انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:08pm

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

AMIRHOSEIN نوشته است:
Robin hood نوشته است:
سلام دوست عزیز
دیدی آقا نتایج عملکرد این دستگاه برای همه جالب بود و بقول خودتون شیطونه! پس به ما حق میدادین که مقداری تردید به تست ها داشته باشیم من اصلا الکترونیک بلد نیستم ولی مطالعات زیادی در زمینه فلزیاب داشتم اینطور تست و نتیجه ای خیلی برام جالب بود. بهر حال ساخت این کار من نیست و کار را به کاردان باید سپرد با توجه به تسلطی که شما به ساخت این دستگاه دارید و همچنین کمک اساتید، باید امیدوار باشیم که دستگاه خوبی برا ساخت باشه، ایشالا
موفق و موید باشید

عزيزم منم الكترونيك نخوندم خب.من اولش بهتون عرض كردم تو ايرانپالس هم نوشته بودن سخته.آقاي صحرايي خودش گفته بود بيخيال بشيد.سخت بودنش نقطه ضعفشه اما كارايي بالاش نقطه ي قوتش.ضمنا برا منم اولش تعجب آور بود دو تا ازش فيلم داشتم و دارم كه اولش باور نميكردم ولي الان خيلي ساده با اين اتفاق كنار اومدم.ميدوني مشكل چيه و دليل اين همه تعجب چيه؟دليل اينه كه هركي هر فلزيابي كه داره مياره ميذاره تو سايت.به نظر من بايد اول تحقيق بشه و اگه نتيجه داد بزاريم.اينجوري هم سايت حرفه اي تر ميشه هم پول و هزينه و مهمتر وقت كمتري صرف ميشه.همگي روي يك فلزياب خوب كار كنن بهتر از اينه كه رو ده تا فلزياب كه نميدونن بردش چقده تفكيك داره . . . كار كنن
اگرم از لحن من تو اون تاپيك ناراحت شدي دستتو ميبوسم عذر مي خام حلالم كن @};-

سلام امیر خان، خواهش میکنم دوست عزیز ناراحتی چرا ؟ [-X هدف این بود که اطلاعرسانی دقیقتر بشه تا دوستان با این سیستم آشنا بشن، من تا حالا هیچ سیستمی نساختم و برنامه ای برا ساخت ندارم! بهر حال توضیحات شما خیلی خوبه و از طرفی هم مطمئناً باسواد این رشته هستید همه اینها کافیه که به دوستان در اینجا کمک کنید. از طرفی هم این صحبت شما هم کاملا درسته که یک دستگاه خوب بهتره از ده تاست. مطمئنا بعد از اپلود فیلم و عکسهای جدید و توضیحات کاملترتون بخصوص در مورد عملکرد دستگاه دوستتون این بخش رونق میگیره... پیروز باشید :)

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 12:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:
دوست عزیز همانطور که در عکس میبینی یک سرشون به جای وصل نیس چرا؟ قسمتی که green نوشته منظورمه؟ شما اینجا رو به جای وصل کردید یا نه؟ چون برام خیلی جالبه یعنی باید یک سر این مدار به جای وصل بشه وگرنه چگونه کار میکنه این قسمت؟

اون رنگ سيم هاييه كه از دو سر ال 7 ميره به سيم پيچ

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 12:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اين هم فريتي كه ساختم

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی از عکسهای که گذاشتید....دوست عزیز فاصله سیم پیچها از هم روی فریت چقدره؟..پس فریت بالای مدار گذاشتی نه بین سیم پیچ اصلی و برد درسته؟....و نحوه سیم پیچی سیم پیچهای فرستنده و گیرنده رو هم واضح میگید که چگونه است؟ مرسی

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اينم پنل كنترل دستگاهمه.خيلي ساده.حوصلم نيومد خوشگلش بكنم.مهم كارايي دستگاهه

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی جالبه، به نظر من یک از مهمترین مزیتهای یک دستگاه خوب سادگی و اپراتوری راحتشه، خوب با این اوصاف سیستم شما هم بعید میدونم کارش مشکل باشه. ;)

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
چه جالب!

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:
مرسی از عکسهای که گذاشتید....دوست عزیز فاصله سیم پیچها از هم روی فریت چقدره؟..پس فریت بالای مدار گذاشتی نه بین سیم پیچ اصلی و برد درسته؟....و نحوه سیم پیچی سیم پیچهای فرستنده و گیرنده رو هم واضح میگید که چگونه است؟ مرسی

بله بين مدار و سيم پيچ نذاشتم.ميدونم تو يكي از فايل هاي ارساليم فريتو بينشون قرار داده.ولي تو اون يكي بالاش.من اينجوري ساختمش.اونجوري شبيه زرافه ميشد!! شايدم اونجوري كاربرد و عملكردش بيشتره.
وايسا نقشه ي سيم پيچارم بذارم...

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسنت بر شما. @};-

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منظورتون از اینکه این مدار مشکله تنظیمات سیم پیچ هاست؟!
شما که تجربشو دارید بعدیشم بخواهید بسازید بازم مشکله؟
هدفم از این سوالات اینه که شما این راه رو رفتید و به قول خودتون داغون شدید! حالا ممکنه با راهنمایی شا بقیه راحت تر بسازند؟
ممنون

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 1:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure