انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 8:07am

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم نوشته است:
سلام به تمام دوستداران این انجمن
اولاٌ بدانید که ما ایرانی هستیم ما از نوادگان کوروش کبیر هستیم و این گونه لحن برخورد از ما ایرانیان پسندیده نیست .
کاربران محترم amir6777 شما چرا آنقدر با قاطعیت یک موضوع را میخواهی جا بیندازی من تایپ کردم که من آقا حبیب نیستم و ایشون را هم نمی شناسم شما به تاریخ عضویت بنده نگاه نکردید بنده در موضوعی که اطلاع خاصی نداشته باشم و یا از موضوعی خوشم نیاید شرکت نمیکنم و فقط بیننده میشوم و ضمناٌ تعداد پست دال بر امتیاز در این انجمن نمی باشد تایپیکی ارزش دارد که محتوای بار علمی و تجربی و اطلاع رسانی داشته باشد و گرنه زدن تایپیک مشاجره با یکدیگر فکر نکنم اصلاٌ جایز باشد و اینجانب اصلاٌ سیستم نو برای فروش ندارم .

شما را به خدای بزرگ و منان می سپارم

داداش ایرانست و هزار قومیت..هممون فرزند کوروش نیستیم :D .مهمم نیست.فرزند هنر باش نه فرزند پدر...فرزند هنر زنده کند نام پدر

بنده دلیل دارم برا با قاطعیت گفتنم چرا عرض میکنم:

1.شما قیمت gpx4500 رو نوشتید همین الان 14000 میلیون هست و میفرمایید اصلی هست.دلیلتون هم فقط اختلاف قیمت هست.بنده عرض میکنم و اساتید دیگر هم هستن از جمله اقای داستین هافمن عزیز و خیلیای دیگه..تو همین سایت هستن کسانی که همین دستگاه رو تا زیر 10 میلیون بدون کرایه و هزینه های دیگه از نمایندگی حریدن و کاملا راضی هستن و داره جواب میده..حالا شما بفرمایید اینکه زیر 10 میلیون خریداری شده ایا اصلی نیست؟اگر نیست چطور در عمل داره جواب میده؟

2.شما تنها دلیلتون رو که من فهمیدم این هست که چون سایت مینلب قیمت نزده پس ریگ تو کفششه..و گفتید چون کلایکو گرونتر میده پس اصلیه..تو بسیاری از جاها یه جنس و با چندین برابر قیمت تفاوت دارن میفروشن..اینها دلیلی نمیشه که بگیم چون گرونتره اصلیه.

انشالله که شما حبیب نباشید @};- @};-

پنج شنبه 18 تیر1394 - 2:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همگی
سلام درود بر شاعر پارسي زبان
فردوسي نيكو سخن :

پسر كو ندارد نشان از پدر ............................. تو بيگانه خوانش مخوانش پسر

آقای محترم من کجا تایپیک زدم که گفته باشم gpx4500 به قیمت 14 میلیون و اصلی است این گونه که محرز است شما تایپیکها را سر سری میخوانید گفته بنده gpx4500 در سایت amazon به صورت دسته دوم به قیمت 3950 دلار است واین را هم فقط بابت اطلاع کاربرا نوشته ام و اگر به تایپیک اینجانب خوب دقت کرده باشید گفتم سیستمهای مینلب که در کشور مالزی و غیره که دارای تائیدیه خود شرکت مین لب هستندتولید و یا مونتاژ میشوند اصلی هستند ولی با کیفیت و کارایی متفاوت ضمناٌ من مگر گفتم سیستمهای مالزی که با قیمت پایین هستند کارایی ندارند گفته بنده این است آن کارایی 100 درصدی را ندارند اگر داشت به این قیمت به خاورمیانه فروخته نمی شد . از شما یک سوال پرسیده ام که چرا سایت اصلی مینلب قیمت پایه محصولات خود را اعلام نمیکند شما جواب دادید :

چرا از من میپرسین چرا مینلب قیمتا رو تو سایتش نزاشته؟مگه من مدیر شرکت مینلب هستم؟؟ :D در ثانی نزاشتن قیمت دلیل نمیشه همینجوری بگیم ریگی تو کفششون هست...مگه سایت شرکت گرت قیمت ها رو در سایت میزاره

آقای محترم شما که قیمت پایه محصولات مینلب را نداری چگونه و با چه مدرکی و با چه استدلالی و با چه قاطعیتی اعلام میکنید که تمام سیستمهای مینلب دارای کیفیت و کارایی یکسانی هستند من به شما گفتم اگر سیستم مینلب در دبی با این قیمت است آن کیفیت و کارایی را با سیستم مینلبی که در اروپا و آمریکا دارد مونتاژ میشود ندارد . آقای محترم در این دهکده جهانی ، تجارت به مانند رقابت است و کل بازار دنیا بر پایه دلار و یورو است و یک شرکت برای حسن انجام خدمات و رضایت مصرف کننده قیمت محصولات خود را بر پایه دلار و یورو اعلام میکند و به بازار می فرستد و بازار بر اساس هزینهای جاری (از قبیل هزینه حمل و گمرک و مالیات و غیره هر کشوری ) در تمام نقاط دنیا آن هم از روی مقررات واردات هر کشور ((بر اساس قیمت پایه اعلام شده )) قیمت گذاری میکنند.

وطــن یعنی نــــژاد پاک کـوروش
سپردن سر به راه خاک کوروش
وطـــن یعنی که منشـور رهایی
وطـــن یعنــــی نمــاد آریــــایــی
وطـــن یعنی درفــــش کاویــانی
وطـــن یعنـــی ردای آسمــــانی

به درود

پنج شنبه 18 تیر1394 - 4:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا سیستم جنابعالی میفرمایین دست دومش 3950 دلار..شما تو همون لیست 4800 صفر رو قیمت زدین 4195 هزار دلار..حالا سوالی از جنس سوالای خودتون پیش میاد که چطور هست اختلاف 4500 دست دوم با 4800 صفر فقط 200 دلاره؟؟!!حتما میگین دست دوم در حد نو هست!. واختلاف 4800 با 5000 هزار 1600 دلار هست!!!قیمت های این سایت هم دقیق نیست.شما جالبه که اصلا نمیدونم تا الان با 4500 مالزی کار کردین که میگین کارایی مینلب اروپا رو نداره؟؟؟ :D
جوری میگین سیستم 4500 مالزی کارایی سیستم مینلبای اروپایی و نداره که انگار مینلب اروپایی رو دیدین و باهاش کار کردین..فقط عکس دست دومشو تو سایت دیدی داداش..کلا دلیل شما فقط تفاوت قیمت هست و هیچ استفاده عملی از این سیستم نکردی که تفاوت اروپایی و مالزیشو بدونین..مثل قضیه ماشین تویوتا که گفتین تویوتایی که مردم عربستان سوار میشن از تویوتایی که مردم ایران سوار میشن باکیفیت تره..
بنده با قاطعیت نگفتم همه سیستم های مینلب با مالزیش فرقی ندارن...فقط جی پی ایکس هست که مالزی میزنه و بحث ما هم سر سری جی پی ایکس 4500هست..نسبت به بقیه سیستم های مینلب بنده اشنایی ندارم ونظری هم ندارم. @};-
شما غیر از اختلاف قیمت دلیل دیگه ای دارین که بتونین عملا اثبات کنین اروپایی بهتر از سیستم مالزی هست؟؟؟
@};- @};-

پنج شنبه 18 تیر1394 - 6:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به تمامی مردان پاک ایرا ن زمین
از کاربرای محترم بابت به دارازا کشیدن این بحث واقعاٌ عذر خواهی میکنم
اولا در مورد سوال کاربرamir6777
آقای محترم باز هم باید بگویم چرا شما تایپیک بنده را سرسری میخوانید و توجه به متن تایپیک نمی کنید بنده گفتم سیستم gpx4500 اورجینال استرالیایی که در سایت amazon زده دسته دوم به قیمت 3950 $
سوال دوم شما یعنی آقای محترم شما اگر به چیزی دست رسی نداشته باشی نمیتوانی درباره آن تحقیق و در مورد کارایی آن نظر بدهی مگر دوره عصر حجر هستش جناب الان قرن داد و ستد اطلاعات هستش شما چی دارید برای خود میگید کافی هستش شما یک موضوع را در نظر بگیرید و در مورد آن به صورت خیلی پیگیر تحقیق کنید و ببینید نمی توانی از کیفیت و کارایی آن ، چیزی بیان کنی
فقط این را به شما بگویم آنقدر در مورد این موضوع تحقیق و پرس جو کردم که شکم به یقین تبدیل شد .
اگر نخوردیم نان گندم ولی دیدیم دست مردم
کاربرای محترم میخواهم کل تایپیکهای موافق و مخالف از حیث کیفیت محصولات مینلب را خلاصه بگویم و یک جمع بندی کلی بکنم و تمام
نوشته های خودم به طور خلاصه : محصولات مینلب در نمایندگی دبی و شرکت دپار ترکیه و دپار دبی از لحاظ قیمت بسیار پایین تر از محصولات مینلب در سایتهای amazon و Kellyco است و نظر من این هستش که سیستم gpx5000 به قیمت 2725 دلار با سیستم gpx5000 به قیمت 5795 دلار هم ازنظر کیفیت و هم از نظر کارایی با هم برابر نیستند و اگر تولید یک کشور باشد حتماٌ درجه بندی محصول دارد . (هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست)
و اگر یادتان باشد نوشته بودم از شرکت مینلب در خصوص اختلاف قیمت محصولات مینلب در نمایندگی ها و کیفیت محصولات سوال کردم که :
جواب شرکت مینلب این طور بوده که محصولات مینلب به خاطر هزینه حمل و عوارض و مالیات و گمرک و قوانین واردات هر کشوری با هم اختلاف دارد ولی از نظر کیفیت همه محصولات مینلب با هم یکسان میباشد .

حال خلاصه نوشته های کاربرای مخالف:
amir6777
اگر این طور متوجه شده باشم شما میگویید که اولاٌ : ارزان بودن محصولات مینلب در دبی و یا کلاٌ در خاورمیانه از جنبه اقتصاد و توان مالی مردم منطقه و استراتیژیک شرکت مینلب برای فروش بالا هستش و هیچ ربطی به کیفیت و درجه بندی محصولات ندارد .

و بر اساس گفته شما در کشور ترکیه یا دبی و کلاٌ در خاورمیانه محصولات مینلب (حالا شما میگویید gpz و gpx) بر اساس استراتیژیک مینلب برای فروش بالا قیمت پایینتری دارند و به گفته جواب ایمیل شرکت مین لب بر اساس هزینه حمل و عوارض و مالیات و گمرک و قوانین واردات هر کشوری قیمت در نمایندگی فرق دارد .
حالا من دلایلی دارم که این ادعای مینلب و حرف کاربر amir6777 را رد میکند آقایان محترم در خود کشور ترکیه نمایندگی فروش شرکت مینلب داره gpx5000, gpz7000 , gpx4800 و بقیه محصولات مینلب را به قیمت سایت amazon و Kellyco میفروشد نه فقط کشور ترکیه بلکه روسیه و قزاقستان و بیشتر نمایندگی های مینلب دارند به این قیمت میفروشند حالا مینلب در دبی و شرکت دپار ترکیه چگونه این مقدار ارزان میدهد جای سوال است که فقط استراتژیک فروش بالای شرکت مینلب فقط برای دبی و شرکت دپار است و در کشور ترکیه فقط برای دپار اینقدر ارزان در میآید و هزینه گمرک و غیره فقط برای بقیه نمایندگی ها مینلب در ترکیه هستش و تعجب این است که شرکت دپار ترکیه دارای 2 قیمت برای محصولات مینلب است . (( ضمناٌ تا این یادم نرفته در بیشتر نمایندگی های فروش مینلب gpx4500 به مبلغ 10 تا 11 میلیون فروخته میشود چرا در دبی به قیمت 7.5 میلیون فروخته میشود باز هم جای سوال است ))
من آدرس سایت تعدادی از نمایندگی های همجوار کشور خود را میگزارم

این آدرس سایت دپار ترکیه باقیمت ارزان
http://www.depardetector.com/trademark/minelab/13
این آدرس سایت دپار ترکیه باقیمت بالا
http://www.depardedektorshop.com/urunle ... YENI-.html
http://www.adanadepar.com/listele,cat-anasayfa,p=5.html
این آدرس سایت نمایندگی فروش مینلب در ترکیه با قیمت بالا
http://www.baskentelektronik.com/dedekt ... 00/77.html
http://www.dedektorcu.com/v1.0/
http://www.hedefdedektor.com/index.php? ... ry&path=78
http://www.dedektoral.com/kategori/minelab-dedektor-21/
http://tevafukdedektor.com/kategoriler/ ... ktoru.html
این آدرس سایت نمایندگی فروش مینلب در قزاقستان
http://www.minelab.asia/metalloiskateli-minelab
این آدرس سایت نمایندگی فروش مینلب در روسیه
http://metalloiskateli-sterlitamak.ru/m ... li-minelab

البته 3 تا دیگه لینک هستش که در این تایپیک اجازه 10 لینک بیشتر نداده و در پست بعدی میگذارم
فقط یک توضیح من نمایندگی های فروش مینلب در کشور های دیگر را نزده ام چون بسیار است و فقط تعدادی از نمایندگی های آسیایی را نوشتم باز هم به بزرگی خودتان ببخشید .

شب خوش

آخرین بار توسط سيستم در جمعه 19 تیر1394 - 4:00am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 18 تیر1394 - 3:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

این هم آدرس 3 تا سایت نمایندگی فروش مینلب در روسیه

http://metalloiskateli35.ru/mfg/minelab
http://www.minelab.com.ru/ (روی تصاویر هر فلزیاب دبل کلید کنید قیمت آن میآید)
http://md21.su/18-metalloiskateli-minelab

جمعه 18 تیر1394 - 3:22am

باسلام. من نميدونم اينهمه بحث بخاطر موضوعی ک براحتی میشه تشخیص داد برای چیه؟
آقا چرا خودتون وديگران رو اذیت میکنید طریقه شناسایی محصول اصل از تقلبی ب راحتی اب خوردنه دستگاه رو روشن میکنی اگه دستگاه تالحظه شناخت لوپ که حدود 7_8ثانیست بوق ممتد زد جنس اصله اما اگه ی بوق تک زد تقلبه حالا برید تو دپار ترکیه یا دبی فقط ی بار دستگاشونو روشن کنید کاری هم ب هولوگرام نداشته باشید والسلام

جمعه 19 تیر1394 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سردار آریایی نوشته است:
آقا چرا خودتون وديگران رو اذیت میکنید طریقه شناسایی محصول اصل از تقلبی ب راحتی اب خوردنه دستگاه رو روشن میکنی اگه دستگاه تالحظه شناخت لوپ که حدود 7_8ثانیست بوق ممتد زد جنس اصله اما اگه ی بوق تک زد تقلبه حالا برید تو دپار ترکیه یا دبی فقط ی بار دستگاشونو روشن کنید کاری هم ب هولوگرام نداشته باشید والسلام

آقای سردار آریایی، شما بعداز 5صفحه داری میگی اصلی، تقلبی???!!!!! بحث سر اصلی و یا تقلبی بودن محصول نیست. داره میگه صحبت سر کارایی و کیفیت محصولاته! :|

جمعه 19 تیر1394 - 12:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت

باربد نوشته است:
سردار آریایی نوشته است:

آقای سردار آریایی، شما بعداز 5صفحه داری میگی اصلی، تقلبی???!!!!! بحث سر اصلی و یا تقلبی بودن محصول نیست. داره میگه صحبت سر کارایی و کیفیت محصولاته! :|

بنظرم اینفده جای بحث نداره , دوستانیکه از دپار و یا دبی خرید کردن میتونن , تست ها رو انجام بدن و نتیجه رو اینجا بزارن , البته دوستانیکه فروشنده نیستن اینکار رو انجام بدن بهتره , موفق باشید

جمعه 19 تیر1394 - 1:10pm

باربد نوشته است:
سردار آریایی نوشته است:

آقا مثل اینکه شما ی بار باید از اول بخوني یکی میگه محصول اروپا اصله یادرجه یکه چون اروپا قيمتش بالاتره از آسیا یکیم میگه نه آسیا هم درجه یکه و دونیست
دوباره قشنگ مطالعه کنید متوجه میشید

جمعه 19 تیر1394 - 5:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
کاربر محترم آقای سردار آریایی متوجه موضوع نشده اید من میگویم چرا باید یک جنس از یک مدل و از یک مارک در یک کشور در خود نمایندگی فروش شرکت دارای دو قیمت باشد میتوانید جواب بدهید ضمناٌ تایپیک را مطالعه نفرمودید بنده گفتم سیستمی که شرکت مینلب تائیدش کند اصل است و اصلاٌ با سیستمهای کپی و جعلی کاری نداریم فقط می ماند کیفیت سیستم و بحث سر کیفیت محصولات مینلب است.
مثالی این گونه بیان کنم اگر سیستم gpx4500 دوباره توسط شرکت مینلب استرالیا تولید میشد و مالزی هم این سیستم را مونتاژ میکرد و قیمت gpx 4500 اورجینال استرالیایی قیمت 3900 دلار و gpx4500 مونتاژ مالزی به قیمت 2500 دلار بود و شما از نظر مالی مشکلی نداشتید خداوکیلی کدام سیستم را بر میداشتید و چرا ؟

خدانگهدار

جمعه 19 تیر1394 - 5:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure