انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 6:30am

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
واقعا این مدار سه تا النگو رو تا دومتر و نیم میزنه ؟
اگه کسی واقعا به همچین بردی رسیده بگه تا ما هم شروع به ساختش کنیم

یکشنبه 30 خرداد1395 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شنیدن کی بود مانند دیدن..تا الان جز کلیپ ویدیویی تو یوتوب که معلوم نیست صحنه سازی غربیا باشه یا نه من چیزی ندیدم ونشنیدم که از بچه های خودمون ساخته باشه وجواب قانع کننده گرفته باشه البته این رو هم باید بگم شاید کسی ساخته وجواب هم گرفته باشه اما سکرت مونده وفاش نشده باشه .به هر حال مدار موجود هست تغییرات هم چندان محسوس نیستن که بگیم کاری انجام گرفته روی مدار.ریسک ساخت هم پای خودتون هست

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 30 خرداد1395 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اطلاعات ساختش کامله؟ برای ساخت داشتن اسکوپ لازمه؟

یکشنبه 30 خرداد1395 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اطلاعات ساخت همینهایی هستن که موجوده میشه گفت کامله اما باید به صورت ازمایشی روی گیرنده فریت تمرکز کنید.البته این زمانی مهم میشه که مدارتون کار بکنه..اسکپ بیشتر برای تنظیم امگا به کار میره اما اگه بخواین انالیز بگیرین از مدار که جایی احیانا مشکلی نداشته باشه هم به کارتون میادحالا بستگی به سازندش داره .فقط تو انتخاب قطعات معرفی شده وسواس به خرج بدین

دوشنبه 30 خرداد1395 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون اقا بهرام تو اولین فرصت میرم تو کارش

دوشنبه 30 خرداد1395 - 1:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
این فایل رو دوباره اپ میکنم واسه دوستان که چند مشکلی که اقا محمود بهش اشاره کردن رو نداره هر چند که از نظر من اصلا مشکل به حساب نمیومدن.البته اگه واقعا به فایلهای که در صفحات قبل گذاشتم با دقت نگاه کنید وبدونید چی رو باید کجا لحیم کنید از این مشکلات پیش نمیاد.وچون بیشتر فایلها همونهایی هستن که در پستهای قبل گذاشته شده لازم به گذاشتن دوبارش نیست وچند قطعه جدید روی برد رو معرفی کردم مابقی هم همونها هستن با pcb جدید وسیمکشی کمی بهتر از قبل...دوباره میگم یا نسازین اما اگه میسازین فرق زیادی بین این مدار با بقیه مداراتی که مونتاژ کردین بزارین..مسئله دیگه ای که باید بگم دوستانی که ساختن لطفا فیبر ساخت رو برام پ خ کنن تا بگم چه تغیراتی بدن در صورتی که مدارشون کار نکرده باشه واگه با اون تغیرهم کار نکرد مطمئن باشین اساسا مشکل جدی توی شماتیک هست وباید رفع بشه حالا ریسک ساخت به عهده خودتون هست

سلام. ممنونم برادر جان. خدا خیرت بده. باز هم یه بررسیشون میکنم و انشا الله استارت میزنمش. به هر حال غرض انجام صحیح کار و پبشبرد اونه. بابت بی دقتی بنده نیز عذر میخوام. @};-

دوشنبه 31 خرداد1395 - 3:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا بهرام، سلام. عزیز جان، محبت میکنی از آخرین آپدیت انجام شده بر روی مدار عکسی که حاوی تراکها به همراه مقادیر قطعات هست رو هم بذاری؟. بعد از سحر که هول هولکی خوندم ، دانلود کردم و پست گذاشتم محتوای فایلهارو ندیدم الآن دیدم که اون عکس اصلی نیست. برای یه کنترل مجدد نیازش دارم. یعنی آپدیت عکسی که در زیرمیبینی: خیلی ممنونم.

پیوست:
Tracks+Values.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 31 خرداد1395 - 7:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من مدارو ساختم با بهترین قطعات خازن ام کاتی و مقاومت های کم خطا و.... با اتصال فوریت مدار کار نمیکنه حتی به منابع انرژی جرقه لامپ و...... ولی با باز کردن فوریت حساسیت دستگاه بالا میره طوری که لامپ کم مصرف رو از دو متر میگیره حالا داش بهرام میشه علت مشکل رو لطف کنید بگید اگه مشکل برطرف بشه نتیجه کارکرد مدارو حتما در اختیار دوستان قرار خواهم داد یا حق @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

سه شنبه 1 تیر1395 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بدون فریت گیرندگی کردی میشه بگی منظورتون دقیقا به چه صورت هست.چون انتن مدار ما کویلی هست اگه باز بشه که چیزی رو سنس نمیکنه شاید منظورتون باز کردن سر منفی سیمپیچ هست و فقط یک سر سیمپیچ به خازن متصل هست دقیقا مثل تلسکوپی درسته.البته من به یکی از دوستان هم گفته بودم که تو شبیه سازی قسمت گیرنده خوب طراحی نشده وبا تغییراتی میشه حساسش کرد .به قول ارسطو حساس نشو حساس نشو :D
اگه مقدور هست با ارسال یک عکس کاری که روی مدار صورت دادین تا مدار سنس داشته باشه رو قرار بدین تا ابهامات برطرف بشه :)

سه شنبه 1 تیر1395 - 11:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

درسته آقا بهرام من وقتی سر وسط و منفی فوریت رو باز میکنم و یا حتی به جای فوریت یک تکه سیم یا آنتن تلسکوپی به مدار وصل میکنم مدار حساس میشه .حالا چرا نباید با فوریت کار کنه نمیدونم . حتی من این مدارو 3 بار با ظرافت تمام مونتاژ کردم

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

سه شنبه 1 تیر1395 - 3:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure