انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:20pm

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

آقا امیر حسین یکی از اقوامشون فوت کرده فعلا نیستن ، اما این pd واقعا دستگاه شگفت آور و کارآمدیه و شماتیکش کاملا درسته و دست نخورده، فقط باید درست تنظیم بشه تا به برد نهاییش برسه از مهندس حمید و مجتبی و کسانی که استاد هستند خاهش میکنم بیان و روی این pd کار کنیم تا به بهترین نتیجه برسیم.

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 11:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدا رحمت کنه رفتگان همه رو

دوشنبه 9 اردیبهشت1392 - 11:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت

king نوشته است:
سلام به همه دوستان PDرو 3سال پیش ساختم نزدیک 1سال روش کار کردم 3سال پیش تقریبا تو ایران 2یا 3نفر این مدارو داشتن برای منم دوستم مورگان از آمریکا ایمیل کرده بود از دوستان شاید مورگانو بشناسن طراح حرفه ای مدارات فلزیابه تو 1سالی که با مدار کار کردم نزدیک 14تا ایراد تو طراحی مدار پیدا کرد که همش اینو نشون میداد که نقشه دستکاری شده درباره ی سیستم کارکردش میتونم بگم VLFاصلاح شده هست من آخرین تستی که 2سال پیش از پی دی داشتم تقربا یه انگشترو 120سانت تو هوا تکرار میکنم تو هوا زدم قسمت دوم که در واقع شعاع زنه وقتی 5تا سکه ی تمامو حرارت مدادم نزدیک 80سانت عکس العمل نشون میداد اما تو زمین چطوره؟؟؟؟؟اون جایی که طلا هست هم میگیره طلا نیستم میگیره به نظره بنده سیستم پالسی بهتره تا پی دی اما اینم بگم اگه پی دی دستکاری نشه همون متراژی که تو فیلم دیدین رو میزنه حالا میگین اگه اینطوری بود که الان عالم فلزیاب دگرگون شده بود یا الان مثل دیپ مکس صدا کرده بود درسته!!!؟دوستان عزیز الان 5ساله که با طراحان فلزیاب سراسر جهان در ارتباطم و میتونم بگم هر وقت نقشه ای تاریخ مصرفش گذشته باشه میدن به ما که کار کنیم از نظر منم کار خوبی میکنن چون به علمشون ارزش میدن مفت به کسی نمیدن اینم بگم که پی دی مثل لورنز انبوه تولید نشده که صدا بکنه فقط دست نهایت 10نفر از طراحا هستش اما همچین سیستمی رو تو دستگاهای مینیرو کانادا میتونین پیدا کنین اما باید زحمت بکشید 15سال تو کانادا اقامت داشته باشین تا اجازه ی خرید داشته باشین به شرط خارج نشدن از کشورشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!در ضمن دوستان گفته بودن که فلزیلبهای تو بازار امکان ندارن از 1متر بیشتر 3تا النگورو بزنن با لوپ 50*60النگوی نازک طلارو 130تو خاک میزنم پالسی فرکانس 132HZتفکیک 80/از صفر خودم طراحی کردم لورنز5 از80سانت بیشتر نمیزنه !!!فعلا از گفتن اسمم خودداری میکنم.موفق و پیروز باشید.

جناب آقای king
با سلام
احتراماً باید به استحضار شما برادر عزیز برسونم که از توجهی که نسبت به انجمن دوستانۀ ما دارید کمال تشکر رو داشته و اینکه این انجمن با انجمنهای دیگه خیلی فرق داره و کسانی که اینجا هستن دوستانی و برادرانی هستن که صادقانه درحال پیشبرد اهداف هم خودشون و هم انجمن هستند و مهمتر اینکه هدف کمک به کسانی بوده که درآمد و توان کمی برای خرید دستگاه های خوب دارند و هم کوتاه کردن دست متقلبان این رشته بوده ؛ از شما به خاطر ارائه نظرات مفیدی که ارائه می فرمائید کمال تشکر را داشته و امیدواریم که بتوانیم از وجود شما برای اهداف خداپسندانۀ انجمن استفاده کنیم و درخدمت شما باشیم . درضمن اسم شما هم مهم نیست گفته بشه ، درهر صورت برادر عزیز ما هستید مثل تمام برادران با ارزشی که صادقانه دارن در انجمن فعالیت میکنن برای رسیدن به هدف ، درضمن اگر علم شما به جهت کمک به دوستان انجمن و هدف والای انجمن ثابت بشه جایگاه شما درانجمن محفوظ و مثل دیگر فعالان انجمن سمتی به شما داده خواهد شد تا شما هم صادقانه به کارشناسی در جهت ساخت مدارهای نقطه زن قوی و کارآمد بپردازید ؛ در پناه حق تعالی سلامت باشید ..یاعلی مدد
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 8:42am
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
سلام دوستان مدار جالبیه باید خیلی روش کار شه .
همونطور که همتون میدونید این مدار از سایت long range locators گرفته شده و بصورت نا کامل گذاشته شده سایت اصلی روسیه و باید حد اقل 300 پست داشته باشی تا بتونی مدار کامل رو ببینیش و اینکه این مدار رو خود مورگان هم درست کرده اما مال مورگان نیست مال Qiaozhi اما تو سایت عضوه و حتی تو لینکی که این مدار رو گذاشتن اومده نظر هایی داده و هر کسی این مدار رو برای خودش تغیراتی داده و ساخته اما تا الان تمتمی تستها از سایتهای خارجی و کشورهای خارجی بوده که ما نمیدونیم با کدوم تغیرات مداری و قطعه ساختنش که این شده تستش خوب حالا خودتون قضاوت کنید افراد زیادی گفتن که ساخت این مدارو و بعضی هم دقیقا اطلاعات رو از سایت long range locators کپی برداری کردن که مشکل اینجاست که ناقصه jplayer گفته که دقیقا مثل مورگان نتیجه جالبی نگرفته البته با تغیراتی که خودش داده . اینم بگم خود مورگان PD زده که به اسم خودشه و تقریبا مثل همینه و خودش تستش رو گرفته گذاشته . و همینطور کاربرهای دیگه هرکدوم برای خودشون یه ردیاب طراحی کردن .
لطفا اگه درست کردید عکسهای خودتون و فیلمهای خودتون و تغیراتی که دادین مال خودتون رو بزارین .
با تشکر .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 3:14pm
YIM WWW

سلام آقامحمد عزیز من قصد شوخی ومزاح ندارم قصدم این بود که نتیجه ی تجربیاتمو بهتون بگم شاید به دردتون میخوره .اولا اون شرایطی که گفتم مال پی دی نیست متنو خوب بخون نوشتم همچین سیستمی رو میتونین .....

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 3:21pm

reza virعزیز تا اون جایی که من میدونم بله مدار pdطراحش qiaozhiهست چون زمانی که مدارpdواسه اولین بار تو سایت گذاشتن آقای مورگان نظره خاصی در بارش نداد. حرف شمارو کامل تاءید میکنم مدار ناقصه !!و اون مدارایی که فرستادن واسه عضو های انجمن یا رفتن از سایت برداشتن باز ایرادات در اصول طراحی و نواقصات داره.سایت روسیه هم دوستان دارن کار میکنن اما گمان نمیکنم مدار بدون ایراد بدن!!!تنها راهش یا هک کردن سایته یا مدارش به طریقی وارد ایران و مهندسی معکوس بشه روی دومین راه 50/جلو رفتیماما از محصولات شرکت مینیرو هست. راستی دوست عزیز reza virتستی که مورگان گذاشته بود سکه رو از 3مترمیزد صحت فیلمو تاءید میکنید؟؟

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 3:44pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

فیلم زدن سکه ها البته مال این مدار نیست .
مال mineoro fg79 هست و اون چهارتا فیلم دیگه که دوست عزیزمون گذاشتن مال ورژنهای بالا ترشه .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

آخرین بار توسط reza vir در سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 4:24pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 3:58pm
YIM WWW
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

همونطور که ما تو سایت خودمون وقتی تازه واردیم محدودیت داریم و نمیتونیم پستها و مدارات قسمت حرفه ای رو ببینیم اکثر سایتهای خارجی همینن .
وقتی پیام زدم به مدیر سایت گفت تعداد 300 پست مفید داشته باشی مدارات در اختیارت قرار میگیره منم دیگه پیگیر نشدم چون باید اول از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی با روسی تبدیل کنی متن را اگه مستقیم فارسی به روسی بزنی کلمات بیمعنی میشه و جمله ها نا مفهوم میشن .

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 4:05pm
YIM WWW
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

تصویر مورگان در جواب دوستش که گفته بود fg79 بدرد نمیخوره چون با fg80 خیلی فرق میکنه و آیا تونسته باهاش چیزی بزنه؟؟؟
این عکس رو فرستاد .

تصویر

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 4:30pm
YIM WWW
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای ول خدا قسمت کنه عجب جواب توپی داده اقا رضا جنس سکه ها از طلاست یا مس؟
در مورد دستگاههای fgتو یو تویوپ چند تا یی فیلم گزاشتن یه سریها معتقدن سرکاری و تقلبین و یه سریها میگن فقط سطحی میزنند
خدا میدونه تا نظر اساتید چی باشه موفق باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 10 اردیبهشت1392 - 4:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure