انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 5:37pm

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
ادم باید مرموز باشه دیگهههه.مرسی پس ما منتظریم.ببینم چیکار میکنی داداشی

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 13 اردیبهشت1392 - 1:34pm
YIM
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
AMIRHOSEIN نوشته است:
ببخشيد راستي اين شماتيك هم مربوط به اين پي دي هست كه تغييرش دادن.ببينيد:

از روی قطعات متوجه میشی نه نیست ;)

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

چهارشنبه 18 اردیبهشت1392 - 8:11am
YIM WWW
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
اینم شماتیک اصل pd که برای مورگان هستش
Do this! (If you're really desperate I mean)

From Mineoro 432 Thread... the original version of the Morgan's Pistol Detector schematic!

ENJOY!

Kind regards,

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 24 اردیبهشت1392 - 11:19pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:(( :(( :(( :(( بعد از اينكه درش آوردم تا از فيبرش عكس بگيرم و باز سر پاش كردم ديگه سنس نميكنه :(( :(( :(( :((
فقط به زنگ زدن گوشي در حال تماس حساسيت نشون ميده.دوستان چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(( :((

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 9:34pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

یا مدار قطعی پیدا کرده یا تنظیم خارج شده

تصویر

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
یا مدار قطعی پیدا کرده یا تنظیم خارج شده

تصویر

كجا هوشي جون؟!چه قطعي الان 5 روزه دارم زيرو روش ميكنم چش شد آخه؟!!! :(( تصميم گرفتم از اول قطعاتشو بخرم و جاشون بزارم .اي كاش بازش نميكردم :(( دوستان اگه كمكي از دستتون ساختس دريغ نكنين :(( تو رو خدا من تازه ميخاستم با اين كارمو شرو كنم.نظرمم به توباكس جلب شده بود.خرابي اين بوق كرد به هيكلم :(( تورو خدا كمكي از دستتون ساختس بفرمايين

تصویر

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 10:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به خدا مدار من مث مدار اون آقاي كينگ نيس كه نداده هيچي.من جون كندم بابا.محمد(استيو جابز) من كه وسط تاپيك ول نكردم.دوستان فرموديد پي سي بي رو بذار گفتم چشم گفتيد فيلم گفتم چشم ولي بعد سر پا كردن ديگه كار نميكنه فرار نكردم كه.ميخايد يكي يه آدرس بده فلزيابو بفرستم نگا كنه ببينه چشه؟؟؟؟؟ :-s :-s

تصویر

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 10:19pm
مدیر کل
مدیر کل

امیر حسین جان از شما بعیده! :D بچه ها چشم امیدشون به شما بود که بعد این مدت تشریف بیارین و در ساخت این دستگاه نسبتا مشکل دوستان رو راهنمایی کنین! حالا میگین اینجور شده! #-o
بهرحال نگران نباشین شما اگر تنظیم دستگاه رو قبلا انجام دادین و بلدین که اصل کار همونه و میتونین تنظیمش رو مجدد انجام بدین. خود مدار هم انچنان پیچیده نیست. حتی مجدد هم میشه ساخت. ولی من تعجب میکنم چطور ممکنه با باز کردن و عکس گرفتن از یک مدار مشکلدار بشه؟ قاعدتا قطعات که عیب نمیکنن! شما باید بیشتر روی مساله تنظیم و همینطور قطعی و اتصالی توی مدار کار کنین و اگر لازم بود با ذره بین چک کنین ممکنه توی اتصالات اشکالی پیش اومده باشه.

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 10:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
امیر حسین جان از شما بعیده! :D بچه ها چشم امیدشون به شما بود که بعد این مدت تشریف بیارین و در ساخت این دستگاه نسبتا مشکل دوستان رو راهنمایی کنین! حالا میگین اینجور شده! #-o
بهرحال نگران نباشین شما اگر تنظیم دستگاه رو قبلا انجام دادین و بلدین که اصل کار همونه و میتونین تنظیمش رو مجدد انجام بدین. خود مدار هم انچنان پیچیده نیست. حتی مجدد هم میشه ساخت. ولی من تعجب میکنم چطور ممکنه با باز کردن و عکس گرفتن از یک مدار مشکلدار بشه؟ قاعدتا قطعات که عیب نمیکنن! شما باید بیشتر روی مساله تنظیم و همینطور قطعی و اتصالی توی مدار کار کنین و اگر لازم بود با ذره بین چک کنین ممکنه توی اتصالات اشکالی پیش اومده باشه.

بابا به خدا دست من نيس.باور كنيد.ميگم الان 5 روزه دارم روش كار ميكنم نه قطعي نه اتصالي هيچي هيچي نداره.درسته نبايد تو قطعات مشكلي باشه ولي چرا الان آي سي ال ام 317 تي داغ ميكنه؟!!!من 7 تا آي سي ال ام 317 تي دارم هر كدومو زدم داغ كرد.معلومه از آي سي نيس و از بقيه قطعاته.واسه همين عرض كردم كه تصميم گرفتم از اول قطعاتشو تهيه كنم.اصلا از اول ميسازمش چون واقعا رو پي سي بي رو ديگه شخم زدم انگار(از بس لحيم كردم)دو تا قرقره سيم لحيم بزرگ تموم كردم.نميدونم چي بگم حال روحيم اصن خوب نيس.نه به خاطر اينكه مثلا نتونم و قدرتشو نداشته باشم بسازمش.به اين ميسوزم كه ديدم صحنه هايي از اين فلزيابو كه خودمم باورم نميشد. :((

تصویر

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

به خدا قسم آروم نميشينم.من بايد بسازمش باااااااااااااااااااااااااااااااااااااايد بسازمش.بهتون قول ميدم قول ميدم بسازمش و فيلمشو بزارم
بخاطر بچه هاي اين سايتم كه شده ميسازمش قول ميدم :-s

تصویر

آخرین بار توسط AMIRHOSEIN در چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 10:48pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 10:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohammad rog و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure