انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 2:05am

پاسخ به موضوع  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی
 خریدن دستگاه ایرانی 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

parsi نوشته است:
عجب کاری کردیم سوال پرسیدیم :-ss

اقای پارسی دوست عزیز این چه حرفیه ؟ ادم که چش بسته واسه دستگاه پول نمیده ، سوالتون بجا و اگه هم سوالی دارید حتما بپرسید چون طراح اصلی این مدار اقا حمید و سازنده دستگاه اقا مجتبی بدون هیچ ناراحتی به تمام سوالات جواب میدن خاطر جمع
اما دوست عزیز اقای درتاج ، خدمت شما عرض کنم که بنده از اقا مجتبی این ردیاب رو خریدم ، البته قبلش هم از اقا قاسمی هم ردیاب از نوع ژنواتوری داشتم ، من به شخصه برای مدیران هر دو سایت ارزش و احترام قائل هستم و اما ردیاب اقای قاسمی ، چون این ردیاب انالوگ بود ضعفهای زیادی هم داشت یه نمونه رو بگم با حذف کننده نمیتونست ذرات رو حذف کنه و هر جا لونه حیونی بود و یا در زمین منطقه مورد نظر قبلا حفاری انجام شده بود حتی به عمق نیم متر انتن ها همش به اون سمت میرفتن ، ولی ردیابی که اقا حمید ساخته ، با توجه به دیجیتال بود و دقت فرکانسی این مسائل درش نیست حداقل تا به امروز بالای 10 بار تو فضای باز و غیره تست شده است ، خوب این کاملا طبیعی ، شما اگه یادتون باشه بطور مثال همین تلویزیون های قدیمی سیاده سفید رو می شه با lcd و یا led های امروز مقایسه کرد ف هر دو تصویر و صدا دارن ولی این کجا و اون کجا ، همون زمان خیلیهای پز میدادن که مثلا تلویزیون ما کمد داره ، اینچش بزرگتره ، ولی وقتی مدل بالاتر اومد دیگه این حرفا رفت پی کارش ، خلاصه اینکه چرا تا اون زمون ردیاب اقای قاسمی ردیاب خوبی بود ، چرا ؟ چون بهتر از اون هنوز ساخته نشده بود ، ولی دیگه خیال ادم با این ردیاب انجمن راحته چون دیگه از دست زاویه 45 درجه ، ذرات ، حفره کاذب، و غیره راحته ، من که باهاش کار کردم خیلی راضیم ، و بقیه دوستان هم اعلان رضایت کردن ، و تا الان هم ردیابی به این قدرت تو هیچیک از سایتها من ندیدم و انصافا کار باهاش خیلی بهتره و دقیق تره و البته به این داره که طرف حداقل تو ردیاب زدن کمی تجربه داشته باشه و اینو توجه داشته باشین ، اگه خود شما با ردیاب اقای قاسمی میزدین به هدف میومدین تو سایت اعلان میکردین ؟
دوست عزیز از اینکه سوال پرسیدن هیچ گله ای نیست چون من هم مثل شما کاربر معمولی این سایت هستم کل پستها مو نگاه کنی شاید به 20 تا هم نرسه ، ولی شما بجای کنایه خیلی راحتر میتونستی نظرات تو بیان کنی ، موفق باشید

دوشنبه 13 خرداد1392 - 6:09pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام آقاي درتاج گول هيكلتو نخور داداش :ymhug:
دمت گرم داداش من كه توي انجمن قبلي دوستانه و برادرانه براي شما مشاوره ميكردم ! من از وضعيت تو خبر دارم و البته شما هم حق داريد از بس توي سايت آقاي قاسمي براي كاسبي خودش اين ورژن و اون ورژن ميكرد مارو هم ديوونه كرده بود كه از كاربران فعال انجمنش بوديم ! چه برسه به اشخاص كم اطلاعي مثل شما عزيز دلم ، البته نه اينكه رديابهاي مهدي قاسمي بد باشه ، نه ولي مهدي قاسمي علمش درهمين حد بود يعني درحدي كه رديابهاش بتونن زاويه هاي 45 درجه فلز رو خوب پيدا كنن و البته ناگفته نماند كه بيشتر ما دوستان بارديابهاي ايشون شروع كرديم و تونستيم با صبر و حوصله تا اينجا برسيم و دوستان تازه كار رو راهنمايي كنيم ، خوب دراين انجمن ما محيطي خيلي دوستانه تر از اون انجمن قبلي وجود داره و خيلي پربارتر هم شده به لطف بعضي دوستان گرامي ؛ حالا آقا محمد ما شديم به ظاهر كارشناس #:-s دستت درد نكنه من كه خيلي دوستانه و برادرانه شما رو راهنمايي ميكردم ! بنده به مقدار هزينه اي كه شما درتوانتون بود شما رو راهنمايي مي كردم و هميشه ميكنم چون ميدونم بچه ي با ادب و با معرفتي هستي برادر ، همه ما كلي صبر و انتظار كشيديم حدود 2سال صبر كرديم تا مهدي قاسمي بياد يك دستگاه ردياب درست درمون برامون بذاره با قيمت مناسب ولي نذاشت كه نذاشت ! و با كارهايي كه براي منافع خودش ميكرد براي تجارت و فروش محصولات خودش ديگه همه مارو خسته كرده بود تا اينكه در بخش توباكس خودش رو خراب كرد و ما از انجمن بيرون رفتيم ، محمد جان مهندس حميد و آقا مجتبي زحمت كشيدن اين ردياب رو برنامه ريزي كرده و تحويل دوستان دادن با قيمت خيلي مناسب با توجه به عملكرد خوب و نقطه زني كه داره و ما قدردان ايشون هستيم و تا جايي كه از دستمون بر بياد در اين انجمن همكاري خواهيم كرد ، تمام كارشناسي هايي كه بنده و اساتيد ديگه در انجمن در مورد اين ردياب فوق العاده انجام داديم از طريق تجربه و آزمايشات حرفه اي بوده كه انجامشون براي خيلي ها مغدور نيست و بدون منت و دوستانه به اشتراك قرار داده تا همه استفاده كنن حتي شما عزيزم ، از شما خواهشمندم در اظهار نظرهاتون كمي واقع بينانه تر بيان بفرمائيد و بدونيد كه با كم حوصلگي چيزي درست نخواهد شد ، شما تا اين ابر ردياب نقطه زن رو تهيه نكنيد متوجه حرفهاي من نخواهيد شد برادرم ..اميدوارم بزودي بريد توي ليست خريد تا قيمت بالاتر نرفته دوست خوبم . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 13 خرداد1392 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقايون عزيز من به همه شما حق ميدم حتي كساني كه هنوز در خريد ردياب اين انجمن با شك و ترديد نگاه ميكنن بايد بهشون حق داد.
ولي با نگاه انصاف بايد قضاوت كرد،انجمن مهدي قاسمي از همون بدو فعاليت شروع به پخش قسمت آموزش محرمانه انجمن صحرايي كرد كه حتي بر فرض اشتباه بودن آموزش صحرايي اين كار بسيار زشت بود و نشانه غرض ورزي و كينه توزي و خصومت شخصي و دخالت اين موضوع تو كار حرفه اي بود كه در نهايت نشاندهنده سوئ نيت مهدي قاسمي بود،تو اين انجمن اصلا ازين قبيل كارها رخ نداد.
تو انجمن مهدي قاسمي،ايشون همش ادعا داشت من فروشنده نيستم فقط سفارش ميگيرم ولي در نهايت اگه ميگفت فروشنده ام سنگين تر بود.در اين انجمن ازين حركات ديده نشد.

در انجمن مهدي قاسمي ايشون با تمام ادب و افتادگي كه در كلام و كلماتش جاري ميكرد ولي............ بگذريم.اينجا ازين اتفاقا نيوفتاده.
در انجمن مهدي قاسمي ايشون اون دروغ بزرگ و پر واضح رو گفت كه ديگه شك من از هر جهت به ايشون به يقين بدل شد و صد مرحبا به خودم گفتم كه حدسم درست بود و از ايشون از انجمن صحرايي شك داشتم.(همون دستگاهي كه ادعا ميكرد اندازه موبايله و فقط و فقط طلايابه و خطاش صفره وتا عمق بسيار بالا طلا رو رديابي ميكنه و نقطه ميزنه بدون هيچ آنتني.و ادعا كرد 100 مليون شرط ميبنده با كسي كه ميگه همچين چيزي وجود نداره).

همين بس كه ميخواست به من يه ردياب منحصر به فرد با سنسور آمريكايي اصل بفروشه 15 مليون.باورتون ميشه؟؟در اين انجمن هرگز ازين عوام فريبي ها و سواستفاده از شرايط بد ديگران ديده نشد.
اگه به نگاه انصاف نگاه كنيم حتي اگه اعتمادي به اين انجمن و مديرانش نشه كرد حداقل و حداقلش اينه كه فرق اينها با اون مهدي قاسمي تومني صد دينار توفيره.

دوشنبه 13 خرداد1392 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان گل و دوست داشتنی
داداش بحث اینکه کی قبلا چی خریده و چه جوابی گرفته و بحث در مورد کارایی این دستگاه که توسط اساتید محترم انجمن درست شده یک جواب دیگه هم داره اینکه بعضیا فکر میکنند اگر دستگاه داشته باشند و بابت خرید دستگاه هزینه ای رو متقبل بشند حتما میتونند باهاش به باری دست پیدا کنند این فکر اشتباهه دوست عزیزی که قبلا دستگاهی خریده و جواب نگرفته یا بهتر بگم الان میخواد دستگاه طراحی شده توسط اساتید این انجمن رو بخره که کارایی عالی ای از منظر دوستان داره و بعدا هم شاید نتیجه نگیره تمام دلیلش این نیست که دستگاه به درد نمیخوره به نظر من دستگاه خوبه ولی هشتاد درصدیافتن بار و هدف داشتن یک مکان عالی است که بدونیم بار داره دوستان شاید شما بهترین دستگاه رو داشته باشید ولی مکان مورد جستجوی شما چیزی نداشته باشه یا اصلا روش کارکرد با دستگاه رو بلد نباشید چه بسا کسانی که با داشتن بهترین دستگاهها براحتی از روی بارهای خوب گذشتند
یک بحث دیگه اینه که کسی که مثلا یک میلیون میده بابت دستگاه باید پولش رو هدر رفته فرض کنه چون ممکنه موفق بشه ممکنه هم موفق نشه پس دوستان هیچ اجباری برای خرید دستگاه ندارند و یک مطلب اینکه هر گردی گردو نیست ممکنه یه دستگاهی بد بوده باشه ان دلیل نمیشه که همه دستگاهها بد هستند الان در عصر پیشرفت هستیم و دست بالای دست هم بسیاره :YMPEACE:

دوشنبه 13 خرداد1392 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
نبابا سنسوراش که میگفت تو مرز دبی گیر افتاده و سنسورش واسه رهگیر م و ش #ک .با ذکر صلوات این بحثو پایان بدین دوستان.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دوشنبه 13 خرداد1392 - 11:14pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
صلوات
البته بد نیست بعضی حقایق روشن بشه و انتقاد سالم برای پیشرفت و اصلاح لازمه بشرطیکه هدف منفی دنبال نکنه

سه شنبه 14 خرداد1392 - 12:52pm

با سلام به همگی
من اصلا حرفی راجع به کارکرد دستگاه ندارم.دقت بکنید درپست قبلی من چی گفتم.
درضمن زحمات دوستان رو هم نادیده نگرفتم.
میدونم هزینه این دستگاه نهایتا 40 یا 50 تومنه ولی شما حق دارید اونو به هر قیمتی که بخواین بفروشین نوش جونتون.
من یه جایی یه سوال فنی از اقا حمید پرسیدم که خیلی جالب به اون جواب دادن ومنم ازایشون دلسرد شدم
viewtopic.php?f=13&t=33&start=20
ولی من حق دارم بدونم چیزی رو که میخرم بدونم چجوری کار میکنه؟
حالا منم یه صلوات میفرستم و ترجیح میدم بحث همینجا تموم بشه.

شنبه 18 خرداد1392 - 11:13pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب درتاج ظاهرا شما آدمی هستی که به همه چیز و همه کس بدبینی و حرف هیچکسی جز حرفای خودتو هم خوب نمیخونی! شما در مورد فرکانس مولکولی فلزات برای ردیابی سوال کردی که اصلا مطلب علمی ثابت شده ای نیست. اگر شما میتونی از هر کدوم این فروشنده ها سوال کن اگر جواب کامل تر از من به شما دادن! آسمون و ریسمون بافتن و حرفای عامه پسند اما از سر بیسوادی کاری نداره منم میتونم بگم. ولی دارم رک و روراست میگم از نظر علمی ثابت نشده! زبان شما خوب باشه تشریف میبرین خودتون توی این دنیای وسیع مجازی جستجو میکنین اگر مطلبی باشه متوجه میشین. چند نکته حساسی هم که بنده بعد 1 سال مطالعه و تست بهش رسیدم طبیعتا نمیتونم عنوان کنم! هیچکسی هم همچین کاری نمیکنه! همون توباکس ساشو هم یادتون رفته حاصل تلاش چه کسانی بود که مجانی در اختیار شما گذاشته شد؟ مگه نمیشد ازش بهره برداری مالی کرد؟
شما جوری حرف میزنی که انگار بنده ردیاب اختراع کردم! نخیر عزیزم این سیستمها سالهاست داره استفاده میشه و بر اساس تجربیات خیلیا کاملا هم جواب میده. من تنها کاری که کردم با فرکانسهای بیشتری کار کردم و دقت رو خیلی بالا بردم. در واقع هر اون چه که در ردیابها میتونست مهم باشه در یک دستگاه جمع کردم. مهم تر از همه دستگاه طراحی خودم هست. چیزی که شما اصلا پیدا نمیکنین! همه یه مدار نتی رو برمیدارن یا از جایی نصفه نیمه کپی میکنن ؛ کلی شلوغش میکنن و با دروغ میفروشن! بله اون میشه کلاهبرداری. ولی چیزی که ما با کلی زحمت بهش برسیم نمیشه کلاهبرداری. موضوع اینه ما توی مملکتی هستیم که همه همه چیز رو مفت میخوان! مدار مجانی زیاد توی نت هست میتونین استفاده کنین. این همه مدار هم ما خودمون توی انجمن داریم. نیازی به این پرخاشگریها هم نداره! شما هم میتونین توی سایت یا انجمنی فعالیت کنین که دوست دارین. وگرنه اینجا جای این حرفا نیست.

یکشنبه 18 خرداد1392 - 12:49am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
درتاج عزیز من کاری به اینکه تو انجمن قبلی چی گذشته و پیش اومده ندارم!
جنابعالی یا بنده به عنوان یه انسان بالغ و عاقل میتونید درباره دستگاهی که میخواید بخرید پرسجو کنید ببینید اونیه که واقعا میخواید، با دوستانی به غیر از مدیران که دستگاه رو خریداری کردن با یاهو و پیام خصوصی ویا.. صحبت میکنی درباره نحوه کارش حساسیتش و... بیین خودشه یا نه!؟ اون وقت تصمیم خرید رو میگیره!
این نمیشه که همه رو با یه چوب بزنی [-X

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

یکشنبه 18 خرداد1392 - 2:00am
مدیر کل
مدیر کل

در مورد ردیاب که فرمودین 40 یا 50 هزار بیشتر خرج برنمیداره نوش جونتون .
این ردیاب فقط باطریهاش 50 هزار تومانه بی دلیل نیست که 30 ساعت مداوم کار میکنه بعد انتنهای که ساختم بولا هرکی بسازه کمتر از 200 هزار نمیفروشه از تراشکاری بگیر تا هزینه داخل دسته ها و خرید انتن برنجی نمره 4 با بدبختی تو تهران
داخل جعبه هم حساب کنی مداری که داره شما بگو کلا 50 هزار تومان با جعبه بعدش یه سیستمی گذاشتیم که ضد کپی باشه و کسی نتونه کپی کنه این دستگاه ارزشمند رو و هم جلوگیری میکنه از گردو غبار و اب و هرچیز دیگه ای که باعث میشه دستگاه خراب بشه اینم 40 هزار تومان تا اینجاش چند دراومد کارتن بخر هزینه حمل و نقل تا تحویل باربری بدم حالا فقط هزینه دریافت باربری رو فقط گذاشتم به عهده مشتری . درضمن بنده کارگرهم دارم برای کمک میاد پیشم سری اول بخدا برای چهار روز بنده بهش 400 هزار دادم و با هزینه ناهار و شام و بهش گفتم اصلا نباید بری خونه باید پیشم باشی تا تمام بشه کار چون فقط سه روز فرصت داریم تا بفرستیم و به همه قول دادم . این سری هم همینطوره باید کمک باشه دست تنها مگه میشه اینهمه سفارش اون کارگر من هم یه ردیاب زن حرفه ایه ادم معمولی نیست و تو کارش هم استاده تمام فوت و فن این انتنها رو بهش یاد دادم و سوراخکاری جعبه ها و حتی این سیمهایی که برای اتصالات هست همه رو دو طرفشو برام لخت کرده و تحویل بنده میده و من مونتاژ میکنم باز هم وقت کم میارم . باید به انجمن هم برسم جواب این پیام خصوصیها رو بدم که بالغ بر 20 پیام خصوصی هر روز میاد و باید جواب بدم ندم همین شماها ازم ناراحت میشین که چرا جواب منو نمیده این مجتبی .
خود دستگاه هم فرمول سری داره و کارایی بسیار بالا داره و تا حالا نظیرش رو کسی ندیده
ضمنا بنده شریک هم دارم با این حساب همه رو کم کنیم دست بنده 500 هزار بولا میگیره . حالا در نظر بگیر قیمت دستگاهای تقریبا مشابه این البته عمرا بهش برسند مانند اسپکترا که الان هزارو اندی یورو قیمتشه که تقریبا میشه 8 میلیون تومان که این دستگاه هم فقط محدوده یابه مانند هر دستگاه دیگه ای . قیمت حذف کننده تنها رو برین بپرسین تقریبا اون هم باید 5 میلیونی واریز کنین تا براتون بفرستند تازه اگر هم خوب کارکنه و دستکاری نشده باشه و با این دستگاهای ردیاب خوب مچ باشه که نیست من مطمئنم . با این تفاصیل که گفتم بنظر شما این ردیاب که سه منظوره هست یعنی هم ردیابه هم حذف کننده و هم نقطه زن حالا نقطه زن رو بیخیال میشیم همان دو مورد اولی قیمتش باید بالای ده میلیون باشه نه یک میلیون دوست من . بجای اینکه تشکر کنین از اینکه قیمتی دادیم که این کاربران زحمتکش ما که من خوب میدونم چه شکستی تو این راهها کشیدن و چه پولهایی رو از دست دادند و ما رو با این حرفها دلسرد میکنین انجمن هم که هرماه باید پول واریز کنیم تا سرپا باشه مبلغ 500 هزار تومان که قبلا واریز کردم که انگار سرورش مشکل بوجود اومد دوباره اومدیم هزینه کردیم ماهانه . به نظر شما یه انجمن احتیاج به یه مهندس کارامد نداره که 24 ساعته وقتشو بذاره برای این انجمن ایا کسی که تحصیل کرده و میتونه بره یه جا اداره کارکنه ماهی حداقل 2 میلیون حقوقشه بیخیال شده اومده داره به شماها اموزش میده منظورم مهندس حمید هست همین مدار توباکس رو در نظر بگیر چقدر براش زحمت کشید یا این ردیاب که 100 ساعت برنامه نویسی کرده بنده خدا و طراحی مدار رو انجام داده و یا این مدار زمین شناسی که بیرون دارند به قیمت نجومی بفروش میره براحتی در اختیار عموم قرار داده و گذاشتیم مجانی استفاده کنین این شد دستمزد ایشون دوست من . کدوم سایتی دیدین همچین کارهایی بکنن از جان و دل مایه بذارند . پس یه مقدار واقع بینانه به این موضوع نگاه کنین و همیشه شاکر باشین .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

یکشنبه 18 خرداد1392 - 3:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure