انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 5:18am

پاسخ به موضوع  [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14
 خریدن دستگاه ایرانی 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

درود بر شما
با کاوشگران که تبلیغاتش را توی ماهواره میزنه تماس گرفتم و گفتم ردیاب میخوام در جا گفت نقطه زن دارید گفتم من ردیاب میحوام شما نقطه زن حواله میکتید.گفت ردیاب خوراکی دارم و یه ردیاب به اسم اسکن لیزر بهش گفتم همین دو ردیاب را دارید گفت نه شرکت ما 10000 دستگاه الان داره گفتم تضمینی هست گفت بیا اینجا تست میکنم گفتم که برای فلزات جدید صدق میکنه برای اهداف واقعی چی گفت میزنه و تفکیک هم میکنه گفتم ردیاب 80 ملیونی تفکیک نمیتونه بکنه ردیاب شما که 5 ملیون قیمت گذاشتی تفکیک میتونه کنه گفت ردیاب خاصی مد نظر دارید من گفتم برای همین با شرکت شما تماس گرفتم دوباره بر گشت به نقطه زن که دیگه صبرم لبریز شد و جند دستگاه تصویری و فلزیاب صوتی را نام بردم و گفتم همشون اشغاله در جواب وقتی کم اورد گفت شما که میگید همه اینها اشغاله پس یه 10 دقیقه دیگه زنگ بزنید
دوستان خواهشا هیچ دستگاه ایرانی و خارجی نخرید به جز محصولات مینلب و لورنز که پدر و مادر دار هستند و یه ردیاب مثل 35 که به شما نقطه را بزنه البته اپراتوری ردیاب باید بلد باشید و یه نقطه زن از محصولات این دو شرکت بگیرید و به کاوش بپردازید قطعا برنده خواهید شد

پس الکی وقت و جیب و ابرو و عمرتون را هدر ندید یه ردیاب که وارد هستید و یه نقطه زن برید دنبال شانس خودتون

دوشنبه 27 مهر1394 - 6:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 131 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure