انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 17 اردیبهشت1403 - 12:54am

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام

داستین جان بنده پاسخ شمارو ندادم ببخشید
مشکل شما اینجاست اگر ۵ سال دیگه هر کاربری بحث کیفیت محصولات مینلب رو پیش بکشه به احتمال زیاد باز هم میگید حبیب جان بسه بعد ۵ سال بازم با یک ایدی دیگر اومدی!!!!!!هرچند که شما داستین جان یا همون امیر به هر عضو جدیدی شک دارید که حبیب هست. این نشان دهنده ضعف و مشکل دار بودن کارتون هست که به همه شک دارید.
میشه بگید من بکدوم کاربر عزیز گفتم که حبیب هستم؟؟؟شما اگر از حبیب بودن بنده اطمینان داشتید این محیط رو سرم خراب میکردید. بعد در خصوصی میگید که نخواستم تو عمومی بگم شکسته نشی.!!!!! بگمانم در خواب هم اسم حبیب رو صدا میزنید یا کابوس میبینید حبیب با یک دستگاه ۵۰۰۰ اماراتی دنبال شما میدود :D درود بر معرفت شما اما بنده حبیب نیستم شاید کاربر حبیب دستگاهش اماراتی بی کیفیت بود دیگه پاشو پس کشید.

نکته بعد که ضعف و مشکلدار بودن کارتون رو بیان میکنه میدونید چیه؟ تو پیام خصوصی که بمن دادید گفتید من نمیخوام دلایل رو عمومی کنم تا کاربران با چشم باز خرید کنه!!!!!!. شما کلا همه کارات برعکسه عزیز. با این جمله به مشتریات هم توهین کردید و تصور شما از شخص مصرف کننده یک خر با گوشای دراز هست متاسفانه.( دور از جان همه کاربران عزیز بنده خودم را مثال زدم عذر خواهی میکنم اصلا قصد توهین به هیچ شخصی ندارم)حتما شماره میدید بعد شروع به شستشوی مغزی میکنید.در کل حرفه ای عمل میکنید.دوست عزیز همه میان اطلاعات و دلایل رو برای عموم قرار میدند که بقول شما کاربران با چشم باز خرید کنند.حالا شما اون اطلاعاتی غلط و نظر شخصی خودتون رو به جای گفتن برای عموم پیش خودت سر بسته مخفی کردی تو خصوصی بمن بگی....جالبه اخ اخ اخ اخ اخ ،اقا مگه بچه مچه حرف میزنی :D

مثل اینکه چندتا مشتری داشتین برا دستگاه ۴۵۰۰ پرید رفت بنده بد موقع مزاحم شدم.

آخرین بار توسط *ashkan* در دوشنبه 22 تیر1394 - 3:04pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 22 تیر1394 - 2:29pm

امیر عزیز یه جسارت دیگه خدمت شما میکنم عزیز. بنده حقیر بعد از گذاشتن عکس دیگه مزاحم نمیشم،اینو گفتم اگر نیومدم پشت سر من غیبت و بد گویی نکنید. و خواهش من از اساتید اهل فن و مدیران گرامی اینه این بخش به قوت خودش باقی باشه.خواهشا اگر روزی نبودم این لطف رو در حق کاربران عزیز بکن.
اون کاربر گرامی یا هر عزیزی که قصد خرید دستگاه gpx4500 اماراتی یا کلا تمامی سیستم های سریgpx اماراتی که مورد تایید گت اورجینال رو دارند با اساتیدی مثل اقای کرمی و جناب رضایی فر و مهرداد مینلب حتما هماهنگی کنند. یا قبل از خرید با این عزیزان در مورد کیفیت دستگاه مشورت کنند.

کاربر عزیز sinzdah انشاالله دستگاه رو خریداری کردید اگر همشهری اقایان کرمی ، رضایی فر، یا مهرداد مینلب هستید حتما به این عزیزان مراجعه کنید تا نتیجه تست دستگاه اماراتی چه بد چه خوب رو این عزیزان با زبان خودشان تایید کنند.
اگر نتونستید حضوری با این عزیزان دیدار داشته باشید بهر حال به یک نحو این عزیزان باید کیفیت دستگاه اماراتی رو تایید کنند تا خیال کاربران راحت بشه
*****هرگونه تست از سوی شما بدون تایید این عزیزان هیچ اعتباری ندارد*****

دستگاه مهراد عزیز رو که امروز دیدم تصاویرشو بزرگواری کردند گذاشتند اصل استرالیا است. به گفته امیر عزیز دستگاه اقای کرمی و رضایی فر هم مالزی هست.البته بنده میدونم مالزی اصل استرالیایی هست و اماراتی نیست.در خصوصی از این بزرگوان مشورت بخواهید حتما به عنوان یک انسان پاک و با ایمان حقیقت رو میگویند به شما و در خرید کمک بزرگی میکنند.حقیقت در مورد دو دسته بودن دستگاههای مالزی رو از زبان اقای کرمی عزیز بشنوید بهتر است.حسن خوبش در اینه مورد تایید کاربر امیر هم هستن دیگه حرفی باقی نمیمونه.

امیر عزیز بنده منتظر لینک مربوط به تایید گت اورجینال از سوی مینلب و عدم صدور مجوز مونتاژ دستگاهgpx5000 به مالزی از سوی مینلب استرالیا هستم.بزرگواری کنید لینک رو قرار بدید @};-

دوشنبه 22 تیر1394 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان فلزجو
قصد نداشتم در این تایپک پست بزنم ولی چون احساس میکنم وجودش واجبه بالاجبار این پست را میزنم

یک بار رفتم ساندویچی که خیلی مشتری داشت بهم نوشابه فاسد داد صاحبش را کشیدم کنار یواش بهش گفتم اونم از این کار من خیلی خوشش اومد که جلوی مشتری های دیگه نگفتم و اعتبارش را زیر سوال نبردم و بلافاصله پولم را پس داد و بهم گفت خیلی مردی بگذریم این فقط یک داستان بود

با این که میدونستم دوست عزیزمون امکان داره پست من را عمومی کنه ولی باز هم خصوصی براش فرستادم
ولی ای کاش یه خورده صبر میکرد حداقل دلایل را ازم میپرسید شاید واقعا اشتباه کرده بود ولی افسوس

ایشون درست میگن قرار بود من تحقیق کنم در مورد مینلب ولی با توجه به مشغله کاری و گرفتاری شدید واقعا" وقت اضافه نداشتم و نتونستم انجام بدم اگر به امید خدا عمری باقی بود حتما" انجام میدم

ولی یک سری جواب های کوتاه به سوالات دوستمون میدم هم برای خودش هم برای کاربران جهت اطلاع

اول اینکه سایت آمازون و کیلکو هر دو سایت فروشگاهی هستند و این طبیعی است که قیمت نمایندگی پایین تر از قیمت این سایت ها باشد در قیمت گیری فقط ملاک سایت اصلی و نمایندگی هایی که در سایت اصلی درج شده

خیلی سایت ها قیمت دستگاه ها را نمیزنند ولی شما با یک ایمیل ساده میتونید قیمت دستگاه ها را بگیرید مثلا "خیلی موبایل فروشی ها را سراغ داریم که قیمت گوشی ها را پشت ویترین نزده و حتما" باید بری داخل بپرسی و خیلی مغازه ها هم هستند که قیمت را زدند

دبی یک بندر آزاد بین المللی است که با توجه به اینکه بندر است و کشتی ها از سایر نقاط دنیا پهلو میگیرند تعرفه گمرکی و مالیات بسیار پایین است و در ثانی باتری سری جی پی ایکس با توجه به قوانین هواپیمایی امکان ورود به هواپیما و حمل و نقل هوایی را ندارد طبق گفته مدیران ارشد مینلب به همین دلیل در بعضی کشور ها باید به صورت زمینی حمل شود

خرید نماینده دبی خیلی بیشتر از دیگر نمایندگی ها هست من خودم حاضرم با خرید 3 عدد دستگاه همزمان 4500 را زیر 2000 دلار هم بخرم و این هم یک چیز طبیعی است که خرید بیشتر قیمت کمتر

از سال 2010 هیچ دستگاهی در استرالیا تولید نمیشه و همه به مالزی منتقل شده این را به راحتی میتونید با یک ایمیل زدن به شرکت مینلب بپرسید
و مالزی تحت لیسانس و نظارت استرالیا این دستگاه ها را میسازه دستگاه تولید 2010 به بعد استرالیایی وجود ندارد و همه مالزی هستند هر کس میتونه یک عکس بذاره

کی گفته که سریال دستگاه را باید به شماره دبی پیامک کرد؟
تمام دستگاه هایی که از نمایندگی دپار دبی خریداری شده اند با فرستادن سریال به شماره استرالیا استعلام میشوند و اصلا به شماره دبی نباید پیامک زد حداقل تمام دستگاه هایی که من برای کاربران تهیه کرده ام دارای همچین خصوصیتی هستند

حالا هر کدام از دوستان هر سوال دیگه ای در مورد اصالت دستگاه های نمایندگی دبی که همه مالزی هستند دارند من در خدمتم

ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد در دام مانده صید و صیاد رفته باشد
یا حق
پیوست:
IMG-20150713-WA0039.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 23 تیر1394 - 5:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درمورد عدم درج قیمت در سایت مین لب من بهشون ایمیل زدم و قیمت ازشون خاستم ولی همونطور که گفتم لینک نمایندگی ها رو به من داد شما هم همین کار رو بکنید و نتیجه رو اینجا بزارید ، به من قیمت نداد جواب ایمیلشون رو در یکی از همین قسمتها گذاشتم بگردید پیدا میکنید

سه شنبه 23 تیر1394 - 6:10am

سلام اقای داستین هافمن. من پیام شما رو در عمومی گذاشتم تا کاربران ببینند که شما به هر کاربری به چشم حبیب نگاه میکنید
در مورد فروشگاه دیگه مثل کلایکو و .... باید بگم اونا محصولات مورد تایید استرالیا رو میفروشند نه محصولاتی که امارات اورجینال بودنش رو تایید میکنه.اگر دستگاه های اماراتی از نظر کیفیت خوب بود فروشگاه کلایکو محصولات اماراتی رو به مشتریاش توصیه و عرضه میکرد.تفاوت قیمت مشخصه دیگه رو این بحث نکنید.
قای هافمن محصولات مالزی و مورد تاییدامارات دیگر به هیچ کجای دنیا بجز اسیا صادر نمیشود.اون دسته ازدستگاههای مالزی که صادر شده به اروپا سیستم پیامکیش مورد تایید استرالیا بود.

در ثانی دوست عزیزتون جناب امیر گفتند که از طریق سریال از طریق ۰۰۶۱۴۵۸۷۲۷۷۲۷. قابل پیگیری نیست و تقلبیه و فرمودند که همگی دستگاههای مالزی مورد تایید گت اورجینال امارات هستند وتا حالا دستگاههی ندیدند که بجز شماره ۰۹۷۱۵۰۲۲۲۸۸۶۶ امارات به جای دیگه پیامک ارسال کنیم برای پیگیری، انقد که عکس میخوان مشخصه.

در ضمن بیشتر کاربران تفاوت ۲ دسته بودن دستگاههای مالزی رو میدونند که این واقعیته.
چرا در نمایندگی دپار ذکر شده سریال روی دلار از طریق گت اورجینال امارات و شماره۰۹۷۱۵۰۲۲۲۸۸۶۶ قابل پیگیری هست؟ گفته های شما خلاف اینه اگه میشه پاسخ بدید.
دست پیش میدی پس نیفتی دیگه در گذشته برای کاربران دستگاه اوردی اینطور نبوده!!!!!
دیگر دستگاههای نمایندگی دپار سریال روی دلار در مربوط به گت اورجینال به شماره تلفن ۰۹۷۱۵۰۲۲۲۸۸۶۶ امارات پیگیری میشه این در خود سایت دپار ی که میگید قابل پیگیری هست دوست عزیز،دیگه حرفی بزن با دپار یکی باشه. شما که هر روز یه سری به سایت دپار میزنی چطور ندیدی!!!!! :-?
مشاهده بفرمایید
.http://www.depar-dubai.com این هم سایت دپار در انتها صفحه این متن نوشته شده خودتون مشاهده کنید

Send Sms The dollar number that come with your machine to +971502228866 to verify Original Detectors.
ترجمه :
ارسال اس ام اس تعداد دلاری است که با دستگاه خود را به +971502228866آمده به منظور بررسی آشکارسازهای اصیل.

داستین هافمن شما به جای این عکس از بروشور باید لطف کنید یک عکس از دستگاهای اماراتی جدید بگیری در قسمت محفظه پلاستیکی عکس بزاری امیر عزیز میگه اونجا درج شده که باید سریال رو باید به گت اورجینال بفرستی.البته فقط در مدل اماراتی شماره پیگیری درج شده.
عکس از بروشور قابل قبول نیست.

سه شنبه 23 تیر1394 - 12:16pm

اینم جی پی چینی ک بااسم جی ایکس میاد

سه شنبه 23 تیر1394 - 1:08pm

آقايون داداشام چین اصلا جی پی تقلبی نمیزنه جی ایکس میزنه بعنوان تقلب جی پی. امیدوارم کمک بزرگی باشه ب مبحث این تایپک

سه شنبه 23 تیر1394 - 1:11pm

ممنون سردار اریایی عزیز کاملا درسته فرمایشتون.
اما اینجا بحث روی دو دسته بودن محصولات مالزی از نظر کیفیت و تفاوت قیمته، اگرچه ارزان تر بودن قیمت محصولات اماراتی بدلیل پایین بودن کیفیت از محصولات سری قدیم مالزی و اروپاییست.

سه شنبه 23 تیر1394 - 2:04pm

اقای داستین عزیز بزرگواری کردید صاحب ساندوچی رو کشیدی یه گوشه گفتی تاریخ مصرفه نوشابه گذشته اما بحث تاریخ گذشته بودن نوشابه و بیکیفیت بودن دستگاه شبیه هم نیستند.هزینه ضرر یک نوشابه فاسد با هزینه ضرر چندین ملیونی دستگاه کاملا متفاوته این رو گفتم صرفا جهت اطلاع!!!!!!

داستین هافمن عزیز پاسخی که بصورت کوتاه دادید کاملا غلط و اشتباه است و اصلا این هزینه گمرکی که میفرمایید ربطی به سایت کلایکو وebay و.... نمیشه میدونید چرا؟؟؟؟

درسته دوبی یک بندر ازاد هست و عوارض گمرکی خیلی پایینتره در این هیچ شکی نیست دوست عزیز اما دلایل جنابعالی کاملا اشتباست .شما اصلا هیچ دلیلی برای حرفایی که میزید ندارید برادر.
به سوال من پاسخ بدید ممنون میشم.
شما زمانی میتونید ادعا خودتون رو به اثبات برسونید که سیستم هایی که به دوستان میفروشید تولیدات اروپا باشه دوست عزیز. مگه شما دستگاههای ساخت امریکا و استرالیاو..... و که به دوستان میفروشید که حرف هزینه گمرکی رو پیش میکشید؟؟؟؟؟

داستین جان شما محصولات مالزی رو میفروشید که مورد تایید امارات و گت اورجینال هست،و این در سایت دپار که محل خرید شماست ذکر شده.و دلیل ارزان بودن این محصولات هم مشخصه،محصولات جدید اماراتی همانند سابق نیستند!!!!

******اما برسیم به اختلاف قیمت در دپار دوبی و ترکیه******

اقای هافمن توجه داشته باشید دلیل شما در مورد هزینه های گمرکی و اختلاف قیمت دستگاه فقط مربوط به نمایندگی دپار در دوبی و وترکیه میشه. چون هزینه گمرکی در کشور امارات پایینتره قیمت محصول در نمایندگی دپار دوبی پایینتر هست و در ترکیه هزینه گمرکی چند درصد بالاتر از کشور امارات هست و به همین دلیل بین دوبی و ترکیه اختلاف قیمت وجود داره.
قابل توجه امیر ۶۷۷۷عزیز .کیفیت محصولات در دپار دوبی و ترکیه اصلا مربوط به کیفیت نمیشه و چون در ترکیه گرانتره دلیل بر اصل بودن سیستم نیست ..اختلاف قیمت در دپار ترکیه و دپار دوبی فقط مربوط به هزینه های گمرکی است نه چیزدیگر.

داستین جان شما اگر محصولات مونتاژ استرالیا و اروپا رو به قیمت ارزانتر یا هم قیمت محصولات اماراتی به دوستان بفروشید صداقت و سلامت کارتون رو تایید میکنید

سه شنبه 23 تیر1394 - 2:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده جایی نگفتم دستگاه های مالزی همش مورد تایید گت اورجینال هست و امارات تایید میکنه..گفتم که طرح قرار دادن دلار روی دستگاه متعلق به گت اورجینال هست چون روی بقیه دستگاههای مینلب که مثلا از خود نمایندگی خریداری میشه این دلار نیست یا من ندیدم تا حالا.اینقد نگید گت اورجینال همون دپار دبی هست اخه یه کم تحقیق هم بدنیست..بلکه دپار دبی داره از خدمات ااستاندارد این شرکت در جهات تایید محصولاتش استفاده میکنه و ادرس این شرکت و پایین سایتش گذاشته..وقتی در بروشور دستگاهای دپار که اقای هافمن گذاشتن نوشته تاییدیه خود دستگاه رو از استرالیا بگیرین دیگه حرفی نمیمونه. با تطبیق سریال دستگاه خریداری شده ،در سایت مینلب، اصلی و تقلبی بودن دستگاه مشخص میشه و ادامه جوش زدن شما بی مورده.شما گفتی روی دستگاه داداشم دلار هست و اسمی از گت اورجینال روی اون نیست بنده هم گفتم عکس بزارید تا ما یادبگیریم و خوشحال هم میشیم..ولی نزاشتید و یا شایدم از روز اول دستگاهی نبود و همینطوری گفتید.
اما در کامل کردن صحبت های جناب داستین هافمن وقتی دقیق تر روی برچسب روی دستگاه که عکسش و میزارم ترجمه کردم..این متن نوشته شده..که شماره روی یک دلاری رو به شماره دبی بفرستین تا برای شما مشخصات دستگاه اعم از برند و مدل و سریال دستگاه و تاریخ گارانتی دستگاه براتون ارسال میشه و خبری از تایید کردن اصلی بودن دستگاه با این شماره نیست..بعد نوشته شده که شماره روی ی دلاری رو در سایت get-original.com وارد کنید و اینتر رو بزنید تا شماره سریال دستگاهتون به شما نشون داده بشه و اون رو با شماره روی دستگاه تطبیق بده..سایت گت اورجینال هم اماراتی نیست بلکه شرکتی جهانی هست و کار اون ارائه خدمات استاندارد هست.پس حرف اقای هافمن تایید میشه که برای اینکه مشخص بشه دستگاه اصلی هست باید سریال دستگاه رو به همون شماره استرالیا فرستاد و البته بنده عقیده دارم که شماره سریال دستگاه به خود سایت مینلب فرستاده بشه بهتر هست یعنی به قسمت verify minelab...

اما اقای اشکان شما در پست هاتون گفتین که دستگاه برادرم 5000 :D که فروختیمش به یه بنده خدایی دلار همراش بود...این رو خودتون گفتید..دستگاه شما از شرکت دپار دبی خریداری شده ...به دو دلیل:
1.فقط دپار دبی از خدمات گت اورجینال استفاده میکنه
2.فقط شرکت گت اوریجینال هست که دلار رو روی دستگاههای مورد تاییدش قرار میده..خوانندگان محترم به این ادرس سر بزنید و پایین سایت رو بخونید و از شما میخواد سریال روی 1 دلاری رو وارد کنید get-original.com .این طرح تایید استاندارد فقط متعلق به این شرکت هست..با این حساب یا کلا شما دستگاهی نداشتین و الکی بیان کردین...یا اینکه اگر گفته خودتون رو مبنی بر اینکه دلار روی دستگاهتون بوده باور کنیم این دلار مربوط به گت اوریجنال هست...

حالا چطور دستگاه 5000 داداش جانتون که یک دلاری گت اوریجینال همراش بوده و از دپار دبی خریداری شده اصلی هست و مال بقیه اصلی نیست؟؟
:D :D ;)

همه صحبت های شما در این راستاست که میخواین کسی از این به بعد دستگاه 4500 رو خریداری نکنه و 5000 رو بخرن :D
چون همش میگید دستگاههای مالزی رو دیگه نخرید و 4500 دبی و ترکیه غیراصلی هستن(درپست قبلیتون).. و با توجه به اینکه این دستگاه فقط در همین دو کشور جهت خرید وجود داره و در اروپا دیگه عرضه نمیشه نیت شوم شما کاملا مشخص هست.
چندوقته دیگه با یه نام کاربری دیگه وارد میشین و میگین که 5000 اصلی برای فروش دارم و مالزی هست اما از نمونه قدیمی و 20 میلیونیش... :D
همه چی کاملا مشخصه. :-w

سه شنبه 23 تیر1394 - 4:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure