انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 9:18pm

پاسخ به موضوع  [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

درود خدمت اساتید و دوستان گل برای ساختن این مدار کدوم شماتیک رو بسازیم

شنبه 13 خرداد1396 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
از این مدار چندتا شماتیک مختلف هست که البته فرق زیادی ندارن و تفاوتشون در سری نکات جزیی .90 درصد کسانی که ساختن هم به برد بیشتر از 30 سانت نتونستن برسن چون ریزه کاری زیاد داره و جزییاتش گفته نشده.به هر حال شما اگه مایل هستید که بسازید بنده مدار پی دی آلونسو ساخت آندریاس رو پیشنهاد میکنم تمامی اطلاعات و نقشه های لازم در این تاپیک موجوده
http://www.longrangelocators.com/forums ... hp?t=18956

پنج شنبه 18 خرداد1396 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

میلاد33 نوشته است:
از این مدار چندتا شماتیک مختلف هست که البته فرق زیادی ندارن و تفاوتشون در سری نکات جزیی .90 درصد کسانی که ساختن هم به برد بیشتر از 30 سانت نتونستن برسن چون ریزه کاری زیاد داره و جزییاتش گفته نشده.به هر حال شما اگه مایل هستید که بسازید بنده مدار پی دی آلونسو ساخت آندریاس رو پیشنهاد میکنم تمامی اطلاعات و نقشه های لازم در این تاپیک موجوده

سلام
آقا میلاد این پی دی ساخت آلونسو رو اگه بسازیم جواب میده ؟
تا الان کسی تونسته باهاش نتیجه بگیره

پنج شنبه 18 خرداد1396 - 11:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از من میشنوی نساز

جمعه 18 خرداد1396 - 12:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
shavan نوشته است:
میلاد33 نوشته است:

سلام
آقا میلاد این پی دی ساخت آلونسو رو اگه بسازیم جواب میده ؟
تا الان کسی تونسته باهاش نتیجه بگیره

سلام خیلی بعیده که این مدار جواب بده به عقیده من تمام جزییات لازم برای ساخت این مدار عمومی نشده و شما اگه دنبال مدار یون یاب هستی من مدار فرانکو رو پیشنهاد میدم که بچه های همین انجمن خیلی روش زحمت کشیدن و به موفقیت هایی هم رسیدن

جمعه 18 خرداد1396 - 12:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

میلاد33 نوشته است:

درود میلاد جان
در خصوص راهنمایی که فرمودی سپاسگذارم فقط در مورد اینکه میفرمائید بیش از 30 سانت جواب گرفته نشده احساسم با توجه به مطالعه ای که روی مدار داشتم اینه که یکی اختلاف فاحشی که بین قطعات داخل ایران و انونطرف هست یکی هم نحوه درست کردن دوتا سیم پیچ همچنین محل قرار گرفتن اونا رو باید بیشتر بررسی کرد تا به بهترین نتیجه رسید در حقیقت چیزی که من میخوام بسازم با توجه به یه سری اطاعات اندکی که از میدان ها و فرکانس ها دارم هست که با توجه به اونا و بعد استفاده از قطعات مرغوب و در نهایت تست و خطا بر روی سیم پیچ ها و نحوه نصب اونا و در نهایت ازمایش در محیطی که از حضور چند میدان مطمئن هستم بتونم کاری انجام بدم والا حرف شما کاملا درسته و تعداد کاملا انگشت شماری از دوستان ازاین مدار جواب گرفتن من مدار فرانکو رو هم ساختم و به زودی شروع به ازمایشات متعدد میکنم ولی در کل نه پی دی نه فرانکو اون چیزی که تو ذهنم هست نیستن دنبال یه مدار واقعی میدان یاب میگردم که فرکانس زمین و خیلی چیزهای دیگه رو در اون لحاظ کرده باشن

جمعه 19 خرداد1396 - 6:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز لطفا موفقیتها ، شکستها ، و تجارب خود در رابطه با این مدار و مدارات مشابه ، بیان فرمایید ، قطعا بیان نمودن تجارب به پیشرفت این پروژه کمک شایانی میکند .
متشکرم.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 13 تیر1396 - 3:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود من ۲ بار ساختم اما هر دوبارش فقط ۳۰ سانت بیشتر نزد
اگر خوب بود الونسو پخشش نمیکرد که الان خودش ۱۰۰ ملیون برا فروش گزاشته
فقط اونی که ساخته و الان در دسترسشه اگر‌میتونه فرکانس فریت رو با امگارو هر دورور روی ۷۵ تنظیم کنه ببینم چه اتفاقی میفته خبر بده!

یکشنبه 9 مهر1396 - 1:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان
یک سوال برام پیش اومده اخه مداری که تغریباهیچ کس نتونه درست کنه چرا اینجورازش تبلبق میکنن نوشته 3تاالنگودر3متربعدخوداین اقاهم مدارش خراب شده نتونسته راه بندازه یاشایدم راه انداخته من نتونستم توتاپیک پیداش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان باتجربه که میخواین مداربزاریدازمدارخودتون اطمینان پیداکنین بعدبگین اینقدبردداره یااینجوری کارمیکنه
مثل دوست عزیزمون سار2روگذاشته گفته هم که میخوام به پیش ببرمش
استادحمید چندتا مدارگذاشتن وصددرصدم 99درصد ازبچه هاتوتستاشون موفق بودن شاگرد استادی چون حمید باشیدتامدارتون نتیجه بده :-w
این مدارمثل این بودکه بریم لب چشمه تشنه برگردیم

جمعه 14 مهر1396 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alamut777 نوشته است:
هستن ادمایی ک برد بالا دارن ومن دیدم اما از اونها هیچ وقت کمکی نمیرسه حتی یک قطره...من پیامهای طراحو میخوندم دیدم که یجورایی داره از نکات ریز دیگران هم استفاده میکنه و میگه بسازیدش خودش هم در کنارش بهره میبره
من سوالم اینه فریت رو میخام کالیبره کنم ایا باید ولوم قبل صدای بوق باشه یا بعدش ک بوق داشته باشم و کالیبرروانجام بدم
ما میخایم ب ی نتیجه ای برسیم ک ایا بعد از اتمام همه مراحل ایا مدار ایراد داره نه اینکه مدارو نمیتونیم بسازیم بندازیم مقصر طراح.طراح عملا گفت این مدار هیچ ایرادی نداره گفتم تا س متر زیرو میزنه گفت یس گفت خیلی معدودن کسایی ک ساختن چون اون نقطه سحرو جادو با میکرومتر باید پیدا شه من نمیتونم با دست پیداش کنم شما میتونی فک نمیکنم

اگه تاپیک خود اندریاس ومطالعه کرده باشید تقریبا صفحات اخر مدار یک برد اضافه براین مدار داره و یکی از کاربرا میپرسه که ایا این یک راز هست وعمومی نمیکنید که درجواب میگه البته که نه
مدار دوتا ایسی فکرمیکنم۱۴پین داره کلا ی چیزی کم داره

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

جمعه 12 آبان1396 - 11:03am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 974 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Roverc2 و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure