انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 10:41am

پاسخ به موضوع  [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 98  بعدی
 PD 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
babrestan نوشته است:
۰ درصد =))
البته اون نسبت به فکر و تلاش خودش گفته ۱۰ درصد
ایا تو این سیستم تریمر استفاده شده؟

نه تریمری در کار نیست

بعدم تو دنیا تا الان 10489 نفر رو pd کار کردن :)] حدستون چیه بنظرتون چند نفرشون موفق شدن ؟ :-B

شنبه 6 دی1399 - 10:32pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
shojadel نوشته است:
درود استاد سنه دژ
من هنوز نتونستم پى دى رو بسازم . پى دى كه شما ساختى چنانچه كليد روى پسيو باشه هنگام جرقه زدن باطرى فقط ال اى دى زرد روشن ميشه يا اينكه ابتدا سبز بعد زرد ؟ برقرار باشيد @};-

قراره مگه بتونی @-)
بر من تو پسیو چراغ نارنجی
توی پیدی قبلیم لامپو با حساسیت زیاد اول سبز بعد جلوتر ک میرفتم نارنجی اما اینیکی نارنجی
جهانبین تو خودت نرسیدی بهش جواب ادمو درست نمیدی برسی بهش چی میکنی یجایی مورگان از تریمر صحبت کرده
به نظر من تو ایران جناب سنه دژ :D تو خارج فقط زیر ۱۰ نفر
اگه فک میکنی ده سال وقت داری باید بسازیش وگرنه بیخیال شی بهتره

شنبه 6 دی1399 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
shojadel نوشته است:
درود استاد سنه دژ
من هنوز نتونستم پى دى رو بسازم . پى دى كه شما ساختى چنانچه كليد روى پسيو باشه هنگام جرقه زدن باطرى فقط ال اى دى زرد روشن ميشه يا اينكه ابتدا سبز بعد زرد ؟ برقرار باشيد @};-

قراره مگه بتونی @-)
توی پیدی قبلیم لامپو با حساسیت زیاد اول سبز بعد جلوتر ک میرفتم نارنجی اما اینیکی نارنجی
جهانبین تو خودت نرسیدی بهش جواب ادمو درست نمیدی برسی بهش چی میکنی یجایی مورگان از تریمر صحبت کرده

22 نفر :)]

من شاید چیزی زیادی نمیدونم :ymsigh:

پیدی چنان کینه و طمعی بوجود اورده که منفعت اینجا موج میزنه i-) کلا هیچوقت اینکه تلاشمون نتیجه نگرفته کسی رو سرد نکنیم --- شاید جواب به سادگی یه تست باشه ولی ساخت سختی های اولیه رو همه باید طی کنن

آخرین بار توسط جهان بین در شنبه 6 دی1399 - 11:32pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 6 دی1399 - 11:09pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منفعت چی؟اینکه چندین سال زحمت کشیدی اسمشو میزاری منفعت خودت چن ساله داری زحمت میکشی!کار از منفعت گذشته همش زحمت و تلاش هزینه بدون نتیجه بوده اگر بخوای جواب بگیری باید عمر پاش بزاری!وقتی هیشکی چیزیو رعایت نکرده چطور میتونه جواب بگیره قطعا برد شجاع دل هم یک تکه هست چطور جواب بگیره شما بردت یک تکه اما قطعات رو رعایت نکردی باید مطالعه بیشتر میکردی که زمان زیادی از ادم میگیره
منم که فقط ساختم انقد فکر کردیم ک نگو

آخرین بار توسط babrestan در شنبه 6 دی1399 - 11:34pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 6 دی1399 - 11:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
shojadel نوشته است:
درود استاد سنه دژ

سلام
بنظر نمیاد که شما پی دی رو نساخته باشین ، یا شاید منظورتون راه اندازی کامل باشه
به هر حال
جرقه معمولا بیزر رو به صدا درمیاره .
چراغ سبز نیز ، زودتر از زرد فعال میشه چون حساستر هست و برای هیمن قبل از بیزر واکنش میده
هنگام زدن اتصال کوتاه ، چون نیروی زیادی وارد مدار میشه ، معمولا هردو چراغ پشت سرهم روشن میشن که این حرکت نیز چون سریع است ، بچشم ما هردو باهم روشن میشن
چراغ سبز نیز فقط زمانی بتنهایی روشن میشود که سنس ضعیف باشد و به حد کامل نرسیده باشد . این حالت براحتی در تستهای ساختگی ، پدیدار نمیشه و معمولا هردو چراغ با سنس روشن میشن

البته چگونگی اتصالات و سویچ نیز مهم است و میتوان این حالتها را تغیر داد
اگر اتصالات درست نباشه ، ممکن است بازم مدار کار بکنه اما عکس العملهای متفاوتی در چراغها خواهیم داشت

البته بنده ترتیب چراغها رو دوست ندارم و جاشونو عوض میکنم
زرد باید اخطار بده و سبز علامت تائید باشه

لا اله الا هو

شنبه 6 دی1399 - 11:32pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جالب اینجاست من مدارم کامل نبود فقط هم قسمت فلزیاب رو اماده کرده بودم واسه هدف نه ولی واسه لامپ همین سنسهارو داشتم

شنبه 6 دی1399 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
منفعت چی؟اینکه چندین سال زحمت کشیدی اسمشو میزاری منفعت خودت چن ساله داری زحمت میکشی!کار از منفعت گذشته همش زحمت و تلاش هزینه بدون نتیجه بوده اگر بخوای جواب بگیری باید عمر پاش بزاری!وقتی هیشکی چیزیو رعایت نکرده چطور میتونه جواب بگیره قطعا برد شجاع دل هم یک تکه هست چطور جواب بگیره شما بردت یک تکه اما قطعات رو رعایت نکردی باید مطالعه بیشتر میکردی که زمان زیادی از ادم میگیره
منم که فقط ساختم انقد فکر کردیم ک نگو

حالا عجیبه میگید چهار سال ولی خب اینجوری باید همه پستهای مربوط رو حفظ باشید ----من از بس پستهای مربوط و مهم تو تاپیکهای که مهم و مرتبط هم هستن رو بالای 150 بار خوندم قشنگ روزها مطالعه که خدا شاهده تو سرم بصورت صوتی مثل کلید اسرار تکرار میشد =)) و مورد بوده که تو خواب داشتم فریت نصب میکردم و بیدار شدم یه نکته رو فهمیدم :D شاید دیگه اون ادم سابق نشم :(( ولی خب این همه ماجرا نیست :ymhug:

شنبه 6 دی1399 - 11:56pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

همشو حفظم :D صفحه چندشو میخوای بپرس =)) میتونم کلمات رو هم برعکس بگم
منم شب خوابیدنی دارم فریت تنظیم میکنم صب بلند شدنی پیدیو دارم چپو راست میکنم بوق میگیرم
یبار کوبیدمش دیوار انقد حال داد پیشنهاد میکنم این کارو انجام بدی .
باید بزاریش کنار یمدت نفس راحت بکشی

آخرین بار توسط babrestan در یکشنبه 6 دی1399 - 12:08am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 6 دی1399 - 12:02am
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
shojadel نوشته است:
درود استاد سنه دژ

قراره مگه بتونی @-)

درود::: در پنج مکان ‌؛ باید خازن‌ها به دقت تنظیم باشند؛ این کار برای هدف نهایی که از مدار انتظار داریم بسیار مهمه؛ البته باید بدونیم چه چیز رو بر چه مبنایی تنظیم میکنیم؛ موفق باشید

یکشنبه 6 دی1399 - 12:03am
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بقیشم بگو دیگ زورو مثل اون فیلم ک میرفت مردمو نجات میداد نجات دهنده پیدیگان باش
و در ادامه هر کسی میخواد بسازه
خستگی ناامیدی ترس و شک خودتو برای همه اینها اماده کن مسیر موفقیت اسون نیست

یکشنبه 6 دی1399 - 12:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 975 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 98  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure