انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:41pm

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم به هر حال اشتباه هم پیش میاد اما من با طرح شما جلو رفتم و با طرح کیائوژی هم یکی هست.راستش رو بخواین من خودمم دیگه اون فایل رو ندارم .گویاه به اشتباه برادرم فایلی که تهیه کرده بودم و روی صفحه دسکتاپ بود پاک شده هر چند که زیر بار نرفت :D اما دست خودمم زیر پوست گردو رفته.من گمون نکنم اشتباهی باشه چون دقیقا اون هم 10ها بار چک شده شما از طریق سیمکسی مدار به راحتی میتونی قطعه رو متصل کنی اون مقاومت هم که دورش خط کشیدی ندید میگم 33 کیلو هست که باید باشه وبه تایمر555 مربوط هست واز طریق مقاومت 220 اهم به خط تغذیه متصل میشه توی پارت لیست هم باید شماره اون قطعه مشخص باشه حالا کجا مشکل پیدا کردین نمیدونم تما م شماره ها هم درست هستن توی پارلیست با شماتیک شما شماره بندی شدن پس نگران نباشید

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 24 دی1394 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نمیدونم چی بگم والله!!!!! یعنی به همین سادگی اطلاعات پایه ایت پاک شدن؟؟؟ :-\ یعنی دیگه ازین پس از شما متقاضی هیچ چیزی در این زمینه نباشیم دیگه؟؟ :(
چه حیف. ولی خوب در مورد این مدار که تاکنون ازش هیچ پی سی بی قطعی و تایید شده ای نبوده برای اولین بار خود بنده تا کاملاً کنترل نکنم وخیالم راحت نشه دستو دلم نمیره که به چاپ و کارای بعدیش اقدام کنم. بالاخره در مدار شلوغ پلوغی مثل این با هرقدر دقّت باز هم احتمال خطا وجود داره.

جمعه 25 دی1394 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه فقط طرح پی سی بی که زده بودم رفته مابقی که سرجاشون هستن وقت کنم دوباره میزنم.اما خیالت راحت مشکلی تو پی سی بی پیدا نمیکنی مگه اینکه برق منم گرفته باشه مثل اقا محسن خودمون :D بعدش هم من فایل سیلک رو قرار دادم که از روی اون میتونی خطوط رو روی قطعات دنبال کنی اگه اشتباهی باشه که میدونم نیست قابل جبرانه :)

جمعه 25 دی1394 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام جون، خوب بنده که نمیدونم دقیقاً سیلک به کدوم فایلها میگن. مهمترین فایل برام اونیه که تراکها همراه اسم و میزان قطعات با هم موجودن. هرچی که اسمشه دو رنگ نزدیک همند؛ سیاه و آبی سیر. وقتی روی A4 پرینت بگیری نمیشه تمایزی بینشون قایل شد و پدر چشم و چالو در میاره تا تراکها رو دنبال کنی و شدید گیج کنندست( حداقل برای بنده اینطوریه) :(

شنبه 25 دی1394 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمود جان دیگه چی بگم اگه فایلها پاک نشده بود میتونستم کمکت کنم اما الان کاریی از دستم بر نمیاد.خب پرینت رنگی بگیر کاری نداره که .اره همون هست که برای راحتی مونتاژ قرار دادمش.طرح هم کامله نمیدونم واسه چی شک میکنی خب طبیعیه یک مدار با این همه قطعه ریز بخواد فشرده بشه گیج کننده میشه اما اگه از روی همون فایل و قطعاتی که هست جلو برین مشکلی پیش نمیاد قطعات هم با شماتیک شما قطعه گذاری شده فقط اسم هاشون فرق میکنه از روی پارت لیست میتونی مشخص کنی

شنبه 26 دی1394 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
بهرام نوشته است:
محمود جان دیگه چی بگم اگه فایلها پاک نشده بود میتونستم کمکت کنم اما الان کاریی از دستم بر نمیاد.خب پرینت رنگی بگیر کاری نداره که .اره همون هست که برای راحتی مونتاژ قرار دادمش.طرح هم کامله نمیدونم واسه چی شک میکنی خب طبیعیه یک مدار با این همه قطعه ریز بخواد فشرده بشه گیج کننده میشه اما اگه از روی همون فایل و قطعاتی که هست جلو برین مشکلی پیش نمیاد قطعات هم با شماتیک شما قطعه گذاری شده فقط اسم هاشون فرق میکنه از روی پارت لیست میتونی مشخص کنی

سلام به همه
البته در صورت پاک شدن فایل های مهم هم می توان با نرم افزار ریکاوری نمود
البته بعضی فایل ها درون سطل آشغال درایو c می ماند

شنبه 26 دی1394 - 1:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان یه توضیح کلی از نحوه درست کردن سیم پبچ و میله فوریت .شامل قطر سیم تعداد دور و .... میتونید لطف کنید بزارید

شنبه 17 بهمن1394 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehdi1393 نوشته است:
سلام دوستان یه توضیح کلی از نحوه درست کردن سیم پبچ و میله فوریت .شامل قطر سیم تعداد دور و .... میتونید لطف کنید بزارید

خواهش میکنم. سیمپیچ فریت 2X45 دور باید روی یک فریت بپیچید .قطر سیم هم 020
کویل امگا هم به این ترتیب هست 12.3.5.12 دور هست که با قطر خارجی12 سانت وداخلی 6 سانت ودر بعضی جاها قطر خارجی 9 سانت و داخلی 5 سانت هست

شنبه 17 بهمن1394 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
بهرام نوشته است:
mehdi1393 نوشته است:

خواهش میکنم. سیمپیچ فریت 2X45 دور باید روی یک فریت بپیچید .قطر سیم هم 020
کویل امگا هم به این ترتیب هست 12.3.5.12 دور هست که با قطر خارجی12 سانت وداخلی 6 سانت ودر بعضی جاها قطر خارجی 9 سانت و داخلی 5 سانت هست

سلام به همه
استاد بهرام لطفا اگر امکانش را دارید در مورد کویل و اندازه هایش تصویری آموزش دهید تا همه به راحتی و بدون اشتباه بتوانند بسازند
تازه شنیدم هنر نقاشی شما هم دست کمی از مهارتهای الکترونیکی شما ندارد
تازه سیمکشی ها هم کمی پیچیده به نظر می رسد اگر بتوانید واضح ترش کنید دیگه عالیه

شنبه 17 بهمن1394 - 2:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان با عرض معذرت میشه بنده رو به قسمت پی دی Totem هدایت کنید آخه آدرس رو ندارم ممنونم دوستان عزیز

شنبه 17 بهمن1394 - 7:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 65 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure