انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:29am

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
تو سایت ایران پالس یه خارجیه ساخته بود فیلمشو دیدم سکرو از 2 متر میزد حالا نمیدونم واقعی بود یا نه

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 5 اردیبهشت1392 - 12:46am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
من اون فیلمی که سکه هارو ا 3 متری میزنه دارم و دیدمش..خیلی جالب هست...توی انجمن های خارجی بحث pd 3200 خیلی هست که دستگاه خوبیه.فایلش رو میزارم واسه دوستان.فقط یه اشکالی که داره اون با میکرو کار میکنه و فایل هگز اون دمو هست.ولی همونم واسه بعضیا که کارشون اینه میتونن راحت بعد از مدتی باز پروگرام کنن...ولی کلا اگر کسی بتونه اینو بساز فکر کنم در اولین فرصت موفق بشه :D
ممنون امیرحسین

خاهش ميكنم دوست عزيز.نه بهتره بگم داداش.اون رديابه حرف نداره.خودم ساختمش.اونم نسبت به طلا حساسه.اگه ولتا‍ژ زياد باشه آي سي ال ام 386 دار فاني را وداع مي گويد!!!و جوري وداع مي گويد كه آدم نميفهمه سوخته.ولتاژ خروجي بعد از وفات جناب ال ام،كمتر از 1 ميشه.پس بايد از معادلاش استفاده كرد.
به جرات ميگم حتما بسازيدش

@};- كوچيك همه،امير حسين @};-
تصویر

جمعه 5 اردیبهشت1392 - 12:47am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
تو سایت ایران پالس یه خارجیه ساخته بود فیلمشو دیدم سکرو از 2 متر میزد حالا نمیدونم واقعی بود یا نه

ديدم مال اونارو.34 صفحه دربارش بحث كردن آخرشم نساختن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مداري كه تو ايران پالس بود به نظرم دسكاري شده بود يكي دوتا از خازناش اشتباه بود و فيبرشم بعضي جاها ايراد داشت.نظريه هاي متفاوت داده بودن.بيخيالش

تصویر

جمعه 5 اردیبهشت1392 - 12:49am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خارجيه رو هم ديدم.ولي فكر نكنم دسگاهش اين باشه.من ايرانيشو دارموسه نفرن يكيم متر ميكنه.زنجاني هستن.

تصویر

جمعه 5 اردیبهشت1392 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز
دیدی آقا نتایج عملکرد این دستگاه برای همه جالب بود و بقول خودتون شیطونه! پس به ما حق میدادین که مقداری تردید به تست ها داشته باشیم من اصلا الکترونیک بلد نیستم ولی مطالعات زیادی در زمینه فلزیاب داشتم اینطور تست و نتیجه ای خیلی برام جالب بود. بهر حال ساخت این کار من نیست و کار را به کاردان باید سپرد با توجه به تسلطی که شما به ساخت این دستگاه دارید و همچنین کمک اساتید، باید امیدوار باشیم که دستگاه خوبی برا ساخت باشه، ایشالا
موفق و موید باشید

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 8:31am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Robin hood نوشته است:
سلام دوست عزیز
دیدی آقا نتایج عملکرد این دستگاه برای همه جالب بود و بقول خودتون شیطونه! پس به ما حق میدادین که مقداری تردید به تست ها داشته باشیم من اصلا الکترونیک بلد نیستم ولی مطالعات زیادی در زمینه فلزیاب داشتم اینطور تست و نتیجه ای خیلی برام جالب بود. بهر حال ساخت این کار من نیست و کار را به کاردان باید سپرد با توجه به تسلطی که شما به ساخت این دستگاه دارید و همچنین کمک اساتید، باید امیدوار باشیم که دستگاه خوبی برا ساخت باشه، ایشالا
موفق و موید باشید

عزيزم منم الكترونيك نخوندم خب.من اولش بهتون عرض كردم تو ايرانپالس هم نوشته بودن سخته.آقاي صحرايي خودش گفته بود بيخيال بشيد.سخت بودنش نقطه ضعفشه اما كارايي بالاش نقطه ي قوتش.ضمنا برا منم اولش تعجب آور بود دو تا ازش فيلم داشتم و دارم كه اولش باور نميكردم ولي الان خيلي ساده با اين اتفاق كنار اومدم.ميدوني مشكل چيه و دليل اين همه تعجب چيه؟دليل اينه كه هركي هر فلزيابي كه داره مياره ميذاره تو سايت.به نظر من بايد اول تحقيق بشه و اگه نتيجه داد بزاريم.اينجوري هم سايت حرفه اي تر ميشه هم پول و هزينه و مهمتر وقت كمتري صرف ميشه.همگي روي يك فلزياب خوب كار كنن بهتر از اينه كه رو ده تا فلزياب كه نميدونن بردش چقده تفكيك داره . . . كار كنن
اگرم از لحن من تو اون تاپيك ناراحت شدي دستتو ميبوسم عذر مي خام حلالم كن @};-

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:13am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ضمنا دوستان،يكي از دوستام يك فلزياب شركتي خريده يني دست ساز نيست.اونو ازش ميگيرم بازش ميكنم و فيبرشو با ليست قطعاتشو براتون ميفرستم.اونم واقعا عالي كار ميكنه.چند نمونه هم ازش عكس ميگيرم.هم لوپ ميخوره هم آنتن.حتما براتون ميذارمش.وقت گرانبهاتونو با گلد اسكن و دلتا پالسو بقيه كاردستيا هدر نديد.
البته قبل از اينكه اينو بذارم اون MFD دادش گلم علي رو بسازيد.نتيجه گرفتم توپ توپه و ساختش آسون.
دوستون دارم خيلي زياد :x

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام...دوست عزیز اگر این مدار رو ساختید دو قطعه l7 , c9 یک سرشون به جای وصل نشدن و فقط نوشته green ....لطفا" در این زمینه بیشتر توضیح دهید..مرسی

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:34am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

fabienmartin نوشته است:
باسلام...دوست عزیز اگر این مدار رو ساختید دو قطعه l7 , c9 یک سرشون به جای وصل نشدن و فقط نوشته green ....لطفا" در این زمینه بیشتر توضیح دهید..مرسی

از رو شماتيك ميگي دوست عزيز؟يا از رو فيبر؟من الان فيبرو بازنگري كردم مشكلي نداره.اما از رو شماتيك كه نگاه كني C9 به دنبال ال 7 بسته شده و آخرشم بهش وصل شده.به شماتيك دقت بكن خودت.ال 7 سيم پيچهكه سي 9 به دو سر سيم پيچ بسته شده.راحته كجاش مشكل داري؟
ببين اون قسمتي كه قرمز كشيدم فرض كن سيمه و اون دايره هاي آبي محل اتصاله.ديگه نميدونم چطوري بيان كنم.اميدوارم به درد خورده باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

تصویر

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 11:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز همانطور که در عکس میبینی یک سرشون به جای وصل نیس چرا؟ قسمتی که green نوشته منظورمه؟ شما اینجا رو به جای وصل کردید یا نه؟ چون برام خیلی جالبه یعنی باید یک سر این مدار به جای وصل بشه وگرنه چگونه کار میکنه این قسمت؟

جمعه 6 اردیبهشت1392 - 12:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 51 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure