انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 2:26pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام

کاربر امیر عزیز جسارت میکنم اما شما واقعا همیشه سعی دارید دیگران رو زیر سوال ببرید این کارتون اصلا درست نیست،شما باید در روشن شدن حقیقت کمک کنید اگرچه میدونید و نمیکنید.
متن زیر رو با دقت بخون به تمام جوابهایت میرسی دوست عزیز

دستگاه gpx5000 متعلق به برادر من بود حدود ۲.۵ قبل تهیه کرده بود در موقع خرید هم بسیار پیگیری کرد و با اطمینان خرید،الان هم خودشون خارج از کشور هستن دوست عزیز بلا استفاده افتادن دستگاهم که مشخص شد،برادرم خارج کشور هست، بنده هم کاوشگر جوینده طلا نیستم قربان و اصلا دوست ندارم وقت نازنینم رو در بیابان تلف کنم.صرفا گفتم جهت اطلاع تا جنبعالی متوجه بشی.

این اطلاعات قوی هم که شما میفرمایند تا چند روز گذشته من بی اطلاع بودم.مشتری که دستگاه رو خرید این اطلاعات رو بمن داد.اقای خریدار خودشون قبلا gpx5000 داشتن و وسیستمشون رو به سرقت برده بودن متاسفانه. در تماسی که باهم داشتیم از من پرسیدن که شماره سریال دستگاه رو به کدوم شماره پیامک میکنی، گفتم استرالیا061458727727. ایشون تایید کردن وگفتن دستگاه اصل و اورجینال است و در ادامه فرمودند دستگاههایی که با این شماره پیگیری میشند 09715028866 اماراتی هستند و کیفیت لازم رو ندارند.دلایل ارزون شدن هم برای من توضیح دادن و گفتن استرالیا هیچ نظارتی بر محصولات جدید ندارد به گفته اون اقا خودشون با این دستگاهها برخورد کردن و بی کیفیت بودن دستگاه رو دیدند.این سخن یک اپراتور حرفه ای بود که عمرشو صرفا در بیابان و در کاوش گذاشته.
استیکر خنده نفرست سعی در زیر سوال بردن کاربران هم نکن. بنده هم بخواهم با تمسخر جواب شما رو بدم با شما تفاوتی نخواهم داشت.

درمورد دستگاه کاربر دیگه هم هیچ نظری ندارم.شاید دستگاه کاربر حبیب از سری قدیمی باشد شاید هم از همین مدل اماراتی بی کیفیت باشد.واز روی عکس نمیشه متوجه اصل یا بی کیفیت بودن دستگاه شد.چراکه همه شبیه همند.

در خصوص گرفتن عکس از سیستم پیگیری پیام رسانی با خریدار دستگاه تماس میگیرم ازشون خواهش میکنم عکس رو بفرستند برای من. در انجمن قرار میدم تا کاربران عزیز ببینند.ظاهرا شما از این مساله سیستم پیامکی کاملا بی اطلاع هستید یا.... حتما عکس خواهم گذاشت جنابعالی با دیدنش به اشتباه خودتون پی ببرید

شنبه 20 تیر1394 - 12:10pm

کاربر عزیز اقای amir6777 من تمام پست های این بخش رو با دقت خوندم ودر پست شما یک نکته کاملا ظریف وجود داره که خدمتتون عرض میکنم

طبق گفته شما از دستگاه اقای رضای فر تعریف و تمجید کردیدو کاربر رضایی فر دستگاه ۴۵۰۰ داره و گفتید اموزش اپراتوری هم اقای کرمی زحمتش رو کشیده و رضایی فر عزیز هم کشفیات و نتیجه زحمتشون رو برای عموم گذاشتن،تا اینجا تمامی فرمایشاتتون صحیح است

اما من امروز در یه بخش به پست اقای رضایی فر برخورد کردم که در مورد اصل بودن دستگاه توضیحاتی دادند که با این تفاسیر میشه تناقض رو در سخنان شما به طور واضح مشاهده کرد. viewtopic.php?f=32&t=2417&p=119144#p119144
شما گفتید عکس بزار تا با کمال میل بپذیرم، اول یه توضیح قانع کننده میدم و بعد عکس میزارم.
شما گفتید طرح پیگیری متعلق به گت اوجینال هست و تا بوده همین بوده.متاسفانه در جواب باید بگم شما بی اطلاع هستید یا سر به بی اطلاعی زدید. اینطور نبوده بلکه اینطور شده.
در لینک بالا تشریف ببرید ملاحضه کنید اقای رضایی فر عزیز لینک سایتی که مربوط به خود استرالیا هست رو برای عموم قرار دادند.دستگاه اقای رضایی فر اصل استرالیایی و مونتاژ مالزی هست . من ملاحضه نکردم در جایی از سخنان اقای رضایی فر که از شرکت گت اورجینال اسمی برده باشن.

دستگاه جناب رضایی فر مونتاژ مالزی هست اونم از سریع قدیم که خود استرالیا از طریق پیام کوتاه تایید میکرد و سریال روی دلار که همراه دستگاه هست به شماره استرالیا اس ام اس میده نه به شرکت گت اورجینال.
شرکت مینلب برای محصولات اصلی و تحت نظارت خودش از این روشها برای شناسایی و اصل بودن محصول استفاده میکنه
۱. ارسال سریال روی دلار به شماره تلفن ۰۰۶۱۴۵۸۷۲۷۷۲۷
۲.ارسال سریال زیر باکس دستگاه و.... که اقای رضایی فر از فبل زحمت توضیحش رو کشیدن پیگیری سریال از طریق verify minelab
استرالیا بسیار هوشمندانه این دو روش رو قرار داده،اگر نتونیم از طریق پیامک پیگیری کنیم یا روزی از طریق پیامک پاسخگو مشتریان نبودند از روش دوم استفاده کنند.
در دستگاه برادرم و اقایی رضایی فر و دوستانی که محصولات اصلی دارند به این روش پیگیری میشه. بغیر این دو روش دستگاهها اصلی نیستند.

ازاقای رضایی فر خواهش میکنم از روی حس انسان دوستی و دلسوزی برای کاربرانی که قصد خرید دارند یک عکس از قسمت بروشور بگیرند تا دوستان ببینند شماره تلفن استرالیا درج شده یا امارات، با دیدن عکس صحت گفتهای من مشخص میشه و کاربرانی که قصد خرید دستگاه دارند متوجه میشند و پولشون رو برای خرید سیستم با کیفیت هزینه میکنند،اگرچه بیشتر خریداران از قشر ضعیف هستند،بنده حقیر حتما عکس میزارم
گت اورجینال برای امارات هست.شماره سریال رو به امارات اس ام اس میکنی تایید میگیری.

کاربران عزیز اگر محصولات گت اورجینال اصلی باشند باید از طریق ارسال سریال به verify mine lab تایید بشن. اگر تایید نشن بیکیفیت و تقلبی هستند.

امیر ۶۷۷۷ عزیز بگمان باید با این مورد موافق باشی.چون دستگاه اقای رضایی فر که مونتاژ مالزی هست رو قبول داری،و دستگاه این عزیز مورد تایید مینلب استرالیاست نه گت اورجینال.

این هم لینکی بود که mohamadiraj عزیز چند مدت پیش قرار دادن. در انتها صفحه تشریف ببرید ملاحضه کنید پیگیری محصولات اصلی از همون دو روش که گفتم ازverify minelab و در اخر هم از شماره تلفن مذکور جهت پیگیری از طریق اس ام اس یاد شده صحت محصولات تایید میشه و هیچ نامی از شرکت گت اورجینال که شما میگید از اول همینطور بوده در هیچ کجای سایت مینلب نیومده. http://www.minelab.com/usa/consumer/whe ... -detectors
شرکت گت اورجینال محصولاتی با تایید امارات رو به بازار عرضه میکنه.
اگر گفتهای شما در مورداصل و با کیفیت بودن محصولات اماراتی صحت داشته باشه پس اگر سریال زیر دستگاه رو به verify min lab بفرستیم باید تایید بشه. در صورت تایید نشدن سریال از این طریق بسیار اسان میش به اشغال و بی کیفیت بودن سیستم مذکور پی برد.

در اخر هم من با صاحب جدید دستگاه تماس گرفتم ازشون خواهش کرده که عکس از بروشور دستگاه که داخلش روشایی تشخیص اصل بودن و همینطور شماره تلفن استرالیا درج شده بگیره.من در انجمن قرار میدم دوستان ببینند

شنبه 20 تیر1394 - 3:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ashkan* نوشته است:
کاربر عزیز اقای amir6777 من تمام پست های این بخش رو با دقت خوندم ودر پست شما یک نکته کاملا ظریف وجود داره که خدمتتون عرض میکنم

طبق گفته شما از دستگاه اقای رضای فر تعریف و تمجید کردیدو کاربر رضایی فر دستگاه ۴۵۰۰ داره و گفتید اموزش اپراتوری هم اقای کرمی زحمتش رو کشیده و رضایی فر عزیز هم کشفیات و نتیجه زحمتشون رو برای عموم گذاشتن،تا اینجا تمامی فرمایشاتتون صحیح است

اما من امروز در یه بخش به پست اقای رضایی فر برخورد کردم که در مورد اصل بودن دستگاه توضیحاتی دادند که با این تفاسیر میشه تناقض رو در سخنان شما به طور واضح مشاهده کرد. viewtopic.php?f=32&t=2417&p=119144#p119144
شما گفتید عکس بزار تا با کمال میل بپذیرم، اول یه توضیح قانع کننده میدم و بعد عکس میزارم.
شما گفتید طرح پیگیری متعلق به گت اوجینال هست و تا بوده همین بوده.متاسفانه در جواب باید بگم شما بی اطلاع هستید یا سر به بی اطلاعی زدید. اینطور نبوده بلکه اینطور شده.
در لینک بالا تشریف ببرید ملاحضه کنید اقای رضایی فر عزیز لینک سایتی که مربوط به خود استرالیا هست رو برای عموم قرار دادند.دستگاه اقای رضایی فر اصل استرالیایی و مونتاژ مالزی هست . من ملاحضه نکردم در جایی از سخنان اقای رضایی فر که از شرکت گت اورجینال اسمی برده باشن.

دستگاه جناب رضایی فر مونتاژ مالزی هست اونم از سریع قدیم که خود استرالیا از طریق پیام کوتاه تایید میکرد و سریال روی دلار که همراه دستگاه هست به شماره استرالیا اس ام اس میده نه به شرکت گت اورجینال.
شرکت مینلب برای محصولات اصلی و تحت نظارت خودش از این روشها برای شناسایی و اصل بودن محصول استفاده میکنه
۱. ارسال سریال روی دلار به شماره تلفن ۰۰۶۱۴۵۸۷۲۷۷۲۷
۲.ارسال سریال زیر باکس دستگاه و.... که اقای رضایی فر از فبل زحمت توضیحش رو کشیدن پیگیری سریال از طریق verify minelab
استرالیا بسیار هوشمندانه این دو روش رو قرار داده،اگر نتونیم از طریق پیامک پیگیری کنیم یا روزی از طریق پیامک پاسخگو مشتریان نبودند از روش دوم استفاده کنند.
در دستگاه برادرم و اقایی رضایی فر و دوستانی که محصولات اصلی دارند به این روش پیگیری میشه. بغیر این دو روش دستگاهها اصلی نیستند.

ازاقای رضایی فر خواهش میکنم از روی حس انسان دوستی و دلسوزی برای کاربرانی که قصد خرید دارند یک عکس از قسمت بروشور بگیرند تا دوستان ببینند شماره تلفن استرالیا درج شده یا امارات، با دیدن عکس صحت گفتهای من مشخص میشه و کاربرانی که قصد خرید دستگاه دارند متوجه میشند و پولشون رو برای خرید سیستم با کیفیت هزینه میکنند،اگرچه بیشتر خریداران از قشر ضعیف هستند،بنده حقیر حتما عکس میزارم
گت اورجینال برای امارات هست.شماره سریال رو به امارات اس ام اس میکنی تایید میگیری.

کاربران عزیز اگر محصولات گت اورجینال اصلی باشند باید از طریق ارسال سریال به verify mine lab تایید بشن. اگر تایید نشن بیکیفیت و تقلبی هستند.

امیر ۶۷۷۷ عزیز بگمان باید با این مورد موافق باشی.چون دستگاه اقای رضایی فر که مونتاژ مالزی هست رو قبول داری،و دستگاه این عزیز مورد تایید مینلب استرالیاست نه گت اورجینال.

این هم لینکی بود که mohamadiraj عزیز چند مدت پیش قرار دادن. در انتها صفحه تشریف ببرید ملاحضه کنید پیگیری محصولات اصلی از همون دو روش که گفتم ازverify minelab و در اخر هم از شماره تلفن مذکور جهت پیگیری از طریق اس ام اس یاد شده صحت محصولات تایید میشه و هیچ نامی از شرکت گت اورجینال که شما میگید از اول همینطور بوده در هیچ کجای سایت مینلب نیومده. http://www.minelab.com/usa/consumer/whe ... -detectors
شرکت گت اورجینال محصولاتی با تایید امارات رو به بازار عرضه میکنه.
اگر گفتهای شما در مورداصل و با کیفیت بودن محصولات اماراتی صحت داشته باشه پس اگر سریال زیر دستگاه رو به verify min lab بفرستیم باید تایید بشه. در صورت تایید نشدن سریال از این طریق بسیار اسان میش به اشغال و بی کیفیت بودن سیستم مذکور پی برد.

در اخر هم من با صاحب جدید دستگاه تماس گرفتم ازشون خواهش کرده که عکس از بروشور دستگاه که داخلش روشایی تشخیص اصل بودن و همینطور شماره تلفن استرالیا درج شده بگیره.من در انجمن قرار میدم دوستان ببینند

اقای اشکان..با ارزوی سلام و توفیقات
بنده شکلک خنده نزاشتم که مسخرتون کنم خدایی نکرده..حرفی که بنده زدم رو متوجه نشدید انگار..اقای مهرداد مینلب که در این زمینه استاد هستن و 4500 اصل استرالیایی دارن هم تایید کردن حرف بنده رو...
اساسا دستگاههای اصل استرالیایی که خریداری می شد به هیچ عنوان دلار همراش نبود.اصلا خبری از دلار نبود داداش.این رو هم نفرمایید که بنده اطلاع ندارم سیستم پیامکی مینلب چطوری هست که خودم بارها دوستان رو در این زمینه راهنمایی کردم.ثانیا خودم با دستگاه 4500 مالزی کار کردم و عکسشو هم برای دوستان در سایت گذاشتم.
طریقه ارسال هم در سیستم های اصل استرالیایی ارسال شماره سریال اصلی روی بدنه دستگاه رو در سایت خود مینلب وارد میکنید و بعد دوباره پیام میاد که کد مخفی رو وارد کنید و مراحل بعد که در نهایت به شما خواهد گفت که دستگاهتون اصلی هست یا خیر..
اگر چه در خود سایت مینلب سیستم پیامکی معرفی شده ولی مورد اطمینان نیست چون مشاهده شده شماره دیگری هم با همون کداسترالیا برای اینکار معرفی شده و فقط همون شیوه اقای رضایی فر درست هست که استاد مهرداد مینلب هم تایید کردن..
اما بر گردیم به گت اورجینال:
شما از اون پست اقای رضایی فر چطور برداشت کردید که باید شماره سریال روی دلار رو به فلان شماره اس ام اس داد؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اصلا اقای رضایی فر چنین اقدامی رو انجام ندادن.....
طرح نصب دلار روی دستگاههای مینلب متعلق به شرکت گت اورجینال هست و من تا الان ندیدم دستگاهی دلار همراش باشه و همینطوری انداخته باشن توی کارتونش بلکه روی بدنه دستگاه در محل مورد نظر قرار داده میشه و نشان گت اورجینال هم روی همون نوشته شده...اگر دوستان دستگاه 4500 رو دارن که دلار روی بدنش در محل مورد نظر قرار گرفته و اسم شرکت دیگه ای گذاشته شده بفرمایند تا ما هم برامون روشن بشه قضیه چیه؟؟؟
من تا الان هرچند مورد دیدم اون دلار برای گت اورجینال بوده و بس...اگر نیست به ما هم کمک کنید تا بیشتر قضیه روشن بشه.

اقای رضایی فر میتونن عکسی از دستگاهشون بزارن..واینکه بفرمایند دستگاهشون رو از خود نمایندگی مینلب در دبی تهیه کردن یا گت اورجینال؟؟اگر ایشون هم از گت اورجینال تهیه کرده باشن و به این شکل عمل کردن و دستگاهشون تایید شده این خودش تاییدی برای محصولات این شرکت هست..جالبه بدونید دستگاه اقای رضایی فر هم با قیمت های نجومی خریداری نشده و معلومه اصلی هم از کار درومده :D

شما هم جناب اشکان عزیز لطف کنید از بدنه دستگاه عکس تهیه کنید و محل گذاشته شدن دلار...والا بروشور و نحوه تشخیص تقلبی از اصل دستگاه مینلب که در سایت خود مینلب هست و بارها دیدیم.

شنبه 20 تیر1394 - 4:30pm

دوست عزیز دلار رو همینطوری رو کارتن نمیندازند رو بدنه داخل محفظه هست، در دستگاه سابق برادر من هیجا هم اسم گت اورجینال درج نشده. عکسشو میزارم ببینید. و متوجه میشید که دستگاههای مالزی دو دسته اند ،دستگاههایی که اسم گت اورجینال درج شده جدید و مورد تایید امارات هستن نه استرالیا. ظاهرا شما بی تقصیرید و با دستگاههای اصلی و اورجینال قدیمی برخورد نداشتید. با دیدن عکس متوجه میشین.

برادر من هم از ارسال شماره سریال روی دستگاه رو هم به شماره ۰۰۶۱۴۵۸۷۲۷۷۲۷ اس ام اس میکرد تاییدیه میگرفت و هم از طریق verify min lab تایید شد دستگاهش.
این شماره تلفن استرالیاست یعنی شما داری اعلام میکنی که دستگااهایی که از طریق پیامک به خود سایت مینلب تایید میشن تقلبیند؟ شما با این سخنان داری میگی استرالیا هم کلاهبرداره و گت اورجینال امارات جنساش اصله؟ کمی تفکر کنید در سخنان تون دوست عزیز.

امیر عزیز من با شما هیچ دشمنی ندارم خواستم اطلاعاتی رو که برای عموم مصرف کنندها لازمه رو قرار بدم در انجمن اما متاسفانه روی سخنم با شما میشه عذر خواهی میکنم چون شما یا ندانسته حرف میزنید یا میخواهید یه حرفی در جواب گفته باشید،سخنان شما باهم دیگه خیلی تناقض داره برادر و کاملا بی پایه و بی اساس هست.

شما میگی اقای رضایی فر دستگاه رو بقیمت نجومی نخریده و ازگت اورجینال تهیه کرده دیگه این گفته شماست.
اگر منظورتون اینه که ۲۰۰۰ دلار خریده طبق گفته شما این ارقام درست هستند اگر اشتباه نکرده باشم. شما میگی اقای رضایی فر از گت اورجینال خرید کرده با اینکه قیمت خریدش با قیمت گت اورجینال بسیار تفاوت دارد
viewtopic.php?f=21&t=1415&start=540
مشاهده کن دوست من اقای رضایی فر عزیز خودشون اعلام کردند که چقد خریدند .دستگاه ۱۳ ملیون تومن و با لوپ دابل ۱۵ ملیون. اقای رضایی گفتن تا بدست من برسد شد ۱۳ تومن.(با هزینه کرایه و...)
اگر از گت اورجینال به قیمت ۲۰۰۰ دلار خرید کرده باشند با احتساب کرایه و هزینه های دیگر دستگاه باید براشون ۸ ملیون تومان تموم بشه. اما این دوستمون میگند ۱۳ تومن همینجا ۵ ملیون تومن اختلاف هست.
بنده خدا اقای رضایی فر هم که دروغ نگفته در خرید قیمت.قیمت دستگاه اصل همینقدر هست. اقای رضایی فر عزیز تو رو به خداوند بزرگ سوگند میدیم تشریف بیارید حقیقت امر را برای کاربران بگید که شماره سریال روی دلار رو به کدام شماره ارسال میکردید. گت اورجینال یا استرالیا؟ با اینکار لطف بزرگی در حق تمامی کسانی که قصد خرید دارند میکنید،و این کار شما بسیار پسندیده و بزرگترین کمک برای کسانیست که میخواهند دستگاه با کیفیت بخرند.

در هر صورت من عکس میزارم از دلار و شماره پیگیری از طریق پیامک،انشاالله که اقای رضایی فر عزیز هم بزرگواری کنند بزارند،اگر شما نگیید دستگاهی که برادرم داشت تقلبیه.اگر به گفته شما تقلبی باشه پس دستگاه اقای رضایی عزیز هم تقلبیه طبق نظر جنابعالی

دستگاه که در دستمان بود هم از طریق پیامک و verify minelab تایید شد. دستگاه اقای رضایی فر هم که از طریق verify mine lab تایید شده.
یک سوال از شما دارم امیر عزیز
ایا محصولات گت اورجینال از طریق verify min lab قابل پیگیری و تایید هستند؟
اگر استرالیا هم قابل اعتماد نیست پس کجا قابل اعتماد هست؟ گت اورجینال امارات قابل اعتماده؟

در خصوص اقای مهرداد مینلب هم دستگاه اون عزیز که خودتون میفرمایید مونتاژ استرالیا هست و همراهش دلار نیست.
طبق گفته شما
دستگاه اقای رضایی فر مالزی هست پس همراهش دلار هست و اگر دلار همراه باشه پس شماره سریال رو هم باید به یجایی ارسال کرد!!! شاید از طریق اس ام اس نتونستند تاییده بگیرند از طریق verify minlab پیگیری کردند. دیگه بقیه رو اگر لازم بدونند خودشون توضیح میدهند.
یک نکته دیگه هم که در سایت مینلب برخورد کردم و اینجا قرار میدم.این خبر در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۵ یعنی به تازگی منتشر شده و درمورد محصولات و فروشگاههای غیر مجاز هست که در دوبی فعالیت دارند.
http://www.minelab.com/emea/press?article=264347
این هم ترجه فارسی برای دوستان
http://translate.google.com/translate?h ... e%3D264347

شنبه 20 تیر1394 - 5:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا اشکان عزیز بنده دیگه هیچی نگم بهتره...من کی گفتم اقای رضایی فر از گت اورجینال دستگاهشون رو خریدن؟؟؟!!! لااله الا الله..
اخه چرا نمیخونید و یا عجله ای میخونید؟چون درست نخوندید نصف نوشتتون رو به این اختصاص دادید و تفسیر کردید.
بنده نوشتم اقای رضایی فر بیان و هم عکس از دستگاه بزارن و هم بفرمایند که از خود نمایندگی مینلب خریدن یا از گت اورجینال؟؟؟؟؟چون هنوز مشخص نیست از کجا خریدن..ایشون حرفی از دلار نزدن.حرفی از این نزدن که طرفی که براشون اورده چقد خریده؟چقد کرایه ازش گرفته؟شاید اون طرف 5 میلیون سود کشیده باشه چیزی تو این دستگاهها معموله چون قاچاقین مگه اینکه طرف باانصاف باشه..گفتم شایدددد...شایدددد..نگین قطعا گفتینااا :D ..بزارید اقای رضایی فر تشریف بیارن و خودشون اعلام میکنن..شما هم عکس از دستگاه و محل دلار بزارید.

اما شما برعکس برخی از دوستان که میگفتن مینلب ریگی تو کفشش هست و اصلا سایت مینلب و قبول ندارن لینک گذاشتین که خرده فروشی جدیدی رو مینلب در ادرس دیره..منطقه المرر و ساختمان سلطان الحمید با کد پستی 6943 افتتاح کرده و میفرمایید خبر هم مربوط به 2015 هست.
اینم لینکتون:
http://translate.google.com/translate?h ... e%3D264347

خب همین ادرس در قسمت نمایندگی های خود مینلب هست و شماره تلفنشم گذاشته شده...به گفته شما خود مینلب هم تازگیا تایید کرده که خرده فروشی شرکت مینلب هست و به این دلیل افتتاح شده چون مراکزی بودن که دستگاه تقلبی به مشتریان میدادن و پلیس هم دستگیرشون کرده و فلان.....بنابراین دستگاهاشم قطعا اصلی هستن.شماره تلفنشم گذاشته
اینم اطلاعات همین قسم که عرض کردم در سایت مینلب
MINELAB MEA GENERAL TRADING LLC
Unit S-1, Humaid Sultan Building,
Al Murar, Deira,PO Box 6934,
Dubai
United Arab Emirates
Phone: +971-4-2549995
Web: http://www.minelab.com/
View More
Show on Map
Get Directions

این هم لینک

http://www.minelab.com/emea/consumer/wh ... ealername=

حالا نظرتون چیه خودتون تماس بگیرید و یا هرکسی در سایت تماس بگیرن و قیمت بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیگه نمیدونم چی بهتون بگم؟؟
به هر حال دستگاه 4500 مالزی در بازار اروپا نیست...در ترکیه هست و در دبی فعلا..
در ترکیه 10 میلیون و در دبی 8 میلیون
دیگه نیست..شما نظرتون چیه؟دیگه نخریم این دستگاه رو؟

شنبه 20 تیر1394 - 8:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سر مینلب اینهمه جرو بحث!!!!بابا بیخیال حداقل سر یه جنس با پدر مادر بحث کنید ما هم استفاده کنیم.....
من که از لونرز معجزه دیدم شما از مینلب چی دیدید نمیدونم :-?
در مورد لورنز اطلاعات خوب بدید متشکر میشیم :|

شنبه 20 تیر1394 - 9:39pm

دوست عزیز من جدا انقد بیکار نیستم که بیام با جنبعالی بحث کنم.اگر هم میبینید پست گذاشتم بخاطر این بود که از دستگاههای اصلی سری قدیم در دست داشتیم خواستم دوستان رو مطلع کنم.قرار نیست اینجا با شما بحث بکنم.این کار شغل شماست قطعا بعنوان یک بازار یاب یا فروشنده باید تبلیغ کنید و با کسانی که همچین اطلاعاتی میزارند بحث کنید.
حتی میگید سیستم تایید استرالیا هم مورد اعتماد نیست چون تقلب شده!!! سیستم پیامکی استرالیا رو زیر سوال میبرید میگید گت اورجینال معتبرهست!!!
قضیه ۲ دسته بودن دستگاههای مالزی و گت اورجینال اماراتی رو هم یه اپراتوری که با هر دوسیستم برخورد داشت بمن گفتند منم لازم دونستم که اینجا اطلاعات و تجربیات اون عزیز رو مطرح کنم شاید یه کاربری به غیر از شما با خوندنش به جواب سوالش رسید.هرکسی هم میتونه تحقیق و انتخاب کنه.

دستگاه اقای رضایی هم مالزی هست و همه این سیستمها دارای دلار هستن،دلیل اینکه اقای رضایی فر از اس ام اس یاد نکردن دلیلش اینه که سیستم پیامکی استرالیا مسدود بوده یا به هر دلیلی جوابگو نیست. و ایشون از verify minlab پیگیر اصل بودن سیستم شدن.

امیر عزیز اگر دستگاه اقای رضایی فر عزیز از محصولات گت اورجینال بود حتما میگفت که پیامک دادم و از گت اورجینال امارات تایید گرفتم.
حداقل این موضوع برای خیلی از کاربران بجز شما مشخص شده که دستگاه این عزیز اماراتی نیست.

حتما سیستم های گت اورجینال اماراتی از طریق verify minlab قابل پیگیری نیستن،اگر قابل پیگیری بود حتما شمایی که با سیستم مالزی کارکردید و در دستتون بوده و عکسشو گذاشتید به سوال من پاسخ میدادید که محصولات گت اورجینال از طریق verfy قابل پیگیریه.چون خودتون گفتین دستگاه رو دردست داشتید و کار کردید. طبق گفته خودتون تا حالا با دستگاهی رو برو نشدید که سریال روی دلار رو به شماره تلفن استرالیا ارسال کنید و تایید بگیرید.پس قطعا محصولی که کار کردید باهاش از محصولات اماراتی بوده.

عدم پاسخ شما به سوال من بیکیفیت بودن محصولات اماراتی و عدم نظارت مینلب استرالیا روی محصولات اماراتی رو مشخص میکنه و هشدار میده که کسی نخره.
پاسختون هم در مورد صادرات محصولات اماراتی به اروپا مشخصه
مگه اروپا سیستمی همانند ۴۵۰۰ که استرالیا خط تولیدش رو متوقف کرده و در اسیا تولید میشه و بدتر از همه این که کشوری مثل امارات وظیفه تایید سیستم بر عهده داره رو میپذیره؟ جویندگان اروپایی خیلی راحت از شما متوجه بی کیفیت بودن سیستم های ارزان قیمت اماراتی میشند.اگر قرار بود به اروپا صادر بشه و بفروش برسه بجز ۴۵۰۰ که از خط تولید خارج شده.قطعا فروشگاههای معتبر در اروپا دستگاه ۴۸۰۰ و ۵۰۰۰ اماراتی رو در کنار محصولاتشون قرار میدادن قیمت محصولات اماراتی هم که ارزانتره خیلی بهتر هم بفروش میرسید.پس مطمعنا محصولات اماراتی در نظر اروپا بسیار بی کیفیت هست.اگر روزی ۴۵۰۰به اروپا صادر بشه هیچکس از مصرف کنندگان اروپایی به این محصول ارزان قیمت و از رده خارج شده نگاه هم نمیکنند چه برسه بخرند.خواهشا دیگه بحث دیگه ای رو وسط نکشید.( کارگر ارزان،ماشین،...)

خوانندگان عاقلند و متوجه تفاوت دستگاه جدید اماراتی موجود در بازار با دستگاه های قدیمی استرالیایی که در بازار وجود نداره میشند.
از حضور همه عذر خواهی میکنم. و همگی رو به خدا میسپارم
در پناه حق طاعات و عبادات قبول حق
بدرود

شنبه 20 تیر1394 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا بس کنید! این amir6777 نمیدونم چیرو میخواد ثابت کنه?! این همه دلیل و مدرک اوردن اقایان سیستم و *ashkan* که پر واضحه حرفاشون درست و صحیح هستش! این مخالفت شما فقط نشان از لج کردن شما برای به کرسی نشوندن حرف خودتون هست! چرا ?? چون شما در همین انجمن گفتید که میتونید کسانیکه دستگاه میخوان میتونم براشون بیارم! نگو فروشنده نیستم وگرنه میگردم توی انجمن اون پست های قشنگ فروشندگیت رو اینجا لینک میکنم!!! :| بس کن و دست از سر کچلمون وردار. با دیدن توضیحات این دو عزیز دیگه کسی پول بی زبونش رو نمیده که gpx آشغال از دبی بگیره و شما سودت رو ببری!!! کاااااااااااملا واضح و کامل توضیح دادی و متشکرم ازتون جناب سیستم و ashkan عزیز. خداوند خیرتون بده. جنس اصلی فقط از اروپا و امریکا باید تهیه کرد البته سری gpx ماینلب. بدرود.

یکشنبه 20 تیر1394 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
آقا بس کنید! این amir6777 نمیدونم چیرو میخواد ثابت کنه?! این همه دلیل و مدرک اوردن اقایان سیستم و *ashkan* که پر واضحه حرفاشون درست و صحیح هستش! این مخالفت شما فقط نشان از لج کردن شما برای به کرسی نشوندن حرف خودتون هست! چرا ?? چون شما در همین انجمن گفتید که میتونید کسانیکه دستگاه میخوان میتونم براشون بیارم! نگو فروشنده نیستم وگرنه میگردم توی انجمن اون پست های قشنگ فروشندگیت رو اینجا لینک میکنم!!! :| بس کن و دست از سر کچلمون وردار. با دیدن توضیحات این دو عزیز دیگه کسی پول بی زبونش رو نمیده که gpx آشغال از دبی بگیره و شما سودت رو ببری!!! کاااااااااااملا واضح و کامل توضیح دادی و متشکرم ازتون جناب سیستم و ashkan عزیز. خداوند خیرتون بده. جنس اصلی فقط از اروپا و امریکا باید تهیه کرد البته سری gpx ماینلب. بدرود.

من که والله چیزیو نمیخوام ثابت کنم...ولی یهو یکی دو نفر تو سایت با ایدی های دو روزه و سه روزه پیدا میشن اونم فقط واسه خاطر اینکه دلشون میسوزه برا مردم!!!!! پیشنهادشونم اینکه اون دستگاهی که گرونتره رو بخرید..حالا چرا؟؟!!!!!!!!!!!! چون فقط دلشون میسوزه ;) ;) .....غیر از دلسوزی برای بچه های سایت واسه خرید مینلب هیچ کار دیگه ای هم ندارن...
نیاز به گذاشتن لینک نیست.بعد از سیستم استاد حمید با اون کارایی و قیمت تمام شده حیفه ادم پول جای 5000 مالزی بده که هیشکیم ازش راضی نیست..بارها هم به بچه های سایت گفتم که فلزجو رو تهیه کنید و اگه باری باشه حتما اونو بدست میارید.طلا که پاکه چه منتش به خاکه.........شما بگرد این وسط پرتقال فروش و پیدا کن :D
اقا اشکانتونم که تا دیروز همش میگفت سیستم پیامکی. حالا میگه مسدود شده برا اقای رضایی فر :D ...لینک گذاشته میگه مینلب امسال خرده فروشی تو دبی افتتاح کرده و به لینک گذاشتنش میباله..میگیم خب زنگ بزنیم قیمت بگیریم کلا یادش میره همچین بحثی رو مطرح کرده..شایدم یادش نمیره بلکه پشیمون شده که همچین لینکی رو گذاشته.گفتیم سیستم 4500 الان فقط تو دبی و ترکیه گیر میاد با اختلاف قیمت 2 میلیون پس نظر شما چیه؟جوابی نیومد..فک کنم ایشون دیدشون رو همون 5000 برادرس باشه :)) .اقا باربد شما هم هرکی تاپیک و دنبال کنه معلوم میشه اصلا با چه هدفی وارد این بحث شدی :D ;)
حالا انشالله اشکان خان عکس از دستگاه برادرش میگیره میزاره تا هممون فکرمون اصلاح بشه..منتظریم
اقای رضایی فر هم خودشون زبون دارن و میان توضیحات رو میدن...نیاز نیست جای ایشون خیالبافی بشه..خودشون میان و میگن.
اساتید دیگه هم در سایت هستن و نظر میدن...قطعا بچه های سایت هم چشم و گوششون بازه و اساتیدی چون استاد کرمی و استاد مهرداد مینلب در این زمینه هستن و راهنماییهای لازم و میکنن....شما نگران نباش .

دلمون واسه اقا حبیب تنگ شده.یاد سیستم 5000 مالزیاییش بخیر..سیستم 10 میلیونی رو 21 میلیون بهش فروخته بودن..همیشه هم میگفت اصلیه مال من.نمیدونم کجاست یه بیست روزی بیشتره که پیداش نیست.90 تا پست زد و 85 تاش فک کنم در دفاع از سیستم 5000 خودش بود...نمیدونم با اون همه عطش چرا یهو غیبش زد.نمیدونم چرا اینروزا همه از 5000 حرف میزنن؟!!!!!!!!!!!..نکنه................. :D
خیال برخی رو راحت کنم...با این حرفای مالزی اصلی و غیراصلی و فلان و...نمیتونید سیستم هایی رو که با بی فکری گرون خریدید رو اینجا تو این سایت به بچه ها بندازید...
راستی اقا باربد چقد شما و اقا اشکان تاریخ تولدتون تو فلزجو بهم نزدیکه؟!تعداد پست هاتونم همینطور...عقایدتونم بهم نزدیکه :D

فقط FPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII فلزجوووووووووووووووو طرح استاد حمید. یاحق

یکشنبه 21 تیر1394 - 6:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیو سپید نوشته است:
سر مینلب اینهمه جرو بحث!!!!بابا بیخیال حداقل سر یه جنس با پدر مادر بحث کنید ما هم استفاده کنیم.....
من که از لونرز معجزه دیدم شما از مینلب چی دیدید نمیدونم :-?
در مورد لورنز اطلاعات خوب بدید متشکر میشیم :|

والله منم ازش خیر ندیدم ولی بحث کلا سر یه چیز دیگست داداش...اینهمه میگن سیستم 4500 و 5000 و فلان تقلبی از کار درومد.حتی از خود نمایندگی مینلب در دبی هم میگن تقلبیه..تو دبی خدا میدونه چندتا فلزیاب فروشی هست...تو اینترنت به این بزرگی یه نفر نیومده بگه مال من تقلبی بود و خرابه...یعنی یه ادمی بیاد 10 میلیون ناقابل رو بده جای دستگاه تقلبی و دم نزنه هیچ جا؟؟؟مگه میشه مگه داریم؟؟؟ :D
یه نفر بیاد یه فیلمی..یه چیزی بزاره تا خیال همه رو راحت کنه..ولی نیست اصلاااااااااا..
این بحث هم یکی دوماهی هست تو فلزجو راه افتاده و الا نت رو زیر و رو کنی پیدا نمیشه..اونم من فک میکنم هدفی پشت این قضیه هست وبرخی دوستان ندانسته تو این بازی میفتن..
من خودم الان گرت رو دارم و فلزجوی استاد حمید رو...به والله که اسم جلاله هست از فلزجو بیشتر راضیم..استاد کوهیار زحمت ساخت و کشیدن..عالیه این دستگاه..یه لورنزه برا خودش و استاد کوهیار هم واقعا با کیفیت ساختن جوری که خودشون گفتن از سیستم خودمم بهتر شد..
نقطه گیری میکنه این سیستم...عمق و سطح رو تشخیص میده..حفره گیری میکنه...حذف اهن داره.عدد تفکیک داره.حذف ذرات و سفال و خشت داره..میزان نفوذ در خاکش عالی هست..ثباتش خیلی عالیه..
یه کسی که اهل کاوش هست دیگه چی از یه دستگاه میخواد؟؟؟
برخی بچه ها تو سایت بهش میگن لورنز فلزجو...واقعا حق دارن... :ymhug:

یکشنبه 21 تیر1394 - 6:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure