انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 8:11am

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
سکوت خرد است

:ymcowboy:

جمعه 21 آذر1399 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
درود
سیستم بنده توی حالت فریت جرقه رو از دور سنس داره
وقتی کل مداررو هم تو مدار فعال کنیم که حالت فلزیابی فعال میشه باید جرقه رو بزنه اما نمیزنه هر کاری هم که لازم باشه کردم فکرم جای دیگه نمیرسه
دوستان کسی نیست بدونه راهنمایی کنه زحمت چند ساله ما هدر نره

پنج شنبه 26 آذر1399 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
درود
سیستم بنده توی حالت فریت جرقه رو از دور سنس داره
وقتی کل مداررو هم تو مدار فعال کنیم که حالت فلزیابی فعال میشه باید جرقه رو بزنه اما نمیزنه هر کاری هم که لازم باشه کردم فکرم جای دیگه نمیرسه
دوستان کسی نیست بدونه راهنمایی کنه زحمت چند ساله ما هدر نره

سلام
اینکه شما میفرمایین از دو حیث ابتدا باید بررسی بشه
یکی مدار پسیو و فریت رو کلا از محدوده امگا دور کنید ببینید بازم جرقه سنس میشه یا خیر؟ این بحث اول تا ببینم کدوم مورد هست

پنج شنبه 27 آذر1399 - 4:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاسگزار اما انقد دسکاری کردم دیگه خسته شدم دیگه نای تست زدن ندارم فقط میخوام مطمئن باشم ک دوباره دست تو مدار ببرم

پنج شنبه 27 آذر1399 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مطلب بعدی اینه که من ب یمورد تصادفی یجا برخورد کردم و یچیزاییشو درک نکردم!اونایی که مطالعه دارن و میدونن حتی کلیپهایی که توی یوتیوب هست فرکانس شیطان ۴۴۰هرتزه!تموم موزیکهایی هم که ما گوش میکنیم توی فرکانس ۴۴۰ هرتز ساخته شده!درحالی که فرکانس اصلی و طبیعت ۴۳۲ هرتزه !بنده یه عکسی توی نت دیدم روی پیدی فرکانس ۴۳۲ هرتز درج شده بود ولی نتوستم قشنگ لمسش کنم چطور میتونن ربط داشته باشن بهم و این اصلا تصادفی نیست

پنج شنبه 27 آذر1399 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
مطلب بعدی اینه که من ب یمورد تصادفی یجا برخورد کردم و یچیزاییشو درک نکردم!اونایی که مطالعه دارن و میدونن حتی کلیپهایی که توی یوتیوب هست فرکانس شیطان ۴۴۰هرتزه!تموم موزیکهایی هم که ما گوش میکنیم توی فرکانس ۴۴۰ هرتز ساخته شده!درحالی که فرکانس اصلی و طبیعت ۴۳۲ هرتزه !بنده یه عکسی توی نت دیدم روی پیدی فرکانس ۴۳۲ هرتز درج شده بود ولی نتوستم قشنگ لمسش کنم چطور میتونن ربط داشته باشن بهم و این اصلا تصادفی نیست

کلا ارتباط این مسایل در این حد نیست که مثلا با ارسال این فرکانس شیطان تحریک بشه :D

خب این 440 به کدوم قسمت مربوطه؟

داداش باید از جناب محتبی درخواست کنید که یه مدار بسازه که بتونه فرکانس القای پیدی رو مشخص کنه و حتی اگه یه سیستمی باشه که بتونه فرکانس سیمپیچهای دریافتی رو رصد کنه به تنظیم مدار خیلی کمک میکنه منظورم در همین حد زیر در حد کیلو هرتز هست ...

پنج شنبه 27 آذر1399 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با قضیع شیطان توی کارمون کار نداریم !توی موزیک اهنگایی ک میشنوی فرکانسش ۴۴۰ هرتزه !میگن ۴۴۰ هرتز فرکانس شیطانه
و طبق تحقیقات
اهنگ و فرکانس اصلی و انرژی طبیعت روی ۴۳۲ هرتزه و توی نت یه عکس دیدم رو پیدی نوشته بود۴۳۲ هرتز و میگم این تصادفی نیست!

عکسی که میزارم تاثیر این فرکانس روی ابه
https://8pic.ir/uploads/88_e5a84.jpg

جمعه 27 آذر1399 - 12:15am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
شاید اون تصویر تغیر در کلون آندریاس رو دیده باشید که فرکانس فرستنده رو 433 نوشته شده . البته مگاهرتز نوشتن
فرکانس فرستنده امگای ایشان 180 کیلو هرتز محاسبه شده که توسط 400 تا 700 هرتز مدوله شده

لا اله الا هو

جمعه 27 آذر1399 - 12:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس جناب سنه دژ احتمالا همون بوده
دیگه ما به هر چی که بگی فک کردیم ی رابطه ای ایجاد کنیم

جمعه 27 آذر1399 - 1:12am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
خوبه
اتفاقا باید به همه چیز دقت کرد و بررسی کرد و رابطه پیدا کرد ،تا بتونید متفاوت باشید

لا اله الا هو

جمعه 27 آذر1399 - 1:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure