انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:47pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من زنگ زدم به یه شماره به اصلاح شرکت فلزیاد نام داشت و گفت gpx5000 دو مدل دارم ساخت مالزی 16 تومن ساخت استرالیا 24 تومن گفتم حضوری میشه دید این دو مدل رو گفت نه گفتم من میخوام بیست و پنج میلیون هزینه کنم چرا نباید ببینم گفت به دلیل مسائل امنیتی نمیشه گفت شما بیا تبریز هر کدوم رو میخوای برات بیارم گفتم جفتش رو بیار گفت نمیشه هر کدوم که شما خواستس همونو میارم دوستان شما هم زنگ بزنید یه امار بگیرید ببینید چرا اینجوریه 09014271987

چهارشنبه 22 مهر1394 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

farhad62 نوشته است:
من زنگ زدم به یه شماره به اصلاح شرکت فلزیاد نام داشت و گفت gpx5000 دو مدل دارم ساخت مالزی 16 تومن ساخت استرالیا 24 تومن گفتم حضوری میشه دید این دو مدل رو گفت نه گفتم من میخوام بیست و پنج میلیون هزینه کنم چرا نباید ببینم گفت به دلیل مسائل امنیتی نمیشه گفت شما بیا تبریز هر کدوم رو میخوای برات بیارم گفتم جفتش رو بیار گفت نمیشه هر کدوم که شما خواستس همونو میارم دوستان شما هم زنگ بزنید یه امار بگیرید ببینید چرا اینجوریه 09014271987

دوست خوبم تماميه توليدات ماينلب ساخت مالزى هستند.آن شخص قصد کلاه بردارى دارد زيرا کيفيت هر دو يکى خواهد بود.دستگاهى که ساخت استراليا باشد مربوط به چندين سال پيش است.

چهارشنبه 22 مهر1394 - 6:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
بنده ۴۵۰۰ دارم ساخت مالزی بسیار دستگاه خوبی هست.اما همه میگن دستگاه ۴۵۰۰ خوب هست یا نیست!اما کسی نمیگه این ضعفی که لمس کردن از این دستگاه بخاطر لوپ های بی کیفیت ۱۸دبل کاماندار هست!
اکثریت دوستان هم از همین لوپ تهیه کردند که کارایی ندارد و از نظر من با توجه به کارکرد خودم دستگاه خوبی بنظرم هست اما لوپ مناسبش رو باید سوارش کنی تا انتظارهای بیشتری ازش داشته باشی L-)

پنج شنبه 23 مهر1394 - 4:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رضایی فر نوشته است:
سلام
بنده ۴۵۰۰ دارم ساخت مالزی بسیار دستگاه خوبی هست.اما همه میگن دستگاه ۴۵۰۰ خوب هست یا نیست!اما کسی نمیگه این ضعفی که لمس کردن از این دستگاه بخاطر لوپ های بی کیفیت ۱۸دبل کاماندار هست!
اکثریت دوستان هم از همین لوپ تهیه کردند که کارایی ندارد و از نظر من با توجه به کارکرد خودم دستگاه خوبی بنظرم هست اما لوپ مناسبش رو باید سوارش کنی تا انتظارهای بیشتری ازش داشته باشی L-)

آقا دستت درد نکنه که عنوان کردی. جناب رضایی چه لوپی رو باید سوار ۴۵۰۰ کنیم که خوب جواب بده؟ آقای کرمی که گفتند لوپ ۱۸ کاماندر بهترین هست اما شما عکس این صحبت رو عنوان میکنید! :-\

پنج شنبه 23 مهر1394 - 10:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

farhad62 نوشته است:

دوست عزیز ,فلزیاد شرکت نیست, یه فروشنده ساده است,
در ضمن دستگاه استرالیایی گشتم نبود , نگرد نیست, gpx4500 مینلب ساخت مالزی هم با لوپ 18 مونو, نهایت 9 میلیون اگر هم میخوای پول بیشتر بدی از شرکتها بخر , نهایت 12 میلیون میگن
اصل یا جهل بودنشم باید بتونی تشخیص بدی

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

پنج شنبه 23 مهر1394 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تماميه دستگاه هاى نمايندگى هاى رسمى ماينلب همگى اورجينال هستند.زياد حساسيت نشان ندهيد دوستان عزيزم.از نمايندگى هاى معتبر خريدارى کرده و مطمئن باشيد درجه دو و سه وجود ندارد.

پنج شنبه 23 مهر1394 - 9:16pm

باربد نوشته است:
sinzdah نوشته است:
سلام دوستان. من تا 2،3 روز دیگه میخوام پول بی زبونم رو بریزم دور! بدم dustin hoffman واسم جی پی بیاره...
هر وقت رسید دستم هر تستی دوستان داشتن که معقول بود! انجام میدم که این همه حرف و حدیث پشت این دوستان تمام شه.لطفا دیگه کش ندید تا برسه دستم!

منتظریم! بنده اگه دستگاه گت اورجینال و اماراتی درست کار بده سفارش میدم از دبی! بشرطیکه فیلم و عکس تهیه کنید از وسیلتون و مدیر مجتبی و یا حمید بیان و شمارو تایید هویت کنند که مورد شناخت این دو عزیز هستید، طبق گفته خودتون!
لطف و محبت میکنید اگه با این کار همرو از این بحثها فارغ کنید.

سلام
منم با شرایط آقا باربد یه دستگاه مینلب میخوام.ممنون

پنج شنبه 23 مهر1394 - 11:49pm

سيستم نوشته است:
با سلام
بعد از این همه هیاهو کسی نتونست مدرکی ارائه بده که چرا محصولات مین لب دارای قیمتهای متفاوتی هستند ولی بعضی ها میگفتند که از نظر کیفیت همه محصولات با هم برابرند چون همه محصولات مینلب را دارد در مالزی تولید میکنند و شرکت مین لب خط تولید محصولات مین لب را به مالزی برده و خط تولید مین لب در استرالیا بسته شده
خوب دوستان مشاهده کنید که محصولات مین لب هم در استرالیا تولید میشود و بعضی از محصولات در مالزی با هکماری یک شرکت آمریکایی به متن زیر که در سایت خود مین لب زده دقت کنید

Manufacturing

Manufacturing of Minelab metal detectors is a world wide effort coordinated by our parent company, Codan Limited. Our sister companies supply Printed Circuit Boards (PCB’s) and Electronic assemblies for our metal detectors, with final assembly, testing and coil manufacture carried out at the Codan group manufacturing site in Adelaide, South Australia.

Codan Limited also has a partnership with the US based Plexus Corporation for manufacturing some Minelab products in the Plexus facility in Malaysia.

Plexus are manufacturers of many high quality products for various industries, including:

Motorola
General Electric
Honeywell
LeCroy
Juniper Networks
Siemens
Oxford Instruments

Minelab metal detectors are yet another sign of the global market we live in, designed in Australia, some made in Australia, and some made in Malaysia by an American owned company, from parts sourced from all over the world! One thing that remains constant, is that Minelab products are always designed and manufactured to world class standards.

ساخت

ساخت فلز مین لب تلاش سراسر جهان هماهنگ شده توسط شرکت مادر ما، CODAN محدود است. ما شرکت های خواهر عرضه تابلوهای مدار چاپی (PCB) و مجامع الکترونیک برای فلز ما، با مونتاژ نهایی، تست و ساخت کویل در سایت تولید گروه CODAN در آدلاید، استرالیای جنوبی انجام شده است.

CODAN محدود همچنین دارای یک همکاری با پیچیدگی شرکت ایالات متحده بر اساس برای تولید برخی از محصولات مین لب در مرکز پیچیدگی در مالزی.

شبکه تولید کنندگان بسیاری از محصولات با کیفیت بالا برای صنایع مختلف، از جمله:

موتورولا
شرکت جنرال الکتریک
شرکت Honeywell
LeCroy
درخت عرعر شبکه
زیمنس
آکسفورد ابزار

فلز مین لب، نشان دیگری از بازار جهانی که در آن زندگی، طراحی شده در استرالیا، برخی ساخته شده در استرالیا، و برخی در مالزی با یک شرکت متعلق به آمریکا ساخته شده، از قطعات تهیه شده از سراسر جهان! یکی از چیزهایی که ثابت می ماند، این است که محصولات مین لب همیشه طراحی و تولید به استانداردهای جهانی.

(لازم به ذکر است که این متن برای تاریخ 2010 میباشد یعنی از این سال به بعد محصولات مین لب دارای کیفیت متفاوت شده اند)

سلام
در مورد اختلاف قیمت در کشور های اروپایی نکته ای هست که باید خدمت دوستان عرض کنم.
یکی از فامیلهای من رفته بود هلند که سرکشی کنه به آشناها وفامیلای دیگه. تصمیم میگیره یک ورژن خاص ازیک مارک خاص لب تاپ بخره.
اینطور صحبت کرد که:"" رفتم توی بازار و از یه مغازه لب تاپ مورد نظر رو قیمت کردم.فروشنده گفت:مبلغ695 دلار.
منم گفتم بگردم شاید یکی کمتر بفروشدش. حدود 10 تا مغازه رو رفتم،همه قیمت 695 دلار بود.فروشنده یکی از این مغازه ها ایرانی بود بهم گفت:دوست عزیز اینجا ایران نیست که هرکی هرچی دوست داشته باشه بفروشه!اینجا قانون داره وهمه سراسر هلند یک قیمته! توهم یکی بخر وبرو!
منم رفتم یه مغازه یکیشو گرفتم و700 دلاردادم به فروشنده>دیدم فروشنده155 دلاربه من بر گردوند.بهش گفتم :اشتباه کردید باید 5 دلار بدی به من نه155 دلار!
فروشنده گفت:درسته شما مسافر هستید نه مقیم یا ساکن هلند!قیمت برای هلندی ها 695 دلاره و150دلار از این مبلغ به عنوان مالیات و عوارض(که برای فضای سبز و فضاهای آموزشی وتفریحی ،ورزشی امنیتی و.....و..هر هلندی میشه)هستش وبه شما که مسافری تعلق نمی گیره!!

دونکته داره:
1-هزینه برای هرهلندی بیشتره درصورتی که همان جنسه و درجه یک و دو نداره
2-درستی واخلاق مداری و ایمان فروشنده هلندی(که به قول ما بی دین ویا نا مسلمانن)

روی صحبت من با فروشنده های وطنی هستش : خدا رو فراموش نکنن و ما که ادعای تمدن هفت هزار ساله داریم سر کسی رو کلاه نذاریم
موفق باشید
یاعلی

جمعه 24 مهر1394 - 10:54pm

دقیقا درسته
دایی من 2 سال پیش رفته بود المان موقع برگشتش توفرودگاه 105 یورو بهش بر میگردونن میپرسه واسه چیه؟ میگن شما مهمان هستی مالیات به شما تعلق نمیگیره :) :) :) :)

شنبه 25 مهر1394 - 11:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
رضایی فر نوشته است:
سلام

آقا دستت درد نکنه که عنوان کردی. جناب رضایی چه لوپی رو باید سوار ۴۵۰۰ کنیم که خوب جواب بده؟ آقای کرمی که گفتند لوپ ۱۸ کاماندر بهترین هست اما شما عکس این صحبت رو عنوان میکنید! :-\

سلام .این نظر شخصی بنده بود و مطرح کردن این موضوع رو لازم دونستم تاشاید بد و خوب بودن دستگاه ۴۵۰۰ که در هاله ای از ابهام هست روشن بشه!
بنده بعد ۴ماه کارکردن با ۱۸کاماندار نویز لوپ شروع شد و روز ب روز شدیدتر شد تا کلا از کار افتاد! (کابلش از داخل پاره شد در این مدت کوتاه در حالی که خیلی کم شاید هفته ای یکبار کاوش رفتم) و خیلی از دوستان دیگه انجمن هم دیسک ۱۸کاماندارشون در همین مدت کوتاه از کار افتاده! @-)
در مورد استاد کرمی هم ایشان خیلی جلوتر از ما دیسک رو تهیه کردند این احتمال پیش میاد شرکت سازنده اویل لوپهای با کیفیت تری تولید میکرده!
در مورد دیسکی که خوب باشه فعلا چون خودم دیسک خاصی رو برای مدت طولانی باهاش کاوش نکردم نظری نمیتونم بدم.اما دیسک های ناگت فایندر شاید خوب باشه.!
امیدارم این توضیحات کمکی باشه. @};-
موفق.. :YMPEACE: @};-

یکشنبه 25 مهر1394 - 3:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure