسی چیزی دارید که خیلی بیشتر ممنون میشم.

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چند سال پیش شرکت کا ایکس اس یک کاتالوگ کتابی برای مشتریاش میفرستاد من توی اون کاتالوگ دیدم اگه کسی از دوستان کاتالوگشون رو داشته باشه یه عکس ازش بگیره بزاره اینجا...

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 11:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
جدّاً؟ عجب ! شکّ خیلی قوی داشتم که متفرقه وبیخود باشه. :-? از بابت بذل توجه و ارائه اطلاعاتتون خیلی خیلی ممنونم. آیا از همون سریهای اولیه عکسی چیزی دارید که خیلی بیشتر ممنون میشم.

البته بیخود نیست ها مال شرکت سونی هست یادت نره...

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mani1063 نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

البته بیخود نیست ها مال شرکت سونی هست یادت نره...

این یکیو که جدّی نگفتی؟ شرکت سونی؟؟!!!! داداش گلم. اصلاً و ابدا سونی در این زمینه ها دستگاهی نزده و نمیزنه، اینو یقین دارم. .اسم سونی یک معیار و ملاک خوبیه برای تشخیص تقلبی بودن سیستم. اینو نباید یادمون بره. ;)

پنج شنبه 22 مرداد1394 - 9:31am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام

قبلا کاتالوگ کتابی و pdf رو داشتم pdf حجمش زیاد بود حذفش کردم اما الان فقط لیست قیمت هاشو دارم فکر کنم مربوط به دوران دلار 2000 تومانیه !
قیمت فالکون هم تو این عکس هست . به دلار
اطلاعات دیگری ندارم در موردش
پیوست:
kxs.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 24 مرداد1394 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Rega نوشته است:
سلام

قبلا کاتالوگ کتابی و pdf رو داشتم pdf حجمش زیاد بود حذفش کردم اما الان فقط لیست قیمت هاشو دارم فکر کنم مربوط به دوران دلار 2000 تومانیه !
قیمت فالکون هم تو این عکس هست . به دلار
اطلاعات دیگری ندارم در موردش
پیوست:
kxs.jpg

دوست عزیز واقعاً محبت کردی. بابت بذل توجهت خیلی خیلی سپاسگزارم. @};- @};-

دوشنبه 26 مرداد1394 - 1:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خدمت دوست عزیزم اقا محمود گل

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

سه شنبه 27 مرداد1394 - 10:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HAMID.P نوشته است:
خدمت دوست عزیزم اقا محمود گل

دوست عزیز، خیلی لطف ومحبت کردی. :ymhug: اختیار دارید، شما خودت دسته گلی. @};- @};- خیلی خیلی لطف کردی. واقعاً ممنونم بابت ارائه اطلاعات.
اطلاعات عملی هم ازشون داری؟ آیا خودت اینارو داشتی و باهاشون کار کردی؟ یا کارشو دیدی؟

البته اون باباییکه در مورد فالکون تصویری صحبت میکرد میگفت تک سنسوریه که به شکل میله ای عمود به زمین میگیره(مثل Rover شرکت ا کا ام) یکی دیگه هم که حرف از فالکون آنتنی میزد فکر کنم همینیه که شما زحمتشو کشیدی.

سه شنبه 27 مرداد1394 - 1:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 11 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure