انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:29pm

پاسخ به موضوع  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 خریدن دستگاه ایرانی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به تمامی دوستان
من تازه عضو این انجمن شدم و واقعا به اون ردیابی که آقا مجتبی برا فروش گذاشته احتیاج دارم .
از آقا مجتبی خواهش میکنم که منو راهنمایی کنن چون پیغام خصوصی نمیتونم بزنم.

شنبه 29 تیر1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sodoko نوشته است:
سلام به تمامی دوستان
من تازه عضو این انجمن شدم و واقعا به اون ردیابی که آقا مجتبی برا فروش گذاشته احتیاج دارم .
از آقا مجتبی خواهش میکنم که منو راهنمایی کنن چون پیغام خصوصی نمیتونم بزنم.

دوست عزیز شما با دادن این پست پیام خصوصیتون الان فعال شده
میتونیین به اقا مجتبی الان پیام خصوصی بزنین

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 29 تیر1392 - 12:13am

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
کاملا مهم مهم مهم مهم مهم
این متن را حتما بخونید تا مثل من کلاه سرتون نره
اقای شیر محمدی شرکت کینگ الکترونیک (باتوجه به استعلام به عمل امده همچین نامی توی ثبت شرکتها به ثبت نرسیده) یک بچه متولد 73 هستن که اصلا تحصیلات دانشگاهی ندارند و با وجود اینکه در حد ابتدایی علم شعور و شخصیت ندارن اسم خودشون رو گذاشتن مهندس.. بنده حدود 5 ماه پیش هزارکیلومتر مسافت را رفتم ارومیه دفتر این اقا و دستگاه خریدم به مبلغ شش میلیون پانصد که اسباب بازی بیش نبود عمق 20 سانت را میزد و وقتی میزدم شارژ کلا دسنگاه بهم میریخت باید دوباره میفرستادم ارومیه پیش اون اقا تا درستش کنه.. بعد از چندبار کار با این دستگاه متوجه شدم که خودم رو الاف کردم.. این اقا به بنده پیشنهاد کردن که من مبلغ 5میلیون تومان دیگه به ایشون بدم در عوض بهترین دستگاهش رو به ما بده که من قبول کردم و ریختم به حسابشون که کاش دستم میشکست و این کارو نمیکردم مسئله اصلا پولش نیست مسئله اینه که وقتم تلف شد و خودم و یه اکیپ 15نفره چندماه تو بیابونها اسیر بوذیم.. بعد از هربار سنس کردن دستگاه بهم میریخت و باید ارسال میکردیم ارومیه و پس از هزاربار زنگ زدن و التماس کردن این اقا دستگاه رو باصد منت برای ما ارسال میکرد..دیگه واقعا به ستوه اومده بودیم چون باور کنید 11.500تومان پول داده بودیم و یه اسباب بازی خریده بودیم و بدتر از همه الاف و سرگردون بودیم . این سری اخر هم که دستگاه خراب شده بود و ما ارسال کرده بودیم برای اقای شیرمحمدی ایشون قصد نداشتن نه دستگاه و نه پول مارو دیگه پس بدند و حتی تهدید میکردن که توی سپاه اشنا دارن و واسه ما مشکل درست میکنند و از این قبیل حرفها.. خلاصه باهزار مکافات دستگاه را برای ما ارسال کرد که متاسفانه بیشتر از 30سانت کار نمیکنه بنده هم با یکم بنزین و یه کبریت جونمو راحت کردم قید 11.500تومانم رو هم زدم... مواظب باشید گول این شیاد کلاه بردار رو نخوورید دوستان ... درضمن اون تستی که ایشون انجام میدن توی باغشون در ارومیه کاملا با ترفند و حیله میباشد که بنده متاسفانه گول همون تست رو خوردم بعدها متوجه شدم که دیگه خیلی دیر شده بود..

پنج شنبه 13 شهریور1392 - 2:03am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
ali350 نوشته است:
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
کاملا مهم مهم مهم مهم مهم
این متن را حتما بخونید تا مثل من کلاه سرتون نره
اقای شیر محمدی شرکت کینگ الکترونیک (باتوجه به استعلام به عمل امده همچین نامی توی ثبت شرکتها به ثبت نرسیده) یک بچه متولد 73 هستن که اصلا تحصیلات دانشگاهی ندارند و با وجود اینکه در حد ابتدایی علم شعور و شخصیت ندارن اسم خودشون رو گذاشتن مهندس.. بنده حدود 5 ماه پیش هزارکیلومتر مسافت را رفتم ارومیه دفتر این اقا و دستگاه خریدم به مبلغ شش میلیون پانصد که اسباب بازی بیش نبود عمق 20 سانت را میزد و وقتی میزدم شارژ کلا دسنگاه بهم میریخت باید دوباره میفرستادم ارومیه پیش اون اقا تا درستش کنه.. بعد از چندبار کار با این دستگاه متوجه شدم که خودم رو الاف کردم.. این اقا به بنده پیشنهاد کردن که من مبلغ 5میلیون تومان دیگه به ایشون بدم در عوض بهترین دستگاهش رو به ما بده که من قبول کردم و ریختم به حسابشون که کاش دستم میشکست و این کارو نمیکردم مسئله اصلا پولش نیست مسئله اینه که وقتم تلف شد و خودم و یه اکیپ 15نفره چندماه تو بیابونها اسیر بوذیم.. بعد از هربار سنس کردن دستگاه بهم میریخت و باید ارسال میکردیم ارومیه و پس از هزاربار زنگ زدن و التماس کردن این اقا دستگاه رو باصد منت برای ما ارسال میکرد..دیگه واقعا به ستوه اومده بودیم چون باور کنید 11.500تومان پول داده بودیم و یه اسباب بازی خریده بودیم و بدتر از همه الاف و سرگردون بودیم . این سری اخر هم که دستگاه خراب شده بود و ما ارسال کرده بودیم برای اقای شیرمحمدی ایشون قصد نداشتن نه دستگاه و نه پول مارو دیگه پس بدند و حتی تهدید میکردن که توی سپاه اشنا دارن و واسه ما مشکل درست میکنند و از این قبیل حرفها.. خلاصه باهزار مکافات دستگاه را برای ما ارسال کرد که متاسفانه بیشتر از 30سانت کار نمیکنه بنده هم با یکم بنزین و یه کبریت جونمو راحت کردم قید 11.500تومانم رو هم زدم... مواظب باشید گول این شیاد کلاه بردار رو نخوورید دوستان ... درضمن اون تستی که ایشون انجام میدن توی باغشون در ارومیه کاملا با ترفند و حیله میباشد که بنده متاسفانه گول همون تست رو خوردم بعدها متوجه شدم که دیگه خیلی دیر شده بود..

سلام دوست عزیز واقعا جای تاسف داره که بعضی ها چطور این کار رو میکنن ولی فدای سرت یه چیز هست که میگن بعد از هر شکست پیروزی و بعد از هر ضرر سود هست امیدوارم واسه شما همچین چیزی بشه ;)

انسان های موفق همیشه به دنبال فرصتی برا کمک به دیگران میگردند
انساهای ناکام همیشه میپرسند چی به من میرسه؟

پنج شنبه 13 شهریور1392 - 2:52am

..... شیرمحمدی و امثال شیرمحمدی

پنج شنبه 14 شهریور1392 - 3:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
delta نوشته است:
.... شیرمحمدی و امثال شیرمحمدی

دوست عزیز من این لحن صحبت را اصلا دوست ندارم ما اینجا جمع نشدیم که به همدیگر و یا به سایرین توهین کنیم اگر کسی کاری کرده اون شخص میدونه وطرفش حالا این دوستمان واقعا این بلا سرش اومده یا از روی غرض ورزی این مطلب را میگه بماند شما که نه پیش فروشنده بودی نه پیش خریدار از کجا میدونی که این اقا راست میگوید من از شیر محمدی حمایت نمیکنم ولی اینو میدونم که یکی از دوستان من یه وسیله ازش گرفته بود من خودم تست اش کردم خیلی عالی جواب میداد انصاف نیست که من حالا بیام بگم دستگاه خوبی نبود لطفا مدیران به این لحن حرف زدن رسیدگی فرمایند تا جو دوستانه ما حفظ بشه ما اینجا جمع هستیم که به هم کمک کنیم نه اینکه توهین کنیم حالا اکثرا میدانیم که شرکتkxs کارش درست نیست و همه ازش ناراضی اند ما فقط میتونیم اطلاع رسانی کنیم که سراغ این شرکت نروند دیگر توهین لازم نیست

پنج شنبه 14 شهریور1392 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام خدمت تمامي اساتيد
من يه خواهش داشتم كه يه دستگاه تصويري زير 15 ميليون به من پيشنهاد بديد و فروشندشم معرفي كنيد و اينكه دستگاه حذف ذرات داشته باشه و عمق زنيشم خوب باشه -كاتالوگ يه آقاييو ديدم كه مشخصات و آدرش فروش نداشت فقط زده بود (ولي) كه توضيحاتش خوب بود راجب دستگاهاش ولي عملكردشو نميدونم خواهشا يكي يه راهنمايي كنه متشكر

شنبه 30 شهریور1392 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام برهمه دوستان عزیز.
عزیزان یه سوال فنی داشتم.اگر هر دوستی اطلاعاتی در این زمینه داره خواهش میکنم باما درمیون بذاره.ممنونم.
یه آقایی در شهر کرج بنام مقدم هستن که ظاهرآ دستگاه میسازند و میفروشند.باجناق من میخاد ازشون دستگاه بخره.من گفتم صبر کن تا از دوستان آمار وسیلهاشو بگیرم تا اگر خوب بود بگیری.
بازم ممنون میشم از دوستانی که از اقای مقدم و دستگاههاشون چیزی میدونند و بامن درمیون میذارند.تشکر. :-BD

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 29 مهر1392 - 12:54pm

باسلام خدمت دوستان عزیز. اساتید محترم کسی اطلاعاتی از دستگاه فلزیاب TOMX333که یه فلزیاب انتنی مونتاژ ایران هست داره ممنون اگه پاسخ بدید.ممنون.

دوشنبه 29 مهر1392 - 1:39pm

سلام مهرداد جان . مقدم 2تا دستگاه پالسی میسازه. که یکیشون به نام لورنز3 ثباتش خیلی عالیه و عمق بالایی هم میزنه. یکی از دوستای من ازش خرید کرده راضیه. به شما چقدر قیمت داده؟

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure