انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 19 اردیبهشت1403 - 5:38am

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

alikhan نوشته است:
احسنت بر شما. @};-

وظيفس.تا جايي كه بتونم عكس و تصوير و فيلم ميفرستم.سعي ميكنم حجم عكسام كم و وضوحشون بالا باشه تا همه بتونن سريع دانلود كنن

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

alikhan نوشته است:
منظورتون از اینکه این مدار مشکله تنظیمات سیم پیچ هاست؟!
شما که تجربشو دارید بعدیشم بخواهید بسازید بازم مشکله؟
هدفم از این سوالات اینه که شما این راه رو رفتید و به قول خودتون داغون شدید! حالا ممکنه با راهنمایی شا بقیه راحت تر بسازند؟
ممنون

چند تا مشكل داره.يكي قسمت سيم پيچ هاست.يكي قسمت ولوم هاست.يكي قسمت اون سوئيچ2 هست.سوئيچ دو رو به زور گير آوردم.يك كليده دوپل سه حالته 8 پايه دو ستون يا همون 4 رديف.به فروشنده ميگفتم كليد دوپل .... ميخام موهاش سيخ ميشد!!!! عينا شبيه اين : @-) ميشد.آدم نميتونه حفظش بكنه!!!!
به هر حال پيداش كردم.سيم پيچا سخت تنظيم ميشن.بايد اسيلسكوپ داشته باشيد.ولوم ها هم زياد نه ولي تنظيمشون يخورده بگي نگي سخته.قلق خاصي نداره.بايد خودت نتيجه ي مطلوبو بدست بياري.اسيلوسكوپ درمون درد سيم پيچاس

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لطف کردید دوسن عزیز. ممنون از توضیحات شما :x

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alikhan نوشته است:

دوست عزیز
:)

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

alikhan نوشته است:
alikhan نوشته است:

دوست عزیز

علي جان من سعي ميكنم پي سي بي كه خودم ساختمو هم بذارم ببينيد.البته فكر نكنم زياد كمكتون بكنه

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 2:13pm
مدیر کل
مدیر کل

AMIRHOSEIN نوشته است:
alikhan نوشته است:
alikhan نوشته است:

دوست عزیز

علي جان من سعي ميكنم پي سي بي كه خودم ساختمو هم بذارم ببينيد.البته فكر نكنم زياد كمكتون بكنه

سلام دوست من
واقعا خسته نباشید از این که اطلاعاتتون رو بدون منت میذارین از شما تشکر میکنم لطفا به کارتون ادامه بدین و دوستان رو راهنمایی کنین .
لطفا یه فیلمی از کارکرد این مدار بذارین تا ما همه ببینیم انگار مدار خوبیه . برد نهایی رو نگفتین چند متر میزنه هرچند میدونم طلای زیادتر نداشتین که تست کنین اگه برای این فلزیاب حجم مهم باشه پس برای حجم بیشتر هم برد بیشتر رو هم میزنه .
ضمنا چندین عکس از تمام قسمتهای دستگاه چه داخلی و چه بیرونی از نزدیک بگیرین .
این بخش رو به شما میسپارم کاری کنین که یک دستگاه راحت اینجا ساخته بشه و بهشون کمک کنین به اقا حمید هم اطلاع میدم ایشون هم کمک کنند مطمئنا با کمک این اساتید و تجربه شما به بهترین برد و کمترین خطا دست پیدا میکنین .
این پی سی بی رو که گذاشتین ایا سایزش برای پرینت هست اگه نیست حتما یه پی سی بی که راحت بشه دوستان پرینت بگیرند و از روش اتو استفاده کنند رو قرار بدین هم طرح رو و هم طرح پشت قطعات برای جایگذاری قطعات . از ابتدا شروع به ساخت رو لطفا توضیح بدین و همزمان یکی بسازه و باهم شروع کنین ممنون

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 2:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
افا امیر حسین اگه این سیستم از نوع فرستنده گیرندس و طلا رو میزنه پس حتما در رنج زیره 20 کیلوهرتزه من احساس میکنم این فلزیاب از نوع bfo یاvlf. باشه واین برد یکم فضایی هستش.اخه اگه چنین چیزی باشه باسد در جهان مطرح میشد مثل لورنز اما حتی فیلمی در یوتوب هم از این دستگاه به نام pd نیستش.پس فکر میکنم این دستگاه یا فقط در حد فیلمه یا تبلیغ البته امیر جان من کارو فعالیت شمارو زیره سوال نمیبرم.اما اگر واقعا اطلاعاتی دارید که صحت این دستگارو نشون میده اینقدر تاپیکو طولانیش نکنیم و اسپم ندیم قشنگتره مرسی از همکاریتون.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 3:03pm
YIM
مدیر کل
مدیر کل

محمد نوشته است:
افا امیر حسین اگه این سیستم از نوع فرستنده گیرندس و طلا رو میزنه پس حتما در رنج زیره 20 کیلوهرتزه من احساس میکنم این فلزیاب از نوع bfo یاvlf. باشه واین برد یکم فضایی هستش.اخه اگه چنین چیزی باشه باسد در جهان مطرح میشد مثل لورنز اما حتی فیلمی در یوتوب هم از این دستگاه به نام pd نیستش.پس فکر میکنم این دستگاه یا فقط در حد فیلمه یا تبلیغ البته امیر جان من کارو فعالیت شمارو زیره سوال نمیبرم.اما اگر واقعا اطلاعاتی دارید که صحت این دستگارو نشون میده اینقدر تاپیکو طولانیش نکنیم و اسپم ندیم قشنگتره مرسی از همکاریتون.

بنده هم کاملا با اقا محمد موافقم اول توضیحات کامل رو از نظر تنظیمات کلی و کارکرد و فیلم رو بذارین بعد یکی شروع کنه با ساختن و ایشون بیاد کمکش کنه تمام مراحل ساخت هم قدم به قدم مثل توباکس که ساختیم توضیح بدین نه اینکه با دو صفحه کار رو تمام کنین بگین اقا من ساختم عالیه :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 3:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مجتبی نوشته است:
محمد نوشته است:

بنده هم کاملا با اقا محمد موافقم اول توضیحات کامل رو از نظر تنظیمات کلی و کارکرد و فیلم رو بذارین بعد یکی شروع کنه با ساختن و ایشون بیاد کمکش کنه تمام مراحل ساخت هم قدم به قدم مثل توباکس که ساختیم توضیح بدین نه اینکه با دو صفحه کار رو تمام کنین بگین اقا من ساختم عالیه :D

بله چشم بهم فرصت بديد تو يك فايل ورد مينويسم ميذارم @};-

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 5:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

آفرین آقا امیرحسین
خیلی خوب و عالی شروع کردی این بخش رو
دوستان دقت کنن نظرات شما هم درسته که در یوتوب و سایتهای دیگه از این دستگاه خبری نیست ، ولی این احتمال رو هم بدید که شاید این سیستم جدید باشه و آقای امیرحسین موفق شده اطلاعاتش رو بدست بیاره و با کمال محبت خواسته دراختیار دوستان عزیز و با صفای این انجمن قرار بده ، امیدوارم بتونه این فرضیه رو با نمایش تصاویر و فیلم باکیفیت اثبات کنه و موجب خوشحالیه همه و سر بلندی انجمن باشه ..موفق باشی برادر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 7 اردیبهشت1392 - 12:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure