انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:58pm

پاسخ به موضوع  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی
 خریدن دستگاه ایرانی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
فضاهاي خالي قبرستان خودش يجورايي مغناطيسه است كه باعث ميشه نقطه زن مخصوصا پالسي صداش در بياد فكر ميكنيم بالانس بهم خورده برا منم همين مشكل پيش اومده كه تقريبا كاريش نميشه كرد و فكر كنم پالسي هاي ديگه هم همينطور باشند

جمعه 10 خرداد1392 - 9:41pm
مدیر کل
مدیر کل

عرفان عزیز مهران جان درست میگن! در جاهایی مثل گورستان که مرتبا شما با حفره و فضای خالی مواجه هستین کاملا طبیعی هست که بالانس هر فلزیابی مدام به هم بخوره و بوق هم بزنه! چون بالانس یعنی اینکه دستگاه نسبت به جنس خاک تنظیم بشه تا واکنشی نداشته باشه و اگر فلز زیر خاک بود واکنش نشون بده. ولی حفره ها بخصوص کمی بزرگ اگر باشن این بالانس رو بر هم میزنن. نکتش این هست باید قدرت یا حساسیت فلزیاب رو پایین آورد تا مشکل برطرف بشه. طبیعیه که بردش هم کم میشه اما چاره دیگه ای نیست. همه دستگاهها هم کم و بیش همین حالت رو دارن.

جمعه 10 خرداد1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
بله براي منم زياد پيش اومده پس عملا تو قبرستانها نميشه با پالسي كار كرد با از ردياب كمك گرفت البته ساروج هم خيلي از پالسي ها رو به چالش ميكشه
ممنون از راهنمايي شما مهندس عزيز

شنبه 10 خرداد1392 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از شما دوستان عزيز.
من تعجبم اينجاست كه فقط بالانس از بين ميرفت و اصلا دستگاه بوق نميزد..

یکشنبه 12 خرداد1392 - 7:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
erfan نوشته است:
ممنون از شما دوستان عزيز.
من تعجبم اينجاست كه فقط بالانس از بين ميرفت و اصلا دستگاه بوق نميزد..

دوست عزیز اگر خاک منطقه عوض بشه هم این مشکل بوجود میاد

یکشنبه 12 خرداد1392 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متشكرمaziz_1388.
دوست من لطف كن راجع به منو هاي صفحه epg8000 هم توضيحاتي بده.پالس پاور،فركانس،فيلتر،ديلي.
مثلا شما منو "ديلي" رو براي لوپ 50 و 1*1 روي چه اعدادي ميزاريد؟
يا در زمان تفكيك ديلي رو چند ميزاريد؟
زمين سنگلاخ و صخره اي فركانس رو چه عددي ميزاريد؟
آيا در شروع كار با تنظيمات استاندارد شروع ميكنيد يا تنظيمات حرفه اي؟

ببخشيد سوالات زياد شد.هر زمان فرصت و فراغت داشتيد جواب بديد.من مطمئنم شما و دوست عزيزمونmehran1545 , وآقا حميد كمك خوبي واسه من ميتونيد باشيد.
متشكرم.

یکشنبه 12 خرداد1392 - 11:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام یه سوال شاید تکراری باشه ولی میپرسم ایا نقطه زن میتونه اگر نقطه رو تقریبی بدونیم به تنهایی کمکمون کنه یا ردیاب هم میخواد؟ :YMPEACE:

یکشنبه 12 خرداد1392 - 11:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام حمید جان این لورنز مگه پالسی نیست پس چطوری 7متر میزنه.سیستم های پالسی هم تقریبا همشون جور کار میکن پس چرا. brn دو متر میزنه لورنز 7متر؟؟؟راستی اینم بگم من یه مدار دیدم که از لورنز بود فقط شماره ایسی هاش نیست اتفاقا مدارش فارسی نویسی داشت بغلش معلوم بود کار ایرانی هاست اونو نمیشه ساخت

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

یکشنبه 12 خرداد1392 - 11:42pm
YIM

parsi نوشته است:
سلام یه سوال شاید تکراری باشه ولی میپرسم ایا نقطه زن میتونه اگر نقطه رو تقریبی بدونیم به تنهایی کمکمون کنه یا ردیاب هم میخواد؟ :YMPEACE:

پارسی عزیز این چه سوالیه میپرسی
شما فقط با داشتن این ردیاب توی انجمن به تمام ارزوهای خود میرسید. :D
نقطه زن چیه بابا؟؟؟!!!!
فقط این ردیاب ودیگر هیچ YMWHISTLE
فقط میدونید من از چی میترسم؟
دوباره یه فردایی یه سری از بچه های این سایت باهم قهر کنن وبرن یه سایت دیگه بزنن ویه ردیاب فضایی دیگه اختراع کنن :^o
این قهرواشتیها چه میکنه!! :ymapplause:

یکشنبه 12 خرداد1392 - 11:45pm
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
سلام حمید جان این لورنز مگه پالسی نیست پس چطوری 7متر میزنه.سیستم های پالسی هم تقریبا همشون جور کار میکن پس چرا. brn دو متر میزنه لورنز 7متر؟؟؟راستی اینم بگم من یه مدار دیدم که از لورنز بود فقط شماره ایسی هاش نیست اتفاقا مدارش فارسی نویسی داشت بغلش معلوم بود کار ایرانی هاست اونو نمیشه ساخت

محمد جان سوال خیلی خوبیه! خب مقوله فلزیابی بر خلاف ردیابی کاملا پایه علمی داره و الان چند دهه هست داره روش کار میشه. طبیعتا با پیشرفت تکنولوژی و قطعات جدید الکترونیکی و سیستمهای دیجیتالی امروزی ؛ این شرکتها روشهای پیشرفته و بسیار پیچیده تری رو پیاده میکنن. نکته دیگه هم خود لوپ هست! فلزیابهای پیشرفته مثل لورنز سیستم لوپشون خیلی فرق میکنه و اگر لوپ رو مثل ما معمولی درست کنن که اصلا اون جواب رو نمیده.
در ضمن اینجور هم نیست که لورنز 7 متر راحت بزنه! کجا شما همچین چیزی دیدی؟! هر وقت خودت دیدی باور کن! :D
اون مداری که دیدین رو فکر میکنم منم دیدم. اطلاعات کافی برای ساختش نیست. البته باید خیلی هم توجه داشت که کیفیت ساخت و کیفیت قطعات و خود سیستم بدنه و بخصوص سیستم درست کردن لوپ و شیلد همشون تاثیر زیادی دارن. در واقع به صرف داشتن یک مدار خوب و یا حتی کیتش نمیشه یک فلزیاب خوب داشت مگر اینکه همه این نکات هم در عمل رعایت بشن.

دوشنبه 12 خرداد1392 - 12:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure