انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:47pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 کمک در مورد نرم افزار داخلي RAM دستگاه تصويري Runabout 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از دوستان و اساتيد محترم خواهش ميکنم اگر کسي نرم افزار داخلي ram رانبوت رو داره دريغ نکنه و يا اينکه از کجا ميشه تهيه کرد, چون هر چقدر با شرکت locators صحبت کرديم و حتي خواهش وتمنا..... به بهانه تحريم بودن ايران از دادن اين نرم افزار سر باز ميزنه, و دسگاه ما بخاطر نداشتن اين نرم افزار کوچک از کار افتاده و داره خاک ميخوره, لطفا اگه کسي ميتونه کمکي بکنه دريغ نکنه.

جمعه 18 تیر1394 - 12:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا افشین سیستم را از کجا و به چه قیمت خریدید و آیا با این سیستم اصلاٌ کار کرده اید و چطور نرم افزار این سیستم را گم کرده اید
قبلاٌ این نرم افزار در سایت locators به صورت رایگان دانلود میشد ولی الان باید بابت این نرم افزار مبلغ ناقابل 2750 دلار به شرکت locators به صورت کارتی پرداخت نمایید .

جمعه 18 تیر1394 - 3:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام سيستم جان, ممنونم, والا مااين دسگاه رو ٨سال پيش از دبي به قيمت ٩٠٠٠ دلار خريديم, کارکردش حرف نداشت, من خودم سه سال باهاش کارکردم, ولي بخاطر يه ايراد کوچيک دسگاه رو دست يه نامردي واسه تعمير دادن, که ايشون هم پس از کلي استفاده از دسگاه, از پس دادنش طفره ميرفت که در نهايت پس از کلي درگيري و دعوا سنگ تموم گذاشته بود و ram دسگاه رو خالي کرده بود و با نامردي تمام عکس حيات وحش توش ريخته بود که بعد از بررسي معلوم شد, در ضمن سيستم جان ما حتي به اين شرکت نامرد لوکاتورز گفتيم که پولش رو هم پرداخت ميکنيم ولي انگار نه انگار, در ضمن اقا سيستم نرم افزاري رو که فرموديد کجاي سايت قرار داره ؟چرا من پيداش نميکنم؟اگه ممکنه لينکش رو به من بديد ممنون ميشم, يه چيزديگه اين نرم افزار که ميگم به غير از اون نرم افزار تصويري (geosurveyor ) هست که توي لب تاپ نصب ميشه و اسکن ها رو نشون ميده, اين که من ميگم يه نرم افزار کوچيک داخل دسگاه هست که روي يک ram از نوع قديمي کم ظرفيت نصب ميشه, که حکم قفل سخت افزار سيستم رو داره, ممنون

جمعه 19 تیر1394 - 12:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا افشین
متوجه قفل سخت افزاری نشدم.
یعنی سیستم شما اصلاٌ روشن نمیشود و یا روشن میشود ولی اسکن نمیکند
میتونید عکس ارسال کنید تا اگر توانستم به شما کمک کنم

جمعه 19 تیر1394 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افشین جان شما باید دنبال فروشندگان این دستگاه بگردی
اونا میتونن از رو یه دستگاه دیگه این فایل رو کپی کنند

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 19 تیر1394 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دلتا جان اين کار رو هم انجام دادم ولي هيچ يک از اقايون به اين کار رضايت نميدن, چون هم اينکارو بلد نيستند يا اينکه ميترسند پشت دسگاه رو باز کنن خرابکاري کنن, اخرين حرفي که ميزنن اينه که خداتومن پول بده دسگاه رو بفرستيم کارخونش درست کنن

جمعه 19 تیر1394 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم نوشته است:
سلام آقا افشین
متوجه قفل سخت افزاری نشدم.
یعنی سیستم شما اصلاٌ روشن نمیشود و یا روشن میشود ولی اسکن نمیکند
میتونید عکس ارسال کنید تا اگر توانستم به شما کمک کنم

والا سيستم جان هر کار ميکنم نميتونم عکس بفرستم چون با گوشي ميام شايد نميشه, عرض کنم که دسگاه روشن ميشه ولي به لپ تاب ديتا ارسال نميکنه, وقتي شبکه Lan مربوط به دسگاه رو تو لب تاپ باز ميکني ميبيني که sent هست ولي recieve صفره, به يکي دو تا متخصص کامپيوتر و شبکه هم نشون دادم همشون ميگن فايل يا نرم افزار توي Ram پاک شده.

جمعه 19 تیر1394 - 10:10pm

afshin نوشته است:
سلام سيستم جان, ممنونم, والا مااين دسگاه رو ٨سال پيش از دبي به قيمت ٩٠٠٠ دلار خريديم, کارکردش حرف نداشت, من خودم سه سال باهاش کارکردم, ولي بخاطر يه ايراد کوچيک دسگاه رو دست يه نامردي واسه تعمير دادن, که ايشون هم پس از کلي استفاده از دسگاه, از پس دادنش طفره ميرفت که در نهايت پس از کلي درگيري و دعوا سنگ تموم گذاشته بود و ram دسگاه رو خالي کرده بود و با نامردي تمام عکس حيات وحش توش ريخته بود که بعد از بررسي معلوم شد, در ضمن سيستم جان ما حتي به اين شرکت نامرد لوکاتورز گفتيم که پولش رو هم پرداخت ميکنيم ولي انگار نه انگار, در ضمن اقا سيستم نرم افزاري رو که فرموديد کجاي سايت قرار داره ؟چرا من پيداش نميکنم؟اگه ممکنه لينکش رو به من بديد ممنون ميشم, يه چيزديگه اين نرم افزار که ميگم به غير از اون نرم افزار تصويري (geosurveyor ) هست که توي لب تاپ نصب ميشه و اسکن ها رو نشون ميده, اين که من ميگم يه نرم افزار کوچيک داخل دسگاه هست که روي يک ram از نوع قديمي کم ظرفيت نصب ميشه, که حکم قفل سخت افزار سيستم رو داره, ممنون

با سلام
بنده Runabout دارم اما پشتشو باز نکردم. Ram دستگاه چه جوریاس از چه نوعه جدا میشه یا نه؟ اطلاعاتشو چطور میشه کپی کرد؟

سه شنبه 13 مرداد1394 - 2:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash9001 نوشته است:
afshin نوشته است:

با سلام
بنده Runabout دارم اما پشتشو باز نکردم. Ram دستگاه چه جوریاس از چه نوعه جدا میشه یا نه؟ اطلاعاتشو چطور میشه کپی کرد؟

سلام اگه رم رو بیرون بیاری دستگاه حین کار خطا میده

سه شنبه 13 مرداد1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

afshin نوشته است:

سلام افشین عزیز
ممکنه کمی درباره کارکرد دستگاه و تجربیاتتون توضیح بدید؟ نرم افزارش پیدا کردید؟. آیا نرم افزار هایی که بصورت رایگان در سایت GeoSurveyor موجوده جواب میده؟

پنج شنبه 8 مهر1395 - 10:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure