انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 6:34pm

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببینید دوستان من بارها گفتم ساخت این مدار فرق میکنه دوم اینکه چرا بدون اعلام امادگی در خفا میسازین بعد که با مشکلات اینچنینی روبه رو میشین مینالین..نمیدونم این چه حکمتی داره هر کسی هم که میسازه صداش در نمیاد بعد از یک مدت کلا ناپدید میشه :D
بماند خب دوستانی که به هر صورت ساختن وکار نکرده لطفا بگن به چه شکلی مونتاژ کردن وچه تستهایی از طبقه طبقه مدار گرفتن تا مشخص بشه مدارشون سالمه یا نه.کلیده وجامپرها رو قلع مردگی سلامت قطعات و چک کردن لاین پی سی بی هم که چیزی نیست که کسی بتونه کمکتون کنه باید خودتون چک کنین.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 7 مرداد1395 - 1:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
ببینید دوستان من بارها گفتم ساخت این مدار فرق میکنه دوم اینکه چرا بدون اعلام امادگی در خفا میسازین بعد که با مشکلات اینچنینی روبه رو میشین مینالین..نمیدونم این چه حکمتی داره هر کسی هم که میسازه صداش در نمیاد بعد از یک مدت کلا ناپدید میشه :D
بماند خب دوستانی که به هر صورت ساختن وکار نکرده لطفا بگن به چه شکلی مونتاژ کردن وچه تستهایی از طبقه طبقه مدار گرفتن تا مشخص بشه مدارشون سالمه یا نه.کلیده وجامپرها رو قلع مردگی سلامت قطعات و چک کردن لاین پی سی بی هم که چیزی نیست که کسی بتونه کمکتون کنه باید خودتون چک کنین.

سلام بهرام جان من می خوام این مدار رو بسازم فایل صفحه 47 رو بسازم مشکلی که نیست

جمعه 8 مرداد1395 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرض شود بله همون دیگه اخرین پی سی بی بود که طراحی شد اما خیلی با احتیاط و اصولی جلو برو قطعات خوب پیدا کن قبل از لحیم کاری چکشون کن حتی اگه چند روز طول کشید هم عجله نکن انشالله جواب میگیری فقط فایل مونتاژ اگه اشتباه نکنم10 صفحه قبل باید باشه به صورت کامل همراه با سیمکشی کویلها وکلید و غیره....... موجوده که احیانا دیگه دوستان اشتباه سهوی نداشته باشن.ما در خدمتیم :)

جمعه 8 مرداد1395 - 7:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
عرض شود بله همون دیگه اخرین پی سی بی بود که طراحی شد اما خیلی با احتیاط و اصولی جلو برو قطعات خوب پیدا کن قبل از لحیم کاری چکشون کن حتی اگه چند روز طول کشید هم عجله نکن انشالله جواب میگیری فقط فایل مونتاژ اگه اشتباه نکنم10 صفحه قبل باید باشه به صورت کامل همراه با سیمکشی کویلها وکلید و غیره....... موجوده که احیانا دیگه دوستان اشتباه سهوی نداشته باشن.ما در خدمتیم :)

ممنون بهرام جان که جواب دادی حتما به گفته هات عمل میکنم

جمعه 8 مرداد1395 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:

سلام آقا بهرام عزیز شما که تو الکترونیک واین یون یابها استاد هستید ایا امکان داره خودتون اینو بسازید وروش کار کنید ببینید که اگه جواب خوبی ازش گرفتید بعد با جزئیات کامل دوستان را برای ساخت راهنمایی کنید که دوستانی که الکترونیک خوب واردنیستند دچار زرز ودلسردی نشن
فکر نکنم کسی مثل شما بتونه اینو خوب از اب در بیاره
اگه امکانش هست زحمتشو بکشید

تشکر @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

شنبه 9 مرداد1395 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohsen90 نوشته است:
بهرام نوشته است:

ممنون بهرام جان که جواب دادی حتما به گفته هات عمل میکنم

شما لطف دارین موفق باشی :)

شنبه 9 مرداد1395 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza2490 نوشته است:
بهرام نوشته است:

سلام آقا بهرام عزیز شما که تو الکترونیک واین یون یابها استاد هستید ایا امکان داره خودتون اینو بسازید وروش کار کنید ببینید که اگه جواب خوبی ازش گرفتید بعد با جزئیات کامل دوستان را برای ساخت راهنمایی کنید که دوستانی که الکترونیک خوب واردنیستند دچار زرز ودلسردی نشن
فکر نکنم کسی مثل شما بتونه اینو خوب از اب در بیاره
اگه امکانش هست زحمتشو بکشید

تشکر @};-

اقا رضا دوست خوبم ببین اولا که بنده استاد نیستم دوما کمی به الکترونیک اشنایی دارم درسته بارها گفتم برق کارم اما رشته بنده اصلا الکترونیک نبود بنده برق صنعت خوندم که اصلا با الکترونیک جور نیستن .فقط من یکم بیشتر تو مونتاژ وسواس دارم مخصوصا که مدارات انالوگ خیلی دقت بالایی میخواد .تو ریزو درشت مدارات. مدارات فرستنده وگیرنده به نظر من در عین سادگی ریزه کاریهایی دارن که تحمل بالا میخواد باهاشون دست وپنجه نرم کنی همینطور امکانات خودشو اگه به مدرات گذشته مثل ساعت نگاه کنی میبینی20 ای سی ttl استفاده شده اما الان با یک میکرو نهایت با یک اسی لچ میشه بهترین ساعت ساخت.این رو عنوان کردم بدونید که این مدار هم انالوگ هست بماند که دقت مونتاز کیفیت قطعات همه تاثیر گذاره اما حوصله میخواد بنده هم اینقدر رو این مدارات کار کردم وقتی نگاه میکنم بهشون یک جورایی بله ....البته شاید حق با شما باشه اگه مونتاژ کنم تا راش نندازم دست بردار نیستم اما کو حوصله .باور کنید فقط به خاطر بچه ها وقت گذاشتم فیبرو زدم اما اگه توانی بود چشم حتما میسازم وانتقال میدم اما به نظر بنده زیاد نباید از این مدار قول بسازین چون این هم مثل دیگر ردیابهای یونی خطاهاش زیاده وثابت هم شده. :)

شنبه 9 مرداد1395 - 9:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بهرام عزیز @};-
لطفا در این موارد راهنمایی کنید.
سپاس @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 24 مرداد1395 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم .ببینید چون فیبر فشرده طراحی شده جای این مقاومت رو هر کاری کردم درست در بیاد نشد واسه همین ترجیح دادم کنار ترانزیستور باشه اما ایستاده اون مقاومت 33r هست که باید ایستاده لحیم کنید..خب مولتی ولوم چند دور هم ما با دو پایش کار داریم پایه مشترک وپایه کناری.یک پایه میتونه ازاد باشه یا به یکی از پایه ها لحیم بشه.

یکشنبه 24 مرداد1395 - 10:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا بهرام من میخام بسازم اینو میدونم سخته یسری توضیحات میدین؟
فریت سیم نمره 20 روی چی بپیچم
پی سی بی مدار ک تو صفحه قبل گزاشتین یدونس اما من تو سایت خارجی دو تا دیدم
برد شما الان چقدره؟
ممنون و سپاسگزار

سه شنبه 18 آبان1395 - 11:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 67 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure