انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 2:45am

پاسخ به موضوع  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی
 خریدن دستگاه ایرانی 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

آقا مجتبی شما یک اشتباهی داری و اون رو هم به ما منتقل کردی اینکه مارو از بعضی ها که منطقی فکر نمیکنن میترسونی ! [-X
اصلا چرا ما باید جوابهای بی ربط کسانی رو که دارن مغرضانه به ما نگاه میکنن رو بدیم ، مگه ترسی ازشون داریم و یا بدهکارشون هستیم ! هرکسی از نظر فکری مشکلی داشت و اگر در بیان مطالبش دقت نکرد از انجمن اخراج خواهد شد ، مخصوصاً کسانی که در ماه یک بار میان و یکچیزی میگن و جو انجمن رو و روابط بین دوستان رو خراب میکنن ، این افراد هدفشون موفقیت و کسب علم نیست بلکه میخوان یکشبه اوستا بشن ، این بسیار روش اشتباهی بوده ، دوستان این انجمن آنقدر محترم هستن که اصلا کسانی که بخوان جو رو خراب کنن پذیرا نبوده و تا حالا خدمات تک تک ما برای همه ثابت شده و داریم زحمت میکشیم ؛ بنده از این به بعد تمام پیامهایی که ربطی به علم و هدف انجمن نداشته باشه رو حذف خواهم کرد ، حتی اگر دیگه مدیرهم نباشم بازهم مثل یک کاربر ساده تا توان دارم اطلاعات مفیدم رو دراختیار دوستان میگذارم چون حق همه ما چیزی بهتر از اینهاست و خداوند هم مارو یاری خواهد کرد ؛ از همه دوستان تمنا دارم کسانی که میان به دنبال خراب کردن جو انجمن هستن به بنده اطلاع بدن تا برخورد کنم ... متشکرم
@};- @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 19 خرداد1392 - 1:37pm
مدیر کل
مدیر کل

مهدی نوشته است:
آقا مجتبی شما یک اشتباهی داری و اون رو هم به ما منتقل کردی اینکه مارو از بعضی ها که منطقی فکر نمیکنن میترسونی ! [-X
اصلا چرا ما باید جوابهای بی ربط کسانی رو که دارن مغرضانه به ما نگاه میکنن رو بدیم ، مگه ترسی ازشون داریم و یا بدهکارشون هستیم ! هرکسی از نظر فکری مشکلی داشت و اگر در بیان مطالبش دقت نکرد از انجمن اخراج خواهد شد ، مخصوصاً کسانی که در ماه یک بار میان و یکچیزی میگن و جو انجمن رو و روابط بین دوستان رو خراب میکنن ، این افراد هدفشون موفقیت و کسب علم نیست بلکه میخوان یکشبه اوستا بشن ، این بسیار روش اشتباهی بوده ، دوستان این انجمن آنقدر محترم هستن که اصلا کسانی که بخوان جو رو خراب کنن پذیرا نبوده و تا حالا خدمات تک تک ما برای همه ثابت شده و داریم زحمت میکشیم ؛ بنده از این به بعد تمام پیامهایی که ربطی به علم و هدف انجمن نداشته باشه رو حذف خواهم کرد ، حتی اگر دیگه مدیرهم نباشم بازهم مثل یک کاربر ساده تا توان دارم اطلاعات مفیدم رو دراختیار دوستان میگذارم چون حق همه ما چیزی بهتر از اینهاست و خداوند هم مارو یاری خواهد کرد ؛ از همه دوستان تمنا دارم کسانی که میان به دنبال خراب کردن جو انجمن هستن به بنده اطلاع بدن تا برخورد کنم ... متشکرم
@};- @};-

اقا مهدی شما چرا عصبانی میشین میترسونین چیه بهتون زنگ زدم که بیا از خودت دفاع کن اقای درتاج درمورد شما و من گفته , بنده دیشب یک صفحه نوشتم با اینکه کلی کار داشتم و خسته بودم مدیریت یعنی این دوست من اگه کسی که میخواد از خودش دفاع کنه اخراج کنیم که نمیشه دوست من اینجا یه انجمن آزاده و باید منطقی باهاشون حرف بزنیم و متوجه بشن قضیه چیه , همین اقای درتاج خب یه مقدار حق هم دراه ایشون تو اون سایت دستگاه خریدن و ما هم تعریف کردیم و الان میگن که ایا این دستگاه هم مثل اون دستگاهاست و بیخودی تعریف نشه و ما این که عاقلیم باید با منطق جوابشو بدیم این یعنی موفقیت در انجمن داری نه اینکه اخراج همون کاری که توسایت قبلی میشد و هرکی اعتراض میکرد میبایست اخراج میشد و اخرش چی شد . بعضی موقع ها هم کاربرانی میخوان اشوب به پا کنن و جو انجمن رو برهم بریزن قضیه اش فرق میکنه اگر با صحبت و دلیل متوجه نشد اونوقت اخراج میکنیم اونم شورا تصمیم میگیره و در نهایت بنده تایید میکنم .
دوام و پایداری هر انجمنی صبوری و متانت هست پس سعی کنیم با دیگران خوب رفتار کنیم و احترام همه رو نگه داریم . موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 19 خرداد1392 - 2:10pm
استاد
استاد

سلام اقای درتاج
توی این سایت تا حالا به همه به یه چشم نگاه شده. شما هم حق داریداز اون چیزی که میخواهید بخرید اطلاعات کسب کنید و یا اظهار نظر کنید اینجا ازادی بیان هست حق دارید سوال بپرسید و یا پست بزنید با دیگر اعضای سایت ارتباط داشته باشید
در مورد محصول این سایت هم میتونید تحقیق کنید هم از افرادی که این ردیاب را دارند و هم پستهای که مربوط به ردیاب هست و هم از مهندس حمید یا اقا مجتبی سوالات مد نظرتون را بپرسید اگه واقعا از کارکرد دستگاه مطمعن هستی خوب اگه دلت خواست یکی برای خودت سفارش میدی. واگه سفارش دادی و واقعا اپراتوری ردیاب بلدی اگه دستگاه جواب نداد باز هم میتونی بیای و پست بزنی و دلیل این کار را بدونی حالا یا دستگاه خراب هست یا شما یه جای کارتون میلنگه که دوستان و مدیران بررسی میکنند و جواب درستی و قابل قبولی اگه باشه به شما میدهند .ردیابی که هم توی سایت قبلی بود یک رگه یاب و معدن یاب تقریبا هست که با این حال باز هم اگه اپراتور خوبی باشی میتونی از اون کار بکشی ولی کار با اون دنده پهن میخواد و تست زیاد. خودم ردیاب اون سایت را هم دارم اون ردیاب جاهاتی که میزد اکثرا رگه بود و من درست همین ردیاب این سایت را میبرم و اونجا تست میکنم میبینم دیگه اونجا را نمیزنه خوب پس برای من دیگه مسجل شد که این ردیاب رگه دیگه نمیزنه و همینطور نفطه زنی که با اون ردیاب میکردم حدود دو متر از نقطه زنی با این ردیاب خطا میزنه. دقیق چند روز پیش رفتم و یک جای که با اون ردباب سایت قبلی زده بودم و چاله کنده بودم به عمق 4 متر به هیچ نرسیدم اما با این ردیاب رفتم و تست کردم ومرکز هدف را 2 منر ان ورتر زد که اونجا را چال کردیم دیدیم یک اسکلت ادمی و دوتا فلز یک کیلو گرمی وسیاه رنگ که نمیدونم چه فلزی هست و کلی تیکه کوزه و ساروج پیدا شد خوب با این حساب که من هیچ نسخه یا نشانه طبیعی و هدف فقط در یک زمین صاف بوده و اولین تیت من هم بود و اولی چاله ای که کند ه ام بود و به همچنین چیزی رسیدم چه جوری باید برداشت کنم تازه یه چیز دیگه دوستانی که حفاری میکردند دیگه این کار را کنار گذاشته بودن از بس چال الکی کنده بودن و به اصرار من این چاله را برای اولین واخرین بار کندن و در عین ناباوری اونها دستگاه درست زده بود و باور کنید ساعت 3 صبخ که از بیابون اومدیم اون چند نفر رفتند و با تلفن دوستان دیگرشون را خبر کردند و جلسه گرفتند که دوباره کاره بیست ساله شون را که تمام شده بود و به جایی نرسیده بودند دوباره با این ردیاب اغازی دیگر کنند اون هم خیلی مطمعن.با این تفاسیل من چطور باید در مورد این ردیاب بد بگم وقتی این کار را از ردیاب دیدم و شما با یه سوال کردن از حمید و راصی نشدن شما از جواب یک سوال که هیچ کسی جوابش را بلد نیست و هر کسی هم اگه نظر بده و بدون مدرک و اثبات باشه فقط یه فرضیه هست و فرضیه هم ملاک صد درصدی نمیشه نمیتونی در مورد کار کرد دستگاه قضاوت کنی که خوب هست یا بد. دستگاه را بگیر تست کن اگه بد زد انوقت با مدرک بیا و بگو بد زده یا خوب زده حالا اگه از کسانی که این ردیاب را گرفتند که یکی از اونها من هم هستم در مورد دستگاه بخواهی بدونی ونتیجه تست من این هست که من برای اولین بار تست کردم و اولین چاله هم که کندم اون چیزهای که بیان کردم برخورد کردم .از دیگر دوستان هم میتونی سوال کنی و اگه دیدی جوابشون مثبت هست خوب انوقت که مطمعن شدی سفارش بده

یکشنبه 19 خرداد1392 - 5:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از دوستان،كساني كه با EPG8000 كار ميكنن لطف كنن راجع به منو هاي صفحه epg8000 هم توضيحاتي بده.پالس پاور،فركانس،فيلتر،ديلي.
مثلا شما منو "ديلي" رو براي لوپ 50 و 1*1 روي چه اعدادي ميزاريد؟
يا در زمان تفكيك ديلي رو چند ميزاريد؟
زمين سنگلاخ و صخره اي فركانس رو چه عددي ميزاريد؟
آيا در شروع كار با تنظيمات استاندارد شروع ميكنيد يا تنظيمات حرفه اي؟

یکشنبه 19 خرداد1392 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
اون فلز ناشناس چي بود؟ وشما رو مد چه فلزي گذاشته بوديد كه اون فلز ناشناس پريد تو كارتون؟ دقيقا همون نقطه اي كه ردياب پيداكرده بود حفاري كرديد؟

یکشنبه 19 خرداد1392 - 6:52pm
مدیر کل
مدیر کل

erfan نوشته است:
از دوستان،كساني كه با EPG8000 كار ميكنن لطف كنن راجع به منو هاي صفحه epg8000 هم توضيحاتي بده.پالس پاور،فركانس،فيلتر،ديلي.
مثلا شما منو "ديلي" رو براي لوپ 50 و 1*1 روي چه اعدادي ميزاريد؟
يا در زمان تفكيك ديلي رو چند ميزاريد؟
زمين سنگلاخ و صخره اي فركانس رو چه عددي ميزاريد؟
آيا در شروع كار با تنظيمات استاندارد شروع ميكنيد يا تنظيمات حرفه اي؟

عرفان جان شما این دستگاه رو از چه کسی خریدین لطف کنین از همان بپرسین الان چندین پست از شما میبینم که این سئوال رو میکنین ضمنا لطف کنین تو قسمت مربوط به این نوع دستگاها سئوال کنین بنظر من کسی که بتونه بهترین جواب رو بهتون بده همون فروشنده این دستگاست .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 19 خرداد1392 - 8:01pm
استاد
استاد

mehran1545 نوشته است:
اون فلز ناشناس چي بود؟ وشما رو مد چه فلزي گذاشته بوديد كه اون فلز ناشناس پريد تو كارتون؟ دقيقا همون نقطه اي كه ردياب پيداكرده بود حفاري كرديد؟

سلام
من ردیاب را روی طلا گذاشتم و تست کردم سپس روی کربن گذاشتم که این تیکه فلز را میگیره اگه قطر حفاری را 2 متر حساب کنیم حدود یک متری مرکزاون فلز پیدا شد در ضمن کل قطر دایره تیکه های زغال پراکنده بودند به همین خاطر ردیاب مرکز را نشون داده این فلز به زور اهن ربا میتونه جذبش کنه ولی اهن ربا قادر نیست بهش بچسبه فقط وقتنی اهن ربا به اون نزدیک میشه گیرندگی اون را احساس کنی ناگفته نمونه که بعد از بیرون اوردن فلز. ردیاب را روی اهن گذاشتم انتنها به طرف اون میروند و قیچی روی اون میکنند. این تیکه فلز مثل چدن خیلی خشک و با کوچکترین ضر به ای به چند تکه تقسیم میشه و اصلا اثری از زنگ زدگی نداره با اینکه رطوبت خیلی بالا بوده

یکشنبه 19 خرداد1392 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
يعني در دو حالت طلا و كربن اون قسمتي كه حفاري كرديد قيچي كرد؟ يا فقط روي كربن قيچي كرد؟ L-)

یکشنبه 19 خرداد1392 - 9:29pm
استاد
استاد

mehran1545 نوشته است:
يعني در دو حالت طلا و كربن اون قسمتي كه حفاري كرديد قيچي كرد؟ يا فقط روي كربن قيچي كرد؟ L-)

متاسفانه بدن من با بدن افراد عادی فرق میکنه وقتی ردیاب را در سمت راست خودم میبندم طلا و کربن را نمیتونه تفکیک کنه و من این را متوجه نبودم و اون نقطه مورد نظر را هم اینجوری تست کرده بودم تا اینکه دیروز با حمید در میان گذاشتم بنده خدا حمید هم جوابی نداشت بده چون بدن من غیر عادی هست اومدم و ردیاب را با یک بند به گردنم اویزون کردم انوقت ردیاب تونست طلا را از کربن تفکیک کنه و دیگه فرصتی دست نداد که بروم و ابن بار در حالتی که ردیاب از گردنم اویزون هست تست کتم که ببینم باز وضعیت همینطوریه یا تغییر کرده . و لی باز هم بدنم جوری هست که نمیتوانم از حالت وایربس استفاده کنم باید حتما از سیم استفاده کنم

یکشنبه 19 خرداد1392 - 10:05pm

مجتبی نوشته است:
مهدی نوشته است:
@};- @};-

اقا مهدی شما چرا عصبانی میشین میترسونین چیه بهتون زنگ زدم که بیا از خودت دفاع کن اقای درتاج درمورد شما و من گفته , بنده دیشب یک صفحه نوشتم با اینکه کلی کار داشتم و خسته بودم مدیریت یعنی این دوست من اگه کسی که میخواد از خودش دفاع کنه اخراج کنیم که نمیشه دوست من اینجا یه انجمن آزاده و باید منطقی باهاشون حرف بزنیم و متوجه بشن قضیه چیه , همین اقای درتاج خب یه مقدار حق هم دراه ایشون تو اون سایت دستگاه خریدن و ما هم تعریف کردیم و الان میگن که ایا این دستگاه هم مثل اون دستگاهاست و بیخودی تعریف نشه و ما این که عاقلیم باید با منطق جوابشو بدیم این یعنی موفقیت در انجمن داری نه اینکه اخراج همون کاری که توسایت قبلی میشد و هرکی اعتراض میکرد میبایست اخراج میشد و اخرش چی شد . بعضی موقع ها هم کاربرانی میخوان اشوب به پا کنن و جو انجمن رو برهم بریزن قضیه اش فرق میکنه اگر با صحبت و دلیل متوجه نشد اونوقت اخراج میکنیم اونم شورا تصمیم میگیره و در نهایت بنده تایید میکنم .
دوام و پایداری هر انجمنی صبوری و متانت هست پس سعی کنیم با دیگران خوب رفتار کنیم و احترام همه رو نگه داریم . موفق باشید

با سلام
جناب مجتبی ممنون از متانت وپاسخگویی بجا ودوستانه شما
بنده قصدم اشوب نیست.اکثر بچه ها منو میشناسن ومیدونن که من چه هویتی دارم.
فقط قصدم روشن شدن مطالب واموزش بیشتر بااین دستگاه بود.
به مقصود نرسیدم واحساس میکنم همینجا قضیه خاتمه یافته است.

یکشنبه 19 خرداد1392 - 10:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure