انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 11:00pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6777 نوشته است:
اقا تهم نزدیک یکساعت شد یه عکس گرفتن از نظرات من و گذاشتن در اینجا که دو دقیقه هست...تو این یکساعت هم که انلاین هستی ..نکنه داری فتوشاپ میزنی..خخخخخخ :D :D

عرض ادب. اقا لطف میکنی اینقدر اسپم ندی????????!!!!!!!!!!!! ملت اعصابشون رو از سر راه نیاوردند!!!!!
اینجا اقای سیستم لطف کردند و نتایج تحقیقاتشون رو عمومی کردند و جای تقدیر و احترام داره. بنظر من هم ایشون درست میگن .

پنج شنبه 18 تیر1394 - 11:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
amir6777 نوشته است:
اقا تهم نزدیک یکساعت شد یه عکس گرفتن از نظرات من و گذاشتن در اینجا که دو دقیقه هست...تو این یکساعت هم که انلاین هستی ..نکنه داری فتوشاپ میزنی..خخخخخخ :D :D

عرض ادب. اقا لطف میکنی اینقدر اسپم ندی????????!!!!!!!!!!!! ملت اعصابشون رو از سر راه نیاوردند!!!!!
اینجا اقای سیستم لطف کردند و نتایج تحقیقاتشون رو عمومی کردند و جای تقدیر و احترام داره. بنظر من هم ایشون درست میگن .

کاری به شما نداریم که..خود درگیری دادرین شما؟؟ شما اعصابت از قبل خورد هست مثل اینکه ;) :D ...بزار مرکب اومدنت تو انجمن خشک بشه اقای چند ایدی دار عزیز :D :D
اقای سیستم نه و اقا حبیب...

پنج شنبه 18 تیر1394 - 11:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
آقا سیستم داداش شما بالاخره چه سیستمی مد نظرتون واز کجا می خوای خرید کنی ؟من به امید خدا می خواهم گرت یکی از بچه های سایت رو بردارم.

پنج شنبه 18 تیر1394 - 11:49am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6777 نوشته است:
باربد نوشته است:
amir6777 نوشته است:

کاری به شما نداریم که..خود درگیری دادرین شما؟؟ شما اعصابت از قبل خورد هست مثل اینکه ;) :D ...بزار مرکب اومدنت تو انجمن خشک بشه اقای چند ایدی دار عزیز :D :D
اقای سیستم نه و اقا حبیب...

کلا بی ادب و بی نزاکت تشریف دارید! متاسفم که مجبوریم با یک همچین آدمهایی در یک فروم قاطی باشیم! [-( در ضمن اگه ثابت کردی که من چند آیدی دارم من دیگه به این انجمن نمیام! :-Q

پنج شنبه 18 تیر1394 - 12:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس اقرار میکنی که تازه اومدی و تازه کاری... :D
پس به جنابعالی هیچ ربطی نداره که بپری وسط و موش بدوونی :-Q :D ..یهو ی نفر بپره وسط یه تاپیک..اونم بی دلیل و بی اعصاب..مشکوک نیست یه کم؟ :D ;)
شما اعصابت از همون جای دیگه خورده...سایت مدام داره اپدیت میشه..این تاپیک هم به جنابعالی ربطی نداره و نظر تخصصی هم ندارید در این رابطه..پس همون بیرون باشید بهتره..البته اگه چند ایدی ندارید باادب :D

آخرین بار توسط amir6777 در پنج شنبه 18 تیر1394 - 12:59pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 18 تیر1394 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا باربد عرض ادب و احترام
من چند بار خواستم ه این دوست محترم کمک کنم هم راجع به دسگاهش هم راجع به مکانش متاسفانه با بی ادبی جواب بنده رو دادن
حالا هم که درگیربقیه کاربرا هستن
شما هم اعصاب خودتون رو خورد نکنید واز مطالب ارزشمند بقیه استفاده کنید
جناب سیستم هم زحمت کشیده ومطالبشون رو دراختیار کاربرا گذاشته حالا شنونده باید عاقل باشه

پنج شنبه 18 تیر1394 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواننده و نه شنونده :D
عاقل هستن که از شما کمک قبول نمیکنن..در مورد دستگاه هم من هیچوقت یادم نمیاد از شما کمک خواسته باشم :D ..
معلومه که عاقل هستن ...والا تا الان دستگاه 9 میلیونی 5000 مالزیایی رو 21 میلیون خریده بودن و کلی هم ناراحت بودن..بنده که باز هم میگم به همه دوستان و اون اینکه fpi فلزجو با هزینه ای که میکنن بهترینه و بس...دستگاههای خارجی با اون هزینه ای که میکنن کارایی بیشتری نداره.اگر جنسی باشه همین دستگاه کافیه. @};-

پنج شنبه 18 تیر1394 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از اینکه وقت دوستان بخاطر اسپمهای این دوستمون تلف میشه من عذر میخام
ولی حرفی زده شده وباید جواب داده بشه
دوستان خودتون قضاوت کنید

پیوست:
Screenshot_2015-07-09-14-30-31.png

پیوست:
Screenshot_2015-07-09-14-30-54.png

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 18 تیر1394 - 1:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
دیدی گفتم بچه ای! :ymhug:
من کجا به تو التماس کردم لاشی؟ :-o
توی همونجا برات نوشتم اگه بخای کمکت میکنم
پس چرا جوابای خودتو هم که فرستادی ننوشتی؟ :))
در ضمن مرد نیستی اگه یه عکس از دسگاه گرت رو که داری با اثبات اینکه مال خودته اینجا نذاری [-X
همون بهتر که با ادمی مث تو همراه نشدم والا اگه مشکلی پیش میومد تو از اونایی که همش جیغ میزنن =))

شما قرار شد عکس از پاسخ های من بگیری بزاری که ثابت شه که التماس نمیکردی و بعد اون که جواب رد شنیدی خورده تو ذوقت :D
پس لطف کن و صداقت داشته باش..
بنده هنوز رو حرف خودم هستم شما اشتباهی متوجه شدی..بنده از شخص شما کمکی نخواستم عکس مدار و برای اساتید و استاد حمید گذاشتم تو سایت که نظر بدن و شما تو خصوصی پیام دادید که اینجوریه...والا من شخصا از شما کمکی نخواستم :D :D
شما کلا سرخود همیشه دوست داری کمک کنی و همه ابزارها رو هم داری مخصوصا تو قسمت حفاری خیلی دوس داری حضور داشته باشی..کمکه دیگه..چقد تو خوبی :D ;)

پنج شنبه 18 تیر1394 - 2:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به تمام دوستداران این انجمن
اولاٌ بدانید که ما ایرانی هستیم ما از نوادگان کوروش کبیر هستیم و این گونه لحن برخورد از ما ایرانیان پسندیده نیست .
کاربران محترم amir6777 شما چرا آنقدر با قاطعیت یک موضوع را میخواهی جا بیندازی من تایپ کردم که من آقا حبیب نیستم و ایشون را هم نمی شناسم شما به تاریخ عضویت بنده نگاه نکردید بنده در موضوعی که اطلاع خاصی نداشته باشم و یا از موضوعی خوشم نیاید شرکت نمیکنم و فقط بیننده میشوم و ضمناٌ تعداد پست دال بر امتیاز در این انجمن نمی باشد تایپیکی ارزش دارد که محتوای بار علمی و تجربی و اطلاع رسانی داشته باشد و گرنه زدن تایپیک مشاجره با یکدیگر فکر نکنم اصلاٌ جایز باشد و اینجانب اصلاٌ سیستم نو برای فروش ندارم .

شما را به خدای بزرگ و منان می سپارم

پنج شنبه 18 تیر1394 - 2:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure