انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 2:09pm

پاسخ به موضوع  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی
 خریدن دستگاه ایرانی 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

اقا مهدی شما چرا عصبانی میشین میترسونین چیه بهتون زنگ زدم که بیا از خودت دفاع کن اقای درتاج درمورد شما و من گفته , بنده دیشب یک صفحه نوشتم با اینکه کلی کار داشتم و خسته بودم مدیریت یعنی این دوست من اگه کسی که میخواد از خودش دفاع کنه اخراج کنیم که نمیشه دوست من اینجا یه انجمن آزاده و باید منطقی باهاشون حرف بزنیم و متوجه بشن قضیه چیه , همین اقای درتاج خب یه مقدار حق هم دراه ایشون تو اون سایت دستگاه خریدن و ما هم تعریف کردیم و الان میگن که ایا این دستگاه هم مثل اون دستگاهاست و بیخودی تعریف نشه و ما این که عاقلیم باید با منطق جوابشو بدیم این یعنی موفقیت در انجمن داری نه اینکه اخراج همون کاری که توسایت قبلی میشد و هرکی اعتراض میکرد میبایست اخراج میشد و اخرش چی شد . بعضی موقع ها هم کاربرانی میخوان اشوب به پا کنن و جو انجمن رو برهم بریزن قضیه اش فرق میکنه اگر با صحبت و دلیل متوجه نشد اونوقت اخراج میکنیم اونم شورا تصمیم میگیره و در نهایت بنده تایید میکنم .
دوام و پایداری هر انجمنی صبوری و متانت هست پس سعی کنیم با دیگران خوب رفتار کنیم و احترام همه رو نگه داریم . موفق باشید
[/quote]

با سلام
جناب مجتبی ممنون از متانت وپاسخگویی بجا ودوستانه شما
بنده قصدم اشوب نیست.اکثر بچه ها منو میشناسن ومیدونن که من چه هویتی دارم.
فقط قصدم روشن شدن مطالب واموزش بیشتر بااین دستگاه بود.
به مقصود نرسیدم واحساس میکنم همینجا قضیه خاتمه یافته است.[/quote]
درتاج جان شما بگو بهم مشکل شما کجاست و برات حل کنم قبل از اینکه پیام عمومی بدین با من مشورت میکردین بصورت خصوصی و به یه نتیجه ای میرسیدیم و اتفاقا بنده هم شما رو خوب میشناسم و میدونم قصد اشوب ندارین و حرف دلتون رو زدین .
بهرحال شما و خیلیها منو خوب میشناسین پس با من که مشکلی ندارین دوست من بنده درخدمت شما هستم :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 19 خرداد1392 - 1:13am

دوستان عزیز
:x
سلام

این ردیاب شبیه ردیاب اونیکی سایت هست.حالا ممکنه فرکانسی هایی هم اضافه شده باشه.

منظور مهندس حمید از فرکانس مولکولی رو من نمیدونم چیه اگه واقعا منظورتون فرکانس مولکولیه باید بگم که در امر فلزیابی و ردیابی چیزی به این اسم وجود ندار.وامکان هم نداره مگر اینکه شما یه آزمایشگاه تو ردیابتون جاسازی کرده باشین.تا بتونین از روی مولکول ها پی به وجود فلز ببرین.فرکانس مولکولی بیشتر در زمینه پزشکی و آزمایشهای پزشکی برای تشخیص سرطان و .. استفاده میشه.

اما اگه منظورنون از فرکانس مولکولی عبارت mul-frq هست.اون عبارت مخفف multi-frequency هست.یعنی چند فرکانسی
یعنی اینکه ردیاب رو میشه روی فرکانس های مختلفی تنظیم کرد.که فکر میکنم این تعریف خیلی نزدیک باشه به امر فلزیابی و ردیابی.

اینا برای خود من هم سوال بود.که با تحقیقاتی که در این مدت انجام دادم بدست آوردم.

دوستان خدایی نکرده یه وقت فکر نکنید که من میخوام جو رو خراب کنم.فقط میخواستم چیزی که بلد هستم رو بگم.
خیلی ببخشید که وقتتون رو گرفتم دوستان.حداقل اینجا خیلی آزاد تر از اون انجمن هست و ما میتونیم راحت حرف خودمون رو بزنیم.
باید قدر همچین جایی رو دونست.من از همه عوامل ایجاد کننده این انجمن تشکر میکنم. :ymhug:

دوشنبه 20 خرداد1392 - 7:20am
مدیر کل
مدیر کل

جناب تست1 ببخشید متاسفانه اونور هر اشتباهی به شما میگن شما هم اینور باید ارئه بدین؟! منظور از مولتی فرکانس یا چند فرکانسی اتفاقا دقیقا چیزی هست که در این ردیاب استفاده میشه! یعنی بیش از یک فرکانس در آن واحد ارسال بشه! نه اینکه فرکانس قابل تغییر باشه! فرکانس قابل تغییر رو که در آن واحد فقط یک عدد فرکانس ارسال میشه در هیچ دستگاهی مولتی فرکانس بهش نمیگن! بقول معروف طرف کم میاره برای توجیه کارایی دستگاه کلمه و اصطلاح من دراری درست میکنه! :D به این باشه ما هم باید کلی اصطلاح از خودمون در بیاریم.
اما در مورد فرکانس مولکولی دقیقا همین مساله هست! ولی این چیز ثابت شده ای از نظر علم نیست. برای همین بطور مصطلح ما بهش میگیم فرکانس مولکولی. قبلا هم عرض کردم چرخش الکترون و پروتون ها در اتم هر ماده ای فرکانس مخصوص و بسیار ضعیفی ایجاد میکنه که این فرکانس در محیط منتشر میشه! ما با ساختن همون فرکانس باعث اثر گذاری متقابل میله ها روی خطوط امواج اون ماده میشیم و واکنش متقابل میله های آنتنی رو به دنبال خواهد داشت. اصول کار همینه و من بر اساس همین فرضیه تا الان هر طرحی برای ردیاب پیاده کردم جواب داده!

دوشنبه 20 خرداد1392 - 4:34pm

سلام مهندس

ببخشید من دقیق منظورمو نرسوندم.بله مولتی فرکانس پعنی در آن واحد با چند فرکانس کار کنه.این امر هم به خاطر وجود حذف کننده هاست.
اینارو کسی به من نگفته.من این پست رو صبح گذاشتم خواب آلود بودم :D

در مورد فرکانس مولکولی:اتم های تمامی مواد و عناصر طبیعی در حالت عادی خودشون حرکت دارند.همونطور که میدونید.حتی وقتی نیرویی به اونها وارد نشه.اما این تحرکات بسیار بسیار ضعیفه طوریکه نمشه حسشون کرد.وفقط در محیط های آزمایشگاهی با تجهیزات خاص میشه دید..جامدات هم چون خیلی سختتر از بقیه عناصر هستند به نسبت حرکتشون کمتر از بقیه هست.و دلیلش هم مشخصه.

در فلزیابی هم ما فقط با جامدات سروکار داریم.دنبال گازها و .. نیستیم.
من فکر نمیکنم فرکانس اون چرخش ها و تحرکات انقد توان و انرژی داشته باشه که بتونه از آخرین لایه اتم خارج بشه.چه برسه به اینکه به سطح فلز برسه و پخش هم بشه و آنتنها هم بتونن روی اون امواج تاثیر متقابل بذارن.اگر اون فرکانس بیش از حد باشه باعث شکافت اتم میشه و انرژی از مدار خارج میشه و میشه همون انرژی هسته ای :D
کاری که در نیروگاه های اتمی با سانتریفیوژها انجام میدن و باعث شکافت اتم میشن. :D

درسته؟

اگر فرضیه شما اینه؟منطقی نیست.یا شما عالم فیزیک و شیمی رو دگرگون کردی؟ :D

یا هم دارین اشتباه میکنین.

یا جناب انیشتین و بقیه بزرگان کلا اشتباه کردن :D

یا من منظور شما رو اشتباه متوجه شدم.

دوشنبه 20 خرداد1392 - 5:01pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب تست1 خب خوبه که شما نظر بنده رو درباره اصطلاح مولتی فرکانس تایید و اشتباه خودتون رو تصحیح کردین!
اما در مورد فرکانس مولکولی نظر من همونه که هست و همه این چیزها رو هم میدونم برای همین عرض میکنم از نظر علمی ثابت شده نیست! ولی فقط با همین فرضی که عرض کردم اگر جلو بریم تمام مراحل بعدی کار ردیاب بخوبی از نظر علمی قابل اثباته! این هم خب یک نوع کار علمیه. یعنی ما یک قسمت رو که از نظر علمی توجیه نداره و پایه کار هم هست بر اساس مسایل تجربی قبول میکنیم و سایر مراحل دیگه کاملا علمی هست و در نهایت دستگاهی که میسازیم طبق حساب و کتاب جواب میده.
اینایی که شما فرمودین همه درسته. اما اگر به این باشه که باید اصلا گفت ردیاب نباید کار کنه! خب شما بگین چرا کار میکنه؟! :D
در ضمن بحث فلزیابی با ردیابی کاملا فرق میکنه و از سیستم های مختلف استفاده میکنن. در فلزیابی ما با میدان های الکترو مغناطیس کار میکنیم که برد بسیار کمی دارن و تاثیرشون هم بیشتر روی فلزات هست. اما در ردیابی مبنای کار فرق داره و برای همه مواد از جمله غیر فلزات هم امکان استفاده و ردیابی وجود داره.

دوشنبه 20 خرداد1392 - 5:11pm

حمید نوشته است:
جناب تست1 خب خوبه که شما نظر بنده رو درباره اصطلاح مولتی فرکانس تایید و اشتباه خودتون رو تصحیح کردین!
اما در مورد فرکانس مولکولی نظر من همونه که هست و همه این چیزها رو هم میدونم برای همین عرض میکنم از نظر علمی ثابت شده نیست! ولی فقط با همین فرضی که عرض کردم اگر جلو بریم تمام مراحل بعدی کار ردیاب بخوبی از نظر علمی قابل اثباته! این هم خب یک نوع کار علمیه. یعنی ما یک قسمت رو که از نظر علمی توجیه نداره و پایه کار هم هست بر اساس مسایل تجربی قبول میکنیم و سایر مراحل دیگه کاملا علمی هست و در نهایت دستگاهی که میسازیم طبق حساب و کتاب جواب میده.
اینایی که شما فرمودین همه درسته. اما اگر به این باشه که باید اصلا گفت ردیاب نباید کار کنه! خب شما بگین چرا کار میکنه؟! :D
در ضمن بحث فلزیابی با ردیابی کاملا فرق میکنه و از سیستم های مختلف استفاده میکنن. در فلزیابی ما با میدان های الکترو مغناطیس کار میکنیم که برد بسیار کمی دارن و تاثیرشون هم بیشتر روی فلزات هست. اما در ردیابی مبنای کار فرق داره و برای همه مواد از جمله غیر فلزات هم امکان استفاده و ردیابی وجود داره.

خواهش میکنم من اگه اشتباهی بکنم قبول میکنم.

خب توضیحاتی که شما میگین مربوط میشه به اتم نه به مولکول پس کلا فرکانس مولکولی از بحث خارج میشه.طبق تعریفی که مولکول داره که همه میدونن پیوند چند اتم تشکیل مولکول رو میده.ساده ترینش هم مولکول آب هست دو اتم هیدروژن و یک اتم اکسیزن میشه مولکول آب.یا خود آب :D

حالا جواب سوال شما که میگین اگه این فرضیه غلطه پس چرا ردیاب کار میکنه کار میکنه؟

دلیلش هم اینه که فرکانس هر اتم همون فرکانسی هستش که شما و بقیه تو ردیاب ها استفاده میکنین.مثلا فرکانس طلا همون فرکانس اتم طلاست.خیلی هم مشخصه.
به همین دلیله که ردیاب کار میکنه.شما باید به این فرضیه بگین فرکانس اتمی یا چیزی که تو همه ردیاب ها هست.حتی اون ردیاب ۴۰ هزارتومنی.
تنها دلایلی که باعث میشه یک ردیاب بی رقیب بمونه پیدا کردن فرکانس دقیق و حذف امواج مزاحمه.همین

اینجا شما دو تا مسله کاملا جدا و دور از هم رو با هم قاطی کردین و به قول خودتون یه اسم جدید درآوردین به اصطلاح فرکانس مولکولی!که واقعا با تعاریفی که کردین بی ربط هست.

بله بحث فلزیابی و ردیابی هم کاملا فرق دارن. :D

دوشنبه 20 خرداد1392 - 5:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
سلام اقای درتاج
توی این سایت تا حالا به همه به یه چشم نگاه شده. شما هم حق داریداز اون چیزی که میخواهید بخرید اطلاعات کسب کنید و یا اظهار نظر کنید اینجا ازادی بیان هست حق دارید سوال بپرسید و یا پست بزنید با دیگر اعضای سایت ارتباط داشته باشید
در مورد محصول این سایت هم میتونید تحقیق کنید هم از افرادی که این ردیاب را دارند و هم پستهای که مربوط به ردیاب هست و هم از مهندس حمید یا اقا مجتبی سوالات مد نظرتون را بپرسید اگه واقعا از کارکرد دستگاه مطمعن هستی خوب اگه دلت خواست یکی برای خودت سفارش میدی. واگه سفارش دادی و واقعا اپراتوری ردیاب بلدی اگه دستگاه جواب نداد باز هم میتونی بیای و پست بزنی و دلیل این کار را بدونی حالا یا دستگاه خراب هست یا شما یه جای کارتون میلنگه که دوستان و مدیران بررسی میکنند و جواب درستی و قابل قبولی اگه باشه به شما میدهند .ردیابی که هم توی سایت قبلی بود یک رگه یاب و معدن یاب تقریبا هست که با این حال باز هم اگه اپراتور خوبی باشی میتونی از اون کار بکشی ولی کار با اون دنده پهن میخواد و تست زیاد. خودم ردیاب اون سایت را هم دارم اون ردیاب جاهاتی که میزد اکثرا رگه بود و من درست همین ردیاب این سایت را میبرم و اونجا تست میکنم میبینم دیگه اونجا را نمیزنه خوب پس برای من دیگه مسجل شد که این ردیاب رگه دیگه نمیزنه و همینطور نفطه زنی که با اون ردیاب میکردم حدود دو متر از نقطه زنی با این ردیاب خطا میزنه. دقیق چند روز پیش رفتم و یک جای که با اون ردباب سایت قبلی زده بودم و چاله کنده بودم به عمق 4 متر به هیچ نرسیدم اما با این ردیاب رفتم و تست کردم ومرکز هدف را 2 منر ان ورتر زد که اونجا را چال کردیم دیدیم یک اسکلت ادمی و دوتا فلز یک کیلو گرمی وسیاه رنگ که نمیدونم چه فلزی هست و کلی تیکه کوزه و ساروج پیدا شد خوب با این حساب که من هیچ نسخه یا نشانه طبیعی و هدف فقط در یک زمین صاف بوده و اولین تیت من هم بود و اولی چاله ای که کند ه ام بود و به همچنین چیزی رسیدم چه جوری باید برداشت کنم تازه یه چیز دیگه دوستانی که حفاری میکردند دیگه این کار را کنار گذاشته بودن از بس چال الکی کنده بودن و به اصرار من این چاله را برای اولین واخرین بار کندن و در عین ناباوری اونها دستگاه درست زده بود و باور کنید ساعت 3 صبخ که از بیابون اومدیم اون چند نفر رفتند و با تلفن دوستان دیگرشون را خبر کردند و جلسه گرفتند که دوباره کاره بیست ساله شون را که تمام شده بود و به جایی نرسیده بودند دوباره با این ردیاب اغازی دیگر کنند اون هم خیلی مطمعن.با این تفاسیل من چطور باید در مورد این ردیاب بد بگم وقتی این کار را از ردیاب دیدم و شما با یه سوال کردن از حمید و راصی نشدن شما از جواب یک سوال که هیچ کسی جوابش را بلد نیست و هر کسی هم اگه نظر بده و بدون مدرک و اثبات باشه فقط یه فرضیه هست و فرضیه هم ملاک صد درصدی نمیشه نمیتونی در مورد کار کرد دستگاه قضاوت کنی که خوب هست یا بد. دستگاه را بگیر تست کن اگه بد زد انوقت با مدرک بیا و بگو بد زده یا خوب زده حالا اگه از کسانی که این ردیاب را گرفتند که یکی از اونها من هم هستم در مورد دستگاه بخواهی بدونی ونتیجه تست من این هست که من برای اولین بار تست کردم و اولین چاله هم که کندم اون چیزهای که بیان کردم برخورد کردم .از دیگر دوستان هم میتونی سوال کنی و اگه دیدی جوابشون مثبت هست خوب انوقت که مطمعن شدی سفارش بده

سلام جاوید جان میشه مراحل ردیاب زنی و حفاریتون در رسیدن به مورد رو از اول تا اخر توضیح بدید :D

دوشنبه 20 خرداد1392 - 6:05pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من جای این بحث البته اینجا نیست ولی من عرض میکنم.
منظور ما دقیقا مولکول هست نه اتم! ما از ترکیبات شیمیایی مثل آب هم صحبت نکردیم از عناصر صحبت کردیم که تمام اتمهای مولکولش از یک نوع هستن! با این حال شیوه قرار گیری این اتم ها کنار هم در فرکانس ردیابی تاثیر داره. بعنوان مثال حتما میدونین فرکانس ردیابی کربن زغال یا گرافیت با الماس فرق داره! در صورتی که هر دو یک آلوتروپ از کربن هستن! اما ساختار بلوریشون تفاوت داره. پس بحث فرکانس ردیابی مورد نیاز برای ما یک بحث اتمی نیست و یک بحث مولکولیه!
از این گذشته شما جوری میگین انگار فرکانس اتمی یک مبحث علمی ثابت شدست و مولکولی نیست! نه عزیز من اتفاقا برعکسه. شما اگر سری به سایتهای خواص فیزیکی و شیمیایی عناصر بزنین با مبحث فرکانس رزونانس مولکولی مواجه میشین! هرچند اون فرکانسها طبق بررسی من ارتباط درستی با فرکانسهای مورد نیاز ما ندارن و از طرف دیگه تحت تاثیر میدان مغناطیسی محیط عوض میشن. و این چیزی نیست که در عمل ما ببینیم! فرکانسهای ردیابی در اکثر نقاط تقریبا یکسان هستن. البته بستگی هم داره از کدوم فرکانس ردیابی استفاده بشه.

دوشنبه 20 خرداد1392 - 6:16pm

بله درسته اینجا جای این بحث نیست.اما اجازه بدین عرض کنم.بعدا این پست ها رو اگر صلاح دونستین انتقال بدین.

خب فرکانس یک اتم از یک عنصر با فرکانس یک مولکول از یک عنصر با فرکانس یک کیلو از اون عنصر هیچ فرقی با هم ندار.اما آشکاری سازیشون به نسبت ضعیف تر و قوی تر میشه. اگه در ردیابی دقت کرده باشین ردیاب های بدون حذف کننده ذرات رو هم تحریک میکنن و آشکار میکنن که به اصطلاح میگن خطا میزنه.

بله دگر شکل ها با اینکه همسان هستن اما فرکانس ها شون تفاوت کمی با هم دارن.

فرکانس اتمی رو بنده گفتم تا با بحث فرکانس مولکولی شما جدا کنم حرفم رو.فرکانس اتمی همون فرکانس هر عنصر هست.

شما از حرکت بروان یا حرکت مولکولی گفتین.منم گفتم که این هیچ ربطی به فرکانس یا ردیابی و .. نداره و شما دارین با همون فرکانس های معمولی هر عنصر کار میکنین.و فکر میکنین که نتیجه میگیرین.

فرکانس رزونانسی هم باز نمیتونه تاٍثیری داشته باشه.مگر اینکه عنصر هوشمند باشه و بتونه تمام فرکانس اتمهای جرمش رو تشدید کنه و بفرسته.که تا الان هیچ عنصر این چنینی کشف نشده. که ما بتون فرکانسش رو پیدا کنیم و ازش استفاده کنیم.

به هرحال اینها مواردی هستند که سالیان سال اثبات شدن و روش بحث شده.
خب بنده حرفم رو زدم.همه چیز هم واضح هست.ممنون که جواب دادین.از دوستان هم معذرت میخوام که اینجا این بحث رو باز کردم.

موفق باشین یا علی

دوشنبه 20 خرداد1392 - 7:10pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من نمیدونم شما دنبال چه چیزی هستین. مقوله ردیابی در کتاب و علم نمیگنجه! منم تحلیل خودم رو عرض کردم که شک نکنین در موردش! چون صدها بار تست شده. هیچ کسی هم نیومده در همین حد به شما توضیح بده! همون شخصی که ادعای تست میدانی میکنه ؛ عملا هیچ تجربه اپراتوری نداره و با دراوردن اصطلاحات انگلیسی از خودش سعی میکنه با عوامفریبی و آزمون و خطا مدار بسازه و بفروشه و هیچ تحلیلی از عملکرد دستگاه خودش هم برای شما نمیگه! جالبه که با همین ردیاب ما در همین مدت کم خیلی چیزها پیدا کردن خب یعنی شانسی میشه؟ چرا در مورد خیلی دستگاههای دیگه اینجور نیست؟ با وجود همه اینها و اینکه من نه نیاز دارم فرضیه خودم رو توضیح بدم و نه عملکرد این ردیاب زیر سوال هست که بخوام ثابت کنم اما آدمی نیستم که حرف رو جواب ندم و حتی شاید نکات محرمانه رو دارم به شما عرض میکنم!
تحلیل شما از این حیث قطعا غلط هست که طبق مثال خودتون اگر مساله آب رو در نظر بگیرین چون اتم هیدروژن و اکسیژن داخلش هست پس باید دو فرکانس مختلف مربوط به این دو عنصر رو داشته باشه! در صورتیکه چنین چیزی نیست! آب هم فرکانس خاص خودش رو داره که البته به دلیل مایع بودن ردیابی آب کمی تفاوت میکنه. در واقع علت این مساله این هست که با وجود اتم اکسیژن و هیدروژن در آب ولی ساختار مولکولی آب هست که با هر دو عنصر فرق داره! در واقع این یک ترکیب شیمیایی هست. عنصر نیست.
در مورد آلوتروپ های کربن که از جمله زغال و الماس هستن هم با اینکه هر دو عنصر کربن هستن ؛ عرض کردم مشخصا این تفاوت در ساختار مولکول هست که باعث میشه فرکانس ردیابی تفاوت بکنه. وگرنه اتمهاش با هم چه فرقی دارن؟ در ضمن تفاوت فرکانس زغال با الماس قابل ملاحظه هست! اینجور نیست که نزدیک هم باشن.
از طرف دیگه مثال بارز میتونه در مورد مفرغ یا برنز باشه. میدونیم مفرغ آلیاژ مس و قلع هست. روی هر دو فرکانس مس و قلع هم قابل ردیابیه و این مساله اثبات شده. چیزی که باعث میشه به هر دو فرکانس جواب بده و فرکانس مخصوص خودش رو نداشته باشه همین بحث آلیاژ بودنشه. یعنی با وجود هر دو فلز چون واکنش شیمیایی بین این دو انجام نمیشه پس عملا مولکولهای مس و قلع بطور جدا و مستقل داخل این آلیاژ بصورت مخلوط وجود دارن. پس مولکولهای هر کدوم به فرکانس مخصوص خودش واکنش نشون میده.
بحث در مورد ذرات با 1 کیلو یا بیشتر طبیعتا درسته. من هم چیزی در این مورد نگفتم! هر مولکول اون فلز یک خط فرکانسی داره و طبیعتا هر چقدر تعداد مولکولها بیشتر باشه تعداد خطوط فرکانسی بیشتر و در مجموع قوی تر میشه! دقیقا شبیه یک خط لوله انتقال آب که هر چقدر قطر بیشتری داره قدرت انتقال آب تا مسافت دورتری رو پیدا میکنه!
فکر کنم تمام مسایل مبهم رو بنده به صورت تلفیقی از تئوری و تجربی عرض کردم. اما شما اگر بخواین به تئوری بسنده کنین به هیچ اثبات علمی نمیرسین. خیالتونو راحت کنم! چون خودم یک سال در موردش تحقیق کردم. شما اگر از فرکانس اتمی یا هر چیز دیگه ای صحبت میکنین که فکر میکنین تحلیل علمی درستی داره لطف کنین فرمول بین عدد فرکانسهای ردیابی و هر مشخصه ای که از اون عنصر در جدول تناوبی یا هر چیز دیگه ای هست برای ما پیدا کنین! هیچ فرمولی عملا نیست! فرکانسها هم صرفا بصورت تجربی پیدا شدن. پس خیلی سادست که نتیجه بگیریم اصلا این فرکانسها جنسشون و عددشون چیزی نیست که توجیه دقیق علمی داشته باشه. پس برای جوابگیری از ردیاب باید مرحله اول رو مفروض در نظر بگیریم و مراحل بعدی رو تحلیل کنیم که طبیعتا دیگه بسیار راحته.

دوشنبه 20 خرداد1392 - 8:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure