انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:36am

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
از طلا و نقره نیستن چون این دو فلز زنگ یا سولفاته نمیزنن و اون پاتینی که میزنن فرق میکنه این یا مس هست یا درصد آهنش زیاده .
کلا سری FG دستگاه های بسیار عالی هستن و مدارهایی که ازشون بیرونه ناقصه برای همین تو انجمنهای مختلف اکثرا مشکل دارن

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:03pm
YIM WWW

اینم یه pd دیگه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:09pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

بله دوست عزیز اینم جالبه .

البته اگه کامل رو داری بساز .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:16pm
YIM WWW

قسمت شعاع زنش تقریبا کار میکنه یکی از دوستان با یکم تغیرات جواب گرفته.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:21pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

یه ضرب المثل قدیمی میگه که : شنیدن کی بود مانند دیدن
من حداقل 7 سال که دارم فقط مدار جمع میکنم از سایتهای مختلف و تا حالا ندیدم مداری بیشتر از 50 سانت تا یک متر بدونه خطا بزنه و رایگان بزارن تمامی مدارها با خطا هستن شاید مداری با تغیر تا 10 متر رو بزنه اما بازم به اصلی خودش که کپی شده نمیرسه . مثلا من خودم وقتی یه دستگاه میاد پیشم برا تعمیر بازش میکنم تا اونجایی که بتونم کپی میکنم اما مشکل اینه که آیسی هارو پاک میکنن و روی مدار از مواد یا رنگ استفاده میشه که بخواد جدا شه ممکنه رنج مقاومتها خونده نشه و یا قسمتهایی جداشه و کلا منظورم اینه که تمامی کپی برداری ها نقض هایی دارن که باید رفع بشه

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:30pm
YIM WWW
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

اینم عکسی هست که مورگان از استبان گذاشته . ببین دستش چیه ؟؟؟؟ خوب حالا مشکل اینجاست مدار با تمام ساخت لوپ هست اما اگه بسازی تو تست مثل مال اونا نیست میدونی چرا؟؟؟؟ چون هرکدوم دوباره تغیراتی دادن و نمیگن البته یه چیزایی رو لو میدن ولی مدار نهایی رو نه !!!!!!تصویر

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 5:34pm
YIM WWW

بایدم تغیراتو نگن تو نوشته های قبلی گفتم اونا علمشونو مفت به کسی نمیدن.نمونش همین لورنز!اگه شما دستگاه دستسازی بسازین که مثل لورنز یا بهتر باشه باز به نصف قیمت لورنز میخرن؟؟؟؟؟نه اگه هم بخرن نهایت 5/مشتریا بقیه میرن دنبال دستگاه خارجی......واسه همین پیشرفت علم ما خیلی کمه آلمان تمدنش 1000ساله مال ما 6000و بیشتر جای تاسف داره.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 6:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام برادرا.من يه چند روزي هست كه از شهرو دستگاه دورم.من هدفم از اينكه اين فلزيابو گذاشتم فقط اين بود كه خودم خيلي سختي كشيدم.در به در شدم.كمك خاستم اما كسي كمكم نكرد. اين لطف خدا بود كه تونستم از اين مدار به نتيجه برسم.دوستم مدار دلتاپاسمو يخورده تغيير داده و الان به من خبر داد كه خيلي خوب كار ميكنه.من فقط ميخاستم كمكتون كرده باشم.چون ميدونم خيلياتون عين من هستيد.
من به دوستانم پيام خصوصي داده بودم در حال حاضر دل و روده ي پي دي رو ريختم بيرون تا از فيبرش عكس بگيرم.البته دقيقا همون روز مجبور شدم بيام تهران برا مجلس ترحيم . . .
حالا بعد از اين همه بحث بالاخره هر كدومتون نظرتونو درباره اين فلزياب بديد:
نظر بنده:
بنده ميگم براي كسي كه بلده ارزش ساخت داره
براي كسي كه بلد نيس ارزش ساخت نداره
عين چاقوي دوطرفس.

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 8:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ببخشيد راستي اين شماتيك هم مربوط به اين پي دي هست كه تغييرش دادن.ببينيد:

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 8:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون امیر حسین :ymhug:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 9:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure