انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 12:16pm

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم امیدوارم جواب بگیرین.فقط یک نکته دیگه در مورد تنظیم با ولتمتر به احتمال زیاد که جواب میده چون پیک قابل ملاحضه ایی در اسیلاتور تولید میشه اگر همچنان خروجی پیک به خاطر مقاومت 18 وخازنC10کمتر شد که در توان ولتمتر نبود سعی کنید پروب قرمز ولتمتر رو به نقطه قبل از خازن یعنی نقطه اشتراک مقاومت وخازن متصل کنید تا احیانا پیک بیشتر به ولتمتر برسه.
این هم مشخصات لوپ وسیم پیچ فریت که در نوع 9 سانتی ساخته شده وتعداد دورهای سیم کمی متفاوت هستن با نمونه اصلی

برای L1,L2,L3,L4 که دارای تعداد دور های 3و12و12و5 هستند از سیم نمره 30 استفاده می کنید به قطر 9cm
برای L5,L6 هم به جای 45 دور از 40 دور سیم نمره 30 استفاده می کنید به قطر درونی 5cm
L7 , L8 هم هسته فریت هستند برای L7 از 150 دور سیم نمره 20 و برای L8 هم 80 دور از سیم نمره 20 استفاده می کنیم. برای هسته فریت هم از میله فریت حدود 16 سانت استفاده کنید امیدوار فریت رو پیدا کنید نوع 10 سانتیش که موجوده طویلترش رو ندیدم

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 19 بهمن1394 - 4:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا بهرام. ممنون بابت فایلای جدید. میبینم که مقادیر هر قطعه رو روش نوشته. خوب برادرجان فیضو کامل کن وفایل حاوی تراکها که همین مقادیر قطعات رو هم داره بذار.

دوشنبه 19 بهمن1394 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم مقادیر قطعات همراه با اسم ونشونی محل سکونت و لاین سیمکشی خیابان :D اسم جدولهاشونم گذاشتم تقاطع هم مشخص شده دیگه چی میخواین =)) از شوخی گذشته کم پیدایی برادر سکرت میسازی وخبر نمیدی خوبه حالا نذارم خمار شی ;;) بازم شوخی کردم :ymsmug:
خب محمود جان من سعیمو کردم که اشتباه نداشته باشم اما خب دیگه آدمیزادو هزار سهل نگاری دوباره دوستان مرور کنن از روی لاینها شاید اشتباهی هر چند نادر رخ داده باشه.امیدوارم واقعا یکی بیاد بسازه تایپیک استارت بخوره اینجا فقط من چشمام سیاه شد انگار واسه خودم طراحی کردم .از این همه دانلود بازدهیش کجا رفت نمیدونم :-? اقا محمود انتظار شدید دارم ازت خودت پای منو وسط این ماجرا باز کردی بعدشم متواری شدی هر از چند گاهی میای که سایت کم نشه برادر اصلا خوف نیست دیگه از این کارا نمیکنم :((

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 19 بهمن1394 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
خوب قطعات را سفارش دادم
ولی خدا خودش به خیر کند
تا حالا حتی چیزی شبیه این را هم نساختم
اطلاعات کاملی هم ازش ندارم
امیدوارم خدا هوای بندگان پرتلاشش را داشته باشد

سه شنبه 20 بهمن1394 - 2:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اوریجینال جان ما هستیم برادر خیالت راحت.درمورد مدار همونطور که گفتم به یک باره مونتاژ نکن تا احیانا اگه جایی مورد داشت یا قطعه خراب بود متوجه بشی.خوب دقت کن طبق اصولی که گفتم مدارو به چهار قسمت تقسیم کن وبا تست هر قسمت جلو برو.بعد از ساخت هر قسمت سوالی بود اینجا مطرح کن تا با کمک هم راش بندازیم :)

سه شنبه 20 بهمن1394 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
این هم مقادیر قطعات همراه با اسم ونشونی محل سکونت و لاین سیمکشی خیابان :D اسم جدولهاشونم گذاشتم تقاطع هم مشخص شده دیگه چی میخواین =)) از شوخی گذشته کم پیدایی برادر سکرت میسازی وخبر نمیدی خوبه حالا نذارم خمار شی ;;) بازم شوخی کردم :ymsmug:
خب محمود جان من سعیمو کردم که اشتباه نداشته باشم اما خب دیگه آدمیزادو هزار سهل نگاری دوباره دوستان مرور کنن از روی لاینها شاید اشتباهی هر چند نادر رخ داده باشه.امیدوارم واقعا یکی بیاد بسازه تایپیک استارت بخوره اینجا فقط من چشمام سیاه شد انگار واسه خودم طراحی کردم .از این همه دانلود بازدهیش کجا رفت نمیدونم :-? اقا محمود انتظار شدید دارم ازت خودت پای منو وسط این ماجرا باز کردی بعدشم متواری شدی هر از چند گاهی میای که سایت کم نشه برادر اصلا خوف نیست دیگه از این کارا نمیکنم :((

سلام. نه بابا داش بهرام. والله اونقدر سرم شلوغه که نگو. ساختن؟؟؟ خدا امواتتو بیامرزه.اگه یادت باشه پیشاپیش خواهش کردم یک مرد مردان لوپشو برام بسازه (البته خریدنی) مگه دیگه میشه کاری کرد؟ :( کوش وقت خالی؟؟!!!! اونم با بچه کوچولو. @-) حالا میگی انتظار شدید؟ یه فرصت کمی که پیدا کردم مدارو چک کنم دیدم سخته هم رنگها در پرینت خیلی نزدیکن و هم اینکه مقادیر قطعاتو نداره منصرف شدم.
ممنون بابت عکس تراکها. دستت درد نکنه. :-* ظاهراً فقط مقادیر ترانزیستورهارو نداره. این نرم افزار شما برای این نوع فایلها دو رنگ کاملاً متضاد نداره؟ مثل همون سیاه وسفید. فقط همین دو رنگ مشکی وآبی رو داره؟؟ در پرینت خیلی نزدیک هم میفتن و نمیشه مسیرهارو خوب دنبال کرد.

سه شنبه 20 بهمن1394 - 5:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم محمود جان به هر حال قولی بود که داده بودم از شما چه پنهون منم خیلی سرم شلوغه اگه شما نبودی یا یکی از دوستان اصلا نمیتونستم دوباره رو این مدار کار کنم..الهی عمو به فداش از طرف من یک ماچ خوشکل بگیر ازش بچه ها خیلی خوبن قدرشو بدون من که هنوز مجردم نمیدونم یعنی کسی روی این کره خاکی هست بیاد مارو بگیره ;;) البته به شرط چاقو :D
خب چرا اینقدر سخت میگیری لوپ که مشخصه.بزار من مشخصاتش رو کامل میزارم بعد لوپ هم بسازین به اون شکل بخواین درست کنین اذیت میشین روشهای بهترم هست. :YMPEACE:
چرا نداشته باشه واسه پرینت میخوای دیگه درسته حله یکی دوساعت وقت بدی میزارم واست

سه شنبه 20 بهمن1394 - 10:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدمت شما عزیزان :ymhug: دو مدل از طرح رو میزارم هر کدوم مد نظر بود استفاده کنید

چهارشنبه 20 بهمن1394 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
2.png

چهارشنبه 20 بهمن1394 - 12:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام خدمت بهرام جان . بابت توضیحات مفید و ارزشمندتون کمال تشکر و سپاس گزاری رو دارم امیدوارم هر آرزوی قشنگی که داری برآورده بشه واقعا گل کاشتی داداش @};- @};- @};-
فقط اگه امکانش باشه روش صحیح ساخت لوپ ها و سیم پیچ فوریت رو به صورت عکس یا فیلم قرار بدید حسابی دیگه ما رو شرمنده می کنید . بازم تشکر میکنم بابت زحمات جنابعالی و سایر دوستان عزیز ~O)

چهارشنبه 21 بهمن1394 - 10:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: vahed.m63 و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure