انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 12:11pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من با حرف های amir6777 موافقم

جمعه 19 تیر1394 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم نوشته است:
سلام
کاربر محترم آقای سردار آریایی متوجه موضوع نشده اید من میگویم چرا باید یک جنس از یک مدل و از یک مارک در یک کشور در خود نمایندگی فروش شرکت دارای دو قیمت باشد میتوانید جواب بدهید ضمناٌ تایپیک را مطالعه نفرمودید بنده گفتم سیستمی که شرکت مینلب تائیدش کند اصل است و اصلاٌ با سیستمهای کپی و جعلی کاری نداریم فقط می ماند کیفیت سیستم و بحث سر کیفیت محصولات مینلب است.
مثالی این گونه بیان کنم اگر سیستم gpx4500 دوباره توسط شرکت مینلب استرالیا تولید میشد و مالزی هم این سیستم را مونتاژ میکرد و قیمت gpx 4500 اورجینال استرالیایی قیمت 3900 دلار و gpx4500 مونتاژ مالزی به قیمت 2500 دلار بود و شما از نظر مالی مشکلی نداشتید خداوکیلی کدام سیستم را بر میداشتید و چرا ؟

خدانگهدار

اقای سیستم این مثال شما در موقعیت فعلی کاربردی نداره..چون شرکت مینلب کل تکنولوژی 4500 رو به مالزی واگذار کرده و الان سیستم استرالیایی وجود خارجی نداره و مالزی همون 4500 اصلی هست.
به گفته اساتیدی که این دستگاه رو دارن مثل استاد کرمی که مالزی هم هست و بسیار ازش راضی هستن و دارن باهاش کار میکنن بنابراین در حال حاضر بهترین سیستم هم از لحاظ کاربرد و هم قیمت و هم کیفیت 4500 مالزی هست. @};- @};-

این هم نظر کاربری به نام اقای رضایی فر که با این دستگاه داره کار میکنه و راضی هست
viewtopic.php?f=21&t=1415&start=530

و این هم نظر استاد کرمی که هم 4500 مالزی رو دارن و هم 5000 رو و گفتن که 4500 قوی تر نشون میده
viewtopic.php?f=21&t=1415&start=520

جمعه 19 تیر1394 - 7:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
امیرجان بی احترامی به کسی نباشه به همون دلیل مثل ماست فروش حرف اقایون فروشنده ملاک نیست اما بیانات ایشان برای نقد و برسی بچه های سایت در کمک به نتایج حاصله بسیارمفید خواهد بود
جز اینکه حداقل2یاچند کابر خریدار سرشناس(نه شخصی با20تا بست) که این سیستم رو تهیه کردن بیان اصالت دستگاه فروشنده رو تایید کنند ... تا این لحضه کسیو نداشتیم!
میفرمایید چرا چند نفر/ بیاید از پایه برسی کنیم استارالیا که دیگه تولید 4500نداره(بگذریم که اقای هافن میگن استارالیا اصلا دیگه خط تولیدشو جمع کرده!!!!) حالا سیستم استاد کرمی عزیز که مورد تایید دوستان باشن امتحان پس دادهو بسیار" پرقدرت وساخت مالزی" هست اما طبق برسی ایشون از دستگاهای وارداتیه سمت دبی(نامی از شرکتی نبردن)10% جواب میدن باقی در اجرای تنظیمات مشکل دارن که ظاهرا هردوشون هم دارای بوق ممتد در ثانیه های شروع میباشند
_ دسته دیگه هم هستن که شروع به کارشون کلا متفاوت نظر بر اینکه فقط با تست حضوری تشخیص اصالت باید داد.

حالا اینکه چرا کیفت این سیستم بگیر نگیر داره باید 2حالت داشته باشه یا قطعات با کیفیت از طرف استارالیا به مالزی نمیرسه و خودش میزنه(مثه تولید پژو فراسنه تو ایران خودرو)
یا اینکه داره با 2کیفیت متفاوت طبق سفارش نمایندگیهای مختلف و کشش بازار اون مناطق عرضه میشه این یکی با2نرخ متفاوت دپار که اقای سیستم زحمتشو کشیدنم جور در میاد.

جمعه 19 تیر1394 - 9:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

این هم اینک دستگاه جی پی ایکس چینی با نام cpx5000, خاک تو سرت ارسطو با این زن گرفتن چینیت :-w

جمعه 19 تیر1394 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sorosh نوشته است:
درود
امیرجان بی احترامی به کسی نباشه به همون دلیل مثل ماست فروش حرف اقایون فروشنده ملاک نیست اما بیانات ایشان برای نقد و برسی بچه های سایت در کمک به نتایج حاصله بسیارمفید خواهد بود
جز اینکه حداقل2یاچند کابر خریدار سرشناس(نه شخصی با20تا بست) که این سیستم رو تهیه کردن بیان اصالت دستگاه فروشنده رو تایید کنند ... تا این لحضه کسیو نداشتیم!
میفرمایید چرا چند نفر/ بیاید از پایه برسی کنیم استارالیا که دیگه تولید 4500نداره(بگذریم که اقای هافن میگن استارالیا اصلا دیگه خط تولیدشو جمع کرده!!!!) حالا سیستم استاد کرمی عزیز که مورد تایید دوستان باشن امتحان پس دادهو بسیار" پرقدرت وساخت مالزی" هست اما طبق برسی ایشون از دستگاهای وارداتیه سمت دبی(نامی از شرکتی نبردن)10% جواب میدن باقی در اجرای تنظیمات مشکل دارن که ظاهرا هردوشون هم دارای بوق ممتد در ثانیه های شروع میباشند
_ دسته دیگه هم هستن که شروع به کارشون کلا متفاوت نظر بر اینکه فقط با تست حضوری تشخیص اصالت باید داد.

حالا اینکه چرا کیفت این سیستم بگیر نگیر داره باید 2حالت داشته باشه یا قطعات با کیفیت از طرف استارالیا به مالزی نمیرسه و خودش میزنه(مثه تولید پژو فراسنه تو ایران خودرو)
یا اینکه داره با 2کیفیت متفاوت طبق سفارش نمایندگیهای مختلف و کشش بازار اون مناطق عرضه میشه این یکی با2نرخ متفاوت دپار که اقای سیستم زحمتشو کشیدنم جور در میاد.

سلام داداش.ممنون بابت نظرتون
این دو مورد که من اسمشون و گذاشتم یکیش که استاد کرمی هست که حق مطلبو همیشه ادا کردن..دومیشم که اقای رضایی فر هست که 20 پست ندارن و 72 پست دارن و استاد کرمی اموزش دادن به ایشون که بتونن با 4500 که دارن کار کنن..استاد خودشون قطعا بیشتر در جریان هستن.کاربر دیگه ای هم بودنن به اسم ahmad-reza که ایشونم میگن راضین ولی چون پستاشون به قول شما 20 تا بود اسمشونو نیاوردم.
اقای کرمی درست میگن و حتی یکبار خود شرکت مینلب یه کار خونه تولید تقلبی محصولات مینلب رو در دبی جمع کردن و به پلیس دبی هم جایزه دادن...خبرش در خود سایت مینلب هم هست.اما واقعا در دبی جاهایی که میشه ازشون فلزیاب در مدل های مختلف خرید زیاده اقا سروش و من وجود سیستم تقلبی رو در هیچ موردی رد نمیکنم.اما بنده عرض میکنم اگر از دوستان کسانی از نمایندگی خود مینلب و یا شرکت گت اورجینال که همراه محصولش همون یه دلاری هست 4500 خرید کرده و راضی نیست بیاد همینجا اعلام کنه.خیلی از دوستان هستن که از همین سایت توسط جناب داستین هافمن دستگاه به دستشون رسیده..خیلیهایی دیگه هم از دوستان خودشون خرید کردن قطعا خب بنده انتظار دارم حداقل یک نفر بیاد بگه اقا 4500 که 4 ساله مالزی تولید میکنه من خریدم و قاطی داره..خب چرا نیست؟؟
دوم اینکه فرمودید حتما مالزی دو سفارش میزنه که با تفاوت قیمتی که در دپار در ترکیه و دبی هست جور درمیاد..سوال بنده اینجاست چرا فقط 4500 سفارشی که مالزی زده و الان در شرکت دپار ترکیه 3000 یورو(10 میلیون و700) قیمت خورده و یا در سایت دیگه ای اقای سیستم معرفی کرده 8800 لیر(10 میلیون و 500)
قیمت خورده..فقط در این سایت ترکیه ای گیر میاد و در بقیه سایتهایی اروپایی خبری از اون نیست؟؟!!!!
دوماه پیش من همینجا نوشتم که تماس گرفتم با نمایندگی مینلب در دبی و جواب دادن که سیستم 4500 ارزان شده و رسیده به 10 میلیون یعنی همین قیمت فعلی سایت ترکیه ای که اقای سیستم میگن اصلی هست..اما همه هیاهوشون بلند شد که نه تقلبی هست!!! الان در همون نمایندگی قیمت با احتساب ارزش دلار در دبی نزدیک 8 میلیون هست...
اگر به تقلبی بودن باشه قیمت 10 میلیون هم چندان قیمت بالایی نیست که بگیم به این دلیل این سیستم اصلی هست.
انشالله که دوستان بتونن با تست دستگاهشونو تهیه کنن تا به مشکلی برنخورن. @};- @};-

جمعه 19 تیر1394 - 11:39pm

سلام به کاربران عزیز و گرامی فلزجو. اول از همه باید بگم من دوست ندارم وارد همچین بحث هایی بشم،چون دیدم بحث بر سر اصل بودن و کیفیت دستگاست لازم دونستم یه نکاتی رو برای اطلاع عموم بزارم تا استفاده کنند. و
مورد بعدی هم اینه من نه حبیب هستم نه اکبر نه کس دیگه خواهشا نگید چرا تعداد پستت ۲ تاست تاریخ عضویت برای ۳ روز پیش هست. یک دستگاه برای برای برادرم بود بلا استفاده افتاده بود اودم اینجا پست گذاشتم اما بیرون از انجمن فروختم،گفتم بدونید من رو زیر سوال نبرید، ب [-( رسیم به بحث اصلی

این اطلاعات کامل هست و خواننده دیگه به صحت موضوع پی خواهد برد
در ۲ سال گذشته قیمت دستگاهgpx5000 در نمایندگی دوبی با نمایندگی های فروش در امریکا و استرالیا یکسان بود، توجه داشته باشین که در اون زمان در دستگاههای مالزی شماره سریال روی دلار رو به شماره 0061458727727 اس ام اس میکردیم،این شماره تلفن در استرالیا هست خیلی ساده از یک دفترجه تلفن یا جستجو در اینترنت میشه پیش شماره کشور استرالیارو فهمید که شماره برای استرالیاست.دستگاه تمام قطعاتش اصل استرالیایی وموناژ مالزی تحت لیسانس و نظارت استرالیا هست،وقتی به این شماره که در استرالیا هست پیام میدیم وتاییده میگیریم پس شکی در اصل بودن سیستم نیست،البته این برای دستگاههای سری قدیم هست.
اما از زمانی که دستگاههای سری ،gpx4800,5000,4500 با قیمت فوق العاده ارزان وارد بازار شده سریال روی دلاری که همراه دستگاه هست رو به شماره+971502228866 اس ام اس میکنید تا اصل بودن دستگاه رو تایید کنند.
http://www.depar-dubai.com این هم سایت دپار در انتها صفحه این متن نوشته شده خودتون مشاهده کنید

Send Sms The dollar number that come with your machine to +971502228866 to verify Original Detectors.
ترجمه :
ارسال اس ام اس تعداد دلاری است که با دستگاه خود را به +971502228866آمده به منظور بررسی آشکارسازهای اصیل.

مورد اول اینجاست که این شماره برای کشور امارات هست و برای استرالیا نیست. و مورد بعد اینه از زمانی که امارات سیستم پیامکی رو فعال کرده برای تایید کردن همه دستگاههای سریgpx ارزون شدن.این نشانه زیر ابی رفتن نماینده فروش محصولات مینلب هست، چرا باید استرالیا جنس اصلی و تحت لیسانسش رو تایید نکنه!!!چرا قبلا تایید میکرد الان نمیکنه؟؟؟ این مساله دیگه کاملا روشن شد.
باز هم خدمت دوستان عرض کردم بنده مصرف کننده هستم و میخوام از حقوق خودم دفاع کنم و اطلاعات رو عمومی کنم.
پس خیلی ساده میشه فهمید که شرکت مینلب استرالیا هیچ نظارتی بر دستگاههای جدید و ارزان قیمت مالزی نداره، اگرنظارت داشت پس بازهم خودش از طریق اس ام اس اورجینال بودن دستگاه روتایید میکرد. وبه روال گذشته ادامه میداد.تایید کردن خود کشور امارات نشانگر اورجینال نبودن دستگاست.
قابل توجه کاربران
دستگاه هایی که در مالزی موجود هستن ۲ دسته اند:
دسته اول دوستانی هستند که میگن دستگاه مالزی کارایی داره و از عملکردشون راضیند. کاملا درسته اما اون دستگاهایی که کارایی دارن در دست کاربرانی هست که ظاهرا مورد اعتماد انجمن هستن من به شخصه شناختی ندارم.این سیستمها از جمله دستگاههایی هستن که خود استرالیا مستقیما نظارت داشت و با استفاده از سیستم پیگیری سریال رو به شماره +61458727727 استرالیا اس ام اس میکردیم و تاییده دستگاه رو درجواب میدادند.این دستگاهها با محصولاتی که در اروپا بفروش میرسه هیچ تفاوتی نداره.

دسته دوم دستگاههایی هستن که جدیدا وارد بازار شده و کیفیت سری قدیم رو ندارند،دستگاههایی که سریال رو از طریق971502228866+ پیگیری میشه و تایید میشه کارایی و کیفیت لازم رو ندارند ،این دستگاه مورد تایید امارات هست نه استرالیا.
دلایل ارزان بودن محصولات مینلب در اسیا مشخص شد. در خرید محصول اکبند یا دست دوم به شماره پیگیری دقت کنید،سیستم اکبند اصل و باکیفیت را باید از اروپا تهیه کرد.
حق نگهدارتان

شنبه 19 تیر1394 - 1:54am

امیر عزیز این متن ها از پست های شماست که کپی کردم

من شرمنده ام که باز باید تکرار کنم.بنده کی گفتم دپار دبی؟؟؟؟؟ :D :D
بنده گفتم تماس بگیرید خود نمایندگی مینلب در دبی و نه دپاررررررر دبی..خدا لعنت کنه پدر و مادر دپار دبی و ترکیه رو

اما بنده عرض میکنم اگر از دوستان کسانی از نمایندگی خود مینلب و یا شرکت گت اورجینال که همراه محصولش همون یه دلاری هست 4500 خرید کرده و راضی نیست بیاد همینجا اعلام کنه

این دوبند عین نوشته شماست کپی کردم

خب مگر دپار نماینده فروش محصولات مینلب نیست؟مگه شما محصولاتی که گت اورجینال تایید میکنه رو قبول نداری؟ خب دپار هم که همین محصولات گت اورجینال رو که شما میگی به مشتریاش عرضه میکنه دیگه پس چرا شما دپار رو رد میکنید؟؟؟ این هم سایت دپار در پایین صفحه میتونید مشاهده بکنید هم سیستم تایید از طریق اس ام اس که در امارات هست درج شده هم سایت گت اورجینال. http://www.depar-dubai.com

اولا هیچکس نمیتونه ادعا کنه که سیستم های حال حاضر در اسیا و دپار دوبی یا هر شرکت دیگه اصل و اورجینال و یا تحت لیسانس استرالیا هست. مینلب استرالیا هیچگونه نظارتی بر روی سیستم های ارزان قیمتی که شرکت گت اورجینال یا get original تایید میکنه نداره.چون این سیستمها از طریق شماره تلفنی که در امارات هست پیگیری و تایید میشه نه در استرالیا0971502228866 شماره تلفن امارات هست.

سریی قبل دستگاهها متفاوت بود و سریال روی دلار رو به +61458727727 که در استرالیا هست ارسال میکردیم و تاییدیه میگرفتیم.اون سیستمها اصل و اورجینال بودن خدا بیامرزه دیگه وجود ندارن.

مورد بعدی در بند دوم نوشته شما پاسخش فقط این میتونه باشه تا حالا کسی نخواسته پولشو دور بریزه این سیستمهای بی کیفیت رو بخره، شما که انقد از این سیستمها مطمعنید یدونه بخرید دم دست نگه دارید، به کاربرانی که قصد خرید دارند تست بدید ثبات و پایداری و عمق زنی دستگاه رو ببینند،دستگاه برای اونا بیارید باز به همون نحو تست کنید بدید دست کاربرا قطعا ثواب بزرگی خواهید کرد. ظاهرا هم که معلوم نیست فروشنده اید یا نه.اگر هستید اینکارو انجام بدید اگر نیستید یکم واقع بین و طرفدار حقیقت باشید.
بدرود

شنبه 19 تیر1394 - 2:31am

و مورد اخر که دیگه تموم کنم و عزیزان کلافه نشن و اب پاکی رو بریزم
کسانی که میگن استرالیا مجوز تولید gpx5000 رو به مالزی نداده سخت در اشتباه هستن، نمیدونم این حرفشون از روی نداشتن اطلاعات هست یا مساعل دیگه .....
چندی پیش تو این بخش به پست اقای داستین هافمن برخورد کردم و البته جوابشون رو دادم.viewtopic.php?f=17&t=864&start=270
واقعیت امر اینه که دوست اقای داستین کاملا اشتباه میکنن و از قضا گفتهاشون کاملا برعکس قضیه هست
مینلب استرالیا در زمان گذشته مجوز مونتاژ دستگاههای سریgpx رو به مالزی داده بود و زیر نظر استرالیا بود، سیستم پیگیری از طریق اس ام اس هم به شماره تلفن استرالیا ارسال میشد. اما در حال حاضر گت اورجینال که در امارات هست اورجینال بودن رو تایید میکنه.
اینجا چند سوال پیش میاد!!! اگر مالزی در گذشته مجوز مونتاژ نداشت پس چرا به خود استرالیا سریال رو اس ام اس میدادیم و تایید میکرد؟؟؟ خب چرا حالا استرالیا همانند گذشته تایید نمیکنه و شرکت گت اورجینال امارات این وظیفه رو عهده دار شده؟
برادران دستگاههای جدید با زبان بی زبانی فریاد میزنند که ما بی کیفیت هستیم. این واقعیتی هست برای تمامی دستگاههای مالزی.
کیفیتشون اینجوری زیر سوال میره نه به روش های دیگر.
دستگاههای مالزی ۲ دسته هستند،سری قدیمی اصل بود،جدیدا رو استرالیا تایید نمیکنه حواستون جم باشه.
هر عزیزی که قصد خرید هر محصولی رو داره بسیار راحت میتونه با خوندن این مطالب متوجه حقایق بشه و با خیال راحت تصمیم درست رو بگیره.
دوستان من همانند شما هستم،این اطلاعات رو هم راحت با کمی تحقیق میشه جمع اوری کرد. اصلا نیازی به زیر سوال بردن شخصی یا فروشنده ای نیست. خریدار باید متوجه اتفاقات و تحولات باشه و عجولانه تصمیم نگیره. من اگر اینجا اسم کسی رو بردم به هیچ وجه قصد بی احترامی نداشتم و عذر خواهی میکنم.در چندین بخش با این بحث ها برخورد کردم خواستم اطلاعاتی که دارم رو تقدیم عموم کنم.
برای دوستانی که همانند من مصرف کننده هستن و قصد خرید دستگاه اورجینال رو دارند دانستن این اطلاعات کاملا لازم و ضروریست.
موفق باشید

شنبه 20 تیر1394 - 4:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ashkan* نوشته است:
امیر عزیز این متن ها از پست های شماست که کپی کردم

من شرمنده ام که باز باید تکرار کنم.بنده کی گفتم دپار دبی؟؟؟؟؟ :D :D
بنده گفتم تماس بگیرید خود نمایندگی مینلب در دبی و نه دپاررررررر دبی..خدا لعنت کنه پدر و مادر دپار دبی و ترکیه رو

اما بنده عرض میکنم اگر از دوستان کسانی از نمایندگی خود مینلب و یا شرکت گت اورجینال که همراه محصولش همون یه دلاری هست 4500 خرید کرده و راضی نیست بیاد همینجا اعلام کنه

این دوبند عین نوشته شماست کپی کردم

خب مگر دپار نماینده فروش محصولات مینلب نیست؟مگه شما محصولاتی که گت اورجینال تایید میکنه رو قبول نداری؟ خب دپار هم که همین محصولات گت اورجینال رو که شما میگی به مشتریاش عرضه میکنه دیگه پس چرا شما دپار رو رد میکنید؟؟؟ این هم سایت دپار در پایین صفحه میتونید مشاهده بکنید هم سیستم تایید از طریق اس ام اس که در امارات هست درج شده هم سایت گت اورجینال. http://www.depar-dubai.com

اولا هیچکس نمیتونه ادعا کنه که سیستم های حال حاضر در اسیا و دپار دوبی یا هر شرکت دیگه اصل و اورجینال و یا تحت لیسانس استرالیا هست. مینلب استرالیا هیچگونه نظارتی بر روی سیستم های ارزان قیمتی که شرکت گت اورجینال یا get original تایید میکنه نداره.چون این سیستمها از طریق شماره تلفنی که در امارات هست پیگیری و تایید میشه نه در استرالیا0971502228866 شماره تلفن امارات هست.

سریی قبل دستگاهها متفاوت بود و سریال روی دلار رو به +61458727727 که در استرالیا هست ارسال میکردیم و تاییدیه میگرفتیم.اون سیستمها اصل و اورجینال بودن خدا بیامرزه دیگه وجود ندارن.

مورد بعدی در بند دوم نوشته شما پاسخش فقط این میتونه باشه تا حالا کسی نخواسته پولشو دور بریزه این سیستمهای بی کیفیت رو بخره، شما که انقد از این سیستمها مطمعنید یدونه بخرید دم دست نگه دارید، به کاربرانی که قصد خرید دارند تست بدید ثبات و پایداری و عمق زنی دستگاه رو ببینند،دستگاه برای اونا بیارید باز به همون نحو تست کنید بدید دست کاربرا قطعا ثواب بزرگی خواهید کرد. ظاهرا هم که معلوم نیست فروشنده اید یا نه.اگر هستید اینکارو انجام بدید اگر نیستید یکم واقع بین و طرفدار حقیقت باشید.
بدرود

سلام و درود بر اشکان عزیز
اصلا کاری ندارم به تاریخ عضویتتون و تعداد پست هاتون..
نفرمودین که دستگاه برادرتون چه دستگاهی بود که بلا استفاده افتاده بود و بیرون فروختین!!! و چون چندبار نوشتین من مصرف کننده ام فک کنم منظورتون این باشه که 4500 تقلبی داشتین انگار!!روشنگری بفرمایید..از شما که اینهمه اطلاعاتتون قوی بوده بعیده چنین دستگاه تقلبی رو بهتون فروخته باشن :D
اگرم که منظورتون دستگاه دیگه ای بود که حرفی نمیمونه...

اما یه تناقض بزرگی در حرفاتون بود که مشخص میکنه شما اصلا اشنایی کافی نسبت به 4500 از گت اورجینال ندارین و کاملا حرفتون رد میشه :D اگر اینطور نیست ما رو از اشتباه دربیارین.
در متنی که قرمز شده نوشتین قبلا سریال روی یه دلاری رو به شماره ای در استرالیا میفرستادیم و الان باید به شماره ای که در دبی هست بفرستیم و این یعنی تقلبی هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مطمئنین شما الان؟؟؟؟؟؟
اخه چرا این حرف رو که اصلا از اساس صحیح نیست میزنید؟؟
طرح گذاشتن یک دلاری روی دستگاههای مینلب از اساس متعلق به شرکت گت اورجینال هست و تا بوده همین شماره دبی روی اون نوشته شده بوده نه شماره استرالیا!! اگر اینطور نیست یک عکس تهیه کنید که یه دلاری که بر روی دستگاه تعبیه شده کنارش شماره استرالیا نوشته باشه...فقط یک عکس.بنده با کمال میل میپذیرم.
همین اقای حبیب که عکس دشتگاه 5000 رو در همین سایت بارها گذاشت و 21 میلیون خریده بود و همه رو به مبارزه جهت تست حضوری میطلبید روی دستگاه همین شماره دبی شرکت گت اورجینال نوشته شده بود..عکسش هنوز در قسمت فروش دستگاههای کاربران هست
viewtopic.php?f=17&t=599&start=1760
پس با گفته های شما دستگاه ایشونم تقلبی بوده!!
در همین سایت افرادی هستن که همین دستگاهها رو از اقای هافمن خرید کردن...بچه های همین سایت.
به سوال بنده هم جواب داده نشد که ایا 4500 که الان در شرکت ترکیه(10میلیون و 500) 2 میلیون بیشتر از دبی هست ایا اصلی هست واقعا؟؟؟چون دوستان نوشتن اون اصلیه...

شنبه 20 تیر1394 - 5:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان.صبح شما بخیر.
آقا من این حرف امیر رو تایید میکنم.چون من خودم 6-7 سال پیش که هنوز استرالیا خودش دسگاه تولید میکرد چندتا دسگاه برای خودم و دوستان که خریدیم و مطمعن بودیم اصلیه از این داستانها نداشت و اصلا شماره اس ام اس نمیدادند.فقط به این صورت بود که شما میرفتی توی سایت خود مینلب و شماره سریال دسگاه با شماره لوپ فابریکشو براشون میفرستادی و بعد از 3 روز حدودأ جوابش میومد.حالا کاری با بقیه داستانهاش ندارم ولی این تجربه شخصی من بود که بارها اتفاق افتاد و به عینه دیدم خودم.
یه فرق کوچیکی هم که قبلا با الان داشتش این بود که روی شارژرهای جی پی های قدیم زده بود ساخت استرالیا ولی از زمانی که مالزی اومد به بازار شارژرهاشو چین میزنه.این دلیل بر اصلی بودن نیستش ولی داستان به این صورت بود.
موفق باشید. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

شنبه 20 تیر1394 - 7:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure