انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:37pm

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
بله شبیه بچه ها میمونه فک میکنه من دروغ میگم میگه مدارو رو کن رو میکنم میگه بقیشو بگو !وگرنه من حاضرم هر چی ک میدونم بگم ولی نه ببه این رفتارها!از اینایی ک میگن من خرم از پل گزشته ولی نگذشته !داش ده درصد کارم نیستی کار کن تا خستگیشو بفهمی

پنج شنبه 13 آذر1399 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
بلاخره PD منم تموم شد \:d/

پنج شنبه 13 آذر1399 - 8:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین عزیز این پی دی پی دی رو که هی تکرار میکنید لااقل بزارید ما هم بسازیم چرا همه فقط میگنن گناه ما چیه که از الکترونیک زیاد سر رشته نداریم

خدايا مددی کن

پنج شنبه 13 آذر1399 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داش اولا ک همین دو صفحرو بخونی متوجه میشی از این خبرا نیس بنده در خدمتم اما روشن کردنش ی طرف جواب گرفتنش خیلی سختتر از این حرفاس!تا دیروز سیستمشو هنوز سر پا نکرده بود ی روزه سیستمشو راه اندازی کرد رازو رمزشم فهمید جوابم گرفت جالبه!
پیدی ساخت با راه اندازیش و تستش اگر همه چیو همین الانم بدونی باز دو هفته طول میکشه جمش کنی
هر کسی ساخته چیزی ازش میدونه ک تجربه شده ک با کمک هم میشه یکارایی کرد

جمعه 13 آذر1399 - 12:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

جهان بین نوشته است:

به شما تبریک میگم @};-
لطفا اگه میشه بفرمایید برد پی دی شما برای موارد زیر چقدر هست:

1- برد قسمت اکتیو برای سکه ؟

2- برد قسمت پسیو برای جرقه باتری 1.5 ولتی ؟

3- برد در حالتی که هردو قسمت فعال هست هم برای سکه و هم برای باتری 1.5ولتی ؟

ممنون میشم این موارد رو پاسخ بدید

جمعه 14 آذر1399 - 4:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوست عزیز یا جوابتو نخواهد داد یا مدرک رو نخواهد کرد

شنبه 15 آذر1399 - 6:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
wave نوشته است:
جهان بین نوشته است:

به شما تبریک میگم @};-
لطفا اگه میشه بفرمایید برد پی دی شما برای موارد زیر چقدر هست:

1- برد قسمت اکتیو برای سکه ؟

2- برد قسمت پسیو برای جرقه باتری 1.5 ولتی ؟

3- برد در حالتی که هردو قسمت فعال هست هم برای سکه و هم برای باتری 1.5ولتی ؟

ممنون میشم این موارد رو پاسخ بدید

سلام wave عزیز

اگر توجه کرده باشید هیچکسی حتی عزیزانی که ساختن نه عکسی و فیلمی قرار ندادن #:-s این نشون میده که بدلایل بخصوصی اینا عرض نمیشه

کلا من برام مهم نیست برخی بخوان قضاوت کنن --- مدار من دیگه تمامه :-H

برد فلزیابی سنس حلقه مختلف طلا رو 15 تا 20 سانت داشتم --- برد یونیابی سنس باتری 1.5 ولت رو 2 متر ----- ترگیبی هم هیچ نظری ندارم حرفی هم راجب ترکیبی نمیزنم بدلایلی YMWHISTLE --- حساس به فلزات طلا و نقره --- مس و الومینیوم فقط در نزدیکی اونم در حد بوقهای نامنظم --- آهنم ابدا نمیزنه :-BD مگر یه بزرگشو بچسبونم به لوپ

کلا غیرممکنه بدون شناخت اثر بشه گلی به سر مدار زد --- چون هر قطعه جایی و هر نکته مکانی دارد L-)

لطفا جناب baberstan اینقدر حرافی نکنید :-Q با این روند هیچ امیدی نیست :-H با این وضعیت توی این تاپیک کاری ندارم بدرود

سه شنبه 18 آذر1399 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود .
تبریک میگم جناب جهانبین .
اگر این تست هارو مبنی بر زدن دفینه در نظر بگیرین کاملا اشتباه هست .
بنده چندین مدل پی دی و .. ساختم حتی برد فلزیابیش هم بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکنید بود و همون برد به قول شما یونیابی یا همون جرقه زنی .
اما در عمل در مقابل دفینه لاله مگه تحت شرایط خیلی خاص که اون دفینه نیست مثل تماس مستقیم با خاک که اصولا هر میدان یابی میزنه .
به هر حال امیدوارم شما در عمل نتیجه مثبت رو بگیرین .
موفق باشید.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

سه شنبه 18 آذر1399 - 3:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پیدی اگر همه نکاتش رعایت بشه و تمیز ساخته بشه نهایت برد جرقش ۱ مترتا ۱.۵ دیگه اخرش هست!تو هوای سرد هم هیچ سیستمی تکمیل نمیشه چون باید تست بخوره!سیستم جناب سنه دژ نهایتا ۱ تا ۱.۵ میزنه اونوقت ایشون از اون کمک میگیره سیستمش شده دو متر خوبه والا :-o :-J
بنده مطمئن هستم که کامل نشده و بولوفه!خدمتتون عرض کنم بنده در اوایل از جناب سنه دژ پرسیدم یه سکه رو چقدر میزنه عرض کرد اندازه یه فلزیاب لوپی قوی نگو فلز قدیم رو میگه!
بنده مدتها سر این مسئله کلنجار رفتم و اطلاعی نداشتم فقط روی سنس فلز جدید انقد زحمت کشیدم
بعدها متوجه شدم نهایت بردش برای سکه ۲۰ سانته!که همون اوایل بهش دست پیدا کرده بودم
بنده همه تستهام اوکی شده حتی سنس جرقه از راه دورم داشتم و فکر میکردم باید خیلی بالاتر بشه و اینهمه عداب نمیکشیدم فقط تست بیرون میمونه که توی هوای گرم صورت میگیره
فیلم مدارمم گزاشتم اینها هم همش بهونس دلایل خصوصی بود که راحت نمیومد بگه مدارم تکمیل شده هر کسی پیدی کار کرده باشه میدونه چقد زحمت داره و با یکی دوروز نمیشه بگی مدارم تکمیل شد حتی اگه سیم کشیاش مونده باشه
تموم این اطلاعات رو هم از جناب سنه دژ داره
دروغگو دشمن خداست :D انسانهارو توی این سایت باید براساس گفتمانشون سبک سنگین کنیم چون راه دیگه ای نیست
برای من چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
اما برای شماجناب ویو وقتی کسه دیگه این سیستم رو اختراع کرده همه چیشم موجوده کلی ادم زحمت کشیدن دلیلی نیست یه فیلم از جرقه که نه ظاهر مدار مشخصه نه داخلش نه باطنش که بخواد سری بازی بشه!خوبه مامور اف بی ای نیستن ایشون!
همه اینها بخاطر در رفتن از زیر حرفشون هست

سه شنبه 18 آذر1399 - 3:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محض اطلاع بعد از مدتها زحمت زیاد طبق گفته های مدار اصلی سیستمم همون سنسهارو توی فاصله های مورد نظر میزنه نکته اخرشم پی بردم خداروشکر! بیرون نبردم تست بزنم چون هوا سرده!من بخاطر خودتون گفتم که این مدار ساخته بشه خداروشکر کارم را افتاد
میفهمیم کی ضرر میکنه

سه شنبه 18 آذر1399 - 7:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure