انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:20pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام مجدد
کاربر محترم amir6777
بنده اجازه به خودم نمیدهم که کسی را متهم به چیزی بکنم شما در تاپیکهای قبلی خودتان این گونه فرمودیید
هرکدوم از دوستان که محصولات شرکت مینلب اونهم اصلیش رو میخوان بگن تا خودم براشون بیارم.تحویل در ایران
این رو خدمت دوستان عرض کنم که شرکت مینلب محصول جی پی ایکس 4500 خودش رو از تولید خارج کرده و امتیازش رو کشور مالزی خریده.بنابراین اگر کسی ادعا میکنه که جی پی 4500 استرالیایی رو میاره دیگه تا اخرش رو بخونید!!!.به هیچ عنوان استرالیا این محصول رو دیگه تولید نیمکنه الان چندین سال هست.سند بنده برای این حرفم نیز این هست که در سایت خود شرکت مینلب وقتی محصول 4500 رو میارید در بالای اون این نکته ذکر شده که (لطفا توجه داشته باشید که این محصول در استرالیا و امریکا تولید نمیشه)در خود سایت مینلب این مطلب ذکر شده.بنابراین فعلا 5000 و 4800 توسط استرالیا تولید میشه.
با این توضیحات بنده 4500 و 4800 و 5000 رو میتونم در ایران به دوستان تحویل بدم.
بنده ابتدا نصف مبلغ رو از دوستان میگیرم و بابت اون یک چک با همون مبلغ به دوستان میدم.و دوستان میتونن بعد از 20 روز محصول رو در ایران تحویل بگیرین البته بعد از بازگرداندن چک و پرداخت نصف دیگه محصول.
برای اطمینان از استرالیایی بودن محصول دوستان میتونن بعد از دیدن محصول بصورت انلاین ابتدا شماره سریال درج شده روی دستگاه و رمز مخفی درج شده روی هولوگرام شرکت مینلب که روی دستگاه درچ شده رو به سایت مینلب ارسال کرده و بعد از پاسخ اورجینال بودن دستگاه توسط شرکت مینلب دستگاه رو تحویل بگیرند.
اما قیمت ها

gpx5000 22 میلیون

gpx4500 17 میلیون

.سوالی بود در خدمت همه دوستان هستم لطفا پیغام خصوصی بگذارید

من هم اینگونه برداشت کردم اگر این گونه نیست عذر خواهی مرا بپذیرید
با آرزوی سلامتی برای همه کاربرای انجمن

پنج شنبه 17 تیر1394 - 12:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام
جناب سیستم لطفا از این بحثها ناراحت نشین
توی این محیطهای مجازی افرادی هستن که نه فروشنده هستن نه خریدار نه حفار نه هیچی
فقط برای وقت گذرانی وسر کار گذاشتن دیگران وارد مباحث میشن
همین دوستمون چند وقت پیش یکی از بچه های معتبر سایت یه دسگاه بهش فروخته بود حول وحوش 600 یا 700 یادم نیست
خلاصه سرتو درد نیارم کاری به همه کرد تا جناب کوهیار خودش شخصا براش یکی درست کرد وابروی اون دوستمون رو هم خرید
حالا من موندم اونیکه واسه چندل غاز داشت خودشو جر میداد اومده راجع به قیمتهای میلیونی دسگاهها نظر میده
و اونیکه خدای این کاره لب از لب وا نمیکنه !
متاسفانه این محیطها برای عده ای شده بازی بچگانه یا عکس سر کاری از مکان میزارن یا میان راجع به چیزایی که فقط اسمشو شنیدن نظر کارشناسی میدن
از شما بابت راهنمایی و پیگیریتان سپاسگزارم

پنج شنبه 17 تیر1394 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
:-?

پنج شنبه 18 تیر1394 - 6:53am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
با سلام
جناب سیستم لطفا از این بحثها ناراحت نشین
توی این محیطهای مجازی افرادی هستن که نه فروشنده هستن نه خریدار نه حفار نه هیچی
فقط برای وقت گذرانی وسر کار گذاشتن دیگران وارد مباحث میشن
همین دوستمون چند وقت پیش یکی از بچه های معتبر سایت یه دسگاه بهش فروخته بود حول وحوش 600 یا 700 یادم نیست
خلاصه سرتو درد نیارم کاری به همه کرد تا جناب کوهیار خودش شخصا براش یکی درست کرد وابروی اون دوستمون رو هم خرید
حالا من موندم اونیکه واسه چندل غاز داشت خودشو جر میداد اومده راجع به قیمتهای میلیونی دسگاهها نظر میده
و اونیکه خدای این کاره لب از لب وا نمیکنه !
متاسفانه این محیطها برای عده ای شده بازی بچگانه یا عکس سر کاری از مکان میزارن یا میان راجع به چیزایی که فقط اسمشو شنیدن نظر کارشناسی میدن
از شما بابت راهنمایی و پیگیریتان سپاسگزارم

جناب سیستم اولا در اینکه شما خود حبیب هستید هیچ شکی نیست و بنده فروشنده هم نیستم :D .این پیغام هم مربوط به خیلی وقت پیش هست و بنده هم رفت و امد به دبی رو داشتم و چون قیمت ها رو میدونستم با در نظر گرفتن همه شرایط پیشنهاد دادم اگر کسی میخواد من از دبی واسش میارم...مدتی هم هست که سیمن بوکم دچار مشکل شده یعنی همون گذرنامه دریایی و منتظر تمدید اون هستم.ولی شما اقا حبیب جان با 50 تا پست که بیشترشم تو همین چند روز زدی خوب همه چی یادت مونده.. :D
ضمنا این شما هستین که الان فروشنده هستین و با این تعاریف میخواین برخی دستگاهها رو مشکل دار جلوه بدین تا دستگاه خودتونو با اون قیمتی که خریدین یعنی 21 میلیون به افراد بفروشین و بگین مال من اصلی هست..تو ایدی قبلیتونم 100 تا پست زدین 80 پست مربوط به همین مباحث بود و درپایان هم موفق نشدین و شروع کردین به فحش و فضاحت.. :D

و اما شما اقای تهم که تا دو سه روز پیش التماس میکردی تو خصوصی که اقا امیر نقطه هایی که داری خیلی خوبه بزار منم بیام کمکت کنم :p
محض اطلاعاتت اساتید گفتن همون نقطه دفینه داره..تا جیگرت بسوزه :D :D
و وقتی جواب رد شنیدی یهو رو برگدوندی...میخوای عکس پیامای خصوصیتو بزارم همینجا تا از چهره مبارکت بهره برداری کنم برا همه؟ :D :D
در مورد دستگاه هم به هیچ عنوان استاد کوهیار ابروی کسی رو نخرید..اقای کاوشگر دستگاه فلز جو رو به تمام معنا اشغال برای من درست کرد و فرستاد و تا یه ماه اصلا روشن نمی شد..گفت مشکل از میکرو هست و دوباره فرستاد ولی اصلا میکرو خراب بود.میگفت قبل ارسال باهاش در دومتری کاسه مسی کشیدم بیرون ولی اصلا دستگاه هیت سینک نداشت و اگر دو دقیقه روشن میموند میسوخت نمیدونم چطور باهاش کاوش رفته بود.760 هزار تومن همچین رو برا من درست کرد و هزینه پست و کرایش 100 تومن هم اضافه شد و شد 860..اونم دستگاهی که روشن نمی شد.نه برای من برای خیلیا تو سایت درست کرده که جواب نمیده و ازش راضی نیستن.ضمنا وقتی عکس داخل دستگاه رو تو سایت گذاشتم هم استاد حمید و هم بسیاری از دوستان گفتن این نحوه ساخت مشکل داره و جواب نمیده.
به استاد کوهیار گفتم و هنوز کاوشگر پولم رو پس نداده بود و حرفاییم پیش اومد که با وساطت اقا مجتبی حل شد.استاد کوهیار چون متوجه شدن پولم یه بار رفته و هنوز کاوشگر پس نداده از روی مردانگی و برادری دستگاه رو به بهترین نحو ساختن و بدون هیچ حرفی برام فرستادن و حتی گفتن حرف پول رو هم نزن و فک میکنم برا برادرم ساختم و قطعا من از خجالت این همه مردونگی ایشون درمیام..پس شما نگران نباش :D :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط amir6777 در پنج شنبه 18 تیر1394 - 7:57am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 18 تیر1394 - 7:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اتفاقا بعد از اینکه دستگاه دستگاه فلزجو استاد حمید که استاد کوهیار ساختن و عالی جواب داد به همه دوستان هم پیشنهاد دادم دیگه دنبال دستگاه خارجی نرن و همین دستگاه عالی جواب میده...هم کارایی های بسیاری داره و هم عمق خوبی میزنه..حذف اهنم داره که لورنز نداره.. :x :x
اقا تهم من گرت رو هم دارم..پس هم اوپراتورم و هم حفار ولی هرجایی رو حفاری نمیکنم و با هرکسی هم همراه نمیشم ;) ..اوکی.خخ :D

این رو اساتیدی چون خود استاد کوهیار گفتن:

درود
خوبی داشی؟
پستهای این چندوقتت رو مطالعه کردم و خیلی خوشحال شدم دادا هم به این خاطر که میبینم یه اپراتور 6دانگ شدی و هم به این خاطر که میبینم اصولی و منطقی و با آثار و علائم پیش میری و الکی چرخ نمیزنی!
و اما خوشحالی بیشترم به خاطر اینه که شما مث بقیه نمیشینی توی خونه پست الکی بزاری و همش تست قابلمه و قوطی شیرخشک بگیری و این واقعا خوشحالم میکنه که حداقل شما داری استفاده درست میکنی :ymhug:
درمورد این چاه هم دادا اگه اجازه بدی منم چندتا نکته خدمتتون عرض کنم :
خودم شخصا بخاطر شغلم بارها و بارها با این موارد روبرو شدمو حسابی هم چرخ زدم ولی دادا این حرفها بین خودمون بمونه و شمام دیگه قابل اعتماد بنده هستید و از طرفی چون مکانت ارزش داره حیفم میاد نگم خدمتتون.
چون مکانت تپه هست و از طرفی دور از قسمتهای مسکونی مثل قلعه هست و اطرافش هم هیچگونه آثاری از وجود بنای مسکونی دیده نمیشه پس بحث آبی بودن چاه کلا رد میشه این اولیش!
دوم احتمال وجود چشمه در اون قسمت و انتقال آبش از طریق حفر کانال به مناطق مسکونی مثل همون قلعه هست که با توجه به شرایط چاه مثل آب بندی نشدن و خاکی بودن دیواره ها و واقع بودن در روی تپه و عدم وجود چشمه در بالای تپه این مورد هم به قدرت رد میشه!
سوم احتمال وجود چاه به عنوان بخشی از حلقه های قنات هست که این هم با تجربه ی خودم و با دلایل قوی باز رد میشه!
چهارم و مهمترین احتمال که بنده بهش اعتقاد دارم استفاده از چاه به عنوان راه ورودی ( حالا یا به یک راهرو زیرزمینی و مخفی مثل قلعه یا برج دیدبانی هست) یک مکان مهم هست که باید توسط شما بررسی بشه .
بخاطر شرایط تپه و مشرف بودنش بر منطقه خودم احتمال میدم که راهی بسوی برج دیدبانی باشه که اینجور برجهارو طوری میسازن که فقط یک راه ورود و خروج داشته باشن و اون هم فقط بصورت راهرو زیرزمینی از نقطه ی درونی قلعه آغاز میشه و دلیلش هم اینه که شخص دیدبان یا نگهبان کاملا ایمن باشه و هیچ خطری از حمله ی افراد از بیرون برج تهدیدش نکنه و چون هیچ راه ورودی نداره بسیار ایمن بوده و برج هم بالای چاه مستقر بوده و از طریق همین چاه هم به راهروی زیرزمینی قلعه مورد نظر منتهی میشده که اگر بتونید راهرو رو که باید در انتهای چاه یا در دیواره ی اون باشه پیدا کنید میتونید واردش بشید و احتمال وجود بار یا قنائم و یا حتی اتاقکهای مخفی در طول مسیر وجود داره ولی باید بیش از هر وقت دیگه ای مراقب باشید زیراکه با گذشت زمان تمام راههای ورود و خروج هوا به تونل مسدود شده و اگر واردش بشید قطعا با کمبود اکسیژن مواجه میشید که باید تمهیدات لازم رو فراهم کنید.
در هرصورت بنده اعتقاد دارم که این منطقه ارزش کاوش داره و اگراصولی پیش برید به امید خدا نتیجه میگیرید.
پیروز باشید.

اینم ادرسش برو بخون اقای حسود و رنگارنگ :D :D
viewtopic.php?f=26&t=2780&start=10

پنج شنبه 18 تیر1394 - 7:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دیدی گفتم بچه ای! :ymhug:
من کجا به تو التماس کردم لاشی؟ :-o
توی همونجا برات نوشتم اگه بخای کمکت میکنم
پس چرا جوابای خودتو هم که فرستادی ننوشتی؟ :))
در ضمن مرد نیستی اگه یه عکس از دسگاه گرت رو که داری با اثبات اینکه مال خودته اینجا نذاری [-X
همون بهتر که با ادمی مث تو همراه نشدم والا اگه مشکلی پیش میومد تو از اونایی که همش جیغ میزنن =))

پنج شنبه 18 تیر1394 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

همون بهتر که با ادمی مث تو همراه نشدم والا اگه مشکلی پیش میومد تو از اونایی که همش جیغ میزنن

=)) =)) :)) @};-

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 18 تیر1394 - 10:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تهم نوشته است:
دیدی گفتم بچه ای! :ymhug:
من کجا به تو التماس کردم لاشی؟ :-o
توی همونجا برات نوشتم اگه بخای کمکت میکنم
پس چرا جوابای خودتو هم که فرستادی ننوشتی؟ :))
در ضمن مرد نیستی اگه یه عکس از دسگاه گرت رو که داری با اثبات اینکه مال خودته اینجا نذاری [-X
همون بهتر که با ادمی مث تو همراه نشدم والا اگه مشکلی پیش میومد تو از اونایی که همش جیغ میزنن =))

اتفاقا جواب خودم رو هم گذاشتم باادب :D ...
اگه جوابی غیر از همون یه دونه بهت دادم عکس ازش بگیر بزار تار همه بدونن چقد صداقت داری اقای مرد..
من کمک ادمایی که موقع حرف زدن هم دهنشون بو میده رو نمیخوام چون معلومه سر تا پا کلک هستن..اونم تو این کار. :D
خیلی داغونی..عکس که گذاشتنش سخت نیست ولی اینکه نوشتی اثبات کن مال خودته اول اینکه در حدش نیستی بخوام واسه یه ادمی مثل تو ثابت کنم دوم اینکه این حرف نشون از این داره که نمیخوای چیزی و قبول کنی.

خخخ..چقدم برا خودش مایه میزاره..همون بهتر که با همچین...........اصلا مگه من رات میدادم که همراه بشی جیغ جیغوو :D
واقعا ضایعی...
فعلا با سکه های اواتارت حال کن...یه کمم تمرین مودب بودن رو بکن اگه یادت ندادن هنوز :ymsick: ..به کارت میاد. :D

پنج شنبه 18 تیر1394 - 10:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ضمنا برای تایید اینکه اوپراتورم یا حفارم و یا دستگاه دارم نظر اساتید عزیز این سایت برام مهمه و اونایی که باید بدونن خودشون میدونن :ymhug: :ymhug: ...اصلا اهمیت نداره افراد و مسائل حاشیه ای :D :D
خوش باشید

پنج شنبه 18 تیر1394 - 10:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا تهم نزدیک یکساعت شد یه عکس گرفتن از نظرات من و گذاشتن در اینجا که دو دقیقه هست...تو این یکساعت هم که انلاین هستی ..نکنه داری فتوشاپ میزنی..خخخخخخ :D :D

پنج شنبه 18 تیر1394 - 10:58am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure